>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB (transfery, ciekawostki, statystyki)

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Coraz ciekawsze promocje związane z MLB.TV w opcji premium, aktualnie cena wynosi 49.99 $ a więc jest to już można by powiedzieć, że kąsek. Chociaż może jeszcze lepiej poczekać :razz: :?:
W opcji zwykłej MLB.TV kosztuje 41.99 $ także chyba można połykać.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Hmm, dzięki za info. Od jakiegoś czasu rozglądam się za czymś takim. Wiesz może czym różni się opcja premium od standard?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
To prawda, dobre jaja, aczkolwiek to co Montero zrobił przed narzutem I.K. w Zack&#39;a jest lekko mówiąc haniebne, bo to widać w powtórce jak robi ruch głową w stronę Zack&#39;a.
Puig wcześniej też solidnie przetrącony i to jeszcze w twarz :?
Później chciał wymierzać sprawiedliwość :cool:
 
blads 187

blads

Użytkownik
aczkolwiek to co Montero zrobił przed narzutem I.K. w Zack&#39;a jest lekko mówiąc haniebne, bo to widać w powtórce jak robi ruch głową w stronę Zack&#39;a.
Jest to w ogóle możliwe żeby oni rzucali celowo w ten sposób? Nie każdy taki narzut powoduje zadymę więc pytam z czystej ciekawości. Pamietam tą ostatnią co kiedyś tam była, nie pamiętam jaki mecz ale mówię o tej co batter dostał i biegł w stronę kopca i od tego się zaczęło.
I pytanie do Grzesia ???? Nie zliczę który raz już Detroit uwaliło mnie w ten sposób co we wczorajszym meczu z Kansas. Nie potrafią, czy brak im środków na to żeby zrobić porządny bulpen ?
 
grzesio 58,4K

grzesio

Forum VIP
1. Czasami rzuca sie celowo :razz:
Raz na jakiś czas wiadomo - piłka zejdzie z toru lotu [przy sliderach czy curveballach] - miotacz przeprosi i po sprawie
Chamskie i prostackie jest co celowe narzucanie - raz , że Puig mógł zakończyć sezon wczoraj - ta piłka chyba w nos mu poszła.
Dwa - Wright z Mets 2 czy 3 sezony temu dostał w głowę właśnie - to sie skończyło kilkoma tygodniami przerwy.
Celowo narzucał Hamels w Harpera sezon temu
Tutaj więcej
http://www.truebluela.com/2013/6/12/4422072/dodgers-diamondbacks-brawl-ian-kennedy-zack-greinke-yasiel-puig
Co do bullpenu
Środki i są , ale napisze wprost jak debil-manager Leyland nie wystawia najlepszego zawodnika w tej chwili [Benoit] w bullpenie aby kończył mecz a closera z nazwy , którym jest Valverde , który wiadomo że ma kłopoty i potrafi &quot;pięknie&quot; spotkania zakończyć.
Mógł Smylym skończyć mecz. Ostatnim czasy wystawia go w mało-ciśnieniowych sytuacjach gdy lead jest kilkopunktowy.
Verlander pierwszy raz od dawna zagrał mega dobry mecz [tu też zagadka czemu przez Maj grał jak nie on :?:] - przychodzi Valverde i ehh.
Powiem tak - większość porażek z winy bullpenu to błędne decyzje managera , który nie patrzy na staty i wystawia np Coke&#39;a do praworęcznych jak wiadomo , że przeciwko praworęcznym batterom Coke ssie.
Valverde rzucał w kilku ostatnich grach i wiadomo , że prędzej czy pozniej przyjdzie zmęczenie ...
Jak widzisz na przyszłość 1 czy 2 punktowe prowadzenie Tigers na wyjeździe to graj na LIVE ich porażkę.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
@Grzesio bardzo dobry typ z tym Padres. Co mnie skusiło na Medlena? Chyba go pomyliłem jednak. Do tego drugi typ (tego w końcu nie grałem) Reds też wygrali. Gorzej nie mogłem wybrać wczorajszego spotkania.
Dziś przymiarka do Rangers, Braves, Athletics, Yankees oraz Red Sox. Z tych kilku trzeba wybrać jedno, max dwa najpewniejsze typy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Słówko o SFG, w końcu Giganci odżyli w kwestii pitchingu, najpierw Cain zeruje Pirates pozwalając na zaledwie 2 hity, a następny w kolejce Bumgarner dosłownie niszczy ofensywę Braves :!: Mam nadzieję że to krok ku lepszemu, bo jak wiadomo jeśli działa pitching to SFG jest drużyną która może osiągnąć wszystko ;) Warto tu również wspomnieć o kłopotach jakie Giants mają z ofensywą, Pagan wyłączony od długiego czasu, ostatnio wypadł Kung Fu Panda, a teraz jeszcze Scutaro odpoczywa, a więc 3 bardzo ważne postacie. Jednak jak widać i bez nich można sobie poradzić, od kilku spotkań zdobycz punktowa jest bardzo zadowalająca a postawa Posey&#39;a sprawia, że kibice Gints mogą spać spokojnie. Chciałbym także wspomnieć o dwóch nowych &quot;wynalazkach&quot; Bruce&#39;a czyli Chad Gaudin, prawdopodobnie to on pobudził starterów SFG do lepszej postawy, a także Tony Abreu, który jako pinch hitter robi nie małą robotę, a w obliczu kilku kontuzji wszedł do lajn apu i również można na nim polegać, także brawo Bochy, jak zawsze jego &quot;asy z rękawa&quot; pobudzają ekipę ????
 
grzesio 58,4K

grzesio

Forum VIP
Will Myers - prospect wytrejdowany z Kansas za Shieldsa uderzył wczoraj HR&#39;a - nie byle jakiego bo Grand Slama.
Miotaczem , który na to pozwolił był CC Sabathia
http://wapc.mlb.com/play/?topic_id=11493214&amp;amp;content_id=28262535
Co do Sabathii - jeszcze jeden Win i w swej karierze będzie miał 200
Spośród aktywnych ponad 200 Zwycięstw mają -&gt; Halladay [201 , obecnie na DL] , Hudson [201] i Pettitte [250].
Magiczną granicą jest bariera 300 Wins.
Liderem jest Cy Young z 511 , ale on grał ponad 100 lat temu a wtedy takie bilansem w stylu 35-24 za sezon były normą.
King Felix pewnie by mógł wbić do tego Klubu 300 , ale przez ofensywę Mariners trochę tych spotkań zakończył bez decyzji...
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Czy ktoś wie, czemu pitcher NYY zmieniony? I co oznacza godzina przy nazwisku nowego?
Pitching coach Jankesów źle podał mediom i wyszło jakieś nieporozumienie . Phelps jutro starterem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Pirates pierwsi do 50 ???? do czego ten świat zmierza , wszystko wskazuje że zaliczą pierwszy raz sezon powyżej 50% od czasów dinozaurów a dokładniej 1992 i wytrejdowanie B.Bondsa . Chris Davis wybija dziś 2 HR i łacznie ma juz 30 , Grzesio znam twoje zdanie na ten temat ;)
Jeszcze jedno , Jacob Turner wymiata w Marlins i szkoda że będzie się tłukł w takiej gównianej organizacji , widziałem jego 4 starty w tym sezonie i jestem pod wrażeniem .
Grzesio Tigers mają plany jakieś wzmocnić bullpen ? bo to jest jakiś kabaret co się tam dzieje .
 
grzesio 58,4K

grzesio

Forum VIP
Są plany - celowanie w closera głównie , albo kogoś kto wzmocni.
Czasami mam wrażenie ze Leyland na życzenie przegrywa te mecze,
Rondona bez doświadczenia - z kłopotami wrzuca na ostatni inning...
Szkoda słów ..
http://www.blessyouboys.com/2013-tigers-trade-rumors
Tutaj są opcje , większość dość &quot;drogie&quot;
Turner wiadomo z jakiej organizacji trafił do Miami ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Są plany - celowanie w closera głównie , albo kogoś kto wzmocni.
Czasami mam wrażenie ze Leyland na życzenie przegrywa te mecze,
Rondona bez doświadczenia - z kłopotami wrzuca na ostatni inning...
Szkoda słów ..
http://www.blessyouboys.com/2013-tigers-trade-rumors
Tutaj są opcje , większość dość &quot;drogie&quot;
Turner wiadomo z jakiej organizacji trafił do Miami ????
Cishek najlepszy wybór , ale znając Detroit to wpakują się w Papelbona który będzie pasował jak ulał do dającego ciała bullpenu . Papelbon bez formy od dawna , oglądałem ostatnio kilka razy na żywo jak przegrywał w spektakularny sposób . Ciekawe kto się skusi na Stantona , myślę że on zacznie wymiatać w drużynie z aspiracjami . Piraci poczuli krew w tym sezonie i pewnie pojadą po całości , rzucą solidną paczką i dodadzą trochę mocy do ofensywy .
 
Do góry Bottom