>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB (transfery, ciekawostki, statystyki)

W 0

winettou

Użytkownik
Amerykańskie sporty mają to do siebie, że są z zasady nieprzewidywalne. Kiedy grasz np. 4-5 meczów w tygodniu, to nawet nie masz czasu się dobrze przygotować taktycznie, w przeciwieństwie do np. piłki nożnej, gdzie czasem do jednego meczu przygotowują się przez tydzień. W baseballu dochodzi jeszcze dyspozycja dnia pitchera, który może zawalić mecz w pojedynkę, kiedy ma gorszy dzień (lub wygrać). Dlatego mamy takie &quot;cuda&quot; jak porażka Golden State ze słabiutkimi Lakers kiedy byli w niesamowitym gazie, czy ostatnio Kershaw zawalił mecz z Pitsburghiem, oddając 9H i 4R, a będąc praktycznie &quot;nietykalnym&quot; cały sezon.
No to juz mi sporo wyjasniliscie dzieki ???? to na MLB bede stawial tylko symbolicznie;) bo lubie ten sport(pytanie czemu bo u nas nie jest jakis mega popularny w ogladaniu ani grze w szkole).
Bardziej skupie sie na pilce noznej i siatce. Tam mniej takich kwiatkow
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
A jednak chodzi o pieniądze. Na początku myślałem ,że chodzi o upamiętnienie jakiegoś gracza który grał z nr. 7 czy coś w tym stylu

Sinobrody ✅
W MLB bardziej celebruje się ważne wydarzenia, niż przesuwając godzinę rozpoczęcia meczu.
Mamy np. Jackie Robinson Day - chyba najbardziej rozbudowany sposób upamiętnienia ważnego gracza. Polecam zgooglować sprawę - piękny sposób przypominania o czymś ważnym.
Oprócz tego MLB cały czas stara się pamiętać i przypominać. Z większych akcji mamy np: dni świadomości w walce z rakiem (u kobiet i mężczyzn), świętowanie praktycznie wszystkich większych świat itp. Z mniejszych to mamy pełno uroczystości meczowych i upamiętnianie głównie starszych graczy oraz weteranów wojennych, bubble head days itp.
Przyznam że stopień zorganizowania MLB mi imponuje. Wielka machina ale działa sprawnie, mnóstwo rzeczy jest pouregulowanych, kontrolowanych itp.
 
D 0

dutra

Gość
Drodzy fani MLB, już za moment stanie się faktem przerwana seria Cleveland Indians. Huhu ale wpierdulsko swoją drogą, wystawieni spoko miotacze a tu taka masakra. Linia na mecz ledwo 7.5 a ja rozważałem under :cool:
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Drodzy fani MLB, już za moment stanie się faktem przerwana seria Cleveland Indians. Huhu ale wpierdulsko swoją drogą, wystawieni spoko miotacze a tu taka masakra. Linia na mecz ledwo 7.5 a ja rozważałem under :cool:
Przecież tą serię 02.07. przerwało Toronto. @6-9 przegrali Indianie.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Kilka dni po ogłoszeniu składów na ASG a tu cisza, to ja coś wrzucę.
http://www.cbssports.com/mlb/news/2016-mlb-all-star-game-full-al-and-nl-rosters/
Jak Waszym zdaniem, kogoś pominęli? W tym roku mamy powtórkę sprzed roku, z tym że teraz Kansas i St. Louis zostały zastąpione przez Boston i Cubs. Jak dla mnie w 1 składzie zamiast Zobrista powinien być Murphy, ale chyba zabrakło niewiele głosów. Poza tym Russell pierwszym wyborem jako SS i w ogóle brak Story&#39;ego i Diaza, którzy w tym sezonie są o wiele od niego lepsi. Amerykanie jak zwykle kierują się swoimi sympatiami, a nie faktyczną formą, ale już się przyzwyczailiśmy, że &quot;fan vote&quot; to typowy konkurs popularności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
grzesio 58,2K

grzesio

Forum VIP
Kilka dni po ogłoszeniu składów na ASG a tu cisza, to ja coś wrzucę.
http://www.cbssports.com/mlb/news/2016-mlb-all-star-game-full-al-and-nl-rosters/
Jak Waszym zdaniem, kogoś pominęli? W tym roku mamy powtórkę sprzed roku, z tym że teraz Kansas i St. Louis zostały zastąpione przez Boston i Cubs. Jak dla mnie w 1 składzie zamiast Zobrista powinien być Murphy, ale chyba zabrakło niewiele głosów. Poza tym Russell pierwszym wyborem jako SS i w ogóle brak Story&#39;ego i Diaza, którzy w tym sezonie są o wiele od niego lepsi. Amerykanie jak zwykle kierują się swoimi sympatiami, a nie faktyczną formą, ale już się przyzwyczailiśmy, że &quot;fan vote&quot; to typowy konkurs popularności.
Pytanie czy po za ilością HR Story jest tak wartościowy jak reszta ?
Bo można walić HR - a ekipa prawie nic z tego nie ma , a można mieć kilka ale wartościowych bo zmieniających wynik.
Dla mnie skandal to brak Kinslera - tzn. niby jest to extra głosowanie, ale jednak sezon ma udany.
To samo z Castellanosem na 3B. Jedyna szansa na kontuzja kogoś.
Ciekawa decyzja z wzięciem Klubera z Indians, który mimo bilansu 8-8 ma wiele dobrych statystyk tzw. &quot;sabermetrics&quot;
Jak zawsze kibicuje AL , to mam wrażenie że NL w tym roku wygra.
Za mocny pitching.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Pytanie czy po za ilością HR Story jest tak wartościowy jak reszta ?
Bo można walić HR - a ekipa prawie nic z tego nie ma , a można mieć kilka ale wartościowych bo zmieniających wynik.
Dla mnie skandal to brak Kinslera - tzn. niby jest to extra głosowanie, ale jednak sezon ma udany.
To samo z Castellanosem na 3B. Jedyna szansa na kontuzja kogoś.
Ciekawa decyzja z wzięciem Klubera z Indians, który mimo bilansu 8-8 ma wiele dobrych statystyk tzw. &quot;sabermetrics&quot;
Jak zawsze kibicuje AL , to mam wrażenie że NL w tym roku wygra.
Za mocny pitching.
Dla mnie Kinsler &gt; Cano, ale 2 baza jest chyba najmocniej obsadzona w tym roku w AL i mocni konkurenci. W sumie mogli go dać jako dodatkowego infieldera, a wzięli Nuneza. Z całym szacunkiem dla niego to Minnesota nie zasługuje, aby mieć choćby jednego All Stara. Co do Story&#39;ego, to sytuacja w Colorado wygląda tak, że oni nabijają te staty gównie u siebie i nie przekłada się to na ich ogólny bilans, bo na wyjeździe ich ofensywa traci dużo na wartości i nie wygląda już to tak kolorowo. Taki CarGo czy Arenado na Coors field potrafią robić po ponad 5 RBI&#39;s w meczu, żeby później w serii wyjazdowej jak ostatnio na 6 meczów tylko raz przekroczyć jeden zdobyty run.
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Toronto Blue Jays zaczęło strasznie z Detroit...
Coś czuję, że mogą to przegrać, a wiele osób postawiło handicap na Jays
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Nie ma Saundersa i ofensywa się rozsypała. Martin i Tulo dziś totalnie bezużyteczni. Zero wsparcia od pozostałych batterów. Tragiczny mecz w ich wykonaniu.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Oglądanie Cueto vs. Ortiz w swoim prawdopodobnie najlepszym sezonie to niesamowite wprost doświadczenie ????
&quot;David Ortiz lines out sharply to first baseman Anthony Rizzo&quot; (after 8 pitches).
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Pitching dziś w większości na niskim poziomie. Mnóstwo &quot;scoring positions&quot; z obu stron zmarnowanych przez pałkarzy. Tylko cudem było tak mało runów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
troliks 10

troliks

Użytkownik
co sądzicie o dzisiejszych meczach? Mam na myśli głównie dwa:
Chicago Cubs - Texas Rangers
Washington Nationals - Pittsburgh Pirates
myślę o dwóch 1, ale chciałbym podpytać osoby siedzące w w temacie.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Cubsów jak nie znosiłem to nie znoszę niemniej oglądam ich non stop właśnie dla 7th inning stretch ????
A dziś, zamiast jakiejś gwiazdy dali archiwalny klip Harry Caraya&#39;a.
Adepci baseballa - koniecznie trzeba poznać. Postać legendarna w stanach. Kultowo sparodiowana m.in. przez Willa Ferrela w wielu skeczach. Polecam obejrzeć.
Od razu można by Boba Ueckera zgooglować. Wieloletniego komentatora Brewers, którego znamy wszyscy z filmu &quot;Major League&quot;.
https://www.youtube.com/watch?v=Y9myYc8Pn8o
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Co do komentatorów to w tym sezonie ostatnia okazja posłuchać Vin&#39;a Scully&#39;ego :razz:
To najgorszy news ever, bo uważam go za najlepszego komentatora w całej lidze.
Dodgers mogą grać flaki z olejem a i tak ma się go ochotę słuchać i słuchać. Jego sposób narracji, zręczne mieszanie komentarza akcji na placu gry i wydarzeń historycznych związanych z meczem, zawodnikiem itp. jest niewiarygodnie płynne. Vin pamięta tysiąc rzeczy z przeszłości, małych, dużych i średnich i gwarantuje, iż nawet osoby nie lubiące historii będą oczarowane. Przenosi Cię trochę w przeszłość i z nim można magię baseballa naprawdę poczuć.
Obejrzenie meczu Dodgers a potem np. słuchanie komentatorów Mets czy Yankees jest jak niebo a ziemia.
 
Do góry Bottom