>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no sory zartowalem tylko bo papi chcial o czyms gadac ????
to moze pogadamy o tym ile kosztuja bilety na mecz baseballa?? bo ja jestem ciekawy czy sa w cenie jak bilety na mecz PN czy inaczej...ktos wie??
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Zalezy od druzyny :]
Na Boston najtanszy bilet to 12$, najdrozszy dla vipow to 275$.
Roznice sa wielkie, wszystko zalezy od miejsca gdzie siedzisz
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no 12$ to wkoncu nie tak duzo...myslalem ze moze byc drozej zwlszcza ze Boston to dobra druzyna wiec bilety tez powinny byc &quot;w dobrej cenie&quot; ????
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Ja ich dopiero zaczalem grac w serii z PHI, wiec mam nad wami ta przewage????
Ale nie jest mi do smiechu, bo sobie nie moge wybaczyc ze nie gralem tego overa ostatnio

A tak musze trzymac kase na kolejne etapy, bo wczoraj kurs niski wiec zagralem grubo i znowu lipa

Jednak nabardziej dziwne jest to, ze mimo serii L8 oni sa liderami :]
Rywale nie chca? nie potrafia? tego wykorzystac
Z taka gra nie maja szans w PO(juz drugia tak dluga seria L w tym sezonie).
Panie i panowie mistrz bedzie z AL, tak powiedzial wam Big Papi :wink: :
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Przepraszam ze sie wbijam w powazne rozmowy osob obcykanych w tym sporcie ale mam pytanie.MIanowicie jak sprawdzic czy dany pitcher jest dobry czy nie. na pewnej stronce do kazdego meczu sa porownania statsow pitcherow danego meczu i tak przy kazdym jest taka tabelka
W L IP ER BB SO
0 0 6.1 0 1 0
Po czym, poznac czy dany pitcher jest lepszy od drugieo??Ktore dane sa najwazniejsze??
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
W (wins)zwyciestwa
L (loses )porazki
ER(earned runs) - ilosc punktow jaka dal zdobyc
IP (innings pitched) - ilosc inningow w ktorych rzucal
BB - liczba walks
SO (strikeouts) - tu chyba nie trzeba tlumaczyc :wink:

Im mniejsza ERE ma dany picther, przy oczywiscie duzej ilosci rzucanych inningow, tym jest on lepszy
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Po dobrych statystykach :p
Wiadomo ze kazda pozycja to inne zadania, trudno wymagac np od Davida Ortiza by kradl bazy etc

Jeded inning trwa do 3 outow, 3 outy i zmiana, moze to trwac chwile(3 kolesi wystarczy &quot;wystrajkowac&quot;), ale moze tez i dluzej wazne, ze po 3 outach nastepuja zmiana stron :mrgreen:

AVG to nic innego jak srednia &quot;odbijania&quot;
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
The Dodgers have now won nine consecutive games, a streak that began after they lost eight straight. They are the sixth team in major-league history to lose at least eight straight games and follow that immediately with a winning streak of at least eight games. The others: the 1931 Cubs, 1949 Red Sox, 1965 Pirates, 1985 Twins and 2001 Cubs.


Papi makes history
David Ortiz hit his 40th home run of the season on Sunday and increased his RBI total to 109. The Red Sox have played 110 games in 2006, and it&#39;s the first time in 45 years that an American League player has reached 40 home runs and 100 RBI within his team&#39;s first 110 games of the season. In 1961, both Roger Maris (in the Yankees&#39; 106th game) and Mickey Mantle (109th game) did that.
 
petersen9 0

petersen9

Użytkownik
W BAW również jest ten mecz. Nie widziałem natomiast oferty na to spotkanie ani w Expekcie, GB czy też w Sportinbecie nie widzę.
 
S 0

schweps

Użytkownik
ehh te MLB tez jest &quot;niezawodne&quot; wystawia sie typ np: taki jak na wczoraj analiza dosc dokladna poinna byc wygrana a tutaj nagle zmiana pitchera i juz mecz wyglada calkiem inaczej a jak nastepuje zmiana z MIN: Liriano (12-3, 2.19) na M. Garza (1-5) makabra ehhh zycie jak by wiediec o takich perspektywach....

POZDRAWIAM..
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Mam pytanie ???? Jezeli w zakładach pisze, ze kto bedzie bedzie prowadzil po pierwszym inningu? Wyjasnijcie mi co to jest inning i wogule o co tu chodzi?
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Mam pytanie ???? Jezeli w zakładach pisze, ze kto bedzie bedzie prowadzil po pierwszym inningu? Wyjasnijcie mi co to jest inning i wogule o co tu chodzi?
Po 1 marsz po slownik :]

Po 2 mecz sie skalda z 9 inningow, jak gdyby czesci, kazdy ining sklada sie z dwoch czesci, w ktorym raz jedna druzyna jest w ofesywie a druga w obronie i na odwrot :]

Wiec jak masz zaklad na 1 inning to zaklad, kto bedzie po nim prowadzil.
MAsz do wybory prowadzi gospodarz, remis albo prowadzi gosc :]
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Najdziwniejszą sprawą jak narazie w przerwie miedzy sezonami jest to , że leworęczny Zito jeszcze nigdzie nie zakotwiczył :!: `Coś mi sie nie chce wierzyć ze ani Rangersi ani White Sox czy chodzby Yankeesi nie byli zainteresowani tym panem.
Prawdopodobnie z Metsami kombinuje.:-? No a że Oakland nie próbuje mu zaoferować dogodniejszych warunków .. no dziwna sprawa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom