>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ruletka w Bet-at-home

waldu2 44

waldu2

Użytkownik
czekamy czekamy ????
tylko wiesz mi kiedys przez jeden weekend udalo si zrobic z 70zl 6900 !!
ale wszystko przegralem kolejnego dnia

P.S
nie wiem czy zauwazyliscie ale on kupowal i sprzedawal te zetony co minute, wiec kiedy by postawil i wygral ????
 
polewka 0

polewka

Użytkownik
czekamy czekamy ????
tylko wiesz mi kiedys przez jeden weekend udalo si zrobic z 70zl 6900 !!
ale wszystko przegralem kolejnego dnia

P.S
nie wiem czy zauwazyliscie ale on kupowal i sprzedawal te zetony co minute, wiec kiedy by postawil i wygral ????
troche to dziwne mało by miał czasu żeby postawić... ale z drugiej strony po co by miał nam takie wałki wkręcać... poczekamy zobaczymy zresztą
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Wiecie może gdzie można znaleźć i czy sa wogóle programy wspomagające grę w ruletę.. na zasadzie prawdopodobieństwa określające jaka może paść kolejna liczba???
słyszałem że jest cos takiego ale nie wiem czy nie jest jakas ściema...
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
przeciez w rulecie na necie to nic Ci nei pomoze, oprocz najzwyklejszego szczescia !!!

przeciez to jest niemozliwe zeby wypadlo np 17x czarne !!!!
wez sobie podrzucaj monete, to sam zobaczysz jaki to problem zeby np 6x wyadla reszka
 
C 22

caciavita

Użytkownik
Patrzac na sreeny JUVEDEVIL&#39;A to widac ze gra on progresja..co jakis czas zmienia system obstawiania i przez to sie dorobil 1650zl..Juz sie nie odzywa bo przegrana nie ma co sie chwalic:razz:
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
przeciez w rulecie na necie to nic Ci nei pomoze, oprocz najzwyklejszego szczescia !!!

przeciez to jest niemozliwe zeby wypadlo np 17x czarne !!!!
wez sobie podrzucaj monete, to sam zobaczysz jaki to problem zeby np 6x wyadla reszka
Ale w ruletce na necie to żaden problem, żeby 6x wypadło np. czerwone :spokodfhgfh:
 
C 22

caciavita

Użytkownik
Wecie spróbowałem zagrać progresją na parzyste i nie parzyste i nie ma takich wałków jak na kolory.
Pozdr.
Parzyste i nieparzyste to jest właśnie dokładnie taki sam wałek jak z kolorami.
Juz prawie przegrałem progresja na parzyste i nieparzyste ale w ostatnim momencie się ocknąłem.Cały czas gram i kombinuje różnymi startegiami....nie trzymam sie kurczowo jednego
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
caciavita co ty gadasz o jego grze propgresja , ktora niby widzisz na screenach LOL
wez mnie stary nie rozmsieszaj !!!! przeciez kup/szprzedaj na screenach jest minuta po minucie !!!! to sa operacje kupna sprzedazy zetonow a nie czy wygral bo stawial na czarne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
C 22

caciavita

Użytkownik
caciavita co ty gadasz o jego grze propgresja , ktora niby widzisz na screenach LOL
popatrz jak w pewnym momencie kupuje zetony
-5
-10
-25
-50
-100
to nie jest gra progresją?
póki mu progresja wchodziła to sie chwalil..teraz pewnie przegrał i już nie jest taki skory do pochwalenia sie screenam&#39;i
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
caciavita przciez wsyztskie operacje wykonane sa wciagu 5 minut !!!!! on mial kase na koncie a ty;lko kupowal i sprzedawal co chwila zetony o roznych kwotach!!

gdybys kiedykolwiek gral ma bah-u w rulete to bys wiedzial co jest 5
 
C 22

caciavita

Użytkownik
mialem okazje grac w ruletke i wiem jak to wygląda..nie bede sie upierał moze i masz racje...na ruletke nie ma sposobu ..dzis wygral tyle jutro przegra dwa razy tyle
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
brrr coś cykam, wplacilem dzis 10 PLN i mam zamiar pograć w ruletkę na bahu. Oby nie było jak ostatnio: z 10 15 i do zera... później może napisze jak mi bedzie szlo, jesli wogole zagram...
 
Do góry Bottom