>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Seriale Zagraniczne

K 0

karuszka

Użytkownik
Bez dwóch zdań HBO robi najlepsze seriale. Osobiście dodałbym jeszcze do tej listy OZ i Carnivale.
OZ rewelacja, jeden z moich ulubionych seriali. Carnivale też świetny, szkoda że nie pociągnęli tematu dalej i wszystko skończyło się na pierwszym sezonie.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
Sporo seriali do oglądamia mam w kolekcjach nSeriale. Ale trzeba mieć jeszcze czas aby to oglądać. Shameless (chyba dobrze piszę) jest całkiem ok, Dexter i jeszcze kilka by się na pewno znalazło.
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
Czuję się kompetentny w temacie, więc postaram się nieco napisać o tym co polecam.
Na wstępie napiszę, że faktycznie seriale stacji kablowych przewyższają seriale emitowane w USA przez stacje ogólnokrajowe. To głównie za sprawą tego, że kablówki mogą sobie pozwolić na więcej, stąd na ekranie mamy więcej wulgaryzmów, nagości, krwi i ogólnie przemocy.
HOMELAND - moim zdaniem to jeden z najlepszych seriali ostatniej dekady z niesamowitymi rolami Claire Danes i Damiana Lewisa. Pojawiają się zarzuty co do tego, że jest nieco pompatyczny (charakterystyczne dla zapatrzonych w siebie Amerykanów), ale mimo wszystko warto to obejrzeć.
SPARTACUS - świetnie ukazana historia lidera wielkiego buntu. Świetne sceny walk na arenie i polach bitew, duużo krwi, dużo erotyki. Znakomite efekty, szczególnie krwi bryzgającej na ekran widza :)
BOARDWALK EMPIRE - jeśli ktoś lubi klimaty Ameryki lat 20-tych, to ten serial pasuje jak ulał. Prohibicja w Stanach to czas rozwoju mafii, która zbija krocie na handlu alkoholem i walczy między sobą o strefę wpływów. Pilota wyreżyserował sam Martin Scorsese, który na bieżąco pracuje też nad serialem. Kapitalny Steve Buscemi w swojej roli.
SUITS - bardzo przyjemny, lekki dramat prawniczy z dużą dawką humoru.
To tyle na wstępie, chociaż temat seriali jest właściwie wątkiem niekończącym się. W razie czego zapraszam TUTAJ po więcej informacji. To portal w którym też się udzielam z kilkoma znajomymi.
W razie jakichś serialowych pytań jestem też oczywiście do dyspozycji w tym temacie :)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Widzę,że temat się rozwinął.I to bardzo dobrze,bo nie ma co ukrywać że amerykańskie seriale są po prostu dobre(oczywiście nie wszystkie). Dla mnie w tej chwili seriale stanowią zdecydowanie większą pokusę niż mainstreamowe filmy kinowe,gdzie najczęściej robi się sequel,prequel,adaptuje książkę lub po prostu robi się animację..Żenada.

Napiszę co oglądam,może komuś to pomoże;)

Boardwalk Empire-dla mnie chyba najlepszy serial ostatnich lat(poza komediowymi,ale o tym dalej). HBO,Scorsese,Wahlberg i Van Patten(Rodzina Soprano) jako producenci-taki zestaw musiał dać dobre rezultaty.Trochę przeczę samemu sobie,bo serial opiera się na książce,ale jest to bardzo rozbudowana adaptacja i serial dodaje mnóstwo wątków. Sporo przemocy,seksu,alkoholu i dobrej gry aktorskiej.Dla faceta serial idealny;)
Homeland- sporo zostało już napisane.Mnie ujął przede wszystkim świetnymi rolami Lewisa i Claire. Oglądam serial ze sporym dystansem-trzeba pamiętać kto go robi i dla kogo. I jako ciekawostka o której nikt chyba nie wspomina-serial miał swojego poprzednika w...Izraelu;)
Walking Dead- coś zupełnie innego,bo tu mamy do czynienia z przeniesieniem komiksu na ekrany telewizyjne. Świat ogarnięty przez zombie i grupka ocalałych ludzi,którzy w totalnie odczłowieczonym świecie starają się zachować w sobie resztki ludzkiej godności.Wielu narzeka,że za dużo tu ludzi i ich rozterek,a za mało zombie i &quot;rozpierduchy&quot;.Dlatego jeśli szukacie tego drugiego to nie polecam tego serialu.
Entourage- i jeszcze jeden genialny moim zdaniem produkt Wahlberga i HBO. Rozrywka na najwyższym poziomie,o ile nie jesteś jakąś zakompleksioną feministką;) Serial o męskiej przyjaźni,o plusach i minusach życia w Hollywood.8 sezonów(ostatni w 2011) a ja mam niedosyt i czekam na wersję kinową(podobno ma być). Z całego serca polecam,na zimowe wieczory jak znalazł(jak masz wyrozumiałą dziewczynę z dystansem do siebie to możesz z nią oglądać,też jej się spodoba-gwarantuję)
Californication- znów HBO i znów coś dla facetów. Dobra rozrywka,ja tu odnajduję trochę podobieństw do Entourage,może dlatego jeszcze nie znudziły mi się przygody Hanka Moody&#39;ego i jego łysego przyjaciela Runkle Runkle;)
To taka piątka seriali,które mi się nie przejadły.Są jeszcze Suits,White Collar,True Blood czy Gra o tron ale przy nich już powoli odczuwam znudzenie.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Polecam Homeland. Świetne zakończenie drugiego sezonu. Jeszcze raz POLECAM.
Wczoraj obejrzałem właśnie ostatnie odcinki Homeland. Wszędzie czytałem o świetnym końcu drugiego sezonu, kolega mówił podobnie.
Było nieźle, jednak bez rewelacji jak dla mnie ;)
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Entourage- i jeszcze jeden genialny moim zdaniem produkt Wahlberga i HBO. Rozrywka na najwyższym poziomie,o ile nie jesteś jakąś zakompleksioną feministką;) Serial o męskiej przyjaźni,o plusach i minusach życia w Hollywood.8 sezonów(ostatni w 2011) a ja mam niedosyt i czekam na wersję kinową(podobno ma być). Z całego serca polecam,na zimowe wieczory jak znalazł(jak masz wyrozumiałą dziewczynę z dystansem do siebie to możesz z nią oglądać,też jej się spodoba-gwarantuję)
Jeremy Piven - Ari Gold ! Dla mnie jest bogiem. A sam serial oprócz tego, że ostatnie sezony już trochę obniżyły loty jest świetny.
http://www.youtube.com/watch?v=ncGJN2cJpWI
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
W weekend łyknąłem HUNTED, liczące osiem odcinków. Dramat szpiegowski w londyńskim klimacie bardzo mi podszedł.
Jestem poza tym zauroczony BANSHEE. Nowy serial (dopiero trzy odcinki) o kryminaliście, którzy przez zrządzenie losu przyjmuje tożsamość szeryfa w jednym z miasteczek. Sporo dobrych scen walki na ręce, ale i także sporo odważnych scen erotycznych. Serial, który na ten moment polecam z czystym sumieniem.
 
rockstar 3

rockstar

Użytkownik
Dodam coś od siebie

The Vampire Diaries
- Oglądając telewizję , oczywiście latając po kanałach ( jak że inaczej w Pl -.- ) niechcący natchnąłem się i zacząłem oglądać jakiś środkowy odcinek tego serialu i po prostu spodobał mi się. Ogólnie lubię fantastykę , gdzie bohater ma jakieś super naturalne zdolności. Też bardzo lubię serie Marvel Iron-man spier-man itd

American Horror Story i Asylum
- super porąbany serial gdzie duchy zabitych ludzi żyją wśród ludzi. Podoba mi sie że postacie z 1st sezonu wracają w drugim i grają inne role. Dużym plusem tego serialu jest że wszyscy na końcu giną , nie ma happy end.
The Walking Dead - Super ciekawy serial , next z kategorii SF. Świetnie mi się podoba gra Rick&#39;a , Serial dogłębnie pokazuje prawdziwe oblicze człowieka w czasie zagłady. W serialu jest dużo akcji ,mało lamentu , wiele scen z zombie , zwrotów akcji itd.
Skazany na śmierć - Pierwszy w ogóle serial który zacząłem oglądać. Jak na tam te czasu był zajebisty , 1 sezon najlepszy , reszta to juz inna bajka.
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
W weekend łyknąłem HUNTED, liczące osiem odcinków. Dramat szpiegowski w londyńskim klimacie bardzo mi podszedł.
Podchodziłem do tego serialu ale mi się cholernie nie spodobał. A sprawdziłem tylko dla Melissy George bo wpadła mi w oko w Bag of Bones.
Jestem poza tym zauroczony BANSHEE. Nowy serial (dopiero trzy odcinki) o kryminaliście, którzy przez zrządzenie losu przyjmuje tożsamość szeryfa w jednym z miasteczek. Sporo dobrych scen walki na ręce, ale i także sporo odważnych scen erotycznych. Serial, który na ten moment polecam z czystym sumieniem.
Serial miazga. Oby następne odcinki trzymały poziom tych trzech wyemitowanych do tej pory.

American Horror Story i Asylum - super porąbany serial gdzie duchy zabitych ludzi żyją wśród ludzi. Podoba mi sie że postacie z 1st sezonu wracają w drugim i grają inne role. Dużym plusem tego serialu jest że wszyscy na końcu giną , nie ma happy end.
Wątpię, żeby osoby które jeszcze nie oglądały tego serialu lub są w trakcie chciały to wiedzieć. :razz:
The Vampire Diaries - Oglądając telewizję , oczywiście latając po kanałach ( jak że inaczej w Pl -.- ) niechcący natchnąłem się i zacząłem oglądać jakiś środkowy odcinek tego serialu i po prostu spodobał mi się. Ogólnie lubię fantastykę , gdzie bohater ma jakieś super naturalne zdolności. Też bardzo lubię serie Marvel Iron-man spier-man itd
Możesz sobie sprawdzić jeszcze Once Upon a Time i The Secret Circle. Moje dwa ulubione seriale fantasy.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Z polecenia też obejrzałem Banshee i nawet daje radę, ale w mojej opinii nie jest to coś mega.Samo to, że na wiosce mordują się co godzinę już jest mocno naciągane, odtwórca głównej roli też przeciętny także będę oglądać, ale raczej wątpię abym chciał kiedyś oglądać jeszcze raz ten serial w powtórkach.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
The Following - pilot był świetny - dzisiaj kolejne odcinki
Zero Hour - też mi się podoba i powinien być ciekawy - klimaty paranormalne to moje klimaty; dopiero jeden odcinek z tego co wiem
 
Do góry Bottom