>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB (transfery, ciekawostki, statystyki)

grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
Sweep to dopiero będzie jutro o ile wygrają wszytskie mecze.
Do tej pory mają jeden mecz wygrany.
Biorac pod uwagę jak gra Pettite ostatnim czasy + Baltimore to w tym sezonie ekipa ciężka do pokonania to szanse są dośc małe.
Chociaż Yankees dostało wyjazdowego sweepa w Baltimore , to jednak szansa , że pojda 3za3 jest ja wiem...
Dzisiejszy mecz rozstrzygnie o tym
@maroon
Fajna ta Koreanka ????
 
M 15

mirooo79

Użytkownik
Grzesio bez urazy wiem co to jest sweep .Własnie dlatego pytam ,bo przegrali na wyjeżdzie tym samym stosunkiem .Więc może wezmą rewanż ???? Tilman musi w końcu przegrać
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
Derek Jeter powraca!
A dokładniej powraca do farmy Yankees w Triple-A =&gt; Scranton/Wilkes-Barre RailRiders.
Zagra tam kilka spotkań &quot;rehabilitacyjnych&quot;.
Do MLB powróci po Meczu Gwiazd.
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
O ile starter Seattle - Hernandez musi liczyć na siebie , bo na wsparcie ofensywy nie bardzo ma co.
Lester raczej na wsparcie kolegów nie może narzekać.
Tylko , że gramy w Seattle i Hernandez w domu raczej solidny - chociaż staty w domu w tym sezonie dośc wysokie jak na niego.
Lester na wyjazdach potrafi sie wstrzelać. Na 6 ostatnich wyjazdów 4 Overy , Zwrot i Under.
Biorac pod uwage bulpen obu ekip linia 6.5 do przekroczenia moim zdaniem
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mariners - Red Socks over 6.5 1.77 expekt - jestem ciekaw co sadza o tej propozycji bardziej oswojeni z MLB gracze???Pozdrawiam.
Pozwolę sobie odpowiedzieć :razz:
W mojej ocenie taka linia tylko zachęca aby pobrać over, wiem że dzisiaj Felix i Lester na górce, ale biorąc pod uwagę lekko rozregulowaną formę Jon&#39;a i to co ostatnio robili pałkarze Mariners w Cincinnati, to ja jestem jak najbardziej za overem. Inna sprawa że ofensywa Red Sox dostała dzisiaj w nocy, mocno po tyłku od Weaver&#39;a, ale mogę też mieć pretensje do siebie bo dobrze weszli w mecz, mając 1 i 3 bazę i 0 outów, a skończyło się na 3 kolejnych &quot;ałtach&quot;. Felix cały czas w dosyć zadowalającej dyspozycji, ale to co widać po jego występach w domu, to to że zawsze ten 1,2-3 run&#39;y się przydarzą, a wiadomo że Boston potrafi wykorzystać chwile słabości, także linia 6.5 na ten moment dla tego spotkania to wręcz okazja.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
http://nesn.com/2013/07/matt-garza-acquisition-could-make-red-sox-favorites-for-american-league-title/

jakby grał jak w Tampie bo byłby niezły dodatek w rotacji a tak to nie wiadomo...
Ja tam bym &quot;łykał&quot;, wrócił po kontuzji i prezentuje się bardzo dobrze, wiadomo że zdarza się gorszy mecz, ale nie jest to częste, poza tym widać że jest gwarancją wygranych, a porównując ofensywy Cubs i Red Sox, wydaje mi się że Matt miałby jeszcze lepsze wyniki. Nie mówię że miałby być numerem 1 w rotacji, ale porównując do Webster&#39;a, Doubront&#39;a czy Dempster&#39;a to w mojej ocenie Garza na tę chwilę jest lepszy ;) Poza tym mam takie przeczucie że dobrze by się wpasował do tej ekipy.
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
też bym go brał, lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu ????

w Rays bodajże był trzecim starterem za Price&#39;m i Shields&#39;em o ile mnie pamięć nie myli
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Witam. Na dzisiejszy wieczor/noc &quot;wypatrzylem&quot; :

Philadelphia - Washington 2 1.74 bet365 ⛔

LA Dodgers - Colorado 1 1.62 bet365 ✅

Detroit - Chicago WS +7.5 1.95 bet365 ✅

Seatlle - Boston RS +8.5 2.00 bet365 ✅
 
M 15

mirooo79

Użytkownik
Witam ,wiem że zadaję gołe pytanie bez faktów,statystyk ale nie mam czasu ,wychodzę do pracy.Myślę że dzisiaj wygra NY Yankees oraz Philadelpia Phillies .Co o tych typach myślicie ?
 
Do góry Bottom