>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Rozmówki o MLB (transfery, ciekawostki, statystyki)

matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Chicago Cubs - St. Louis Cardinals 2 1.83 Expekt ⛔

Arizona D&#39;backs - Milwaukee Brewers 1 1.75 Expekt ✅

NY Yankees - KC Royals 1 1.79 Bet365 ✅

Przygotowalem lacznie 7 typow na dzis z MLB, ktora nie bede ukrywal zajmuje sie od niedawna. Nie bede popieral tych typow zadnymi statystykami, bo sa tu prawdziwi eksperci od tej dyscypliny. Powiem tylko, ze wygrane Nationals i Dodgers&#39;ow jawia mi sie jako bardzo prawdopodobne; oba over&#39;y rowniez (zwlaszcza w Detroit); &quot;Jankesi&quot; to... &quot;Jankesi&quot; a typy na Arizone i (zwlaszcza) St. Louis opieram na sile tych zespolow. Pozdrawiam i oczekuje ew. komentarzy!
 
8 12

86malgos86

Użytkownik
Cleveland-Toronto 2 (-1.5) 2.320 Pinnacle
Dickey kontra debiutant bez wiekszych osiagniec
Detroit -ChicagoWS 2 2.450 Pinnacle
CWS musza w koncu zaczac wygrywac a dwa dni temu juz ich ograli dlaczego znow nie dzis skoro wystawiaja chyba najlepszego pitchera
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
granie faworytów to gwóźdź do trumny w MLB. Siła zespołów nie ma większego znaczenia, tu nie ma barcelony i wisły kraków, a każdemu może wyjść mecz lub nie wyjść, formy zespołów są jak wyciągi z elektrokardiogramu - wygrywają 7, przegrywają 10, wygrywają 1, przegrywają 3 etc.
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
Chicago Cubs - St. Louis Cardinals 2 1.83 Expekt
Arizona D&#39;backs - Milwaukee Brewers 1 1.75 Expekt
NY Yankees - KC Royals 1 1.79 Bet365
Przygotowalem lacznie 7 typow na dzis z MLB, ktora nie bede ukrywal zajmuje sie od niedawna. Nie bede popieral tych typow zadnymi statystykami, bo sa tu prawdziwi eksperci od tej dyscypliny. Powiem tylko, ze wygrane Nationals i Dodgers&#39;ow jawia mi sie jako bardzo prawdopodobne; oba over&#39;y rowniez (zwlaszcza w Detroit); &quot;Jankesi&quot; to... &quot;Jankesi&quot; a typy na Arizone i (zwlaszcza) St. Louis opieram na sile tych zespolow. Pozdrawiam i oczekuje ew. komentarzy!
Nie każdy na dany dzień widzi to co inni.
Mógłbyś chociaż wskazać kto miota i dlaczego akurat oni mają wygrać.
Argumenty typu gram &quot;Yankees ... bo to Yankees&quot; nie przejdą.
Chcę Cie uświadomić , że np u takich Yankees większość ofensywnego budżetu leży na Liście Kontuzjowanych.
Granderson , Tex , A-Rod , Cervellii , Garnder , hafner , Youkills.
Dwójka z nich ma tylko day-to-day , ale co jak co to spore straty.
Pierwszy raz od ALCS 2012 dzisiaj zagra Derek Jeter.
Defensywnie słaby , ofensywnie zobaczymy po powrocie.
Arizone chyba sam zagram , bo Corbin dobrze gra , tylko w domu tych statów rewelacyjnych nie ma.
Ale ostatnie 3 gry Corbina i Gallardo to przepaść.
Do Milwaukee powrócił Braun z DL
 
8 12

86malgos86

Użytkownik
arizona namordowala sie z dogersami napewno beda chcieli wygrac ale milwaukee tez gra ostatnio niezle corbin gra jutro a ten dzisiejszy to strasznie nie rowny ja bym typowala jednak na milwaukee
z kolei st.louis tez musi w koncu przegrac a mordowalo sie z houston strasznie
jackson po tragicznym poczatku zaczal wygrywac
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
No fakt.
Co ja z tym Corbinem..
Miley od poczatku Czerwca ma ładne liczby - 3 z 7 meczów były one run ballgame&#39;s - jedn porażka z winy defensywy.
Maj tragiczny - to fakt , ale po tym miesiącu tylko ERA 2.66.
Gallarado nie przypomina siebie - najsłabszy sezon w karierze obecnie
ERA , FIP , xFIP , AVG czy BABIP odstają znacznie.
WIns Above Replacement na minusie
 
grzesio 59,1K

grzesio

Forum VIP
148 narzutów
Warto moim zdaniem będzie grać przeciwko niemu w najbliższych grach , chociaż nie wiem jak u niech z pitch countem.
Taki Johan Santana w pewnym okresie po no-no powędrował na DL , a narzucił coś około 138 narzutów,
Spodziewałem się , że narzuci tego no-no jak był w swojej najlepszej formie , gdy zdobywał Cy Young Awards
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
148 narzutów
Warto moim zdaniem będzie grać przeciwko niemu w najbliższych grach , chociaż nie wiem jak u niech z pitch countem.
Taki Johan Santana w pewnym okresie po no-no powędrował na DL , a narzucił coś około 138 narzutów,
Spodziewałem się , że narzuci tego no-no jak był w swojej najlepszej formie , gdy zdobywał Cy Young Awards
Ależ mi się twarz ucieszyła z rana, zamroczony po nocy namierzyłem tylko wynik 9:0 dla SFG, myślę konkret, ale później sprawdzam drugi raz tel i wyniki i patrzę na zdobycze Padres a tu 0:zero:0 no to od razu banan na ryjcu i mega oddech :grin:
Timmy i 148 narzutów kto by pomyślał że da radę, kolejny mecz powinien minimum za tydzień narzucać, bo pewnie jego ramię jest w ciężkim stanie, ale to co warto podkreślić to świetna gra w defensywie zwłaszcza w wykonaniu Sandovala i Pence&#39;a, gdyby nie rzuty Kung Fu Pandy na 1 bazę to Padres spokojnie mieliby z 2-3 uderzenia. Hunter swing catch i no-no stał się faktem. Piękna sprawa dla Gigantów, mam nadzieje że teraz ich wyniki będą już tylko dobre :razz:
Tutaj skrót z tego co się działo na Petco -&gt;
http://wapc.mlb.com/play/?topic_id=43487246&amp;amp;content_id=28887149
Zwróćcie uwagę na grę Sandovala w obronie :!:
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
O w mordę, co w ogóle rzucił.. o_O niesamowite! :cool:
Mnie też ryjek się ucieszył, jak wygrała ekipa z Oakland, po extra time &#39;11 ???? i oglądając mecz z Bostonem, muszę stwierdzić, że ten mecz był na wysokim poziomie. I miło się oglądało mecz, przy każdej akcji! Zważając na fakt, też że Miotacze wcale nie próżnowali i jakie oni oddawali przy tym &#39;&#39;strzały&#39;&#39; żeby rywal tylko nie odbił pałką. Zaczynam się, w to bardziej wkręcać i bardzo mi się to podoba. Choć mimo że kiedyś tak nie grywałem w MLB, to jeszcze za czasów dzieciaka, lubiłem Yankees i do dziś mi zostało, ale od wczoraj Oakland, są moimi nowymi ulubieńcami, nawet jak by przegrali, tak samo bym mówił.. Ogółem, bardzo mocna solidna ekipa. Przegrywali, 0:2, ale zdobyli to zwycięstwo! ????
Oprócz tego pograłem na żywo, co niektórzy wiedzieli w dyskusjach że będzie run, w drugiej zmianie w meczu Cubs, też rzutem na taśmę weszło.. ;]
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Olo było już wyżej obczajaj czy nie dublujesz wrzutek. TVP Sport jak zwykle dwa tygodnie za murzynami.
Zanim on zagra (jeśli w ogóle w Yankees to musi przejść jeszcze wiele etapów. Nie mniej gratulacje - Polak potrafi!
 
Do góry Bottom