>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB (transfery, ciekawostki, statystyki)

abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
No i dziś praktycznie znów to samo :p Nie wiem czy specjalnie nie łapie takich piłek, tylko po to, żeby oszukać biegaczy, czy naprawdę ma dwie lewe ręce.
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Nie nie nie, dzisiejsze gry są takie dramatyczne -.-
Już myślałem że Lackey przegra gre gdzie przez 9 inningów nie oddał ani jednego obiega.
Na szczęście Big Papi ugrał z Napolim ehh. Swoją drogą żeby mieć 3 hity na 10 inningów to tzreba nieźle odpierdzielić maniane. ;Nie nie nie, dzisiejsze gry są takie dramatyczne -.-
Już myślałem że Lackey przegra gre gdzie przez 9 inningów nie oddał ani jednego obiega.
Na szczęście Big Papi ugrał z Napolim ehh. Swoją drogą żeby mieć 3 hity na 10 inningów to tzreba nieźle odpierdzielić maniane. ;[
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Co nie udało się Claytonowi tydzień temu udało się Freak&#39;owi!!!
Tim Lincecum zaliczył wczoraj Perfekt Game. Swoje drugie w karierze &quot;no-no&quot; (i zarazem drugie przeciwko San Diego Padres) The Freak zaliczył w 113 narzutach notując przy tym 6 strikoutów i tylko jednego walk&#39;a!
Mam nadzieję, że jego wyczyn wpłynie budująco na całą drużynę Gigantów i ponownie wrócą oni na ścieżkę zwycięstw tak jak to miało miejsce jeszcze miesiąc temu.
▶ http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2014_06_25_sdnmlb_sfnmlb_1&amp;amp;mode=recap&amp;amp;c_id=sf
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
Co nie udało się Claytonowi tydzień temu udało się Freak&#39;owi!!!
Tim Lincecum zaliczył wczoraj Perfekt Game.
Nie przesadzaj.
Narzucił no-hittera , nie Perfect Game.
Jedno od drugiego sie rożni tym , że przy Perfect Game żaden zawodnik rywali nie jest dopuszczony w żaden spósób by zaliczyć baze.
Przy no-hitterz&#39;e wyznacznikiem jest tylko brak Hita.
Wczoraj Lincecum miał chyba 3 Walks , więc tym bardziej nie mógł mieć Perfecto
Po za tym popatrz na liczbę no-no w historii.
Było ich jakoś 285 , Perfect Game było coś około 21.
Widac , że poziom trudności mega wysoki.
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
All Star Game 2014 za nami!!! Coroczny mecz odbył się tym razem w obecności przeszło 41 tys. widzów na Target Field w Minnesocie. W tym roku zwycięsko z tego pojedynku wyszli gracze American League pokonując graczy National League w stosunku 5:3. Jedynego HR meczu udało się odbić niezawodnemu Miquelowi Cabrerze odbijając narzut Adama Wainwrighta w 1 innie. Innym wartym odnotowania wydarzeniem jest fakt, że legendarny Derek Jeter stał się najstarszym graczem w historii ASG, któremu udało się odbić multiple hits podczas ASG (przypominam, że Derek ma już 40 wiosen na karku). Szerzej na ten temat tutaj:

Tradycyjnie dzień wcześniej odbyło się Home Run Derby, w którym tytuł zdobyty przed rokiem obronił Yoenis Cespedes (ostatnio zdarzyło się to w latach 1997 i 1998 a autorem był Ken Griffey Jr.). Szerzej tutaj:

A wy drodzy panowie jak oceniacie minione ASG???
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
Z All Star Game jest taki problem , że zawodnicy mają bardzo mało okazji w trakcie meczu na pokazanie siebie czy aby coś zmienić wtrakcie - Ci mniej znani pałkarze chociażby , a miotacze coraz szybciej schodzą (Starterzy kiedyś miotali przynajmniej te 2 IP , ostatnio tendencja maleje) , a reszta wchodzi na szybko na 1 lub mniej IP.
Liczyłem na NL trochę , bo przeważnie w &quot;pojedynku nazwisk&quot; lepiej sobie radzili od AL , ale jak Wainwright w pierszym inningu oddał trochę obiegów to cóż...
Mike Trout pokazał , że jednak sezon ma całkiem udany i częściowo nagroda dla All Star Game MVP mu się należała i raczej jest pewniakiem do American MVP , bo Cabrera mówił , że jednak nie doszedł na 100% po operacji przedsezonowej , co widać u Miggy&#39;ego chociażby ilości HR.
Teraz do końca Lipca najważniejsze będzie szukanie ciekawych zawodników na rynku przed Trade Deadline.
David Price , Cliff Lee , Tulo czy Koji Uehara to przykładowi zawodnicy mogący zmienić ekipę przed początkiem Sierpnia
http://mlb.mlb.com/news/article/mlb/richard-justice-big-names-that-could-be-on-move?content_id=85009310&amp;amp;partnerId=as_mlb_20140717_28031506&amp;amp;vkey=news_mlb&amp;amp;ymd=20140717
 
S 0

styja

Użytkownik
Co myslicie o spotkaniach

St. Louis Cardinals - Tampa Bay Rays

Colorado Rockies - Washington Nationals

Oakland Athletics - Houston Astros

Dobrze by bylo uslyszec jakies przemyslenia : )
 
L 0

lolo772

Użytkownik
Zasady rozliczania w przypadku przerwania meczu/MLB
Witam. Proszę o pomoc w kwestii zasad rozliczania kuponow rodzaju Zakłady na zwycięzcę - Pierwszych 5 inningów. W nocy byl mecz MLB - American League Texas Rangers u New York Yankees. Stawialem na Rangers a wynik calego meczu to 2:1 Yankees. Taki wynik obowiazywal juz po 3 innings. Kupon na BWIN zostal rozliczony jako przegrany, choc z tego co sprawdzilem wynika, ze 5 innings nie zostalo dograne do konca. Czy w tym przypadku nie powinno nastapic anulowanie kuponu?Wiem, ze gdybym postawil na zwyciestwo w calym meczu wowczas jest chyba taki zapis, ktory mowi , ze liczy sie zakonczone 4,5 innings, w przypadku, gdy wygrywa gospodarz. Napisalem do BWIN, ale chcialem sie upewnic, czy nie chroni ich w regulaminie jakis zapis?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam. Proszę o pomoc w kwestii zasad rozliczania kuponow rodzaju Zakłady na zwycięzcę - Pierwszych 5 inningów. W nocy byl mecz MLB - American League Texas Rangers u New York Yankees. Stawialem na Rangers a wynik calego meczu to 2:1 Yankees. Taki wynik obowiazywal juz po 3 innings. Kupon na BWIN zostal rozliczony jako przegrany, choc z tego co sprawdzilem wynika, ze 5 innings nie zostalo dograne do konca. Czy w tym przypadku nie powinno nastapic anulowanie kuponu?Wiem, ze gdybym postawil na zwyciestwo w calym meczu wowczas jest chyba taki zapis, ktory mowi , ze liczy sie zakonczone 4,5 innings, w przypadku, gdy wygrywa gospodarz. Napisalem do BWIN, ale chcialem sie upewnic, czy nie chroni ich w regulaminie jakis zapis?
Zostało rozegranych 5 IP stąd też zakład został rozliczony na Twoją niekorzyść gdyby nie dograli jednej ze zmian w 5 innie to zapewne byłby zwrot ale w takim przypadku buk musi to rozliczyć bo tak jak napisałem zostało rozegranych 5 pełnych innów ;)
 
L 0

lolo772

Użytkownik
Zostało rozegranych 5 IP stąd też zakład został rozliczony na Twoją niekorzyść gdyby nie dograli jednej ze zmian w 5 innie to zapewne byłby zwrot ale w takim przypadku buk musi to rozliczyć bo tak jak napisałem zostało rozegranych 5 pełnych innów ;)
Dzięki wielkie za odpowiedź. Ale dziwna to sytuacja, bo np Pinnacle na swoim InfoShocie podawal informacje w stylu: Five innings were not finished in this game, therefore all first half wagers are cancelled. Czyli tych inów pełnych było 5 czy nie w koncu? ????
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Gracze Padres we wczorajszym meczu w 6 inningu zdołali zdobyć 9 runów co jest rekordem obecnego sezonu. Warto również dodać, że starter San Diego - Tyson Ross zaliczył 10 SO w zaledwie 5 IP.
 
Do góry Bottom