>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ja idę dzisiaj mocno w stronę Ufy.
Ufa - Traktor 1 @ 1,63✅
O poprzednim meczu Ufy z Omskiem napisano już chyba wszystko ale takie zwycięstwa budują. To co zrobili Kugryshev z Mayorovem zwłaszcza przy drugiej bramce to ręce same składały się do oklasków. Widać, że niesamowicie rozumieją się na tafli. Kugi naprawdę niesamowity występ oczywiście nie zapominając o Metsoli, który uratował to spotkanie. W ataku, zwłaszcza szybkim Ufa wygląda super bo ma do tego świetnych wykonawców. Liczę na potencjał ofensywny gospodarzy i przynajmniej 3 bramki z ich strony. Jeśli taka drużyna jak Chabarowsk ładuję 3 bramki niedźwiedziom z Czelabińska to dla gospodarzy powinna to być łatwa przeprawa. Traktor na kończy powoli wschodni roadtrip. Bilans 2 porażki ze słabiutkim Amurkiem i powstającymi z kolan żóltkami. Zwycięstwo z żeglarzami z Władywostoku. W przedsezonie obie drużyny spotkały się trzykrotnie i trzykrotnie górą Saławat. Miesiąc temu w regularze Ufa wygrała gładko 5:0. Kalendarz również po stronie gospodarzy. Jak będzie dzisiaj?
Idę jeszcze w bramki Ufy oraz pkt Kugrysheva i Mayorova:
over 2,5 Ufa @1,54✅
Kugryshev over 0,5pkt @1,60⛔
Mayorov over 0,5 pkt @2,10⛔
Szkoda dzisiaj skandynawowie pociagneli wózek
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis bedzie krótko bo wczoraj bylem odciety od hokeja
Ufa - Traktor
Jak wspomniał kolega wisla9110, morale jest wysokie bo takim zwyciestwie. Prócz wymienionych, mam nadzieje na bramke Burdasova, lub kogoś z terceru Omark, Hartikainen, Kempainen, Larsen. Tez mysle ze wejdzie na mecz ale daje typ
Ufa win 1,36
Omsk - Slovan
Kolega Alpha pisal wiele wiec, krótko. Ja tu widze przekonywujace zwycistwo Jastrzebi. Slovan jezeli bedzie gral otwarty hokej jak zwykle to gra to tutaj polegnie bardzo. W bramce nie ma takiego fachowca dzis jak Metsola wiec mysle ze nawet przy okolo 40 strzałach wiecej wpadnie. Bramkarz Slovana na 96% suktecznosci bronił ostatnio, ale dzis nie bedzie tak dobrze
typ do ako z Ufą
Omsk minus 1,5 kurs 1,53
ako 2,08 fortuna
jeszcze mozna próbować
Omsk 1 tercja/spotkanie kurs 1,92
Omsk minus 2,5 kurs 2,11
over 6,5 kurs 3,6
a moze chłopaki z Omska sobie postrzelaja
Omsk over 5,5 kurs 5,2
wszystko fortuna
Kazań-Spartak
Dam jeszcze tripla z Kazanie ale win
Wiecej doswiadczenia, jakosci i cwaniactwa po stronie mistrza. Bedzie to mecz walki ale mistrz takie lubi
Kazan win kurs 1,33
ako tripla 2,77 fortuna(wszyskie kursy Fortuna)
EDIT: A jutro gram win Sibiru i z x, juz dzis bo kursy spadna chocby z tego powodu, że po prostu jakby to był pierwszy mecz to były by inne i ludziska to beda brali za drobne
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zostało jedno spotkanie którego nikt nie ruszył więc ja spróbuję, a mianowicie:
Niżny Nowogród - HK Sochi
Typ: Sochi lub remis @1,93 ✅✅✅
Torpedo bardzo faworyzowane, a kurs na Sochi aż 3,70. Zagram w kierunku gości, ponieważ jest bardzo niewygodnym rywalem dla każdego. Dobry mecz z Jokeritem, powalczyli z Petersburgiem, ograli w dogrywce Mińsk odrabiając stratę dwóch bramek, a ostatnio ulegli Podolskowi w rzutach karnych. Torpedo natomiast ewidentny &quot;zjazd&quot;. Po udanym wrześniu porażka z Lokomotivem, wtopa z Severstalą i ostatnio z moskiewskim Dynamem. Goście jak najbardziej mogą sprawić &quot;niespodziankę&quot; tym bardziej, że gospodarze wracają do siebie po serii wyjazdów. Sochi za dwa dni gra z Kazaniem, więc możliwe, że dzisiaj zrobią wszystko żeby zdobyć komplet z rywalem który ma spadek formy, bo każdy wie jak ciężko o punkty w grach z AK Bars. Kurs na X2 bardzo dobry. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Zostało jedno spotkanie którego nikt nie ruszył więc ja spróbuję, a mianowicie:
Niżny Nowogród - HK Sochi
Typ: Sochi lub remis @1,93
Torpedo bardzo faworyzowane, a kurs na Sochi aż 3,70. Zagram w kierunku gości, ponieważ jest bardzo niewygodnym rywalem dla każdego. Dobry mecz z Jokeritem, powalczyli z Petersburgiem, ograli w dogrywce Mińsk odrabiając stratę dwóch bramek, a ostatnio ulegli Podolskowi w rzutach karnych. Torpedo natomiast ewidentny &quot;zjazd&quot;. Po udanym wrześniu porażka z Lokomotivem, wtopa z Severstalą i ostatnio z moskiewskim Dynamem. Goście jak najbardziej mogą sprawić &quot;niespodziankę&quot; tym bardziej, że gospodarze wracają do siebie po serii wyjazdów. Sochi za dwa dni gra z Kazaniem, więc możliwe, że dzisiaj zrobią wszystko żeby zdobyć komplet z rywalem który ma spadek formy, bo każdy wie jak ciężko o punkty w grach z AK Bars. Kurs na X2 bardzo dobry. Powodzenia!
Podbijam typ też myślałem w tym kierunku :whistle:
 
jozzy22 603,9K

jozzy22

Użytkownik
Eka jeśli się potknie to według mnie w najmniej spodziewanym momencie. Jutro grają z ostatnim Sibirem i
Nie sądzę by Sibir mógł zagrozić rywalom. Następny atak na ich porażkę to w sobotę
Jekaterinburg - Ufa
Typ:2 Kurs: 2.91 ⛔
Po takim meczu Ufy jak z Omskiem to napewno morale wzrosly. Tak więc pora zrobić znów coś &quot;wielkiego&quot; i pokonać niepokonanego rywala i to na jego tafli. Warto spróbować bo kurs swietny
Wynik: 1:0
e: nie tym razem ale próbujemy dalej
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie sądzę by Sibir mógł zagrozić rywalom. Następny atak na ich porażkę to w sobotę
Jekaterinburg - Ufa
Typ:2 Kurs: 2.91
Po takim meczu Ufy jak z Omskiem to napewno morale wzrosly. Tak więc pora zrobić znów coś &quot;wielkiego&quot; i pokonać niepokonanego rywala i to na jego tafli. Warto spróbować bo kurs swietny
Czasem niespodziewanie zespół sie zatnie i różnie bywa. Obok takiego kursu nie mozna przejść obojetnie. Różnie może byc. Tez licze na UFE ktora ma już obrone w komplecie i zbilansowany atak kurs bardzo dobry, trzeba będzie próbować.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Co ten Omsk zrobił. Słów brak nawet jedną bramką nie potrafili wygrać.
Dwa kupony mi położyli. Mecz z UFĄ kosztował zbyt wiele.
Oby wtopili w dogrywce lub karnych
EDIT. Bravo Slovan, chociaz troche kasy uratowali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
alpha 758

alpha

Użytkownik
Kilka kuponów utopionych w tym kończyli taśmę na parę klocków. Jedyne czego nie pograłem to 1 T a tu akurat poszło wszystko zgodnie z planem.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dynamo Mińsk - Lokomotiv Jarosław
Bedzie krótko bo zarobiony jestem. Chłopaki z Loko morale wysokie, pokonali dwoch ostatnich mistrzów, dzis czas na rewanż za porazke u siebie. Kvartalnow odpowiednio zmotywuje zespół
typ Loko 60&#39; kurs 1,83
Dynamo Ryga - Kunlun Red Star
Tutaj gram na przełamanie gospodarzy, którzy od paru meczu juz łapia rytm ale zabrakło do wygranej, dzis przeciwnik w zasiegu i licze na przerwanie złej passy .
Ryga ml kurs 1,7
SKA-Cherepowiec
Mam nadzieje ze maszynka sie nie zacieła i dzis bedą gole, a przeciwnik dobry do tego
SKA over 3,5 kurs 1,55
SKA over 4,5 kurs 2,27
SKA minus 1,5 kurs 1,34
SKA minus 2,5 kurs 1,75
wsje fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Dynamo Ryga - Kunlun RS
Typ: Dynamo &#39;60 @2,20
Podbijam typ Mark1973. Na przełamanie. Dobry początek sezonu. Potencjał w zespole jest spory. Pokazali, że potrafią wygrać z silnym przeciwnikiem (Jokerit, Magnitka), a dzisiejszy rywal idealny na przełamanie. Kunlun gra w kratkę, ma problemy z mocniejszymi przeciwnikami. Ryzykuję czysty win gospodarzy. Chciałem dodać do tego over 3,5, ale zbyt bardzo śmierdzi mi tu underem.
EDIT:
Dokładam jeszcze zakład na SKA strzeli powyżej 5,5 bramki @3,55
Kilka zdań na temat spotkania napisałem dwa posty niżej, więc nie będę przepisywał ????
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Czy wejdzie dzis mega kurs ?(Sibir, Cherepowiec, Admirał) jak myslicie?
Na pierwszy rzut oka zaden z dogów nie ma szans, najmniejsze Admirał, ale co jezeli maszynka w Petersburgu i Avto sie zacieła lub zatnie?. Chociaz bardziej licze na UFE za Avto pokona to jednak pare groszy w strone dogów rzucę, zebym poźniej w brode sobie nie pluł.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Myślę, że Sewierstal z najmniejszą szansą na zwycięstwo. Wygrana nad cienkim ostatnio Torpedo nie znaczy że Czerepowiec wskoczył na wyższy poziom. Wydaje mi się że SKA u siebie ich rozjedzie do zera. Zastanawiam się jeszcze nad betem SKA strzeli powyżej 5,5 gola za @3,55, bo dwa gole na tercję potrafią strzelać. CSKA miała w przeszłości niewielkie problemy z Admirałem ale ostatnio grają tak skuteczny hokej, że też CSKA &#39;60 powinno wejść, ale w handi żadne bym nie wchodził. Najciekawiej wygląda Nowosybirsk i jeśli niepsodzianka to właśnie w tym spotkaniu. Co reszta sądzi o tych meczach?
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Myślę, że Sewierstal z najmniejszą szansą na zwycięstwo. Wygrana nad cienkim ostatnio Torpedo nie znaczy że Czerepowiec wskoczył na wyższy poziom. Wydaje mi się że SKA u siebie ich rozjedzie do zera. Zastanawiam się jeszcze nad betem SKA strzeli powyżej 5,5 gola za @3,55, bo dwa gole na tercję potrafią strzelać. CSKA miała w przeszłości niewielkie problemy z Admirałem ale ostatnio grają tak skuteczny hokej, że też CSKA &#39;60 powinno wejść, ale w handi żadne bym nie wchodził. Najciekawiej wygląda Nowosybirsk i jeśli niepsodzianka to właśnie w tym spotkaniu. Co reszta sądzi o tych meczach?
Dla mnie CSKA i SKA z handi 1,5 spokojnie a Avto z Sibirem niewiadoma. Juz pogralem i tak Sybir na 2 i remis za mniejsze pieniadze, wiec nic juz nie poradze.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
A dla mnie właśnie największe szanse na niespodziankę ma Czerepowczyk oni lubią takie mecze gdzie są kopciuszkiem, powinni się postawić. Cska gra dla mnie najladniej w tym momencie jak nie odpuszcza spotkania to powinni rozjechac żeglarzy. Sibir na moje bez szans.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Na dzisiaj poszukam szczęścia w meczu:

Dynamo Ryga - Kunlun Red Star, Matthew Maione over 1.5 pkt @7.00⛔ majonez z asysta , ehh szkoda ale polecam obserwować w następnym meczu atakuje za podwójną stawke

Odnośnie spotkania koledzy sporo napisali więc nie będę powielal na moje Ryga powinna to spotkanie wygrać i strzelić przynajmniej 3 bramki bo potencjał ofensywny mają naprawdę niezły. Idę jednak w innym kierunku bo kursy są mega wysokie i aż szkoda by było tego nie pograć. Do rzeczy , na tapetę biorę Kanadyjskiego obrońcę po którego w tym roku siegneli Ryżanie I chyba tego nie żałują. Mega przegląd pola i świetne podanie skutkują tym , że chłop bierze udział prawie w każdej akcji bramkowej swojego zespołu. Statystyki niesamowite miał już podczas pobytu w Bistricy. 64 mecze 54 asysty! Aktualnie 3 w klasyfikacji kanadyjskiej 19 pkt 4 gole 15 asyst. Jak na obrońcę kocur! Zdobycie dla niego 2 pkt w meczu to nie sa jakieś niewyobrażalne rzeczy bo robił to już w tym sezonie nie raz. Kurs warty ryzyka. To samo w stronę Vidella Ale tu pójdę jeszcze w jego gola. Videll przewodzi kanadyjce z 21 pkt i 11 bramkami. Miażdżacy duet.
Videll gol @ 3.70⛔
Videll over 0.5 pkt @ 1.70⛔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na dzisiaj poszukam szczęścia w meczu:

Dynamo Ryga - Kunlun Red Star, Matthew Maione over 1.5 pkt @7.00

Odnośnie spotkania koledzy sporo napisali więc nie będę powielal na moje Ryga powinna to spotkanie wygrać i strzelić przynajmniej 3 bramki bo potencjał ofensywny mają naprawdę niezły. Idę jednak w innym kierunku bo kursy są mega wysokie i aż szkoda by było tego nie pograć. Do rzeczy , na tapetę biorę Kanadyjskiego obrońcę po którego w tym roku siegneli Ryżanie I chyba tego nie żałują. Mega przegląd pola i świetne podanie skutkują tym , że chłop bierze udział prawie w każdej akcji bramkowej swojego zespołu. Statystyki niesamowite miał już podczas pobytu w Bistricy. 64 mecze 54 asysty! Aktualnie 3 w klasyfikacji kanadyjskiej 19 pkt 4 gole 15 asyst. Jak na obrońcę kocur! Zdobycie dla niego 2 pkt w meczu to nie sa jakieś niewyobrażalne rzeczy bo robił to już w tym sezonie nie raz. Kurs warty ryzyka. To samo w stronę Vidella Ale tu pójdę jeszcze w jego gola. Videll przewodzi kanadyjce z 21 pkt i 11 bramkami. Miażdżacy duet.
Videll gol @ 3.70
Videll over 0.5 pkt @ 1.70
Przyznam że jeszcze nie sprawdzałem kursów na punktację kanadyjska, ale tak wysoki kurs na Maione +1,5 biorę e ciemno. Warto zaryzykować. Warto też dodać Grigorenko z CSKA ostatnie dwa mecze to conajmniej dwa punkty a w pięciu ostatnich nie punktował tylko raz.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Przyznam że jeszcze nie sprawdzałem kursów na punktację kanadyjska, ale tak wysoki kurs na Maione +1,5 biorę e ciemno. Warto zaryzykować. Warto też dodać Grigorenko z CSKA ostatnie dwa mecze to conajmniej dwa punkty a w pięciu ostatnich nie punktował tylko raz.
Serio taki kurs na 1,5 pkt , to na 0,5 trza tez pograć. W CSKA beda dzis punktowac z innych piatek niz Grigorenki i Kaprizowa ale oni tez powinni swoje dolozyc, trza wypatrzyc kogosc z 3, 4 formacji bo na 0,5 beda dobre kursy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom