>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ruletka w Bet-at-home

feever 5

feever

Użytkownik
Heh to ja ugralem 270 euro na ruletce nie na bah tylko na begawin.com i na Aceoffspades. Szczescie? Watpie.. znalazlem swoja &#39;mala metode&#39; i jak na razie sprawdza sie :]
 
feever 5

feever

Użytkownik
Opublikowałbym z checia ale najpierw chce ja wyprobowac w dalszej grze.. powiedzmy, ze jest to system 80%-90% bo tak mniej wiecej mi sie trafiało.. Musze wyplacic kase z begawin.com tylko, ze nie mam dowodu tozsamozci zeby wyplacic ;s (14 grudnia sie urodzilem i na dowod musze czekac trzy miechy)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jeśli przetestujesz system do końca i nie będzie to problemem, to opublikuj go na forum ;)
Pewnie wielu osobom pomoże :]
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
systemów w rulete są dziesiątki, a sam grywalem w kilkanascie z nich na bieżaco i musze powiedzieć że kazdy jest dobry do pierwszej pechowej serii... :-D
 
feever 5

feever

Użytkownik
ja sam ten system wymyslilem.. po lacznych 8h grania zauwazylem zaleznosci pomiedzy poszczegolnymi blokami ????
 
D 0

djork

Użytkownik
Nie ma co liczyć na skuteczną metodę. Takiej po prostu nie ma i nie będzie, to jest gra nastawiona tylko i wyłącznie na zarabianie. Statystyki są okrutne, ale prawdziwe, tylko 10% osób grających regularnie jest na plusie. I to w prawdziwym kasynie...
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Ja też nie dawno wymyśliłem system który się sprawdza i przynosi mi kasę. Nie duża ale, mam z ruletki systematyczny dochód. 30 zł 40 zł dziennie.
 
D 0

djork

Użytkownik
Pamiętajcie, że ja tylko ostrzegałem. Jedyna możliwość wygrania na ruletce, to jednorazowo wygrać większą sumę i spieprzać na zawsze. NIE MA czegoś takiego, jak systematyczny dochód.
 
feever 5

feever

Użytkownik
djork dobra dobra odlozmy na chwile twoja upartosc i wyjasnij mi czy ugranie 270 euro to szczescie? Bo jakos mi sie w to wierzyc nie chce ;s
 
D 0

djork

Użytkownik
Tak. Ja wiem, że to wszystko fajnie wygląda, że można myśleć że rozgryzło się grę, że wymyśliło się taktykę, ale z tą grą na dłuższą metę się nie wygra. WYstarczy spojrzeć na statystyki, popatrzeć na opinie innych. Nie dość, że w kasynach internetowych odchodzą niezliczone wałki, to jeszcze sam fakt, że w tej grze jest 0 już sprawia, że zawsze jest większa szansa na przegraną niż wygraną. I to w końcu wychodzi. Jeśli wygrałeś 270 euro to powinieneś się cieszyć i już nigdy się w to za swoje pieniądze nie bawić, bo najprawdopodobniej to stracisz.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
djork dobra dobra odlozmy na chwile twoja upartosc i wyjasnij mi czy ugranie 270 euro to szczescie? Bo jakos mi sie w to wierzyc nie chce ;s
Oczywiscie ,że szczęscie człowieku....ja w kilku kasynach wygrałem po ponad 1000 Euro najwięcej w Winunited 1500Euro i to nie żart...ale seria później niestety się skończyła...i dobrze ,że szybko wyskoczyłem z tych kasyn i uratowałem dość sporo kasy.Systemu na to nie ma , to kasyna maja tak ruletki ustawione...że nim ty klikniesz oni ..już wiedza co Ty klikniesz....Oczywiście każdemu z poczatku daja trochę wygrać żeby dana osoba się wciągnęła w grę..a następnie ŁOMOT, kto grał lub pogra dłużej ten przyzna mi racje.
Najlepiej jest jak troszkę sie w danym kasynie ugra -zabierać i nie pokazywac sie tam , albo wcale albo długi czas..większośc kasyn łapie nasze IP i wiedzą komu spuścic łomot , a komu dac na poczatek zarobic kilka zł.
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
ja sam ten system wymyslilem.. po lacznych 8h grania zauwazylem zaleznosci pomiedzy poszczegolnymi blokami ????
no to podziel się z innymi tym systemem .. przecież nie wygramy za ciebie całej kasy od buków..
ty mi powiedz system a ja ci powiem jak się nazywa hehe
..... no chyba ze faktycznie jest twojego autorstwa to zwroce honor...
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Najlepiej jest jak troszkę sie w danym kasynie ugra -zabierać i nie pokazywac sie tam , albo wcale albo długi czas..większośc kasyn łapie nasze IP i wiedzą komu spuścic łomot , a komu dac na poczatek zarobic kilka zł.
i to jest fakt. no nie wiem jak z tym ip, bo ja np mam zmienne .. ale mysle że numer gracza ma tu duze znacznie ..
wszyscy moi kolesie kt orzy zaczynali u jakiegokolwiek buka zawsze byli na + na początku .. i pomimo że grali ca ly czas ten sam system np kolory, 64, krolewski,grala czy jakikolwiek inny po poczatkowych wygranych na drugi g ora 3 czy 4 dzien byli juz na zero..
o ile jeszcze na bwin jest troszke innaczej bo siedzisz przy stole z 3 innymi ludkami i kazdy coś stawia i widzisz jakie liczby są obstawiane.. zazwyczaj coś innego i program oblicza przy jakiej kombinacji wtopi najmniej .. o tyle np w bah siedzisz i tylko obserwujesz liczby.. nie wiesz kto jeszcze gra i co stawia.. wiec wona amerykanka...
jezeli jestem graczem malego lub sredniego kalibru tylko w prawdziwym kasynie mozesz sie uczciwie pobawic..
 
feever 5

feever

Użytkownik
Dobra Panowie.. wyplace kase zostawie 10 euro na koncie i zobaczymy.. jak cos ugram z tych 10 euro to system sie potwierdzi i go opublikuje na forum. Proste.
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Moim zdaniem są dobre systemy na przykład mój. Sam wpadłem i długo go testowałem, a polega on na tym ze np. gramy za 5 zł stawiamy na 1 tuzin 2 zł zaś na 19-36 3 zł i wygrywamy 1 zł. na przykładzie to mało ale już za 50 zł to wychodzi 10 zł. najważniejsze w tym wszystkim jest moment wyczekania i postawienia w dobrym momencie.
 
feever 5

feever

Użytkownik
Na betssonie z 1euro zrobilem 100 euro tym moim systemem ale stracilem wszystko przez rozproszenie uwagi przez telefon :S:S????⛔
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
ja zrobilem 22 i tez w dol. Przeciez wiadomo ze to ustawka, gdy juz postawisz i zatwierdzisz chec gry komputer wie co ma zrobić. To sciema, obserwuje ruch tej kulki, gdy wpada do kola i zachowuje się bardzi róznie. leci jak gdyby nic po przegrodach, ktore sa przeciez sciankami i przegrywasz. Najpierw wygrywasz, a potem to wygrywasz raz, 4 razy wtopa. I tak do zera.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
W kasynie internetowym na dłuższą metę grając jeszcze nikt nie wygrał...trzeba ugrać troszkę i uciekać (wyczuć monet i znikać z kasa)i najwyżej u innego buka ponownie spróbować...nie wchodzić dwa razy do tego samego , bo WTOPA
 
Do góry Bottom