>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Roy Richie - nowy bukmacher | Bonus 100% do 400PLN

Status
Zamknięty.
A 861

amigo007

Użytkownik
Przy pierwszym depozycie 400zł, to obrót tych 400zł już odejmuje się od kwoty obrotu 4800zł? Czy 4800zł mamy do obrotu, dopiero po przyznaniu bonusa? (po obrocie własnych 400zł)
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Zapewne wykupili taką licencję na ilość spotkań LIVE. I dlatego są ograniczenia.
Wczoraj mieli jakieś problemy. Najpierw nie można było się zalogować. Później oferta na Live na 9 meczy z nożnej i dwa tenis. Dzisiaj już wszystko ok, ale chcąc zagrać coś na Live za ponad 200 trzeba mieć trochę cierpliwości, bo strasznie Kursy zmieniają
 
M 2

monti1906

Użytkownik
Bonus obrócony, dokumenty do weryfikacji wysłane, wypłata zlecona. Na czacie ogarnięci ludzie, jak już zostało wspomniane, oferta całkiem spoko, zarówno live, jak i pre, łapałem csa w Katowicach, co wcale takie oczywiste nie było. Zobaczymy jak się rozwiną, ale póki co pozytywnie, mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów z weryfikacją i wypłatą.
 
M 2

monti1906

Użytkownik
Ja podbiłem przez czat, kazali wysłać skany dokumentów na mejla. Jest podany w zakładce kontakt na dole strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Wpłaciłem pieniądze przez skrilla czekam już 40 minut a pieniędzy na koncie nadal nie ma... Na supporcie pisali, że kilka minut. To jak dla mnie już pierwszy minus. Zobaczymy co będzie dalej.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Nie polecam już 2h odkąd wpłaciłem pieniadze przez skrilla i kasy nadal na koncie nie ma. U każdego innego buka przebiegało to natychmiastowo. Support pisze dalej to samo &quot;pieniadze wkrotce sie pojawia&quot;. Zaczynam się bać o swoje pieniądze a kwota nie mała. Mam nadzieję, że nasz admin pomoże mi ją odzyskać jak będą problemy?
Edit: Pieniądze pojawiły się po 2,5h ...
 
M 2

monti1906

Użytkownik
Właśnie panowie, ile to dla Was było &#39;błyskawicznie&#39;? Bo też czekam drugi dzień już, support powiedział, że dzisiaj będzie, bo mają dwa dni, ale poza tym żadnych informacji. A raz że pieniądze zamrożone, dwa, że obawiam się mimo wszystko jakiegoś wałka.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Grałem dzisiaj LIVE w meczu Śląsk - Piast
Około 22 minuty postawiłem na to że Śląsk wygra lub zremisuje 1 połowę (kurs @3,00). Zakład okazał się przegrany. W przerwie meczu postawiłem na to, że Piast wygra całe spotkanie (@1,80) - ale jednocześnie pierwszy zakład, przegrany, wciąż był jeszcze &quot;otwarty&quot;.
Myślicie że zrobią o to problem?
Bo nie wiem czy to nie jest złamanie tego punktu
- Kilka zakładów postawionych na to samo wydarzenie nie wlicza się do obrotu i będzie uznane za próbę manipulacji bonusem, przez co bonus zostanie odebrany.
 
M 2

monti1906

Użytkownik
Nie, to nie jest to samo wydarzenie. Problem byłby, jakbyś w trakcie pierwszej połowy postawił, że Piast ją wygra. Ja natomiast wciąż czekam na weryfikację i wypłatę.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Właśnie panowie, ile to dla Was było &#39;błyskawicznie&#39;? Bo też czekam drugi dzień już, support powiedział, że dzisiaj będzie, bo mają dwa dni, ale poza tym żadnych informacji. A raz że pieniądze zamrożone, dwa, że obawiam się mimo wszystko jakiegoś wałka.
z początku może szło szybciej, bo wiele osób wolało poczekać aż inni przetestują tą firmę.poszła kolejna fala to naturalnie wszystko się może wydłużać, zawsze tak jest.
 
T 0

traken

Użytkownik
Przy pierwszym depozycie 400zł, to obrót tych 400zł już odejmuje się od kwoty obrotu 4800zł? Czy 4800zł mamy do obrotu, dopiero po przyznaniu bonusa? (po obrocie własnych 400zł)
Mógłby ktoś udzielić odpowiedzi ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom