>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Serie B, Serie C (temat zbiorczy) - 2012/2013

S 408

swergoc

Użytkownik
Livorno - Pro Vercelli Mecz zespołu bijącego się o mistrza z zespołem, który prawdopodobnie spadnie do Serie C i jest najgorszą w lidze drużyną na wyjazdach. Wynik może być tylko jeden. Pytanie brzmi jaki będzie wymiar kary dla dzisiejszych gości.
Livorno w pełnym składzie. Brak kontuzji i zawieszeń. Wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera.
Pro Vercelli trochę osłabione. Dzisiaj bez takich graczy jak Appelt (P 12/1),Fabiano (P 14/2), Borghese (O 1/0 - nowy zawodnik; wcześniej 13/1 w Bari), Modolo (O 10/1), Scavone (P 13/2). W pomocy zagra dwóch nowych, sprowadzonych dopiero co zawodników, którzy będą debiutować. Moim zdaniem będzie brakowało zgrania i płynności w grze.
Pro Vercelli na wyjazdach 0-2-9, Livorno u siebie 8-2-2. Nie ma innej opcji niż wygrana gospodarzy.
Typy:
Livorno win @1,50 bet365 ✅
Livorno over 1,5 @1,61 bet365 ✅
Livorno (-1) @2,45 Unibet ✅
2-0 ????​
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Serie B.
Livorno
+ Brescia z X @ 1.87 ✅
Co do Livorno zgadzam się z kolega wyżej w 100%, Pro Vercelli bez wyjazdowego zwycięstwa w tym sezonie, tylko 2 remisy (z Brescią i Lanciano), nie zanosi się na jakąkolwiek zdobycz punktowa w dniu dzisiejszym.
Do podbicia kursu dorzucam Brescie z podpórką. Brescia bez porażki u siebie jak do tej pory, na własnym obiecie tracą mało bramek. Spezia okupuje środek tabeli, jej wyjazdy to głównie remisy więc sądzę, że mimo dobrej formy strzeleckiej Sansovini&#39;ego zwycięstwa gości tu nie będzie.
 
L 0

lelus

Użytkownik
Serie B
Spezia - Ascoli @ 4.75

9 lutego będzie bardzo fajny mecz pomiędzy tymi drużynami. Spezia jest faworytem w tym meczu dla bukmacherów, ale nie dla mnie... W ostatnich 5 meczach 4 porażki i 1 remis i po ich grze nic nie wskazuje na to, żeby się to zmieniło... Natomiast forma Ascoli jest imponująca, ostatnie 6 meczów bez porażki, 4 mecze wygrane 2 remisy 1:1.
Ascoli dla mnie jest faworytem a kurs 4.75 tylko zachęca do tego, żeby postawić, ja stawiam czystą 2, dla tych, którzy się boją polecam 2 z podstawką kurs też bardzo ładny. ;)
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Modena - Reggina Modena u siebie 6-4-2, więc bardzo dobrze. Ostatnio seria 3 porażek pod rząd. Troszkę niespodziewana, szczególnie porażka z Ternan ą zapisała się niemiło. Zespół, który ma ambicje walczyć o baraże nie może sobie pozwolić na 4 porażkę z rzędu, tym bardziej u siebie z bardzo słabą Regginą.
Reggina z każdym sezonem spisuje się coraz gorzej. W tym sezonie jest już tragicznie, bo zespół oscyluje w granicach strefy spadkowej. Bilans 2-4-5 na wyjazdach jest średni.
Dodatkowo goście przyjeżdżają osłabieni. Nie zagrają Bergamelli (O 8/0), Freddi (O 13/0), Lucioni (O 11/0), Armellino (P 19/0), Sarno (N 18/1), Hetemaj (P 13/0). Widzimy więc, że obrona przetrzebiona.
Gospodarze tylko bez Williama (N 8/0).
Przy takich osłabieniach kurs 2,00-2,10 na lepszą drużynę, grającą u siebie jest przepiękny.
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,10 (Unibet)
Verona - Vicenza Pojedynek kandydata do tytułu z kandydatem do spadku. Inna opcja niż wygrana Verony nie wchodzi w grę.
Verona u siebie 8-3-0. Rewelacyjna gra u siebie. Vicenza na wyjazdach 0-6-6. Totalne przeciwieństwa. Verona musi to wygrać.
Vicenza bez LAczko (O 2/0 -sprowadzony w zimie), Brighenti (O 19/0), Padalino (P 15/0). Verona bez Albertazziego (O 6/1) i Gomeza (N 21/6). Osłąbienia porównywalne.
H2H zdecydowanie na korzyść Verony.
Verona @1,55 ⛔ śmierdzi mi korupcją trochę w tej lidze...
Verona (-1) @2,70 (Unibet)
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Como-Reggina FT 2:0
Como 2.00 Sportingbet 2/10
✅:spokodfhgfh:
Reggina przyjeżdża bez swojego najlepszego strzelca Rossiego (16/6), niedostępny także w dwóch poprzednich spotkaniach, bez niego Reggina zremisowała na wyjeździe z Cuneo (0:0) i przegrała u siebie z FeralpiSalo (1:4).
Poza nim nie zagrają także pomocnicy Matteini (15/3-drugi strzelec), Andre Chu (18/0), Iraci (17/1) i Parola (11/0) oraz obrońcy Mei (12/0) i Panizzi (8/0).
Reggina gra fatalnie na wyjazdach, jak do tej pory tylko 2pkt, bilans 0-2-8, bramki 3:18, więc strasznie krucho.
Como bez obrońcy Schiavino (15/0) i nieobecnego od miesiąca pomocnika Cia (16/2).
Como u siebie bez szału, bilans 2-5-3, bramki 14:13, ale dzisiaj rywal idealny do poprawienia statystyk.
 
garrett89 0

garrett89

Użytkownik
Witam wszystkich ????
Jestem nowy i chciałbym się podzielić wrażeniami co do Serie B... otóż od dłuższego czas gram progresja na remisy i.. wybrałem sobie nieszczęsną drużynę - Novare, która notuje właśnie 14 mecz bez remisu. Jakby tego było mało wyniki tej drużyny śmierdzą korupcja jak z Polski do Włoch ;/ Jestem już w zaawansowanym stadium progresji i bankructwo puka mi do drzwi... ;(
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Bari - Crotone
Nie zdążyłem zagrać przed spadkami. W sumie to nie jestem pewny tego typu, bo Bari gra bardzo słabo ostatnio, ale ich sytuacja jest coraz gorsza i muszą zacząć wygrywać.
Gospodarze przez odjęte punkty znajdują się aktualnie w strefie spadkowej. Sytuacja w klubie nie jest najlepsza, bo zespół miał walczyć o zupełnie inne cele. Dlatego trzeba zacząć wygrywać. Szczególnie jeżeli gra się u siebie i z przeciętnym rywalem.
Crotone całe szczęście jest idealnym rywalem do przełamania. Ich gra wyjazdowa jest bardzo słaba. Ich bilans 1-4-8 jest lepszy tylko od dwóch zespołów.
W dodatku goście przyjeżdżają do Bari mocno osłabieni. Szczególnie formacja ofensywna jest wybrakowana. Nie zagrają dziś Pettinari (N 22/1), De Giorgio (N 22/2), Ciano (N 22/1), Addae (P 10/1), Falconieri (N 5/0), Vinetot (O 19/0), Correira (O 9/0) oraz Concetti (B 9/0).
U gospodarzy brak jedynie Sciaudone (P 21/2) oraz Albadoro (N 9/0). W wyniku osłabień gości prawidłowym faworytem jest Bari i na nich też gram.
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,90
Wygrać dzisiaj powinny też liderujące zespoły czyli Livorno i Sassuolo, ale odpuszczam granie na nich.​
 
poweros 14

poweros

Użytkownik
Spezia - Novara
22.02.2013 21:00
Zakład: Podwójna szansa
Typ: X2
Kurs: 1,52
Bukmacher: Betclic
✅


W dzisiejszym spotkaniu mamy do czynienia z dwoma równorzędnymi zespołami. Zespoły dzielą jedynie 2 punkty w tabeli, co z pewnością dodaje nie co prestiżu do tego spotkania.
To przede wszystkim co skłania mnie do typu na Novarę to ich obecna postawa. Zagrali dwa dobre spotkania z wyżej notowanymi zespołami (Verona oraz Juve Stabia). Wcześniej co prawda ulegli ledwie Cesenie (0:1), by w dwóch poprzednich meczach ponownie wygrać. Także ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa. Dzisiejsza wygrana przy dobrym ułożeniu tabeli to skok, aż o 4 miejsca.
W I rundzie oba zespoły zmierzyły się ze sobą, lepsza okazała się Novara, która pokonała rywala 1:0.
Ostatnie 5 spotkań Spezii to kompletna gra w &quot;kratkę&quot;. 3 porażki, 1 remis oraz 1 zwycięstwo z Ascoli.

 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Borgo a Buggiano - Salernitana
We włoskiej Serie C2 lider grupy B Salernitana podejmuje dzisiaj na wyjeździe ekipę środka tabeli Borgo a Buggiano, która ma jedynie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Moją uwagę przyciągnął tutaj kurs na over 2,5 goli w meczu. Obie drużyny plasują się w czubie tabeli overowej. Kto chce może zobaczyć to tutaj. Stawiam na tutaj na bramki bo wydaje mi się, że będzie to otwarty mecz. Goście powinni coś wsadzić, a i gospodarze powinni strzelić gdyż lider zagra mocno osłabiony w defensywie (nieobecni to Rinaldi, Tuia, Molinari i Chirieletti - wszyscy to podstawowi obrońcy). Niestety nie ma w Bet365 BTS&#39;a więc wybieram over.
Mój typ:
Borgo a Buggiano - Salernitana over 2,5 @ 2,00 Bet365 2/10 (stawka delikatna bo liga ciut egzotyczna ;))
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Livorno - Crotene

2ga drużyna Serie B, Livorno, zagra jutro 17stą ekipą - Crotene. Faworytem jest oczywiście Livorno i to też jest mój główny bet. Ogólnie nie interesuję się Serie B, ale znalazłem coś ciekawego... Chodzi tutaj o dokładny wynik na zwycięstwo Livorno. Wynik 2-1 np. w Unibecie jest do złapania po @ 8.00. I teraz rozkmina --&gt; czemu akurat 2-1?

26.02.13 SER Livorno Crotone ? : ? &lt;-------- 1:2
29.09.12 SER Crotone Livorno 1 : 2
14.01.12 SER Livorno Crotone 2 : 1
27.08.11 SER Crotone Livorno 1 : 2
15.04.11 SER Livorno Crotone 1 : 2
13.11.10 SER Crotone Livorno 2 : 1


Są to ostatnie spotkania tych ekip. Sezon 10/11 Crotone wygrywa 2x 2-1. Sezon 11/12 Livorno wygrywa 2x 2-1 sezon 12/13 Livorno wygrywa 1x 2-1, wiec teraz czas na... właśnie drugi raz 2-1 :smile:

Może i jest to śmieszne, szukanie na siłę itp, ale jest w tych wynikach jakiś patron. Są to Włochy, największa mafia i ustawianie, ogólnie wszystko pasuje i za drobne spróbuję. Gram dodatkowo na win Livorno + over 2,5 bramek + BTS.

Kto lubi takie zagadki niech korzysta, jak się uda to fajnie, jak nie to trudno, ale jak widać prawdopodobieństwo jest spore :wink:

Unibet:


Livorno - Crotene 1 @ 1.65
Livorno - Crotene dokładny wynik 2:1 @ 8.00
Livorno - Crotene BTS @ 1.83
(słusznie zauważone przez Czaro09)
Livorno - Crotene over 2,5 @ 1.90
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
WŁOCHY: Lega Pro C1/A
03.03.2013 14:30
Sudtirol -Treviso
Typ:drużyna gospodarzy wygra dwiema bramkami lub wiecej
Kurs:2.24
Buk:Betsson
Gospodarze powinni wykorzystać okazję, aby zbliżyć się do drugiego zespołu w tabeli.Pierwszy i drugi zespół w tabeli grają razem, więc któryś musi stracic punkty. Również Sudtirol powinien kontynuować walkę o miejsce w playoffs. Mają kilku dobrych graczy, którzy mogą dzisiaj zapewnić zwycięstwo i sprawić żeby fani byli szczęśliwi.Sudtirol są bez porażki w domu (7-3-0). Mają jedną z najlepszych obron w lidze. Coach Stefano Vecchi powołał następujących zawodników: Enderini, Dentice, Prunster, Lorenzi, Gruber, Granzotto, Aquino, El Mekaoui, Grassi, Hofer, Halim, Canazza, Scuttari, Cappelletto, Scudier.Po drugiej stronie jest Treviso. Są na 16 miejscu bez szans na utrzymanie w lidze. Mają tylko 12 punktów 2 zwycięstw, 7 remisów i 14 porażek. Mają s najgorszą obronę w lidze z 41 straconych goli.Wciąż bez zwycięstwa na wyjeżdzie (0-2-9). Są bez zawieszonych Merlano, Burato i Zammuto.Coach Gennaro Ruotolo powołał następujących zawodników: Allegretti Diego, Brunetti Andrea, Burato Andrea, Fortunato Jacopo, Kyeremateng Giovanni, Madiotto Giovanni, Merlano Giorgio, Musso Roberto, Piccioni Walter, Picone Andrea, Rosaia Giacomo, Semenzato Daniel, Spinosa Marco, Stendardo Mariano , Strizzolo Luca, Tarantino Nazzareno, Tonozzi Enrico, Vailatti Tommaso, Videtta Alessandro, Zammuto Pietro.Pierwszym mecz między tymi drużynami wygrał Sudtirol na wyjeżdzie 3-1.Myślę ,że dzisiaj będzie podobnie 2-0 lub 3-0 dla gospodarzy
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
WŁOCHY: Lega Pro C1/B
10.03.2013 14:30
Carrarese -Perugia 0-1 weszło
Typ:2
Kurs:2.21
Buk:http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=6293827&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]

W niedziele outsider ligi Carrarese podejmuje walczącą o awans do Serie B Perugię.Do tej pory gospodarze zdobyli w lidze w 22 meczach tylko 13 punktów 3-4-15 bilans bramkowy24-40 przy 37 gości 11-5-6 33-24 w bramkach.Frma obu drużyn w ostatniu 5 spotkaniach wygląda tak gospodarze 1 zwycięstwo 4 porażki ,goście 4 zwycięstwa 1 remis.W pierwszym meczu u siebie gładko wygrała Perugia 3-0.Moim zdaniem tak samo w niedzielę nie powinna mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Brescia - Bari 1 @1,95 Unibet ⛔ Bari ostatnio wygrało 2 mecze z rzędu. A jest to w tym sezonie słaby zespół w tym sezonie i niewiele wskazuje na to, żeby byli w stanie wygrać 3 raz.
Brescia cały czas walczy o pierwszą szóstkę, czyli o walkę o awans. U siebie ostatnio Brescia u siebie bez zwycięstwa od 4 spotkań, a że takie domowe serie zdarzają się w tych lepszych zespołach bardzo rzadko, czas teraz na wygraną domową.
Bari przyjeżdża osłabione brakiem kilku graczy. Nie zagrają kontuzjowani Albadoro (N 9/0) oraz Romizi (P 21/0) oraz zawieszeni Iunco (N 22/1) i Ristovski (O 17/0). Brescia bez dwóch pomocników Bouy (17/1) oraz Saba (17/2), ale Ci zawodnicy częściej jednak wchodzili na plac gry w drugich połowach.
Czas na wygraną domową gospodarzy.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Takie bardziej statystyczne, krótkie typy:

Crotone - Vicenza 2DNB @2,75 | X2 @1,83 | 2 @4,33 bet365

Gospodarze od 12 lat nie potrafią wygrać z Vicenzą u siebie (7 spotkań, 6 zwycięstw gości), można spróbować lekko.

Modena - Empoli under 2,5 @1,80 bet365

Na 8 spotkań, siedem skończyło się maksymalnie dwoma bramkami, strasznie underowy mecz może być.

Cesena - Livorno X @3,00 | Cesena +1 @1,60 bet365 | BTS @1,70 WilliamHill

Na stadionie gospodarzy zawsze padał remis bramkowy, można pograć remis do przerwy lub na koniec / BTS&#39;a nawet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Serie B)
Mecz: Varese - Novara
Typ: Bts obie strzela
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie drużyny chcą awansować do serie a . Varese zajmuje 5 miejsce w tabeli 47 punktów bilans bramek 42:39 u siebie 30:19 forma na ostatnie pięć spotkań jedna wygrana,jeden remis,trzy przegrane.Remis z Spezia 0-0,przegrana z Sassuolo 3-4,przegrana z Empoli 3-1,wygrana z Cesena 3-2,przegrana z Verona 2-0,bilans bramek formy na ostatnie pięć spotkań 7:11.
Novara zajmuje 9 miejsce w tabeli 39 punktów aż -5 dostała od związku bilans bramek 49:33 na wyjezdzie 25:19 forma na ostatnie pięć spotkań dwie wygrane,trzy remisy.Wygrana z Crotone 5-1,remis z Brescia 1-1,remis z Reggina 1-1,remis z Ternana 1-1,wygrana z Spezia 6-0.
Między sobą te drużyny 7 razy.Varese wygrało 2 spotkania,Novara wygrało 1 spotkanie aż 4 razy padł remis . Bts na 7 razy zakończył się na 6 . Wyniki meczów 1:1,1:1,3:1,1:1,1:1,1:0,3:2 . Dzisiaj liczę że powtórzą h2h i znów padnie bts , a kurs na bts 1.83 tylko prezent od buków w jakiej są formie obie drużyny i na pewno strzelą po jednej bramce .
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Cesena - Padova

Oba zespoły w tabeli dzieli tylko jeden punkt. Ostatnie mecze i ich rezultaty praktycznie przeciwne dla obu zespołów. Cesena wygrała dwa ostatnie wyjazdy z Regginą i Grosseto oraz zremisowała u siebie z walczącym o awans Livorno. W meczu z Livorno to głównie atakowali i atakowali goście, a remis zawdzięczają głównie dobrej postawie defensywy i nieskuteczności gości. Ostatni mecz z Grosseto ułożył się dla Ceseny rewelacyjnie. Czerwona kartka w pierwszej minucie gry dla Barby ułożyła spotkanie. W pierwszej połowie udało im się strzelić dwie bramki z którymi dotrwali do końca. Mecz przebiegał w dobrym tempie, bo jeszcze w pierwszej połowie składy się wyrównały i coraz częściej do głosu dochodzili gospodarze. Mieli tam sporo okazji, ale wykorzystali tylko jedną. Mecz mógł zakończyć się zupełnie inaczej, ale tak jak mówiłem wcześniej, kartka załatwiła to spotkanie. Trener Bisoli ma trudną sytuację przed dzisiejszym meczem. Z różnych powodów nie zagrają : D’Alessandro (P,25/2), Graffiedi (N,19/3), Succi (N,29/12), Djokovic (P,25/4), Gessa (P,18/0) i Defrel (N,27/3). Sprawa wygląda tak, że bez tych zawodników nie ma w zespole osoby, która mogłaby wziąć na siebie strzelanie bramek. Z napastników zostaje tylko Granoche, który jakoś nie wyróżnia się zbyt mocno. Jest jeszcze młody Rodriguez, ale to raczej rezerwa. W pomocy zadebiutuje najprawdopodobniej młodziutki Arrigoni, do tego Giandonato który ma raptem dziewięć meczy w tym sezonie oraz Coppola z sześcioma. Defensywa bez zmian. Myślę, że będzie im ciężko cokolwiek zrobić w ataku i mecz może wyglądać podobnie jak z Livorno.
Dzisiaj Cesenie przychodzi grać z mocną Padovą, która jest też w mocnym kryzysie. Po zmianie trenera nie widzie się im już tak dobrze jak we wcześniejszej fazie sezonu. Cztery porażki z rzędu i jednocześnie oddalenie się od strefy play-off&#39;ów. Chyba czas najwyższy przerwać tą fatalną serię i spróbować jeszcze powalczyć o awans. Motywacji im z pewnością nie zabraknie i można się spodziewać ogromnej walki z ich strony. Sam trener Pea zapewnił, że ten mecz jest bardzo ważny, dlatego zespół zagra bardzo ofensywnie, prawdopodobnie na trzech obrońców. W ataku Cutolo z Babacar. Za rozgrywanie ma być odpowiedzialny najlepszy strzelec Farias. Pomoc praktycznie taka sama jak w ostatnich meczach, a w defensywie zobaczymy Thiago Cionka, znanego z występów w Jagiellonii Białystok. Przejście na trzech obrońców jest spowodowane zmianą ofensywną gry, ale też brakiem zawodników, którzy mogliby zagrać jako ten czwarty zawodnik, ponieważ wypadło czterech potencjalnych kandydatów: Renzetti (28/1), Piccioni (16/0), Piccinni (8/0) i Dellafiore (5/0). Oprócz nich w pomocy nie wystąpi Cuffa (11/2).
Mecz zapowiada się na ciekawy, a z wyżej wymienionych argumentów, wnioskuję, że najodpowiedniejszym typem na to spotkanie będzie x2 po dość przystępnym kursie. Kurs na zwycięstwo gości też jest bardzo fajny dlatego też spróbuję zagrać.

Padova x2 @ 1,53 Bet365
Padova @ 3,00 Bet365
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Włoska, godz 20:45
AC Cesena - Padova Calcio
TYP: 1
KURS: 2,82
BUK: Pinnacle
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20.45 rozpocznie się spotkanie w serie B. w tym meczu zmierzą się ze sobą Cesena z zespołem Padova. Będzie to mecz 34 kolejki serie B. Według bukmacherów faworyta tego meczu ciężko jest wyznaczyć. Ja również uważam że ciężko lecz jednak większe szanse bym dał gospodarzom dlatego też warto zagrać na gospodarzy zakład bez remisu.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 11 pozycji z doronkiem 41 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 16 meczy w których to 6 meczy wygrali, 5 meczy zremisowali i 5 meczy orzegrali. Strzelili oni w tych meczach 18 goli i stracili 21 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 17 meczy w których to 4 mecze wygrali, 6 meczy zremisowali i 7 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i stracili 29 bramek. A więc jak widać na własnym stadionie zdecydowanie lepiej się spisują.
Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 8 pozycji z dorobkiem 42 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 17 meczy w których to 5 meczy wygrali, 8 meczy zremisowali i 4 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 15 bramek. Natomiast na wyjeździe rozegrali oni 16 meczy w których to 5 meczy wygrali, 4 zremisowali i 7 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 22 bramki.
Gospodarze tego meczu w ostatnich trzech meczach dwa mecze wygrali i jeden mecz zremisowali. Natomiast goście tego meczu ostatnie 4 mecze przegrali i są ostatnio w bardzo słabej formie.
Moim zdaniem warto postawić over 2 jak i również postawić na gospodarzy ponieważ sądzę że wygrają ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 408

swergoc

Użytkownik
Varese - Reggina 1 DNB @1,50 William Hill ✅✅✅ 3-0 ;)
Zastanawiałem się czy warto grać w tym meczu czystą &#39;1&#39;, jednak wybrałem bezpieczniejszą opcję. Kursy urosły i wydaje mi się, że granie na Varese DNB u siebie po 1,50 jest opłacalne.
Gospodarze nie wygrali meczu od aż 5 spotkań, co nie przystoi drużynie z góry tabeli. Najwyższa pora zacząć zdobywać punkty, ponieważ inne zespoły nie śpią i niedługo może okazać się, że Varese straci miejsce w pierwszej szóstce. A tego na pewno nikt by nie chciał. Mecz u siebie z bardzo słabą w tym sezonie Regginą jest idealną okazją aby wreszcie wygrać mecz.
Reggina w tym sezonie rozczarowuje na całej linii. Ostatnio dwa zwycięstwa z rzędu, co pozwoliło się na chwilę odsunąć od strefy spadkowej. Jednak w tym meczu nie widzę szans na trzecie zwycięstwo. Tym bardziej, że zespół nie miał takiej serii w tym sezonie. Tak słaby zespół nie jest w stanie po prostu wygrać trzech spotkań pod rząd. Dodatkowo trzeba powiedzieć, że Regginie nigdy nie udało się wygrać na wyjeździe z Varese.
Osłabienia są mniej więcej podobne. W obu drużynach zabraknie kilku zawodników, ale nie są to piłkarze kluczowi. Znając włoską specyfikę po 5 meczach bez zwycięstwa zespół z góry tabeli musi po prostu w końcu wygrać. Czysta &#39;1&#39; również w mojej ocenie jest do grania, ja jednak dzisiaj zagram trochę bezpieczniej.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Pro Vercelli ₋ Empoli = Powyżej 2,5 gola || Williamhill - 1,91 ⛔ wynik 0:1
Pro Vercelli ₋ Empoli = 2 || Williamhill - 2,20 ✅ wynik: 0:1
Na dzisiaj głównie zakład na 2,5 gola w meczu serie B + dla odważniejszych czysta 2. Typ opieram na statystykach. Gospodarze bramki u siebie 18:26, w 11 z 17 ich spotkań padło 2,5 gola (u siebie). Empoli na wyjazdach 2,5 gola w 12 z 16 spotkań, bramki 31:21. Empoli walczy o awans, Pro o utrzymanie. Za gośćmi przemawia także ofensywne trio Tavano (15 goli) - Maccarone (13 goli) - Saponara (9 goli). Dodatkowo Empoli to topowy zespół wyjazdowy, Pro jeden z najgorszych u siebie.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Modena - Pro Vercelli 1 @1,89 Pinnacle ✅✅✅
Mój główny bet na dzisiaj. Modena jest zespołem o klasę lepszym. W tabeli są na 13 miejscu, goście na 21. Jeszcze do niedawna gospodarze walczyli o strefę play-off, ale seria słabych wyników spowodowała, że spadli do środka tabeli.
Modena nie potrafi od 6 spotkań wygrać meczu u siebie. Jest to obok Vicenzy (najgorzej grającej drużyny u siebie) i Brescii najsłabszy wynik w całej lidze w tej chwili. Mecz ze słabym Pro Vercelli jest idealną okazją do tego, aby ten stan rzeczy zmienić. Goście natomiast od 4 spotkań nie przegrali wyjazdowego spotkania, co jest bardzo ciekawe, ponieważ te 4 spotkania wstecz byli zdecydowanie najgorzej grającą drużyną na wyjazdach z bilansem 0-2-10. Tak słabo grający zespół nie może wręcz nie przegrać 5 kolejnego wyjazdowego meczu. Osłabień większych w obu zespołach brak, więc kierując się specyfiką włoskiej ligi gram tutaj na wygraną Modeny.
Brescia - Cesena 1 @1,85 Expekt ✅✅✅
Sytuacja analogiczna jak w meczu wyżej. Brescia bez wygranej u siebie od 6 spotkań. W górze tabeli trzymają ich dobre wyniki na wyjazdach i remisy u siebie. Cesena natomiast ostatnie 2 mecze na wyjazdach wygrała, pora więc na zgubienie punktów. W obu zespołach jest kilka osłabień, ale nie powinny one wpłynąć na przewagę którejś z drużyn w tej kwestii. W Cesenie brak dwóch napastników, ale najlepszy strzelec jednak będzie grał. Gram w tym meczu ewidentnie na przełamanie domowej niemocy Brescii. Kursy spadają, więc może coś w tym jest.
 
Do góry Bottom