>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Seriale Zagraniczne

kuza45 121

kuza45

Użytkownik
Mam pytanie , skąd można ściągnąć(jak jest taka możliwość) za jednym pobraniem cały 1 sezon Breaking Bad ,?
Dziękować Win ;)
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Zapowiada się świetny sezon. Pierwszy odcinek piątej serii zaskoczył mnie totalnie. Liczyłem na powolne wprowadzenie, jak to miało miejsce w poprzednich sezonach, a tutaj akcji co nie miara. Fajnie, że BB wrócił. Swoją drogą na pierwszej stronie polecałem m.in. The Killing (Dochodzenie) i dałem mu notę 5/10. Obejrzałem drugi sezon i naprawdę mogę go polecić z czystym sumieniem. Teraz to bardziej 6+/10 tudzież 7-/10, ale klimacik deszczowego Seattle da się polubić. Dwa całe sezony koncentrują się tylko i wyłącznie na sprawie rozwiązania jednego morderstwa. Dużo poszlak, zagadek i pytań bez odpowiedzi przybywa z każdym odcinkiem. Finał pozytywny, może nie aż tak szokujący, ale serial zdecydowanie na plus. Ogląda się z zaciekawieniem.
Sam powoli zabieram się do Six feet under. Wielu chwali, w necie także multum pozytywnych opinii. 69 odcinków, trochę mi zajmie ich obejrzenie, ale nie omieszkam podzielić się z Wami opinią. Czuję, że faktycznie może być dobry.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pierwszy odcinek piątego sezonu BB opór dobry, polecam.
&quot;A może magnes ?&quot; ????
To fakt bardzo ciekawie się zaczęło, swoją drogą szkoda mi trochę Teda wygląda na dość mocno &quot;pokiereszowanego&quot; :razz: ale grunt że żyje.

Magnes wymiótł wszystko :grin:
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Że wróciło &quot;Suits&quot; i &quot;Failing skies&quot;, to mamy teraz dwa seriale od których oderwać się nie da. Oba drugie sezony godne uwagi, więc polecam.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
CALIFORNICATION bez dwóch zdań
Charlie Runkle i Hank Moody wymiatają na całego. Serial nie długi, bardzo przyjemnie się go ogląda, ma swój klimat, który wciąga, można 1 sezon obejrzeć w jeden dzień ???? i świetnie się przy tym bawić
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Tak przy okazji, moje gusta odnośnie seriali mogliście poznać, ale z drugiej strony nie poruszyłem jeszcze jednej kwestii. Chodzi o &quot;Grę o Tron&quot;. Szczerze nie rozumiem jego fenomenu ; ) Wielu znajomych zachwala, achy, ochy sypią się po każdym obejrzanym odcinku, oceny na Filmwebie także baaardzo wysokie. Nie wiem, należę chyba do malutkiej opozycji, która nie czeka z wypiekami na twarzy na to co wydarzy się w kolejnym epizodzie.;)
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Ja też byłem sceptycznie nastawiony do Gry o Tron, miałem pobrane odcinki chyba już ze dwa miesiące temu, ale z braku internetu i innych seriali obejrzałem i nie zawiodłem się ;) Serial bardzo wciąga. Co do kolegów wyżej zgadzam się z opinią co do serialu Suits. Ogólnie USA Network zaczęło produkować ciekawe seriale (Suits, Common Law).
Co do seriali do polecenia, to mogę szczerze polecić serial Firefly. Jest to si-fi western ;) Ciekawa kombinacja, ale baaardzo udana. Kilku znanych aktorów tam też gra, Nathan Fillon(Castle), Adam Baldwin (Chuck) czy Gina Torres(Suits). Serial niestety ma tylko 14 odcinków i zamknięciem historii jest film (Serenity). Serial został usunięty przez FOX ze względu na wysokie koszta produkcji i niską oglądalność, ale potem stał się fenomenem w USA i stał się kultowym ;)
Co do Californication to 2 sezon był z nich wszystkich najlepszy, szkoda, że uśmiercono Lew Ashby&#39;ego.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ostatnio obejrzałem wszystkie odcinki serialu Homeland, które do tej pory się ukazały i po zdenerwowaniu na koniec pierwszego sezonu, teraz (S02E03) znowu jest ogień, polecam.
Inne seriale, które oglądam/oglądałem:
Dr House
Breaking Bad
Dexter
Boardwalk Empire
Suits

no i Rodzinka.pl xDDD
wszystkie polecam
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
The Wire - najlepszy serial jaki dotychczas widziałem, w każdym zestawieniu topowych produkcji telewizyjnych zajmuję wysokie miejsce, oczywiście jak to zwykle bywa podczas emisji miał dużo problemy z oglądalnością i zdarzyła się dwa przestoje po 2 lata pomiędzy sezonami, na szczęście wszystko udało się domknąć i dostaliśmy 5 genialnych sezonów.
A o czym konkretnie jest:
Każda z serii The Wire skupia się na innym problemie związanym z Baltimore. W chronologicznym porządku są to: nielegalny handel narkotykami, funkcjonwanie portu morskiego, polityka samorządowa, system oświaty oraz upadek tradycyjnych mediów. W serialu wystąpili głównie aktorzy, którzy byli mało znani z innych swoich ról. Simon powiedział, że mimo etykiety serialu kryminalnego The Wire jest &quot;w rzeczywistości o amerykańskich miastach i o tym, jak żyjemy ze sobą. O tym, jak instytucje wywierają wpływ na jednostki. Nie ważne, czy ktoś jest policjantem, dokerem, dilerem narkotyków, politykiem, sędzią czy prawnikiem musi godzić się na kompromisy i zmagać się z tym, czego chcą instytucje
Polecam gorąco.
A inne pozycje, które już widziałem i polecam to:
- Six Feet Under
- The Sopranos
- Deadwood
- Breaking Bad
i mini-seriale:
- The Shadow Line
- Inside Men
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
The Wire - najlepszy serial jaki dotychczas widziałem, w każdym zestawieniu topowych produkcji telewizyjnych zajmuję wysokie miejsce, oczywiście jak to zwykle bywa podczas emisji miał dużo problemy z oglądalnością i zdarzyła się dwa przestoje po 2 lata pomiędzy sezonami, na szczęście wszystko udało się domknąć i dostaliśmy 5 genialnych sezonów.
A o czym konkretnie jest:

Polecam gorąco.
A inne pozycje, które już widziałem i polecam to:
- Six Feet Under
- The Sopranos
- Deadwood
- Breaking Bad
i mini-seriale:
- The Shadow Line
- Inside Men
Bez dwóch zdań HBO robi najlepsze seriale. Osobiście dodałbym jeszcze do tej listy OZ i Carnivale.
 
Do góry Bottom