>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Seriale

Status
Zamknięty.
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
obejrzałem 3 pełne seriale: &quot;Skazany na śmierć&quot;, &quot;Przyjaciele&quot; i &quot;House M.D&quot;. Polecicie jakiś kolejny serial? Co sądzicie o &quot;Życie na fali&quot; lub &quot;Pogoda na miłość&quot; ?
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
obejrzałem 3 pełne seriale: &quot;Skazany na śmierć&quot;, &quot;Przyjaciele&quot; i &quot;House M.D&quot;. Polecicie jakiś kolejny serial? Co sądzicie o &quot;Życie na fali&quot; lub &quot;Pogoda na miłość&quot; ?
flashforward i the vampiries diaries. ALBO cos mocniejszego = true blood... poczytaj sobie na filmwebie o tych serialach..
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
obejrzałem 3 pełne seriale: &quot;Skazany na śmierć&quot;, &quot;Przyjaciele&quot; i &quot;House M.D&quot;. Polecicie jakiś kolejny serial? Co sądzicie o &quot;Życie na fali&quot; lub &quot;Pogoda na miłość&quot; ?
Ja Ci polece zdecydowanie Dextera i to nie jeden sezon a 3.
4 sezon dopiero zaczynam ale już jest nieźle.
Zdecydowanie najlepszy serial, Prisony sie chowaja.
 
wroclaw-59026 0

wroclaw-59026

Użytkownik
Dla osob lubiacych sie dobrze posmiac polecam jak najbardziej wszystkie sezony &quot;Gotowych na wszystko&quot;. Jak dla mnie kazdy sezon jest wspanialy a kazdy odcienek gwarantuje sporo smiechu.
Kolejnym godnym polecenia serialem sa &quot;Zagubieni&quot; w prawdzie nie jest to serial komediowy ale jest wiele trzymajacych w napieciu scen oraz pelno tajemnic.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
W tym tyg nastąpił koniec serii &quot; LOST&quot; serialu według mnie ( i nie tylko), pod wieloma względami pomimo drażniących momentów genialnego. Szczególnie wybitny doceniany także przez krytyków był dosłownie ostadnio sekundowy moment zakończenia serialu tak jakby &#39; odwrócony&#39; motyw 1 odcinka gdy sie rozpoczynał- świetne!
Sam jak wielu innych fanów serialu dziwie się sobie , że wiekszość odcinków obejrzałem i wytrwałem tak długo. Bywały momenty słabe ale naprawde fragmentami serial genialny połączenie wielu rodzajów filmu. Oczywiście można było sobie życzyć aby serial zakończyc po 2-3 seriach nawet z niewyjaśnionymi zagadkami . Ale tak to już jest w dzisiejszym show-biznesie co pokazał nie tylko ten serial ale takze PB (który jakby sie skonczyl po 2 seriac takze bylby genialny). Wiele produkcji sie wydluza i mimo iż dla niektórych zakonczenie wydasie kontrowersyjne, to nie było nadmiernie ckliwie tylko wzruszajace i posiadajace wiele swietnych scen. O muzyce juz nie wspominajac bo przez wszsystkie serie stała ona na poziomie 10 na 10 . ????
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Widzę, że wyżej zostało kilka ciekawych seriali wymienionych: True Blood, Vampire Diaries, Californication, Dexter czy choćby House.
Od siebie dodam jeszcze jeden; Friday Night Lights - dla mnie znakomity. Cholernie wciąga i o sporcie ;)
 
elmo1 0

elmo1

Użytkownik
Sześć stóp pod ziemią / Six Feet Under
Rodzina Soprano
Miasteczko Twin Peaks
Kompania braci / Band of Brothers
Przyjaciele
Dexter
Californication

Wszystkie obejrzalem i moge smialo polecic.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
A gdzieś tam toczy się dyskusja o tym, że angielski jest mało istotny - i co takim czymś się gość nie ośmiesza?
Ej wyluzuj.
Bo żyłka Ci pęknie na punkcie Angielskiego.
Jesteś najlepszy, nikt Ci nie dorówna w znajomości języka obcego.
Pełen Luz.
Ośmieszył się.
Ale nie ekscytuj się tak tym.
pzdr.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom