>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Score Generator 1.01a

scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Hmmm.... Faktycznie...Czyżby na szczęściu? ;)
A tak poważnie to na formie, meczach home/away i tysiącu współczynników dla tych danych ;)
 
D 25

dad5

Użytkownik
Zaciekawił mnie Twój typ na sobotni mecz:
Kemi - KuPS. U Ciebie jest to 76% na Home Wina. Mój program pokazuje zupełnie coś innego. Kemi ma 5 porażek pod rząd w ostatnich 5 meczach, z kolei KUPS tylko raz przegrało. Mógłbyś jakoś wytłumaczyć ten typ?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Mój program pokazuje zupełnie coś innego. [...]
Na jednym z programów, również wychodzi mi dwójka. Konkretnie, ryzykowna dwójka. Jednak, po włączeniu pewnego dopalacza (do programu;)) czyli kolejnego rodzaju danych, generowany jest typ na zwycięstwo Gospodarzy.
Być może Autor tematu, postawił przede wszystkim albo głownie na to, co ja w tym miejscu nazywam &quot;dopalaczem&quot;.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Ostatnio miałem problemy z serwerem :zoltakartka: i przerzuciłem wszystko tutaj:
http://scoregenerator.eu.pn

Co do typów. U mnie wszystko jest na odwrót :grin: Taki wynik wygenerował program, nic mi do mieszania się w jego typy. Swoją drogą po tylu porażkach, najwyższa pora na przełamanie.

Jedynym &quot;dopalaczem&quot; na ten moment jest kawusia :]
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Jak na tą chwilę i etap testów programu, mimo tych problemów, darmowy hosting wystarczy. Moze jak program bedzie generowal zysk i jak się uzbiera cos z &quot;kawusi&quot; to pomyślę o czymś normalnym ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Taka mała sugestia. Mam nadzieję pomocna. Zarejestruj tylko domenę. To koszt kilkunastu zł (nie pakuj się w tzw.domeny za 0 zł. Nie ma nic darmo). Jeśli program ma być rozpoznawalny, to powinien mieć rozpoznawalny i prosty adres. I przekieruj ją na bloggera. Uzyskujesz darmowy hosting.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
To że nie ma nic za darmo, wiem doskonale. W sumie w kwestiach hostingowo/domenowych jestem kompletnie zielony. Jeżeli program będzie się rozwijał w dobrym kierunku, to douczę się w temacie. Co do rozpoznawalności - myślę że najlepszą reklamą są skuteczne typy ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I cóż. Nie ma stronki. Nie ma dostępnego profilu na Facebook&#39;u. Nie ma na Forum, ostatniego zestawu typów. Coś się stało?
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Zawieszam na okres okolo 2 tyg prace nad programem. Chce wprowadzić dodatkowy współczynnik do obliczen. W miedzyczasie bede przeprowadzal, analizy aktualnych spotkan.
Dodatkowo wystartowałem z programem na under/over 2,5. Pierwsze testy tutaj:
http://uo25.eu.pn
Tutaj zrobienie próby 100 spotkan nie powinno byc problemem i mysle ze to max 2 tyg. Dorzuce jeszcze kilka lig.
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
no ja mam nadzieję, że prace nie zostaną totalnie zawieszone. szczególnie, że liga fińska teraz fajnie wchodziła, a Szwedzi zupełnie na odwrót :p
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
no ja mam nadzieję, że prace nie zostaną totalnie zawieszone. szczególnie, że liga fińska teraz fajnie wchodziła, a Szwedzi zupełnie na odwrót :p
Właśnie rozkminialiśmy ta szwedzka i mozliwe jest ze te liczne pudla spowodowane sa tym ze liga szwedzka miala ostatnio przerwe w rozgrywkach, a biorac pod uwage to ze program pracuje na danych z okresu do 1,5mca, moze to miec wplyw na jego dzialanie. W koncu to przerwa i forma zespolow mogla sie zmienic
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Nic nie poprawiaj tylko dajesz jak leci. Dobre typy masz. 80% prawdopodobienstwo przy kursach @2 to promocja wiec nie cuduj.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Tak własnie mysle w pierwszej kolejnosci to odrzucic z typowania &quot;pewniaki&quot;, nie dosc ze kurs kiszka, to jeszcze czesto zawodza. Mysle gra tak od typow 1,6-1,7 bedzie oki ;)
Dotychczas wrzucalem wszystkie spotkanie jak leci, ale powoli trzeba bedzie selekcjonowac najlepsze.
A i dzieki za mile slowa ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Porobiłem kilkanaście statystyk i doszedłem do wniosku że będę publikował jedynie typy:
- kurs ponad @2,00
oraz
- prawdopodobieństwo ponad 75% (wg wyliczeń programu)
Dla takich wartości osiągnięto najwyższy wynik yeld (50,5%), przy skuteczności 55% i średnim kursie na mecz @2,54
e: Chociaż patrząc na kursy ponad 2,5 i P&gt;75% to program jest wręcz genialny ????
 
Do góry Bottom