>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB (transfery, ciekawostki, statystyki)

A 102

antal

Użytkownik
Akcja Derka Jetera w meczu z Astros wygranego 4:2 kiedy odbił single i pobiegł na drugą bazę by Solarte zdobył run. Niestety nie mogę linku umieścić ale do obejrzenia w skrócie meczu &quot;NYY@HOU: Jeter lines an RBI single to right&quot;
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sytuacja jest conajmniej zabawna ponieważ było to rzadko spotykane triple play przy czym gracze z San Diego myśleli że jest no play, natomiast rywale ich w tym czasie skutecznie &quot;wyałtowali&quot;. Co do samego sedna akcji to pałkarz Padres chciał odbić typem bunt czyli nastawienie pałki aby piłka delikatnie odbiła się mniej więcej na równą odległość od łapacza jak i miotacza co daje możliwość przejścia baz, bo z tego co widziałem mieli 1 i 2.
Narzut był tak wysoki, że pałkarz chciał się wycofać ale na jego niekorzyść piłka jak słychać odbija się od pałki przez co zaliczone jest odbicie i można grać :grin:
Można to określić sporym niefartem pałkarza Padres :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
Grałem ten mecz , więc pmaietam z kiedy to jest i moge Ci wkleić Boxscore.
http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2012_04_15_sdnmlb_lanmlb_1&amp;amp;mode=box#gid=2012_04_15_sdnmlb_lanmlb_1&amp;amp;mode=recap&amp;amp;c_id=sd
The point of debate from the Padres&#39; side was the call that led to the triple play, as Jesus Guzman was charged with dropping down a sacrifice bunt with no outs in the top of the inning and with Yonder Alonso at second base and Chase Headley at first.
But when Javy Guerra threw a fastball up and in on Guzman, he attempted to pull his bat back as he leaned back in the box. The ball glanced off Guzman&#39;s bat and dropped into foul territory as plate umpire Dale Scott raised his arms and, in the words of Guzman after, called it a foul ball.
&quot;I heard him say it,&quot; Guzman said.
But the ball didn&#39;t stay foul as it trickled out in front of the plate where catcher A.J. Ellis picked it up and started an unlikely 2-5-6-3 triple play. Seeing this, Alonso raised his arms as did Headley, as he waved them frantically to indicate that he hadn&#39;t attempted to advance because he saw Scott raise his arms.
&quot;He was waving, not once, but twice. To me, that means it&#39;s a &#39;foul ball.&#39; What are we supposed to do?&quot; Headley said. &quot;From my vantage point, we did what we [baserunners] were supposed to do.
&quot;It&#39;s just a crazy thing.&quot;
Black and third-base coach Glenn Hoffman converged on Scott, who huddled with the base umpires for a few minutes before standing by his ruling -- fair ball, triple play, inning over. Black stayed to argue before he was ejected. He retreated to the clubhouse to watch the play on video.
W skrócie chodzi o to , że zawodnik uzył tzw. zagrania bunt , aby jego kompani z ekipy przesuneli się na kolejne bazy i tym sposobem byli bliżej wygranej [jak widać Dodgers dopiero na sam koniec zdobyło zwycięski punkt].
Pałkarz był przygotowany do bunt&#39;u tj ułożył pałkę w specyficzny sposób , lecz po narzucie piłka zaczeła kierować się w ciało pałłkarza i ten odsunął się z pałką i piłka odbiła się jeszcze przed liniami oznaczającymi &quot;foul&quot; [foul jest wtedy gdy piłka dotknie boiska przed grubymi białymi liniami np. palkarz odbije piłkę za siebie w trybuny].
Sędzia powinien uznać piłkę za foul , lecz tego nie zrobił i Dodgers mogło wyoutować graczy San Diego. Gracze Padres byli nieco zdezorientowani i oni oraz manager poszli się później kłócić o ta sytuację.
A powtórki TV sędziom dopiero od tego sezonu wprowadzili.
 
kombajn 247,2K

kombajn

Użytkownik
A wiec tak - triple play - zdarzaja sie b. rzadko -
wyautowanie trzech graczy przez druzyne broniaca w jednej akcji -
w pierwszej sytuacji Padres byli przekonani,
ze byl faul i palkarz nie pobiegl do pierwszej bazy,
przez co pozwolil na &#39;triple play&#39;.
Przytomny catcher, gdy nie uslyszal komendy sedziego podal do trzeciobazowego itd.,
ale sedzia zadecydowal, ze nie bylo faulu (pilka nie minela &#39;home-plate&#39;), tylko nieudana proba &#39;bunta&#39;.
TUTAJ jest opis calej sytuacji.
 
8 12

86malgos86

Użytkownik
witam
przepraszam ze w tym miejscu
ale poprostu nie wiem gdzie o to zapytac
szukam stron ze statystykami baseballa innych lig japonskiej koreanskiej meksykanskiej
wielu bukmacherow oferuje kursy z tych lig po suchych statystykach widac ze przelamania sa dosyc czestym zjawiskiem jednak przydalaby sie strona choc na poziomie covers z gory dzieki
 
8 12

86malgos86

Użytkownik
te strony znam i uwazam ze oprocz kursow niewiele wnosza dziwne ze bukmacherzy tak chetnie oferuja te ligi a nikt nie postaral sie aby opracowac te ligi
------------
a propo co z tymi kolesiami z Milwaukee czy dzis pekna kurs taki pewny ze wygraja a Gallardo dzis peka 6 pkt odda i swoje statystki z kariery wyrowna ????
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
te strony znam i uwazam ze oprocz kursow niewiele wnosza dziwne ze bukmacherzy tak chetnie oferuja te ligi a nikt nie postaral sie aby opracowac te ligi
Zalezy jak kto analizuje - czasami się przydaję B-ref , czasami nie. Najlepiej samemu siąść i coś zrobić i poszukać , bo wiele rzeczy jest podanych i trzeba je umieć interpretować.
Jak mówiłem - nie znam źródeł w jezykach ani japońskich , ani koreańskich , więc ciężko wyłapać coś konkretnego.
Trzeba poszukać - ot cała filzofoia.
Swego czasu przymierzałem się do zrobienia pliku Excel z ubiegłego sezonu NPB z liniami //bajerami , ale w całości starczyło mi czasu na kilka ekip i to nie całych.
A jeden sezon ma ciężką miarodajność na wyniki.
Co do Milwaukee to cięzko określić , ale wydaję się , że sa w dobrej formie :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
Dyskusja przeniesiona z tematu MLB 2014 - Kwiecień
Mecz: Detroit Tigers @ Cleveland Indians
Miotacze » Sanchez A. [DET] (0-0), McAllister Z. [CLE] (1-0)
Typ: Detroit Over 4 (1.79 Unibet)

Analiza:
Detroit dzisiaj podejmie drużyne Cleveleand, w zespole gospodarzy podstawowym miotaczem będzie Anibal Sanchez dla którego będzie to pierwszy występ w tym sezonie jako podstawowego miotacza, występował on póki co jako rezerwowy miotacz w spotkaniu z Baltimore wygranym przez Detroit 10:4.
Sanchez to doświadczony miotacz rocznik 84, w tamtym sezonie staty:14/8(W/L).
W drużynie gości wystąpi jako miotacz Zach McAliister który wystąpił, póki co w jednym meczów wygranym z Oakland 6-4, w tamtym sezonie 9/9(W/L)
Statystycznie Detroit na własnym boisku zdobywa ~4,8 pkt/mecz
CLevland na wyjazdach ~5.1 pkt /mecz
Detroit jest faworytem tego spotkania więc jeśli dzisiaj chcą wygrać to uważam że trzeba będzie zdobyć więcej niż 4 runy!
Jak mi powiesz gdzie postawić na Detroit to z chęcią zagram.... :cool:
Mecz jest odwołany z racji złych warunków atmosferycznych [śnieg] , więc już przynajmniej od dwóch godzin jest wiadomo , że mecz zostanie przełożony na inny termin.
Sanchez zostaje przesunięty na jutrzejszy start , co do miotacza Indians to nie wiem czy będzie grał jutro czy zostanie pominięty.
Odnośnie analiz to radze bardziej patrzeć na ostatnią formę , bo przykładowo Tigers zdobywało mało punktów na wyjeździe i taki Cabrera nie pokazał sie z dobrej strony , więc ofensywa cierpi.
Avila ofensywnie jest chyba najgorszym pałkarzem na tą chwilę w lidze , ale defensywnie jest bardzo przydatny , więc się go nie pozbęda tak ławto z line-up&#39;u
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
Hmm na livesporcie dopiero teraz zaktualizowali ..., a nie patrzyłem na rotoworldzie ????
na przyszłość mlb.com polecam lub inne livesscore&#39;y na ESPN , Yahoo czy CBS Sports , bo tam na bierząco jest podawane ;) Po za tym można się więcej dowiedzieć niz poprzez livesports ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom