>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Roy Richie - nowy bukmacher | Bonus 100% do 400PLN

Status
Zamknięty.
F 3

fbit

Użytkownik
do weryfikacji nie przyjmują rachunku za telefon tylko za prad/gaz/wode i to koniecznie w PDF ... cuda wianki
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wystarczy wyciąg z jakiejkolwiek jednej transakcji, tam powinny być dane + adres.tak jest przynajmniej w mbanku.chodzi o potwierdzenie adresu.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
kanciapek, wyciąg z banku z obrazem ostatnich transakcji czy wyciąg z moimi danymi (imię nazwisko, adres) ?
Ja wysłałem potwierdzenie wykonania przelewu za neta z Netii i poszło. No i oczywiście skan dowodu. Od wysłania do weryfikacji ok 4 godzin czekałem.
 
X 5

xzol

Użytkownik
moze ktos potwierdzic z jakiego banku wysylaja pieniadze i co jest w tytule wyplaty? ostatnio cos naczytalem sie o pko a sam mam millennium (nie wiem czy wiekszy problem z tego ze bukmacher wyplaca sam z pko czy jesli mi wyplaca na pko). zrobilem wplate przez przelewy24 ogralem ten bonus (troche marnie ale jednak na plus) ale na czacie powiedzieli mi ze moge tylko na konto
//btw. dziala wam strona neteller?
 
X 5

xzol

Użytkownik
z tego co mi na czacie napisali to neteller nie podlega pod przewalutowanie ale skrill tak. zlecilem dzisiaj wyplate nie wiem ile ogolnie trzeba czekac na neteller bo nigdy nie korzystalem ale dam znac
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
nie da się nic zrobić, pytałem o to na chacie i podobno mają załatwić wypłaty w PLN na skrilla ale nie wiadomo kiedy to będzie.
Właśnie dlatego początkowo warto było prześledzić tego bukmachera, niż wpłacać ślepo i teraz kombinować.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Dajcie sobie spokój z tym bukmacherem i pod żadnym pozorem nie wpłacajcie tam kasy.
Wpłaciłem z ciekawości a teraz mają duży problem żeby wypłacić kasę (konto zostało zweryfikowane pozytywnie).
Zapewne zaraz uciekną z Waszą kasę więc jeśli coś macie na kontach to wypłacajcie, może Wam się uda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 0

golleador

Użytkownik
Dajcie sobie spokój z tym bukmacherem i pod żadnym pozorem nie wpłacajcie tam kasy.

Wpłaciłem z ciekawości a teraz mają duży problem żeby wypłacić kasę (konto zostało zweryfikowane pozytywnie).

Zapewne zaraz uciekną z Waszą kasę więc jeśli coś macie na kontach to wypłacajcie, może Wam się uda.

można wiedzieć jakie kwoty tam wypłacasz?

jeśli o mnie chodzi, jestem z nimi prawie od początku co drugi dzień wypłacam sobie po kilkaset złotych i na razie bez żadnych probłemów
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
można wiedzieć jakie kwoty tam wypłacasz?
jeśli o mnie chodzi, jestem z nimi prawie od początku co drugi dzień wypłacam sobie po kilkaset złotych i na razie bez żadnych probłemów
Zleciłem 2 wypłaty po 2 k każda.
Żadna z nich nie została zrealizowana tylko ciągle odpisują, że sprawa jest weryfikowana i że przepraszają.
Bardzo mnie ciekawi co oni tak weryfikują skoro wypłata zlecona i konto zweryfikowane ;)
edit: ponad 2 dni, zlecili już pierwszą wypłatę, czekam za drugą
 
G 0

golleador

Użytkownik
Zleciłem 2 wypłaty po 2 k każda.

Żadna z nich nie została zrealizowana tylko ciągle odpisują, że sprawa jest weryfikowana i że przepraszają.

Bardzo mnie ciekawi co oni tak weryfikują skoro wypłata zlecona i konto zweryfikowane ;)


Długo już czekasz? Jakoś przedwczoraj też troche zwlekali z wypłatą, ale dostałem po dwóch dniach, gdzie zazwyczaj w moim przypadku były po 12h. Myśle że u Ciebie to kwestia czasu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom