>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB (transfery, ciekawostki, statystyki)

grzesio 58,4K

grzesio

Forum VIP
Tak samo wczoraj ktoś kozaczył , że Colorado mega pewniak.
Bo Houston cieniasy i ostatnia ekipa w lidze.
A nie sprawdził Startera i że Bud w domu gra rewelacyjnie jak na taki zespół i warto na niego grać w domu - TYLKO w DOMU.
Z drugiej strony Colorado miało RISP 3-for-18.
Cud ,że Astros przetrwało te pierwsze inningi na czele z zamkiem w 3rd przy 0 outs.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Lukasz to może pomożesz mniej doświadczonym i powiedz które parametry są ważne, zamiast pisać, że masz embargo na wiedzę. Z góry dziękuję.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Pójdę krok dalej i pozwolę sobie poprosić Cię o krótką analizę np dzisiejszego meczu Braves-Toronto. Będziesz tak miły i powiesz mi jak to robić?
Stary to, to i to lepsze ma ten. Tamten zaś to i owamto robi lepiej. Albo coś w ten sposób. Uczę się całe życie, co podkreślałem wielokrotnie. Wszystkim dzięki za wcześniejszą pomoc, naprawdę słucham z olbrzymią uwagą.
Hough!
Grzesio//
Ten mecz jest za godzinę z hakiem.
Lepiej na przykładzie innego jak już.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcinkiko 172

marcinkiko

Użytkownik
Pytanie do znawców.
Rozgrzewający się, następny w kolejce pałkarz ma na kiju &quot;coś&quot; założone (na środku). Co to jest i czemu to ma służyć?
 
kombajn 247,2K

kombajn

Użytkownik
Przy rozgrzewce palkarze uzywaja tzw. baseball doughnut - to po prostu taki &#39;ciezarek&#39;, ktory ma za zadanie podwyzszyc wage kija i zwieksza aktywnosc miesni podczas zamachu lzejszym kijem.
Po jego zdjeciu palka &#39;wydaje sie&#39; lzejsza, w wyniku czego powinien nastepowac szybszy swing...
Waga tego cuda wacha sie od 4 uncji (~112 gram) do 28 uncji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Sugestia do usera prowadzącego ranking, że może warto byłoby wrzucić aktualną tabelke bo jeśli dobrze licze to ostatnia ukazała się 17.05 a od tamtego czasu nic a dobrze byłoby żeby każdy miał rozeznanie na jakiej pozycji się znajduje.
Pzdr i bez spinki ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
LA Dodgers którzy zmagają się z kontuzjami,nadmiarem hajsu i ogólną beznadzieją dodali do swojego składu kubańskiego top prospecta 22 letniego Yasiela Puiga który przed sezonem podpisał 7 letni kontrakt o wartości 42 mln USD.Puig w tym sezonie w double A w 40 spotkaniach popisał się linią 313/383/599,mial też 8HR,37Rbi,26R oraz 13SB.W wiosennym spring training przy 58 AB popisał się też linią 517/500/828 miał też 3 HR,11RbI,16R i 4SB.Nowy Cespedes z niego będzie?
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ma s-kubaniec potencjał na gwiazdę,ale LA i tona hajsu mogą go zniszczyć jak nie jednego złamały.Porównanie 22 letniego grajka z kuby do Hall of Famera robi wrażenie.Dodgersi chyba zczaili ze z Kempem,Ethierem,Beckettem i Hanleyem Ramirezem nie popłyną w stronę postseason i odpuszczają chyba ten sezon albo mają jakiś wunderplan i wystawiają Scotta Van Slyka na cleanupie :] i młodego Puiga na CF a Kemp niech się rehabilituję w spokoju i najlepiej nie pokazuję teraz.Poza Ryu i Kershawem same busty w LA w tym roku(Adrian Gonzalez tez trochę się tam w HR zatrzymałł)
 
grzesio 58,4K

grzesio

Forum VIP
Z Hanleyem to w ogóle coś nie halo. Jeszcze 2 -3 sezony temu zawodnik mega świetny,zdolny.
Pozniej kontuzje/zamieszanie z pozycjami gdy przyszedł Jose do Miami
Wiadomo , że na SS defense nie poraża ale zle nie bylo jakoś.
Za Crawforda Boston przepłacił i teraz Dodgers musza mu bulić.
Co innego , że LAD ustawiła nowa umowa telewizyjna
Nie tylko za HR sie rozlicza hittera ????
Tylko jedna ze statystyk.
Linia OPS/SLG jak za kariere , więc dobrze to wygląda.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Wiem ze ze HR nie rozlicza się hittera ale Boston sciągnął Adriana Gonzaleza bo ten w San Diego rok w rok miał ich ponad 30,a potem się coś posypał w Red Soxach jeśli chodzi o HR.Hanleya Ramireza nie wiem co o nim myśleć,jak dla mnie zawsze był ponadprzeciętnym SS ale do klasy Jetera czy Tulowitzkiego mu sporo brakowało.Co do dyskwalifikacji dla A-Roda i innych to ponoć sporo grajków moze zostać zawieszonych,ja się pytam jak można mając tyle hajsu być tak lekkomyślnym jak oni i wpaść na PEDach.W ogóle to w NFL niema testów na HGH(hormon wzrostu)i jakoś nikt nie narzeka na to bo każdy wie o co gra.Wiadomo(podejrzewa się z dużą prawdopodobnością) ze grajkowie są na sterydach i przykłądowo w NFL maskują się sławnym Adderallem.W MLB chyba jeśli chodzi o sterydy to chodzi raczej o zwiększony poziom Testosteronu.Zresztą jak na moje i tak ich nie zawieszą
edit Dodgersi mają hajs z telewizyjnych praw,chyba najlepszą umowę w MLB ale najlepsze w oglądaniu ich spotkań to komentarz Vina Scullego,kto widział i słyszał mecze Dodgersów z komentarzem 86 letniego Scullego ten wie.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dobrze że ta pani w różowym z mężem zostali na miejscu bo mogło być niebezpiecznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom