>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Mecz w Gorzowie przeniesiony na jutro ze względu na czynniki atmosferyczne.
Czyli
"23. Jeśli mecz zostanie przełożony na inny dzień:
- jeśli jest to przesunięcie meczu o dzień, dwa, czy trzy to typy zachowują ważność bez względu na linie i absencje zawodników "
nie trzeba będzie ponownie typować. :)
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Mecz w Gorzowie przeniesiony na jutro ze względu na czynniki atmosferyczne.
Czyli
"23. Jeśli mecz zostanie przełożony na inny dzień:
- jeśli jest to przesunięcie meczu o dzień, dwa, czy trzy to typy zachowują ważność bez względu na linie i absencje zawodników "
nie trzeba będzie ponownie typować. :)
I teraz pytanie, bo ci co jeszcze nie podali typów na ten mecz będą musieli podać dwa razy, co za tym idzie wedug regulaminu, dwa posty nie są dozwolone, oferty na ten mecz odwołany w Gorzowie brak, co robić? :D neutralny neutralny
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Utworzę nowy temat na jutro w którym typy będą mogli oddać wszyscy którzy ich nie oddali dziś. Kto oddał typy na dwa mecze w nowym temacie nie musi podawać typów, bo nie będą one brane pod uwagę.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Loginy osób, które wygrały w I etapie zostały wysłane do forBET, jak będę miał potwierdzenie, ze konta doładowane napisze tutaj. Reputacja dopisana.

p.s. uprzedzając pytania, jeżeli ktoś ma aktywny bonus to kolejny jak zostanie dopisany trzeba ręcznie aktywować w profilu (nie mogą być dwa aktywne jednocześnie)
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Aby była jasność. Z racji, iż mecz Stali z GKMem został przełożony aż o tydzień to typy na ten mecz podajemy na nowo. Został już utworzony osobny temat w którym można podawać typy.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Tabela to tam pal sześć, bo wystarczy wejść w typy z niedzieli i regulamin i wiadomo, że masz drugie miejsce w grupie. Gorzej z wysyłaniem list zwycięzców i samym odbiorem nagród, które wpadają na konto po bardzo długim czasie.
Po jakim długim czasie? Tylko, jak dostaję loginy, od razu przesyłam je do Waldi1979 Waldi1979, który przekazuje je do bukmachera. Zazwyczaj wszystko odbywa się w ciągu dwóch dni.
Ty jako jedyny bombardujesz mnie wiadomościami kiedy i kiedy i kiedy, jakbyś nie mógł zrozumieć, że muszę wszystkie loginy zweryfikować, czy są aktualne, bo bonus może pójść na inne konto niż potrzeba. Myślę, że akurat konkursy żużlowe są najsprawniej rozliczanymi konkursami. Nie każdy też ma obowiązek być każdego dnia na forum i odpisywać na wiadomości w ciągu godziny.
Na końcu pamiętajmy, że to tylko zabawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +926
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Po jakim długim czasie? Tylko, jak dostaję loginy, od razu przesyłam je do Waldi1979 Waldi1979, który przekazuje je do bukmachera. Zazwyczaj wszystko odbywa się w ciągu dwóch dni.
Ty jako jedyny bombardujesz mnie wiadomościami kiedy i kiedy i kiedy, jakbyś nie mógł zrozumieć, że muszę wszystkie loginy zweryfikować, czy są aktualne, bo bonus może pójść na inne konto niż potrzeba. Myślę, że akurat konkursy żużlowe są najsprawniej rozliczanymi konkursami. Nie każdy też ma obowiązek być każdego dnia na forum i odpisywać na wiadomości w ciągu godziny.
Na końcu pamiętajmy, że to tylko zabawa.
Akurat dalej nie rozumiem kwestii oczekiwania na potwierdzenie loginu od Snickersa skoro wygrał on wcześniej w 1 etapie Ekstraligi, a ja też tam coś wygrałem i mój login jakoś nie był weryfikowany i tego nie potrafię zrozumiem. Nagrody z II etapu zostały wysłane kilka dni po rozegraniu pierwszych meczów półfinałowych i jest to fakt, a nie opinia. Moja opinia co do długiego czasu jest taka, a Twoja jest inna i każdy ma do swojej prawo.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Akurat dalej nie rozumiem kwestii oczekiwania na potwierdzenie loginu od Snickersa skoro wygrał on wcześniej w 1 etapie Ekstraligi, a ja też tam coś wygrałem i mój login jakoś nie był weryfikowany i tego nie potrafię zrozumiem. Nagrody z II etapu zostały wysłane kilka dni po rozegraniu pierwszych meczów półfinałowych i jest to fakt, a nie opinia. Moja opinia co do długiego czasu jest taka, a Twoja jest inna i każdy ma do swojej prawo.
I elegansio 🤙
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Loginy zostały wysłane do buka, jak będę miał potwierdzenie, że konta doładowane napisze tutaj. Reputacja dopisana.
 
Do góry Bottom