>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
K 0

komorokoro

Użytkownik
A co u bodoga i sportsbetting w przypadku zmiany pitcherów - bo nie lubię marnować czasu na czytanie zamotanych regulaminów. No i nie wiem - może ja ślepy jestem ale u bodoga tez nie widzę tych dodatkowych handicapów. Z góry dzięki za info.
Dodatkowe wszystkie typy jak handi i first inning albo H+R+E mają must start a zwykłe typy jak u kazdego powaznego buka z możliwościa wyboru


 
T 52

thedon

Użytkownik
W dzielach kupony i kupony ze statystykami zauwazylem ze wiele osob gra MLB na przelamanie serii. No wlasnie ... jakie sa najwieksze serie w tym sezonie MLB ?
Juz na poczatku sezonu Washington Nationals uzyskali serie 9 meczy z rzedu przegranych i jest to jak narazie najdluzsza seria w MLB.
Pozostale dluzsze serie ...
8 zwyciestw Arizony
8 zwyciestw LA Dodgers
7 zwyciestw Floridy
7 porazek Chicago White Sox
7 porazek Detroit
7 porazek Kansas City
7 porazek Texas
Tak wiec jezeli druzyna przegrala/wygrala 6,7 mecz z rzedu mozna powoli grac progresje na nich.
Co myslicie na temat grania na przelamanie serii ?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Granie na przełamanie serii 3 zwycięstw już opłaca zwłaszcza gdy w drużynie rywali gra już średni pitcher
 
preston 0

preston

Użytkownik
http://www.statscup.com/mlb/2007/series_1x2/
Ta tabelka przedstawia serie z poprzedniego sezonu. Jak widać max do czego doszło to 11 W/L z rzędu, ale z drugiej strony 8,9 to nie jest rzadkość. Osobiście wolę przeanalizować nawet 2 mecze samemu i postawić &quot;pewniaki&quot; na AKO~2 przy zwiększaniu stawki x2 po każdej przegranej, niż denerwować się ryzykowaniem astronomicznych kwot w sztywnej progresji. Nie zmienia to faktu że statystycznie szansa powodzenia jest spora.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Od miech mozna glosowac na All-Star Game.
Glosowal ktos moze ?? Jak tak to prosimy o screena ;p
Link kilka postow wyzej.
Mozna glosowac 25 razy :p
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
pogadamy na koniec sezonu, tampa sobie narazie radzi dobrze, a wasz boston jest cieniutki ze az zal patrzec, ale wiadomo wszystko sie moze jeszcze zmienic. Zobaczymy, na pewno zapowiada sie ciekawy sezon ;]
I kolejny sweep. I to grajac przeciwko Tampie
Trzy meczowa seria, nadal tacy ciency? ????
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Sędzia i tak wywalil Coco , Shieldsa i DH Tampy w drugim innie.
Co jakis czas sie leja - rok temu w meczu Cubs - San Diego - Zambrano wojował z tego co pamiętam i jeszce ktorys .
-----
Co jak co , ale Tampa po dwóch miechach wyżej niż NYY i bilans grubo ponad .500
Jak nie zwalą Interligi to 2-3 miejsce realne.
A NYY to wogole - A-Rod sie polamal jakis czas temu razem z Posadą i grali cieńko , A-Rod wrócił zaczeli lepiej grać :] Posada wrócił 2 dni temu bodajze lub wczoraj do gry.
---
Czy ja tez mam takie wrazenie ze rywale chcą Cubsom dać WS w tym roku ??
 
pitmaster 0

pitmaster

Użytkownik
Powiedzcie mi czy zauważyliście że pogoda a dokładniej siła wiatru ma wpływ na wynik meczu...??
jeśli tak to powiedzcie jaki wpływ ma .. a ja powiem co ja zauważyłem.
Pozdrawiam !
 
K 0

komorokoro

Użytkownik
Ma znaczenie
U jankesów na przykład przeważa under gdy wieje silniejszy wiatr północny
przy zachodnim lub północno zachodnim można liczyć się z underem
 
matelin 0

matelin

Użytkownik
Pytanko nie związane z MLB, ale za to z baseballem.
Czy znacie może jakieś stronki, na których byłyby statystyki i przewidywani pitcherzy koreańskiej i japońskiej ligi baseballowej?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Pytanko nie związane z MLB, ale za to z baseballem.

Czy znacie może jakieś stronki, na których byłyby statystyki i przewidywani pitcherzy koreańskiej i japońskiej ligi baseballowej?
Mam tylko oficjalną Korei.


http://www.koreabaseball.com/

Japonia.

http://www.japanesebaseball.com/

http://baseball.yahoo.co.jp/npb/


Ogólne stronki o basebalu w Azji.

http://209.85.135.104/search?q=cache:i34aHDkAAQEJ:asianbb.sabr.org/japanesebblinks.html+Japanese+Baseball+live&amp;amp;hl=pl&amp;amp;ct=clnk&amp;amp;cd=2&amp;amp;gl=pl
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
pytanko do rankingu
@Grzesio - co ile uzupełniasz ranking ? raz na tydzien ? może Ci pomóc bo widzę bardzo siermiężnie ( lekko mówiąc ) Ci to idzie :&gt;
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Znamy już oficjalne wyniki głosowania fanów do All-Star Game, które odbędzie się 15 lipca na Yankee Stadium w Nowym Jorku.
Drużyna Boston Red Sox jako jedyna może pochwalić się wybraniem aż 4-ki graczy.

Red Sox będą reprezentować: 1B Kevin Youkilis, 2B Dustin Pedroia, OF Manny Ramirez oraz DH David Ortiz, który jednak nie zagra z powodu kontuzji (zastąpi go gracz Rangers Milton Bradley).
Pozostali starterzy American League to: Catcher Joe Mauer (Minnesota Twins), SS Derek Jeter (NY Yankess), 3B Alex Rodriguez (NY Yankees), oraz Jose Hamilton (Texas Rangers) i Ichiro Suzuki (Seattle Mariners) na pozycji OF.
Managerem ligi AL jest manager Red Sox Terry Francona.
National League natomiast zdominowali gracze Cubs, będzie ich 3, są to: Catcher Geovany Soto, oraz gracze na pozycji OF Alfonso Soriano oraz Kosuke Fukudome. Pozostali starterzy to: 1B Lacne Berkman (Houston Astros), 2B Chase Utley (Philadelphia Phillies), SS Hanley Ramirez (Florida Marlins), 3B Chipper Jones (Atlanta Braves) oraz OF Ryan Braun (Milwaukee Brewers).
Zawodnikiem, który uzyskał najwięcej w głosów od fanów w lidze AL był Rodriguez (3.934.518 głosów), w lidze NL największą sympatią cieszył się Chase Utley, zdobył 3.899.602 głosów.
Managerem ligi NL jest manager Rockies Clint Hurdle.

Ciekawostka:
Aż siedmiu graczy, którzy rozpoczną spotkanie (Youkilis, Pedroia, Hamilton, Soto, Ramirez, Fukudome, Braun) zagra w All-Star Game po raz pierwszy.
Sympatią kibiców baseball nie cieszyli się natomiast gracze Tampa Bay Rays, drużyny z najlepszym bilansem w lidze MLB, fani nie wybrali żadnego.
Mój Blog
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom