>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ruletka w Bet-at-home

G 0

greg9872

Użytkownik
Słuchajcie jest patent na te ruletkę w bah ale trzeba grać na zmienne czyli raz czerwone raz czarne zauwazcie jak gracie ruletka na początku gra np 5xczerwone 2 razy czarne obserwujcie jak wypada najwazniejsze jest nie podbijac wiecej niz cztery bo wtedy pierdolony algorytm zazwyczaj ratuje się zerem i nie grać cały cza jednego koloru zeby algorytm się nie ustawił ja wygrałem z 20 zł 1400 ale moja pazernosć była wieksza.
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Słuchajcie jest patent na te ruletkę w bah ale trzeba grać na zmienne czyli raz czerwone raz czarne zauwazcie jak gracie ruletka na początku gra np 5xczerwone 2 razy czarne obserwujcie jak wypada najwazniejsze jest nie podbijac wiecej niz cztery bo wtedy pierdolony algorytm zazwyczaj ratuje się zerem i nie grać cały cza jednego koloru zeby algorytm się nie ustawił ja wygrałem z 20 zł 1400 ale moja pazernosć była wieksza.
TYP KRUPIERA: R-R-R-R-R-B-R-B-R-B-R-B
TWÓJ KOLOR: -B-R-B-R-B-R-B-R-B-R-B-R - i NIE MA CIĘ :-D a w bah na pewno coś takiego się zdarzy
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Czyzbym byl jedyna osoba ktora zarabia na ruletce w BaH?
Po prostu codziennie gram swoim systemem, az bede 100 zl na plus i wtedy pasuje. Nie mozna byc zbyt pazernym. Nie grajcie tez za duze stawki - nigdy nie zarobicie. Jedyny sposob to ciulanie co 5 gora. Spokojnie 100 PLN dziennie mozna zrobic, ale to max. Ja na razie jestem 1500 pln na + :-D
Dzisiaj wyplacili mi 600 PLN, zostalo mi na koncie 800, ale zlecilem wyplate kolejnych 600. 200 pln wystarczy mi spokojnie do obrotu, a to nawet i za duzo
pozdr
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Czyzbym byl jedyna osoba ktora zarabia na ruletce w BaH?
Po prostu codziennie gram swoim systemem, az bede 100 zl na plus i wtedy pasuje. Nie mozna byc zbyt pazernym. Nie grajcie tez za duze stawki - nigdy nie zarobicie. Jedyny sposob to ciulanie co 5 gora. Spokojnie 100 PLN dziennie mozna zrobic, ale to max. Ja na razie jestem 1500 pln na + :-D
Dzisiaj wyplacili mi 600 PLN, zostalo mi na koncie 800, ale zlecilem wyplate kolejnych 600. 200 pln wystarczy mi spokojnie do obrotu, a to nawet i za duzo
pozdr
Miałeś opisać ten swój system i co??? Jakoś go nie widać.
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Przez ten czas nie mialem dostepu do neta i nawet nie zdazylem wyplacic calej tej kasy, co uczynilem dopiero teraz. Dzisiaj juz 100 PLN zarobione i wiecej nie gram. System opisze niedlugo, spokojnie :spokodfhgfh:
 
B 0

baboon

Użytkownik
System opisze niedlugo, spokojnie :spokodfhgfh:
Chętnie poznam ten system.

Też robiłem stówę dziennie aż do kwoty 1100zł. Ale pewnego dnia postanowiłem ugrać więcej i z poziomu 700zł zjechałem do zera. Na szczęście wcześniej juz wypłaciłem 400zł.
 
woa 0

woa

Użytkownik
heh a ja dziś sobie spróbowałem pograć :p najpierw wygrałem 12 zl ;p pozniej znowu wplacilem na monety 12 zl i na rulecce mialem 20 zl ale powiedzialem... a co tam moze do 30 zl dojde a tu klapa 0zl nic niezarobilem :/
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
Przez ten czas nie mialem dostepu do neta i nawet nie zdazylem wyplacic calej tej kasy, co uczynilem dopiero teraz. Dzisiaj juz 100 PLN zarobione i wiecej nie gram. System opisze niedlugo, spokojnie :spokodfhgfh:
z miłą chęcią też poznam ten system ???? ja używałem progresji ale trza mieć dużo hajsu żeby tym grac i zawsze jak miałem 50 zeta to chciałem te 100 ale zawsze klapa 0,000????
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Jezeli chcesz grac progresja to jak juz polecam granie na polowki a nie kolory, bo dosc czesto zdarzaja sie serie po 10 danego koloru. Natomiast seria jednej polowki max jaka widzialem to 5, a gram juz bardzo dlugo.
Jesli chodzi natomiast o to ze na trybie &quot;for fun&quot; jak niektorzy pisza jest sciema bo sie wygrywa, to bzdura, na &quot;for fun&quot; nieraz mialem serie 20 kolorow pod rzad i z 500 zjechalem do zera. No wiele razy z 500 tez dojechalem np do 20000 ale to trzeba miec fuksa niezlego, ogolnie inaczej niz ciulaniem nie wygra sie nic.
Ide wyciulac kolejne 100 na dzisiejszy dzien po czym pasuje.
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Przez ten czas nie mialem dostepu do neta i nawet nie zdazylem wyplacic calej tej kasy, co uczynilem dopiero teraz. Dzisiaj juz 100 PLN zarobione i wiecej nie gram. System opisze niedlugo, spokojnie :spokodfhgfh:

EliteTyper to ty?? zmieniłeś nicka i przerzuciłeś sie na ruletkę???
tylko zjechałeś coś ze stawkami .. z 20.000 na 100 nono.. nie poznaję cię
 
Do góry Bottom