>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Mariners trade former Cy Young winner Lee to Rangers


Texas Rangers pomimo &quot;widma&quot; bankruta i ciągłego nierozwiązania sprawy właściciela klubu niespodziewanie &quot;wyprzedzili&quot; w wyścigu najbogatszy klub MLB - New York Yankees i pozyskali jednego z najlepszych &#39;pożeraczy inningów&#39; - Cliffa Lee z Seattle.

Szczerze mówiąc dość niespodziewany transfer jak dla mnie... ale dzięki temu bardzo przyjemny - Rangers w tym sezonie radzą sobie nadwyraz dobrze, głównie za sprawą siły batterów, którzy nieśmiertelnie ciskają runy, a dodatkowo Lee bardzo dobitnie wpłynie na pozycję SP, która w Texasie ostatnimi laty raczej spisywała się &quot;srednio&quot;.

Debiut nowego startera odbędzie się w sobotę przeciwko Baltimore.

więcej informacji:

▶ Mariners trade former Cy Young winner Lee to Rangers

▶ Rangers acquire Cliff Lee from Seattle
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Po pierwsze, w nocy byliśmy świadkami kolejnego &quot;no hitter&quot; (piąty w sezonie) spotkania. Szczęśliwcem który przez 9 IP nie pozwolił na choćby jedno odbicie okazał się Matt Garza, zawodnik Tampa Bay Rays tym samym stał się pierwszym miotaczem w historii klubu, któremu udało się zagrać &quot;perfect game&quot;.
Wczorajszy dorobek Matt&#39;a to 80 &quot;strajków:razz:&quot; na 120 narzutów.

Gratulujemy :!: :cool:

Po drugie wczoraj doszło do wymiany pomiędzy LA Angeles a Arizoną D&#39;backs. W szeregach Arizony nie zobaczymy już Dan&#39;a Harena, zaś z LA wyprowadzili się Joe Saunders oraz trzech innych zawodników.
Co ciekawe Haren zdążył już zadebiutować we wczorajszym spotkaniu i może mówić o dużym pechu ponieważ miotał przez 5IP i został &quot;uderzony&quot; przez pałkarza, po czym musiał opuścić boisko. :razz:

Pozdr
 
M 0

marlon

Użytkownik
Floryda Marlins - SF Giants
Obejrzałem sobie dzisiaj meczyk Florydy Marlins z SF Giants ( 5 :0) już koło 5 in wiedziałem,że SF nie zdobędzie dzisiaj ani jednego punktu.Sanchez świetnie narzucał outując po kolei kolejnych pałkarzy.

Szkoda,że nigdzie nie można obstawiać MLB live bo bym pewnie trochę zarobił stawiając na to,że SF nie zdobędzie nawet punktu w tym spotkaniu.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Obejrzałem sobie dzisiaj meczyk Florydy Marlins z SF Giants ( 5 :0) już koło 5 in wiedziałem,że SF nie zdobędzie dzisiaj ani jednego punktu.Sanchez świetnie narzucał outując po kolei kolejnych pałkarzy.

Szkoda,że nigdzie nie można obstawiać MLB live bo bym pewnie trochę zarobił stawiając na to,że SF nie zdobędzie nawet punktu w tym spotkaniu.
Bet365 dość spory i dobry live na mecze MLB ;)
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
Obejrzałem sobie dzisiaj meczyk Florydy Marlins z SF Giants ( 5 :0) już koło 5 in wiedziałem,że SF nie zdobędzie dzisiaj ani jednego punktu.Sanchez świetnie narzucał outując po kolei kolejnych pałkarzy.

Szkoda,że nigdzie nie można obstawiać MLB live bo bym pewnie trochę zarobił stawiając na to,że SF nie zdobędzie nawet punktu w tym spotkaniu.
a byl to pierwszy mecz MLB obejrzany w zyciu czy widziales wiecej??
 
T 2

thmx

Forum VIP
No to nie dziwię skąd ten optymizm. Początkowo też miałem takie nastawienie ;) i byłem zachwycony MLB. Nie bierzesz pod uwagi czegoś takiego jak bullpen? Jak często SP rzuca 9 inningów? Przykladów jest mnóstwo, gdzie zespół prowadząc ze sporą przewagą traci w ostatnim inningu sporo punktów - tak więc wg mnie to ostrożnie z tym optymizmem ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
&quot;There’s a new Roy in town—and he’s an ace, too.&quot;

Roy Oswalt dotychczasowy miotacz Houston Astros przeniósł się do Philadelphi, w zamian do Houston powędrowali J.A.Happ, Anthony Gose i Jonathan Villar.
Oswalt jak do tej pory może i nie zachwycał swoją formą w Astros, jednak jest to jeden z najlepszych miotaczy ligi i co by nie mówić, Phillies dokonali świetnego ruchu zatrudniając go do siebie.
Roy na tę chwilę ma bilans 6-12 a także wskaźnik ERA na poziomie 3.42, tak jak pisałem wyżej nie jest to zachwycający poziom jednak od początku sezonu Oswalt nie był zadowolony ze swego pobytu w Houston i można powiedzieć że &quot;grał na siłę&quot;.
Myślę że Roy w Philadelphi bedzie zdecydowanie innym zawodnikiem niż w Astros, pierwsza okazaj by udowodnić swą wielkość już dziś, a rywalem bedzie ekipa Washingtonu.
Zobaczymy czy Oswalt podtrzyma świetną pasę Phillies którzy wygrali już 8 spotkań z rzędu ;)
 
daren 0

daren

Użytkownik
Dzisiaj zapowiada się ciekawa noc jeśli chodzi o MLB. Jeśli chodzi o wyniki to trzy mecze przedstawiają się bardzo dobrze. Pewniakami według mnie są:
Toronto Blue Jays - Cleveland Indians
New York Mets - Arizona Diamondbacks
St. Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates
kursy nie duże ale można postawić i potem obejrzeć jeśli ma się w nocy trochę czasu. Emocje gwarantowane ????
A hitem dziś Tampa z Yankeesami
 
M 0

marlon

Użytkownik
THMX pewnie masz racje,nie mam wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o MLB.Nawet nie wiem co to ten bullpen???

Nie wiem dlaczego mieliby zmieniać narzucającego w ostatnich inningach skoro szło mu znakomicie... narzucał we wszystkich 9 inningach a jak często się to zdarza,tego akurat nie wiem.

Kardynałowie z narzucającym Carpenterem (11 razy wygrali kiedy on narzucał i tylko 3 razy przegrali) faktycznie wydają się murowanym faworytem.Trzeba jednak postawić już teraz na ich zwycięstwo ponieważ bet365 nie ma tego meczu w swojej ofercie zakładów live. kurs 1.31

Carpenter zazwyczaj narzuca przez około 7-8 IP.Przeciwko Piratom Carpenter narzucał 5 razy (2006-2010) i wszystkie te 5 spotkań wygrali wtedy Kardynałowie!

Bilans Kardynałów w meczach na własnym stadionie (34:16), bilans Piratów w meczach wyjazdowych ( 13:39)
 
M 0

marlon

Użytkownik
Typ trafiony (kurs 1.31)

Kardynałowie wygrali (1:0) ale punkt zdobyli dopiero w 10 inningu..Carpenter narzucał w 8 IP.


A propos tych pewniaków, które podał DAREN: Mets przegrali 6:9 a więc pudło natomiast Toronto faktycznie rozgromiło 8:1 Cleveland.
Daren 2 typy trafione 1 pudło
 
M 0

marlon

Użytkownik
9 IP w meczu Cleveland z Toronto (2:1) tymczasem kursy na zwycięstwo 1.83 !!! po 3 minutach spadają do 1.40. Chyba warto zagrać..

----

oglądam sobie meczyk Dogersów z Giants.W połowie 3 inningu postawiłem 40PLN na zwycięstwo Giants po kursie 1.76. Narzucający Giantów outuje kolejnych pałkarzy a tymczasem Giants co chwilę mają szanse na punkty (przed chwilą mieli już 3 bazę )

----

koniec meczyku-super się oglądało ???? )))) Giants wygrali z Dogersami 2:1 najpierw home run Dogersów kiedy narzucał jeszcze Zito ( świetny narzucający) a później home run w 8 inningu Giantów i 2 punkty ponieważ mieli już na 1 bazie zawodnika.Kiedy Giants zdobyli te dwa punkty narzucał już u Dogersów inny pitcher, który już nie radził sobie tak dobrze.

W sumie podczas oglądania tego fajnego meczyku postawiłem łącznie 2 zakłady w bet365 jeden po kursie 1.76 a drugi po kursie 2.15 oba mi weszły.

a te 2 home runy będziecie pewnie mogli obejrzeć jutro na oficjalnej stronie MLB
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Alex Rodriguez hits home run No. 600



wideo z tego zdarzenia można zobaczyć pod tym adresem
▶ http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=10594253

Właściwie to by było na tyle jeśli chodzi o tego posta A-Rod przechodzi do historii, co ciekawe jako najmłodszy(35 lat i 8 dni) wchodzi do elitarnego klubu 600 HR.
Oto jak wygląda lista:
Barry Bonds (762)
Hank Aaron (755)
Babe Ruth (714)
Willie Mays (660)
Ken Griffey Jr.(630)
Sammy Sosa (609)
Alex Rodriguez (600)

Jeśli chodzi o wbicie się na sam czubek to na pewno będzie bardzo ciężko ale &quot;nigdy nie mów nigdy&quot; :cool:

GL A-Rod ????
 
P 0

piczet

Użytkownik
Przykladów jest mnóstwo, gdzie zespół prowadząc ze sporą przewagą traci w ostatnim inningu sporo punktów
Na przykład dzisiejszy mecz Toronto Blue Jays - Boston Red Sox ???? .
Bardzo dobra końcówka TBR i wygrana mimo że sporo przegrywali ;).
pozdrawiam
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Chipper to have knee surgery, needs about six months for recovery


Bardzo złe wieści dla kibiców Braves. Kiedy wreszcie drużyna w tym sezonie zaczęła grac na miarę oczekiwań kibiców i zarządu, a wielu sympatyków i znawców widziała już ich w PO ( prowadzą w National League East przed Philadelphią ) kontuzji doznał ich 3B - Chipper Jones, który jest / był jedną z podstaw dobrego sezonu Atlanty. Najsmutniejsze w tej sytuacji jest to, że zawodnik z racji na wiek i rodzaj kontuzji przy ktorej musi opuscic okolo 5 miesiecy może zakończyć karierę...

więcej tutaj: ▶ http://www.cbssports.com/mlb/story/13748954/chipper-to-have-knee-surgery-needs-about-six-months-for-recovery

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom