>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ja idę dzisiaj mocno w stronę Ufy.
Ufa - Traktor 1 @ 1,63✅
O poprzednim meczu Ufy z Omskiem napisano już chyba wszystko ale takie zwycięstwa budują. To co zrobili Kugryshev z Mayorovem zwłaszcza przy drugiej bramce to ręce same składały się do oklasków. Widać, że niesamowicie rozumieją się na tafli. Kugi naprawdę niesamowity występ oczywiście nie zapominając o Metsoli, który uratował to spotkanie. W ataku, zwłaszcza szybkim Ufa wygląda super bo ma do tego świetnych wykonawców. Liczę na potencjał ofensywny gospodarzy i przynajmniej 3 bramki z ich strony. Jeśli taka drużyna jak Chabarowsk ładuję 3 bramki niedźwiedziom z Czelabińska to dla gospodarzy powinna to być łatwa przeprawa. Traktor na kończy powoli wschodni roadtrip. Bilans 2 porażki ze słabiutkim Amurkiem i powstającymi z kolan żóltkami. Zwycięstwo z żeglarzami z Władywostoku. W przedsezonie obie drużyny spotkały się trzykrotnie i trzykrotnie górą Saławat. Miesiąc temu w regularze Ufa wygrała gładko 5:0. Kalendarz również po stronie gospodarzy. Jak będzie dzisiaj?
Idę jeszcze w bramki Ufy oraz pkt Kugrysheva i Mayorova:
over 2,5 Ufa @1,54✅
Kugryshev over 0,5pkt @1,60⛔
Mayorov over 0,5 pkt @2,10⛔
Szkoda dzisiaj skandynawowie pociagneli wózek
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 786,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis bedzie krótko bo wczoraj bylem odciety od hokeja
Ufa - Traktor
Jak wspomniał kolega wisla9110, morale jest wysokie bo takim zwyciestwie. Prócz wymienionych, mam nadzieje na bramke Burdasova, lub kogoś z terceru Omark, Hartikainen, Kempainen, Larsen. Tez mysle ze wejdzie na mecz ale daje typ
Ufa win 1,36
Omsk - Slovan
Kolega Alpha pisal wiele wiec, krótko. Ja tu widze przekonywujace zwycistwo Jastrzebi. Slovan jezeli bedzie gral otwarty hokej jak zwykle to gra to tutaj polegnie bardzo. W bramce nie ma takiego fachowca dzis jak Metsola wiec mysle ze nawet przy okolo 40 strzałach wiecej wpadnie. Bramkarz Slovana na 96% suktecznosci bronił ostatnio, ale dzis nie bedzie tak dobrze
typ do ako z Ufą
Omsk minus 1,5 kurs 1,53
ako 2,08 fortuna
jeszcze mozna próbować
Omsk 1 tercja/spotkanie kurs 1,92
Omsk minus 2,5 kurs 2,11
over 6,5 kurs 3,6
a moze chłopaki z Omska sobie postrzelaja
Omsk over 5,5 kurs 5,2
wszystko fortuna
Kazań-Spartak
Dam jeszcze tripla z Kazanie ale win
Wiecej doswiadczenia, jakosci i cwaniactwa po stronie mistrza. Bedzie to mecz walki ale mistrz takie lubi
Kazan win kurs 1,33
ako tripla 2,77 fortuna(wszyskie kursy Fortuna)
EDIT: A jutro gram win Sibiru i z x, juz dzis bo kursy spadna chocby z tego powodu, że po prostu jakby to był pierwszy mecz to były by inne i ludziska to beda brali za drobne
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zostało jedno spotkanie którego nikt nie ruszył więc ja spróbuję, a mianowicie:
Niżny Nowogród - HK Sochi
Typ: Sochi lub remis @1,93 ✅✅✅
Torpedo bardzo faworyzowane, a kurs na Sochi aż 3,70. Zagram w kierunku gości, ponieważ jest bardzo niewygodnym rywalem dla każdego. Dobry mecz z Jokeritem, powalczyli z Petersburgiem, ograli w dogrywce Mińsk odrabiając stratę dwóch bramek, a ostatnio ulegli Podolskowi w rzutach karnych. Torpedo natomiast ewidentny &quot;zjazd&quot;. Po udanym wrześniu porażka z Lokomotivem, wtopa z Severstalą i ostatnio z moskiewskim Dynamem. Goście jak najbardziej mogą sprawić &quot;niespodziankę&quot; tym bardziej, że gospodarze wracają do siebie po serii wyjazdów. Sochi za dwa dni gra z Kazaniem, więc możliwe, że dzisiaj zrobią wszystko żeby zdobyć komplet z rywalem który ma spadek formy, bo każdy wie jak ciężko o punkty w grach z AK Bars. Kurs na X2 bardzo dobry. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Zostało jedno spotkanie którego nikt nie ruszył więc ja spróbuję, a mianowicie:
Niżny Nowogród - HK Sochi
Typ: Sochi lub remis @1,93
Torpedo bardzo faworyzowane, a kurs na Sochi aż 3,70. Zagram w kierunku gości, ponieważ jest bardzo niewygodnym rywalem dla każdego. Dobry mecz z Jokeritem, powalczyli z Petersburgiem, ograli w dogrywce Mińsk odrabiając stratę dwóch bramek, a ostatnio ulegli Podolskowi w rzutach karnych. Torpedo natomiast ewidentny &quot;zjazd&quot;. Po udanym wrześniu porażka z Lokomotivem, wtopa z Severstalą i ostatnio z moskiewskim Dynamem. Goście jak najbardziej mogą sprawić &quot;niespodziankę&quot; tym bardziej, że gospodarze wracają do siebie po serii wyjazdów. Sochi za dwa dni gra z Kazaniem, więc możliwe, że dzisiaj zrobią wszystko żeby zdobyć komplet z rywalem który ma spadek formy, bo każdy wie jak ciężko o punkty w grach z AK Bars. Kurs na X2 bardzo dobry. Powodzenia!
Podbijam typ też myślałem w tym kierunku :whistle:
 
jozzy22 581,8K

jozzy22

Użytkownik
Eka jeśli się potknie to według mnie w najmniej spodziewanym momencie. Jutro grają z ostatnim Sibirem i
Nie sądzę by Sibir mógł zagrozić rywalom. Następny atak na ich porażkę to w sobotę
Jekaterinburg - Ufa
Typ:2 Kurs: 2.91 ⛔
Po takim meczu Ufy jak z Omskiem to napewno morale wzrosly. Tak więc pora zrobić znów coś &quot;wielkiego&quot; i pokonać niepokonanego rywala i to na jego tafli. Warto spróbować bo kurs swietny
Wynik: 1:0
e: nie tym razem ale próbujemy dalej
 
mark1973 786,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie sądzę by Sibir mógł zagrozić rywalom. Następny atak na ich porażkę to w sobotę
Jekaterinburg - Ufa
Typ:2 Kurs: 2.91
Po takim meczu Ufy jak z Omskiem to napewno morale wzrosly. Tak więc pora zrobić znów coś &quot;wielkiego&quot; i pokonać niepokonanego rywala i to na jego tafli. Warto spróbować bo kurs swietny
Czasem niespodziewanie zespół sie zatnie i różnie bywa. Obok takiego kursu nie mozna przejść obojetnie. Różnie może byc. Tez licze na UFE ktora ma już obrone w komplecie i zbilansowany atak kurs bardzo dobry, trzeba będzie próbować.
 
mark1973 786,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Co ten Omsk zrobił. Słów brak nawet jedną bramką nie potrafili wygrać.
Dwa kupony mi położyli. Mecz z UFĄ kosztował zbyt wiele.
Oby wtopili w dogrywce lub karnych
EDIT. Bravo Slovan, chociaz troche kasy uratowali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
alpha 758

alpha

Użytkownik
Kilka kuponów utopionych w tym kończyli taśmę na parę klocków. Jedyne czego nie pograłem to 1 T a tu akurat poszło wszystko zgodnie z planem.
 
mark1973 786,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dynamo Mińsk - Lokomotiv Jarosław
Bedzie krótko bo zarobiony jestem. Chłopaki z Loko morale wysokie, pokonali dwoch ostatnich mistrzów, dzis czas na rewanż za porazke u siebie. Kvartalnow odpowiednio zmotywuje zespół
typ Loko 60&#39; kurs 1,83
Dynamo Ryga - Kunlun Red Star
Tutaj gram na przełamanie gospodarzy, którzy od paru meczu juz łapia rytm ale zabrakło do wygranej, dzis przeciwnik w zasiegu i licze na przerwanie złej passy .
Ryga ml kurs 1,7
SKA-Cherepowiec
Mam nadzieje ze maszynka sie nie zacieła i dzis bedą gole, a przeciwnik dobry do tego
SKA over 3,5 kurs 1,55
SKA over 4,5 kurs 2,27
SKA minus 1,5 kurs 1,34
SKA minus 2,5 kurs 1,75
wsje fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Dynamo Ryga - Kunlun RS
Typ: Dynamo &#39;60 @2,20
Podbijam typ Mark1973. Na przełamanie. Dobry początek sezonu. Potencjał w zespole jest spory. Pokazali, że potrafią wygrać z silnym przeciwnikiem (Jokerit, Magnitka), a dzisiejszy rywal idealny na przełamanie. Kunlun gra w kratkę, ma problemy z mocniejszymi przeciwnikami. Ryzykuję czysty win gospodarzy. Chciałem dodać do tego over 3,5, ale zbyt bardzo śmierdzi mi tu underem.
EDIT:
Dokładam jeszcze zakład na SKA strzeli powyżej 5,5 bramki @3,55
Kilka zdań na temat spotkania napisałem dwa posty niżej, więc nie będę przepisywał ????
 
mark1973 786,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Czy wejdzie dzis mega kurs ?(Sibir, Cherepowiec, Admirał) jak myslicie?
Na pierwszy rzut oka zaden z dogów nie ma szans, najmniejsze Admirał, ale co jezeli maszynka w Petersburgu i Avto sie zacieła lub zatnie?. Chociaz bardziej licze na UFE za Avto pokona to jednak pare groszy w strone dogów rzucę, zebym poźniej w brode sobie nie pluł.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Myślę, że Sewierstal z najmniejszą szansą na zwycięstwo. Wygrana nad cienkim ostatnio Torpedo nie znaczy że Czerepowiec wskoczył na wyższy poziom. Wydaje mi się że SKA u siebie ich rozjedzie do zera. Zastanawiam się jeszcze nad betem SKA strzeli powyżej 5,5 gola za @3,55, bo dwa gole na tercję potrafią strzelać. CSKA miała w przeszłości niewielkie problemy z Admirałem ale ostatnio grają tak skuteczny hokej, że też CSKA &#39;60 powinno wejść, ale w handi żadne bym nie wchodził. Najciekawiej wygląda Nowosybirsk i jeśli niepsodzianka to właśnie w tym spotkaniu. Co reszta sądzi o tych meczach?
 
mark1973 786,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Myślę, że Sewierstal z najmniejszą szansą na zwycięstwo. Wygrana nad cienkim ostatnio Torpedo nie znaczy że Czerepowiec wskoczył na wyższy poziom. Wydaje mi się że SKA u siebie ich rozjedzie do zera. Zastanawiam się jeszcze nad betem SKA strzeli powyżej 5,5 gola za @3,55, bo dwa gole na tercję potrafią strzelać. CSKA miała w przeszłości niewielkie problemy z Admirałem ale ostatnio grają tak skuteczny hokej, że też CSKA &#39;60 powinno wejść, ale w handi żadne bym nie wchodził. Najciekawiej wygląda Nowosybirsk i jeśli niepsodzianka to właśnie w tym spotkaniu. Co reszta sądzi o tych meczach?
Dla mnie CSKA i SKA z handi 1,5 spokojnie a Avto z Sibirem niewiadoma. Juz pogralem i tak Sybir na 2 i remis za mniejsze pieniadze, wiec nic juz nie poradze.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
A dla mnie właśnie największe szanse na niespodziankę ma Czerepowczyk oni lubią takie mecze gdzie są kopciuszkiem, powinni się postawić. Cska gra dla mnie najladniej w tym momencie jak nie odpuszcza spotkania to powinni rozjechac żeglarzy. Sibir na moje bez szans.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Na dzisiaj poszukam szczęścia w meczu:

Dynamo Ryga - Kunlun Red Star, Matthew Maione over 1.5 pkt @7.00⛔ majonez z asysta , ehh szkoda ale polecam obserwować w następnym meczu atakuje za podwójną stawke

Odnośnie spotkania koledzy sporo napisali więc nie będę powielal na moje Ryga powinna to spotkanie wygrać i strzelić przynajmniej 3 bramki bo potencjał ofensywny mają naprawdę niezły. Idę jednak w innym kierunku bo kursy są mega wysokie i aż szkoda by było tego nie pograć. Do rzeczy , na tapetę biorę Kanadyjskiego obrońcę po którego w tym roku siegneli Ryżanie I chyba tego nie żałują. Mega przegląd pola i świetne podanie skutkują tym , że chłop bierze udział prawie w każdej akcji bramkowej swojego zespołu. Statystyki niesamowite miał już podczas pobytu w Bistricy. 64 mecze 54 asysty! Aktualnie 3 w klasyfikacji kanadyjskiej 19 pkt 4 gole 15 asyst. Jak na obrońcę kocur! Zdobycie dla niego 2 pkt w meczu to nie sa jakieś niewyobrażalne rzeczy bo robił to już w tym sezonie nie raz. Kurs warty ryzyka. To samo w stronę Vidella Ale tu pójdę jeszcze w jego gola. Videll przewodzi kanadyjce z 21 pkt i 11 bramkami. Miażdżacy duet.
Videll gol @ 3.70⛔
Videll over 0.5 pkt @ 1.70⛔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na dzisiaj poszukam szczęścia w meczu:

Dynamo Ryga - Kunlun Red Star, Matthew Maione over 1.5 pkt @7.00

Odnośnie spotkania koledzy sporo napisali więc nie będę powielal na moje Ryga powinna to spotkanie wygrać i strzelić przynajmniej 3 bramki bo potencjał ofensywny mają naprawdę niezły. Idę jednak w innym kierunku bo kursy są mega wysokie i aż szkoda by było tego nie pograć. Do rzeczy , na tapetę biorę Kanadyjskiego obrońcę po którego w tym roku siegneli Ryżanie I chyba tego nie żałują. Mega przegląd pola i świetne podanie skutkują tym , że chłop bierze udział prawie w każdej akcji bramkowej swojego zespołu. Statystyki niesamowite miał już podczas pobytu w Bistricy. 64 mecze 54 asysty! Aktualnie 3 w klasyfikacji kanadyjskiej 19 pkt 4 gole 15 asyst. Jak na obrońcę kocur! Zdobycie dla niego 2 pkt w meczu to nie sa jakieś niewyobrażalne rzeczy bo robił to już w tym sezonie nie raz. Kurs warty ryzyka. To samo w stronę Vidella Ale tu pójdę jeszcze w jego gola. Videll przewodzi kanadyjce z 21 pkt i 11 bramkami. Miażdżacy duet.
Videll gol @ 3.70
Videll over 0.5 pkt @ 1.70
Przyznam że jeszcze nie sprawdzałem kursów na punktację kanadyjska, ale tak wysoki kurs na Maione +1,5 biorę e ciemno. Warto zaryzykować. Warto też dodać Grigorenko z CSKA ostatnie dwa mecze to conajmniej dwa punkty a w pięciu ostatnich nie punktował tylko raz.
 
mark1973 786,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Przyznam że jeszcze nie sprawdzałem kursów na punktację kanadyjska, ale tak wysoki kurs na Maione +1,5 biorę e ciemno. Warto zaryzykować. Warto też dodać Grigorenko z CSKA ostatnie dwa mecze to conajmniej dwa punkty a w pięciu ostatnich nie punktował tylko raz.
Serio taki kurs na 1,5 pkt , to na 0,5 trza tez pograć. W CSKA beda dzis punktowac z innych piatek niz Grigorenki i Kaprizowa ale oni tez powinni swoje dolozyc, trza wypatrzyc kogosc z 3, 4 formacji bo na 0,5 beda dobre kursy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom