>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB (transfery, ciekawostki, statystyki)

T 10

transfer

Użytkownik
Witam
Znalazłem ciekawy mecz Chicago White Sox (Rienzo 2-0) - Arizona Diamondbacks (McCarty 1:5) kurs początkowy 1,85-2,07 a teraz 2,17-1,78 przypomnę że Chicago jest na 8 miejscu w swojej konferencji z bilansem 18-18, a Arizona na 15 pozycji z bilansem 13-24. Może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi??, czyżby buk manipulował kursem? bardzo jestem ciekawy wyniku , oczywiście zagrałem na Chicago bo dla mnie to jest faworyt. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 8

jogurtnik

Użytkownik
Jak widać bukmacherzy mieli rację ;)
Wiecie może (nie moge znaleźć) gdzie mógłbym sie dowiedzieć z jaką prędkością narzuca dany pitcher?
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
Jak widać bukmacherzy mieli rację ;)
Wiecie może (nie moge znaleźć) gdzie mógłbym sie dowiedzieć z jaką prędkością narzuca dany pitcher?
w trakcie meczu jest podawane przy kazdym narzucie.
Zalezy od rodzaju narzutu predkosc w duzym stopniu.
Z największa prędkością miota Aroldis Chapman , ale on póki co na Liscie Kontuzjowanych sie znajduje
 
J 8

jogurtnik

Użytkownik
Dziekuję Grzesio. Myślałem jednak o stronie na której byłoby zestawienie. O Chapmanie i tendencji wzrostu prędkości fast ball czytałem jakiś czas temu. ;)
Wiem, że to jest zmienne i nie zawsze rzucają z tą samą prędkością, nawet jeżeli chodzi o ten sam rodzaj rzutu. Interesuje mnie to ponieważ dowiedziałem się ostatnio, że ów czynnik ma wielkie znaczenie (jako jeden z kilku) w przypadku typowania zwycięzcy (pokrycia spread).
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
Ciekawostka dotycząca wczorajszego meczu Detroit-Boston
The only other time in franchise history that Tiger pitching shut out the Red Sox at Fenway on fewer than 4 hits with at least 9 strikeouts was 20 July 1958. Hall-of-Famer Jim Bunning was the only pitcher required on that Sunday and his effort is still the last no-hitter thrown by a visiting major league pitcher at Fenway Park. It didn’t come easy, however, as the final man he faced was no less than the greatest hitter who ever lived. After Bunning knocked Williams off the plate with his first pitch, Ted just missed the second-pitch fastball and flied to Kaline in right. The year before, Bunning became, and will always be, the only pitcher to strike out Ted Williams three times in a game at the Fens. Ted finished 1957 with a .388 average at the age of 39.
 
sky-yu 0

sky-yu

Użytkownik
Co w przypadku gdy na koniec sezony zasadniczego dwietrzy drużyny z dywizji mają tyle samo zwycięstw ? Liczą się bezpośrednie spotkania pomiędzy nimi ?
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
Co w przypadku gdy na koniec sezony zasadniczego dwietrzy drużyny z dywizji mają tyle samo zwycięstw ? Liczą się bezpośrednie spotkania pomiędzy nimi ?
Zależy w jakiej sa sytuacji.
Albo decyduje bilans mecz H2H , a gdy jedna z tych drużyn musi odpaść przykładowo to rozgrywany jest dodatkowy mecz , a gospodarzem jest ekipa z lepszym bilansem H2H za regularny. Przy Wild Card Game na pewno sytuacja sie nieco bardziej klaruje i obie ekipy za pewno przechodzą dalej , chyba ze jest jakaś super słaba dywizja , ze jedna z nich musi odpaść - ot przykład bilansów był w 2009 roku i mecz Tigers @ Twins , ale wtedy były jeszcze 4 miejsca z danej ligi , a nie 5 jak teraz.
Do końca sezonu jeszcze sporo czasu , przynajmniej do pierwszego tygodnia Września jeszcze jest czas , bo wtedy tak na gorąco ruszają wszelkiego typu ustawienia kto/z kim.
A czemu pytasz ??
 
sky-yu 0

sky-yu

Użytkownik
Zależy w jakiej sa sytuacji.
Albo decyduje bilans mecz H2H , a gdy jedna z tych drużyn musi odpaść przykładowo to rozgrywany jest dodatkowy mecz , a gospodarzem jest ekipa z lepszym bilansem H2H za regularny. Przy Wild Card Game na pewno sytuacja sie nieco bardziej klaruje i obie ekipy za pewno przechodzą dalej , chyba ze jest jakaś super słaba dywizja , ze jedna z nich musi odpaść - ot przykład bilansów był w 2009 roku i mecz Tigers @ Twins , ale wtedy były jeszcze 4 miejsca z danej ligi , a nie 5 jak teraz.
Do końca sezonu jeszcze sporo czasu , przynajmniej do pierwszego tygodnia Września jeszcze jest czas , bo wtedy tak na gorąco ruszają wszelkiego typu ustawienia kto/z kim.
A czemu pytasz ??
Byłem ciekawy na koniec sezonu zasadniczego która drużyna by awansowała do &quot;Play Offów&quot;.
 
M 15

mirooo79

Użytkownik
Siemka wszystkim ! Mam pytanie ,czy ktoś podlicza nasz ranking ? Czy może gdzieś przeoczyłem ? Pozdrawiam !
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
Siemka wszystkim ! Mam pytanie ,czy ktoś podlicza nasz ranking ? Czy może gdzieś przeoczyłem ? Pozdrawiam !
Nie mam czasu zajmowac się teraz Rankingiem , może na weekendzie znajdę czas , aby z 4-5 weeków podliczyć , ale zobaczę.
Jak masz czas to możesz podliczyć , ale to zapraszam na PW jak by ktoś chciał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Hahahaha Al jest prze-kocurem w kategorii najgorzej oddany run ma u mnie 1st place :!:
Sytuacja rozchodzi się oto, że po pierwszym razie gdy spojrzał na łapacza, który dał mu znaki, zbierał się już do narzutu gdy nagle podniósł głowę do góry i spojrzał jeszcze raz co jest niedozwolone. Miotacz ma prawo tylko raz spojrzeć na łapacza i po tym musi zebrać się do narzutu, niestety Al chciał jeszcze raz zerknąć :grin:
Polecam tutaj obejrzeć
http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2014_05_21_detmlb_clemlb_1&amp;amp;mode=video
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dzięki Romek, za objaśnienie... nigdy bym na to nie wpadł...
Kretyńsko, to przegrali.. no ale cóż bywa... niedosyt pozostaje.
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
W Detroit z racji zbyt dużego użycia bullpenu - do miotania został posłany position player Danny Worth

 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
ktoś się orientuje jaki jest rekord HIT BY PITCH w jednym spotkaniu?? Grzesio?? przeglądałem play-by-play z meczu z 2 czerwca Pirates @ Padres i naliczyłem 7 hit by pitch..czegoś takiego jeszcze nie widziałem w swojej karierze
http://scores.espn.go.com/mlb/playbyplay?gameId=340602125
z Boxscore&#39;u znajduje 6.
Nie wiem - szukałem i nic nie znalazłem ciekawego jeśli chodzi o pojedynczy mecz , google tez nic nie mówi jesli chodzi o pojedyńcze mecz
Szukając reczenie przez wyszukiwarke na B-Ref znalazłem mecz z 7 HBP w 2008 roku , kolejny w 2001 , 1989 , 1971
Wczesniej raczej ciezko ,bo mecze z 4 HBP w meczu zdarzaja sie coraz rzadziej im dalej sie podrózuje wstecz :grin:.
Najstarszy dostepny rok to 1938.
Moze były jakies rekody , ale w 19. wieku , kiedy to spora czesc &quot;dziwnych&quot; rekordów pochodzi z tamtych czasów.
 
Do góry Bottom