>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB (transfery, ciekawostki, statystyki)

mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Już tłumaczę o co mi chodzi:
I mecz Toronto - Tampa 2, kurs 1,709
II mecz Toronto - Tampa 2, kurs 1,73

dziś III mecz i kurs spadł do 1,55 (obecnie)

Pomyślałem, że kurs spadł ze względu na ewentualną absencję w dzisiejszym meczu Happa. Możliwe?
Polecam zapoznać się z zasadami MLB itd.

Happ jest starting pitcherem i nie gra w każdym meczu - dzisiaj i tak by nie zagrał.

Przenieście do &quot;Rozmówek...&quot; bo syf.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 9

tesla33

Użytkownik
Skuteczność w baseballu - trudno o nią?
Witam,
W baseballu jestem praktycznie zielony. Jednak ciekawi mnie pewna sytuacja, a bliżej mówiąc kupon pewnego użytkownika.


Chłopak tutaj ma statystykę 11/12, przy kursach 1.6 - 1.7. Nasuwa mi się takie pytanie. Czy mając doświadczenie w tej dyscyplinie można aż tak &quot;łatwo&quot; wytypować te zwycięskie mecze? Czy tutaj na przykład doświadczenie gra drugorzędną rolę? Bo jakby nie patrząc to nawet jeśli stawialibyśmy na gospodarza to by wyszło 9 trafionych, 3 przegrane. Co o tym sądzicie?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
to trzeba oddzielny temat na to zakładać?? przecież sa rozmówki o baseballu..temat do takich dyskusji...
kwestia szczescia
 
dziwary 3

dziwary

Użytkownik
Taką taśme strzelić to kosmos
Jak zakładałem par lat temu moj temat na tym forum miałem http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-mlb-by-dziwary-3226.html
na 13 typów pod rząd trafione 12
Ale ostatnio idzie kiepsko ????
==================
co myślicie o meczu San Diego Padres Washington Nationals over 7 ✅ ?
GIO GONZALEZ Road Starts ERA 7.71 WHIP 2.000
Washington at SAN DIEGO Last 3 Seasons Over 6-under 16-1
Jak widać w poprzednich spotkaniach 72.7% meczy kończyło się underami
Czas chyba na overek
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Mam pytanko panowie, jeśli postawiłem również na innym buku niż Pinnacle, mecz Yankess, dzisiaj który jest przełożony, to po jakim czasie oddają stawkę?
/ Bo ich czat niestety teraz nie jest czynny.. a po angielsku jak chciałem pogadać to zbyt długo czekałem na odpowiedź.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mam pytanko panowie, jeśli postawiłem również na innym buku niż Pinnacle, mecz Yankess, dzisiaj który jest przełożony, to po jakim czasie oddają stawkę?
/ Bo ich czat niestety teraz nie jest czynny.. a po angielsku jak chciałem pogadać to zbyt długo czekałem na odpowiedź.
Zależy jakie zasady ma buk odnośnie rozliczania przełożonego meczu, jedni czekają 2 dni inni jeden dzień, musisz w regulaminie zakładów poczytać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Czy w tym wątku można pisać na tyle luźno, że nie wykasujecie wpisów?
No ekipa MLB obecna?
Ciekaw jestem bardzo dzisiejszego spotkania Yankees - Orioles. Powiem, że nie mam odwagi przeciw NYY, bo się ich boję. Mam taki dziwny pech, że co zagram przeciwko nim to wygrywają. Już gdzieś o tym pisałem. Z kolei Baltimore chce przerwać tę bessę. Dla mnie jeden z najlepszych meczów dziś, no może za wyjątkiem Marinersów ;]
http://forum.bukmacherskie.com/f307/dyskusje-na-tematy-bukmacherskie-128-a-92154-15.html#post3620859
Grzesio// Można , ale konkretniej niż w DNTB ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CC jak do tej pory ma bilans z Orioles 19-4, a więc dziś walczy o 20 win przeciwko tej ekipie, poza tym miał miotać wczoraj, ale z uwagi na pogodę został wystawiony dziś, w takich przypadkach gdy ma jeden dzień dłużej odpoczynku NYY mają bilans 3-1 w tym sezonie. Co więcej NYY dobrze gra się w Baltimore, w ostatnim sezonie wygrali tam 6 z 9 gier ;) Forma CC w porównaniu z Garcia jest w mojej ocenie znacznie lepsza, obaj mają podobne liczby przeciwko baterom, więc zdecyduje chyba dyspozycja dnia, jak dla mnie Sabathia i 20 jego zwycięstwo nad Orioles do przyjęcia ;)
 
grzesio 58,2K

grzesio

Forum VIP
Prawde powiedziawszy nie lubię stawiac na spotkania , gdy miotacze mieli miotać dzień wcześniej ale spadł deszcz czy coś.
Niby ten dzień przerwy czasami robi różnice u niektórych.
CC z dni przerwy miota podobnie przy 4,5 i 6-ciu różnicy.
Ciekawy artykuł o Pujolsie.
http://nbcsports.msnbc.com/id/51937226/ns/sports-baseball/
Jedyne co mnie ciekawi to jak LAA skonsumuje taki kontrakt.
 
grzesio 58,2K

grzesio

Forum VIP
W sensie , że każdy miotacz ma rytm narzucania.
Masz rotacje , 5 Starterów.
Jak jakiś wypadnie z rotacji lub jest za dużo przerw to wtedy miotaczowi może sie pogorszyć.
Po 120 narzuconych piłkarz też trzeba odpocząć.
Już byli tacy co przemęczali miotaczy nazbyt i pózniej Ci odwiedzali lekarzy zamiast stadionów.
Manager Reds - Baker miał taki zwyczaj jak Cubs trenował..
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Cześć Panowie,
właśnie spojrzałem na dzisiejsze kursy i od razu rzuciło mi się w oczy, że za Marinersów płacą dziś aż 2,40. Może chłopcy z Seatle nie popisali się we wczorajszym meczu, ale na boga grają tylko z równie łatwymi chłopcami do bicia z Houston. Moim zdaniem warto pochylić się na tym meczem i nad tym typem - jednak zanim zagram, wolę skonsultować to z fachowcami ;)
Dzięki i liczę na fachowe recenzje!
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Cześć Panowie,
właśnie spojrzałem na dzisiejsze kursy i od razu rzuciło mi się w oczy, że za Marinersów płacą dziś aż 2,40. Może chłopcy z Seatle nie popisali się we wczorajszym meczu, ale na boga grają tylko z równie łatwymi chłopcami do bicia z Houston. Moim zdaniem warto pochylić się na tym meczem i nad tym typem - jednak zanim zagram, wolę skonsultować to z fachowcami ;)
Dzięki i liczę na fachowe recenzje!
Coś Ci się poebało...
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Na jakiej podstawie twierdzisz, ze LAA to chlopcy do bicia?
Pomijajac fakt, ze Seattle tez nie sa wirtuozami, to dzis w ich ekipie miota Aaron Harang, ktory w tym sezonie ma stosunek 1-4 (W-L) i ERA 7.30... W calej karierze miotal przeciwko LAA dwa razy, i za kazdym razem przygrywal, konczac z ERA 6.11. W tym roku miotal przeciwko ekipie z Los Angeles raz i Seattle przegralo, a on skonczyl z ERA 15.0...
Dla kontrastu pitcher LAA na dzisiejszy mecz - Jerome Williams, gra w tym sezonie calkiem niezle ze stosunkiem 2-1 (W-L) i ERA 3.05. Vs Seatlle miotal 4 razy w karierze ze stosunkiem 3-1 i ERA 3.27.
To tylko maly zalazek statystyk, ktore jednak jednoznacznie wskazuja, ze nie warto grac Seattle. Malo tego wskazuja one, ze wypadaloby szczegolowo przyjrzec sie statystykom pitcherow, bo na pierwszy rzut oka LAA sa wyraznym faworytem.
 
Do góry Bottom