>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Typy poprawione, okazało się, że wszyscy Ostrovię i Kuberę mieli źle rozliczone. Dzięki za info. Kurs minimalny, tak jak napisał power30 power30 wynosi 1.59.
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Przydałby się zapis w regulaminie, że w razie braku handicapu wystawionego przez buka można podać typ na zwycięstwo danej drużyny, oczywiście z zachowaniem minimalnego kursu 1.59.
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Faktycznie jest to pierwszy problem, który nas spotyka w tej edycji. W poprzednich latach nie było takich sytuacji, stąd nie jest to ujęte w regulaminie, aczkolwiek za rok będzie trzeba coś z tym zrobić. W obecnej edycji tego nie ruszamy i jeśli handi nie będą wystawione to po prostu typy nie będą brane pod uwagę w rozliczaniu.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Mecz z 10 kolejki konkursu Włókniarz - Stal Gorzów zniknął z oferty jak coś to można później dodać jak wróci do oferty w osobnym poście?
neutralny neutralny
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Info o ZZ Częstochowy jest już prawie 2 godziny a oferty dalej nie ma... nie chce słyszeć nawet argumentu "trzeba było napisać typy wcześniej". Chciałem wcześniej to przez jakieś też 2 godziny nie było h2h tylko handicapy i linie na zawodników. Jak padały już tutaj hasła - oferta Forbeta w tym roku to jest jeden wielki żart zarówno mniej bogatsza w ciekawe zakłady względem poprzedniego roku do obstawki a czas kiedy wystawiają pozostawia wiele do życzenia.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
"Long covid" to on ma od czasu przyjścia do Włókniarza. Wiem o co chodzi i dlaczego zniknęła oferta ale nie rozumiem, dlaczego trwa to już dwie godziny. Inni bukmacherzy ogarnęli to w miarę sprawnie.
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Chyba nie zdąrzymy zatypować na dwa spotkania tylko na leszno - Lublin. :(
Post automatycznie złączony:

Jest oferta. Na spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Kiedy będzie punktacja po I etapie? W ostatnim meczu chyba był naruszony regulamin w typowaniu. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +238
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Klasyfikacja na pewno pojawi się w tygodniu. Cały dzień byłem w miarę na bieżąco z oferta i wiem, że były problemy w związku z absencją Lindgrena.
jajs jajs zalecam się wyluzować, bo to ma być zabawa i nerwy nie są tu nikomu potrzebne. Regulamin jest jasny, typy podajemy tylko z forbet i kropka. Jeśli ktoś po rozliczeniu typów zobaczy błędy proszę śmiało pisać. Wszystkie sugestie wezmę pod uwagę, bo przede wszystkim na być sprawiedliwie.

Jeszcze jedna sprawa. Napisałem już wiadomość prywatną do marasspec marasspec z ostrzeżeniem, ponieważ kolejny raz zauważam, że podaje typy, których w tym czasie nie ma w ofercie. Oczywiście wszystkie były i będą rozliczane na minus.
Uznałem, że jako uczestnicy powinniście też o tym wiedzieć, aby nie było później zdziwienia, że ktoś zostaje ukarany, co byłoby w sumie sytuacją bezprecedensową i do której mam nadzieję ostatecznie nie dojdzie.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Klasyfikacja na pewno pojawi się w tygodniu. Cały dzień byłem w miarę na bieżąco z oferta i wiem, że były problemy w związku z absencją Lindgrena.
jajs jajs zalecam się wyluzować, bo to ma być zabawa i nerwy nie są tu nikomu potrzebne. Regulamin jest jasny, typy podajemy tylko z forbet i kropka. Jeśli ktoś po rozliczeniu typów zobaczy błędy proszę śmiało pisać. Wszystkie sugestie wezmę pod uwagę, bo przede wszystkim na być sprawiedliwie.

Jeszcze jedna sprawa. Napisałem już wiadomość prywatną do marasspec marasspec z ostrzeżeniem, ponieważ kolejny raz zauważam, że podaje typy, których w tym czasie nie ma w ofercie. Oczywiście wszystkie były i będą rozliczane na minus.
Uznałem, że jako uczestnicy powinniście też o tym wiedzieć, aby nie było później zdziwienia, że ktoś zostaje ukarany, co byłoby w sumie sytuacją bezprecedensową i do której mam nadzieję ostatecznie nie dojdzie.
Na spokoju, ja się o nic nie spinam. Przecież tylko napisałem nie zaprzeczalny fakt o ofercie z linii sponsora konkursu, bo takowa oferta jest i kilka osób o tym przecież pisało - nic nowego i nadzwyczajnego nie napisałem. Zabawa zabawą ale mamy w tym sezonie bardzo dużo niejasnych sytuacji gdzie gracze nie wiedzą co mają robić skoro do 13:30 (mecz 1 ligi o 14:00) dalej nie ma oferty na h2h lub handi albo jak dzisiaj nie wiadomo czy pisać oddzielnie ofertę na Leszno czy bez Częstochowy. Ciężko znaleźć jakikolwiek zapis w regulaminie co w takiej sytuacji zrobić. Bawimy się ale przecież nikt też nie wymaga od admina aby odpowiadał nam co 5 minut tutaj jak mamy się tylko bawić. Pozdrawiam :)
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Ale jak nie ma oferty h2h czy handi to nie ma dla wszystkich i jest wtedy po równo. Musicie się też zgodzić, że podwójne oddawanie typów w jednym temacie jest niesprawiedliwe aby były brane pod uwagę. Zważywszy, że za pierwszym typowaniem widać już oddane typy uczestników konkursu. :) Pozdrawiam.
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Mam pytanie. Czy w II etapie można tak technicznie rozwiązać aby w tematach mogli odpowiadać tylko uczestnicy konkursu? Pozdrawiam. :)
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zakończyliśmy pierwszy etap zabawy. Proszę, abyście zapoznali się z tabelą końcową oraz podziałem na grupy w drugim etapie. Oczywiście czekam na wszelkie skargi i zażalenia. Mam nadzieję, że takowych nie będzie, bo starałem się wszystkich potraktować sprawiedliwie.
Wyjątkowo awans uzyskało 25 uczestników. Wynika to z faktu, iż dwie osoby miały równą liczbę punktów oraz obie były aktywne podczas trwania I etapu. Obaj uczestnicy startują do kolejne rundy z zerowym dorobkiem punktowym. Do środy do 23:00 jeśli wszystko będzie jasne poproszę w osobnym poście o Wasze loginy w celu wypłacenia nagród.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Policzyłem swoje punkty po 8 kolejce aż do końca czyli kolejki 10, wyszło 10. Natomiast tabela po 8 kolejce pokazywała że mam 57 punktów, a na koniec zostało podane że mam 63.
Post automatycznie złączony:

Pewnie chodzi o to, że w dwóch zdaję się tematach podałem dwa posty, musiałem tak zrobić, ponieważ w momencie gdy dodawałem post, nie było oferty na forbecie z danego meczu, kilka osób miało to samo. Mecz pierwszy się prawie zaczynał więc nie mogłem czekać.
Post automatycznie złączony:

Ale nawet jeśli by nie liczyć tego to gdy podawałem w jednym poście typy na dwa mecze od razu, to zgromadziłem 8 punktów, więc ciągle więcej niż 6.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Policzyłem swoje punkty po 8 kolejce aż do końca czyli kolejki 10, wyszło 10. Natomiast tabela po 8 kolejce pokazywała że mam 57 punktów, a na koniec zostało podane że mam 63.
Post automatycznie złączony:

Pewnie chodzi o to, że w dwóch zdaję się tematach podałem dwa posty, musiałem tak zrobić, ponieważ w momencie gdy dodawałem post, nie było oferty na forbecie z danego meczu, kilka osób miało to samo. Mecz pierwszy się prawie zaczynał więc nie mogłem czekać.
Post automatycznie złączony:

Ale nawet jeśli by nie liczyć tego to gdy podawałem w jednym poście typy na dwa mecze od razu, to zgromadziłem 8 punktów, więc ciągle więcej niż 6.
Faktycznie masz rację. Co prawda drugie posty nie były brane pod uwagę, bo regulamin stanowi, że typy na oba mecze trzeba podać w jednym, tym bardziej że to była ostatnia kolejka. Wiem, że oferta zniknęła na długo, jednak było dużo czasu, aby podać typy na oba spotkania.
S snickers69 poprawiłem Twoje punkty i tabele, jeśli możesz to teraz rzuć okiem, powinno być ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
Do góry Bottom