>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB (transfery, ciekawostki, statystyki)

grzesio 58,2K

grzesio

Forum VIP
Z racji , że NYY pozyskało Chapmana to bullpen ich wyląda bardzo mocno , na papierze silniej jak bullpen KC z 2014.
The trio of Andrew Miller, Dellin Betances and Chapman combined last season:
212 IP
121 hits
1.70 ERA
347 K
K per 9 - 14.7
H per 9 - 5.1
Most pitches of at least 100 MPH in 2015
Aroldis Chapman 336 (!!!)
Kelvin Herrera 64
Arquimedes Caminero 52
Bruce Rondon 28
Nathan Eovaldi 28
Yankees acquire Aroldis Chapman from the Reds.
Since 2010, Aroldis Chapman has thrown 1,694 pitches 100 MPH or faster.

Next-most: 532.
Highest K% among pitchers with at least 60 innings pitched in 2015
Aroldis Chapman 41.7%
Andrew Miller 40.7%
Dellin Betances 39.5%
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
mam pytanie, z jakich stron korzystasz, pisząc swoje analizy? potrzebuje stron gdzie można sprawdzić statystyki danych drużyn i miotaczy ????
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
Grzesio dzięki wielkie za stronke. Ja dziś Stawiam na noc Red Sox&#39;ów ???? wierze, że wygrają chociaż to 3 starcie , bo po ostatnim nerwy pewnie wszystkich dalej trzymają ????
 
grzesio 58,2K

grzesio

Forum VIP
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Nie chce propagować przemocy, jednak ten klip pokazuje, że baseball nie jest tak statyczną grą jak się wydaje wielu osobom. Jest tam wiele emocji, dużą rolę odgrywa historia pomiędzy teamami i jest wiele rygorystycznych niepisanych zasad, których przestrzegania pilnują członkowie teamów.
http://m.mlb.com/video/v701420983/tortex-blue-jays-rangers-get-into-wild-melee/?game_pk=447435
Klip pokazuje dość rzadką sytuację, gdy zawodnicy opuszczają swoje boxy i dochodzi do przepychanek na boisku, tzw. bench clearing brawl. Pod linkiem jest najbardziej brutalna wersja jaką ja osobiście widziałem, Odor wymierzył dość solidny cios Bautiście, za jego nieprzepisowy i groźny wślizg na bazę.
Ten z kolei odgrywał się za uderzenie przez miotacza piłką w czasie narzutu chwilę wcześniej. Sam rzut piłką w pałkarza trakowany jest przez wielu komentatorów jako celowy, rewanż za zeszłoroczną sytuację z jednej z gier w czasie play offów. Chodziło bodajże o grę nr 5. w zeszłorocznym postseason i sposób celebrowania home runa przez pałkarza. Zachęcam do poczytania.
(Swoją drogą jestem ciekaw jaką karę dostanie Odor)??
Z bardziej pozytywnych sytuacji to Jackie Bradley Jr. z Bostonu został graczem tygodnia w American League za kosmiczna średnią uderzeń 0.469 w tym czasie, 15 rbi i kontynuację średniej 21 uderzeń. Do rekordu Di Maggio, który ma ich 56 z rzędu zostało niewiele ????
 
sky-yu 0

sky-yu

Użytkownik
Moim faworytem jest Phillip Wellman. Parę razy już to oglądałem, ale śmieszy jak nie wiem ????
 
grzesio 58,2K

grzesio

Forum VIP
Z bardziej pozytywnych sytuacji to Jackie Bradley Jr. z Bostonu został graczem tygodnia w American League za kosmiczna średnią uderzeń 0.469 w tym czasie, 15 rbi i kontynuację średniej 21 uderzeń. Do rekordu Di Maggio, który ma ich 56 z rzędu zostało niewiele ????
Świetna forma JBJ w ofensywie , ale z tym rekordem to no cóż ???? powodzenia.
W ostatnich latach najdłuższą miał J-Roll 10 lat temu na poziomie 38 gier z Hitem
 
Do góry Bottom