>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dodaje jeszcze zakład specjalny.
Wszystkie drużyny gospodarzy w dzisiejszym dniu zdobędą powyżej 11.5 bramki @2.19⛔
Soczi padaka ... co do Cherepovets no to ich przeceniłem
Tak jak pisałem wcześniej o Jokerit oraz Sochi myślę że te dwie drużyny pokojnie zdobeda 3-4 gole, Dynamo co prawda nie gra zbyt dobrze w aktualnym sezonie ale mam nadzieję że te 2-3 bramki dołoży od siebie. Największa niewiadoma to drużyna Cherepovets co prawda śladowe ilości bramek strzelają więc liczę na przynajmniej 1 góra 2. Przewiduje 12-13 bramek zdobytych przez gospodarzy w dzisiejszym dniu.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dodaje jeszcze zakład specjalny.
Wszystkie drużyny gospodarzy w dzisiejszym dniu zdobędą powyżej 11.5 bramki @2.19
Tak jak pisałem wcześniej o Jokerit oraz Sochi myślę że te dwie drużyny pokojnie zdobeda 3-4 gole, Dynamo co prawda nie gra zbyt dobrze w aktualnym sezonie ale mam nadzieję że te 2-3 bramki dołoży od siebie. Największa niewiadoma to drużyna Cherepovets co prawda śladowe ilości bramek strzelają więc liczę na przynajmniej 1 góra 2. Przewiduje 12-13 bramek zdobytych przez gospodarzy w dzisiejszym dniu.
A gdzie oferuja takiego typu zakłady?
 
O 143

okuka79

Użytkownik
MHL
Beliye Medvedi - Altay Ust-Kamenogorsk
Beliye Medvedi over5,5 ----2,65 lvbet Altay jest bardzo słaby od początku sezonu wszystko przegrywa ....ostatnio przegrywa wysoko wczoraj w meczu tych drużyn było 10-2 dzisiaj pewnie tak wysoko nie będzie ale licze że Niedzwiedzie przynajmniej 6 bramek strzelą.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Wczoraj -- i Słowacy już kredytu zaufania ode mnie tak łatwo nie dostaną, chyba że realnym będzie pogranie na nich a myślę, że czas na to przyjdzie.
Dynamo Moskwa - Niżny Nowogród

Już widać, że zmiana trenera Dynamo przynosi pozytywne efekty. Wiadomo, by wyciągać szersze wnioski potrzeba dużo więcej czasu, ale minimalna porażka z Kazaniem po zaciętym spotkaniu i wygrana w sobotę z Niżnekamskiem 3:0 pokazuje, ze ekipa zareagowała pozytywnie i z pewnością będą chcieli pójść za ciosem. Rywal do łatwych nie należy, ale i hegemonem w KHL nie jest. Ostatnio trochę obniżyli loty męcząc się z niżej notowanymi rywalami. W starciu z Czerepowcem dali sobie narzucić styl gry rywali i nie było to porywające widowisko zakończone zwycięstwem Siewierstalu 2:1. W optymalnej dyspozycji obu ekip ciężki byłby to mecz do typowania, ale patrząc na pozytywny bodziec w ekipie Dynamo w postaci nowego trenera - doświadczonego Władimira Krikunova, faktu że mają potencjał, przełamali się, grają na własnej hali oraz sam fakt słabszego okresu ekipy z Nowogrodu uważam, że Dynamo dzisiaj poradzi sobie z rywalem.
Dynamo Moskwa - Niżny Nowogród Typ. Dynamo ML Kurs. 1.65 ✅✅
Sochi - Podolsk

Szczerze z większą dozą przekonania postawił bym dziś na gospodarzy tego pojedynku gdyby nie wygrana Podolska w Moskwie. Nie widziałem tego meczu, ale zaskoczenie in + co do ekipy Vityaz. Mimo to uważam, że zespoł Sochi jest dziś kandydatem do wygrania tego spotkania. Wspominiałem już, ze widoczna jest poprawa w ich grze w stosunku do tego co prezentowali na starcie sezonu. Wydaje mi się, że wychodzą na prostą i dziś to powinni udokumentować. Nieźle się pokazali w starciu z SKA mimo porażki 3:1. Potem przyszedł CIĘŻKI mecz z Mińskiem, w którym przegrywając 3:1 podnieśli się i wygrali po dogrywce. Takie mecze mocno spajają i motywują zespół. Podolsk gra jak wiatr zawieje. Po przegranej z Nowosybirskiem 4:3 i dość druzgocącej 6:0 ( w słabiutkim stylu! ) z Omskiem zwyciężyli ze Spartakiem. Mimo tego, że jak ja to określam &quot;papiery na grę&quot; generalnie mają to dziś nie widzę ich w roli faworyta i stawiam na wygraną gospodarzy.
Sochi - Podolsk 60&#39; Typ. 1 Kurs. 1.83 ⛔⛔
Jokerit - Dynamo Mińsk

Długo biłem się z myślami odnośnie typowania tej potyczki i jedno już wiem - na pewno wybiorę to spotkanie i będę je oglądał. Pierwsza myśl to wygrana gospodarzy...do tego jakiś over...no bo są ekipą lepszą...wyniki za nimi...chęć rewanżu za dotkliwą porażke z SKA...własna hala...grają ofensywnie... dużo strzelają, ale i tracą... To było wczoraj. Przespałem się z tym i dzisiaj zmieniłem swój tok myślenia widząc w tym spotkaniu możliwość sprawienia niespodzianki przez ekipę Mińska. Grają oni niezły hokej, naprawdę dla mnie na + pokazali się w starciu z Sochi, dwukrotnie przegrali ostatnie spotkania po dogrywce i myślę, że wyjdą dziś trzykrotnie zmotywowani by powalczyć z zespołem Fińskim, który no właśnie coś ostatnio stracił formę. Szarpane zwycięstwo ze Slovanem, męki z Sochi, wyraźna przegrana z SKA. Mogą i dziś nie poradzić bo rywal wymagający.
Jokerit - Dynamo Mińsk Typ: 02 kurs. 2.6 ⛔⛔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Nowosybirsk - Slovan
Typ: Nowosybirsk OT/SO @1,61 ⛔⛔⛔
Gracze z Bratysławy kontynuują swoją serię wyjazdową gdzie polegli w Ufie (1-4) i w Astanie (0-3). Slovan jak co roku w tym sezoniei również nie zachwyca. Trzy zwycięstwa od września. Dwa w Bratysławie i jedno na wschodzie wymęczone z Admirałem. Tym razem zła passa trwa najdłużej bo brakuje zwycięstwa od pięciu sptkań, ale nie widzę żadnych atutów po stronie gości, które mogły by tę serię przerwać akurat w Nowosybirsku. Gospodarze przerwali serię 12!!! spotkań bez zwycięstwa wygrywając 4-3 w Podolsku. W drużynie coś się ruszyło. Nawet niezły mecz z CSKA (0-2) i kolejna wygrana z Rygą u siebie. Dzisiaj mają odpowiedniego rywala żeby zdobyć kolejny komplet punktów. Nię twierdzę, że Slovan to przegra, Mecz napewno będzie ciężki i spodziewam się wymiany ciosów bo Slovan gra otwarty, ofensywny hokej, ale większe szanse daję gopodarzom.
Spotkanie: Astana - Dynamo Ryga
Typ: Astana &#39;60 @1,68 ✅✅✅
Goście z problemami. Seria czterech porażek, a dzisiaj kolejny mecz na trudnym terenie. 5-2 z Omskiem, dwa dni później 6-3 z Nowosybirskiem, dwa dni później pojedynek z bramkostrzelną Astaną. Takie granie trzech/czterech spotkań w tygodniu napewno jest odczuwalne jeśli chodzi o aspekt fizyczny. Wspomnę przy okazji, że kilka dni temu zespoły grały przeciwko sobie w Rydze gdzie wynik to 3-7 dla Kazachów. Ogólnie zespół z nad Bałtyku &quot;leży&quot; Astanie. Bilans zdecydowanie na korzyść dzisiejszych gospodarzy. Kazachowie dobrze sbie radzą ostatnimi czasy. Zwycięstwo w Moskwie, w Podolsku, w Rydze, ciężki i wyrównany pojedynek z CSKA (2-3 OT dla CSKA) i zwycięstwo ze Slovanem ostatnio. Nie widzę dziś innego rezultatu jak zwycięstwo gospodarzy. Goście w lekkim kryzysie, a Astana zawsze niebezpieczna u siebie. Powodzenia!
AKO @2,70 ⛔⛔⛔
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Sibir Nowosybirsk - Slovan Bratislava 1 60&#39; @2.10 ???? nie oglądałem Ale szok dla mnie

Tak jak pisałem ostatnio Sibir na pewno nie zasługuje na miejsce w którym obecnie jest w tabeli. Widać było w ostatnim meczu w pierwszej Tercji ogromna presję jaka ciazyla na zespole. Główne myśli były skupione na to aby nie stracić bramki , na szczęście bramka w pierwszej Tercji kompletnie ich rozluznila I później mieliśmy kanonade goli w meczu z naprawdę niezła w tym sezonie drużyna z Rygi. Dzisiaj zadanie łatwiejsze bo przyjeżdżają gracze ze Słowacji którzy raczej słabiutko grają na wyjeździe i często zapominają o obronie przez swoją ofensywna grę. Nie widzę innego rezultatu jak zwycięstwa gospodarzy którzy złapali wreszcie wiatr w żagle a własna Hala powinna sprzyjać kolejnym punktom. Daleka podróż raczej nie pomoże graczom orłów.
Ufa - Omsk 1 OT @ 2.10 ✅ aż muszę to zobaczyć jak zobaczyłem liczbę strzałów Omska, kosmos
Po tym co ostatnio zobaczyłem w meczu Omska z CSKA raczej nie prędko postawię pieniążki na jastrzębie w walce z poważnymi drużynami, a do takich zaliczam zdecydowanie zespół Ufy. Trzon ekipy Saławata się nie zmienił i Burdasov wraz ze skandynawskim zaciagiem świetnie się rozumieją. Chłopaki wyglądają w tym sezonie naprawdę dobrze i moim zdaniem są w stanie ugrać coś więcej w PO w tym sezonie. Omsk rozbity choć może wynik tego nie odzwierciedla w meczu z Cska. Ta porażka długo w nich zostanie bo po wygraniu ze SKa myśleli, że siegneli już piedestału ale stołeczni szybko ich sprowadzili na ziemię. Dzień przerwy to za krótko by odpowiednio przygotować się do następnego meczu z rywalem z wysokiej półki, zwłaszcza przy takiej intensywności jaka widzielismy w ostatnim spotkaniu. Regeneracja może odegrać tu kluczowe znaczenie a czas jest zdecydowanie po stronie gospodarzy - 2 dni wiecej to skarb.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak mi te mecze dzis nie leza , ale spróbuje
Amur Chabrowsk-Traktor Czelabińsk
Gospodarze od 7 meczy nie moga nic wygrać, ale tez grali z bardzo mocynmi ekipami(CSKA, Magnitka, Avto, Ufa, Kazań, Torpedo), maja problem z utrzymanie koncentracji przez cały mecz. Ale mi gra Amura sie nie podoba, rozbijanie na bandach, krązek na afere i czasem w pprzewadze cos utsrzelą, trzeba powiedziec szczerze ze składu na PO oni w tym sezonie nie mają i nie ma sie co łudzic. Traktor po slabym dla siebie okresie powoli sie odradza , tracą mniej bramek, mysle ze atak juz sie dogadał i równie dobrze bedzie to funkcjonowało, czekalem na odrodzenie Paula Szczeczury i sie doczekałem, licze ze poprowadzi atak przeciwko amurowi i jedo piatka bedzie na[edzała i nne formacje. Traktor ma sklad na PO i zrobia wszystko by sie tam znaleźć , trzeba szukac punktów. Dzis spodziewam sie trudnej przeprawy bo gospodarze na głodzie .
typ Traktor x2 kurs 1,56⛔
Do tego mecz
Sybir Nowosybirsk- Slovan Bratysława
Koledzy wyzej pisli o tym meczu , Sybir złapał swoj rytm i mysle ze daja rade tutaj Slowanowi , który nie moze sie odnaleźć na wyjazdach. Nie spodziewam sie latwego meczu stąd typ
Sybir 1x kurs 1,33
dokładam jeszcze do tego mecz z LM Karpat kurs 1,4
ako 2,90 fortuna
EDIT: No niestety to nie ten sam Traktor co rok temu, trzeba coś innego na dziś wymyslic albo sobie dac spokój juz dzis
Meczu w Ufie nie ruszam, bo róznie moze sie to potoczyć, moze być wielkie zwyciestwo UFY w regulaminowym, jak i rehabilitacja za przegrana z CSKA Jastrzebi bo ten mecz obnazył ich słabosci. Bede ogladał bez typów, moze nazywo cos ustrzele.
Ciekawie moze byc w Astanie, bo gospodarze na fali, ale jak długo? Ryga została u siebie upokorzona , bo 0-5 w 1 tercji to nokaut i wstyd, w Rydze maja kim grać, jakies oznaki dobrej gry z Sybirem i Omskiem mieli, musza wejsc znow na sciezke na której byli, bo w tym roku Ryga jest chyba najlepsza Rygą jaką widzę od kilku lat, napewno Dynamo bedzie bardzo zmobilizowane by sie zrewanzowć, tego mozna byc pewnym, wydaje mi sie ze nie bedzie to spacerak dla Astany, za drobne Ryga + over 4,5 po kursie 6 albo czysta dwójke napewno spróbuje, ryzyko jest ale czasem trzeba.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
UWAGA!
Wszystkich pasjonatów hokeja na lodzie zapraszam do wzięcia udziału w zabawie RANKING NHL 2018/2019. Przewidziane są nagrody (więcej info niebawem). Temat znajdziecie w dziale NHL.​
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
VHL
Avto - Sputnik Almetjewsk

Avto wygra różnicą 3 lub więcej bramek @2.1⛔
Avto wygra różnicą 4 lub więcej bramek @2.99⛔

Dzisiejsze typy na minus miałem sobie odpuścić ze względu na LM ...
Jako że nie zdarza mi się oglądać rosyjskich młodziaków będę posługiwał się samymi statystykami. Avto znajdujące się na 3 pozycji w tabeli z dorobkiem 19 punktów podejmować będzie dziś ósmą w tabeli drużynę z Almetjewska. Avto w obecnym sezonie najlepsza drużyną na własnym lodzie, 8 wygranych oraz jedna porażka z bilansem bramkowym 40:15, natomiast goście na wyjazdach 3 wygrane oraz 2 porażki z bilansem 12:13. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się wczoraj gdzie to Avto zwyciężyło 7:0. Avto w ostatnich 4 meczach w których występowało jako gospodarz pokryli podany przeze mnie typ, dodatkowo w 5 ostatnich meczach w których w/w drużyny się spotkały Avto pokryło taką linie aż 4 razy. Dodatkowym atutem jest fakt że Avto posiada 19 punktów, natomiast drużyny które ex aequo zajmują pierwsze miejsce posiadają ich 22 lecz Avto ma rozegranych 13 meczy, a drużyny na pierwszym miejscu 14.
Avto-Sputnik
Spadki kursów na 1xbet ( między 6 a 14 )
Avto wygra różnicą 3+ 2.56&gt;2.1
Avto wygra różnicą 4+ 3.64&gt;2.99
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Pisze dzis bo jutro w nocy wyjazd w delegację.
CSKA Moskwa-Dynamo Moskwa
Wielkie derby Moskwy, pelna hala, wladze Moskwy i byc może nawet Kremla. Takie mecze przyciągają i elektryzują. Kto widzial ostatnie kilka meczy obu zespokow ten wie ze na ten moment jest to różnica klas i faworyt meczu jest jeden, a jest to ekipa wojskowych. To jak zwineli Omsk może budzic podziw , prezentują najczesciej wyrachowany, zimny styl ale mega skuteczny, jak trzeba to potrafią zagrac z polotem i finezją. Maja liderów z prawdziwego zdarzenia w osobach Kaprizowa( ciekawe kiedy go wyrwą do NHL) i Grigorenki, wielu zadaniowych graczy, mocna obrona i bramkarz, w Moskwie nazywaja ich oddziałami Nikitina. Zespół Dynama przebudowany, mocne transfery ale jakoś nie mogl od poczatku sezonu odpalić. Ciągłe wzloty i upadki. Po zmianie trenera na bardzij doswiadczonego cos drgnęło, zespół zaczyna stwarzać sytuacje, grac z polotem, ale czasem obrona z bramkarzem coś odwiną. Mysle ze oni jeszcze beda mic swoje 10 minut ale na ten moment nie widze ich w meczu z wojskowymi , nie ma co silic sie na jakies dodaatkowe analizy
Typ
CSKA 60&#39; kurs 1,58 ( do dubla)
CSKA minus 1,5 kurs 2,07
Drugi mecz to
SKA-Loko Jarosław
tutaj mimo ze bardzo kibicuje ekipie z Jarosławia to widze faworyta w gospodarzach . Bez rozpisywnia sie bo nie ma czasu nie sadze by Loko było sie na ten moment w stanie postawić SKA. Tutaj ide w typ na gospodarzy( obie druzyny wielokrotnie opisane na forum)
Typ
SKA 60&#39; kurs 1,48 (do dubla z CSKA)
SKA minus 1,5 kurs 1,84
ako 2,34 mozna tez drugie ako dac 3,81
Mozna próbowac tripla z Jokeritem bo tez daja rade mysle
 
jozzy22 567,1K

jozzy22

Użytkownik
Magnitogorsk - Jekaterinburg
Typ: 1 dogr+ karne Kurs: 1.95 ⛔
To co dziś koniec passy gości. Ile to 17 zwycięstw? ! Dziś Magnitka która zlapala dosyc dobra formę. Zapowiada się świetne spotkanie. Szkod tylko ze jestem w robocie. No cóż jedziemy z tym kursem. Wiecznie wygrywać nie mogą w końcu to nie CSKA czy inny St.Petersburg. Każda passa się kiedyś konczy.
Wynik:
e: jednak to jeszcze nie dzis
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Magnitogorsk - Jekaterinburg
Typ: 1 dogr+ karne Kurs: 1.95
To co dziś koniec passy gości. Ile to 17 zwycięstw? ! Dziś Magnitka która zlapala dosyc dobra formę. Zapowiada się świetne spotkanie. Szkod tylko ze jestem w robocie. No cóż jedziemy z tym kursem. Wiecznie wygrywać nie mogą w końcu to nie CSKA czy inny St.Petersburg. Każda passa się kiedyś konczy.
Wynik:
Jestem podobnego zdania tylko jeszcze nie wiem czy to dziś, aczkolwiek na moje powinno być tu sporo goli.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja podobnie, uważam że Metallurg może przerwać zieloną serię gości. Natomiast nie spodziewam się overu. Spotkania między zespołami nie obfitują w bramki. Stawiam jak jozzy22:
Magnitogorsk OT/SO @1,94⛔
Dla ryzykantów: Magnitogorsk i poniżej 5,5 bramki @3,85⛔
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Magnitogorsk - Jekaterynburg
Obie drużyny strzelą w pierwszej tercji -&gt; 3.15
Spotykają się ze sobą dwie mocne w tym sezonie ekipy, w ich meczach pada dużo bramek. Często bywa, że te mecze na szczycie są nudne i underowe, ale tutaj mam przeczucie na naprawdę dobry, overowy mecz. H2H wskazuje na under, ale w tym roku jedni i drudzy zaskakują swoją skutecznością. W związku z tym próbuje mojego ulubionego zakładu w tej lidze, po fajnym kursie.
Do tego dokładam jeszcze:
Obie drużyny strzelą min. 2 bramki -&gt; 1.77
Typ dobry do dubelka razem z golem Ukrainy (podałem w innym dziale).
Kursy z fortuny.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie, czy ktos oglądał mecz w Petersburgu? To moze wrzuci kilka słów komentarza.
PS. Tak to jest jak sie gra przeciwko druzynom którym sie kibicuje. Loko dziś zrobilo niespodzianke a ja na nich nie zagralem::zoltakartka:
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Panowie, czy ktos oglądał mecz w Petersburgu? To moze wrzuci kilka słów komentarza.
PS. Tak to jest jak sie gra przeciwko druzynom którym sie kibicuje. Loko dziś zrobilo niespodzianke a ja na nich nie zagralem::zoltakartka:
Nie pomogę Ci bo oglądałem Jokerit, a Lokomotiv zespół mi kupon jako ostatnie zdarzenie ????
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Magnitogorsk - Jekaterynburg
Obie drużyny strzelą w pierwszej tercji -&gt; 3.15
Spotykają się ze sobą dwie mocne w tym sezonie ekipy, w ich meczach pada dużo bramek. Często bywa, że te mecze na szczycie są nudne i underowe, ale tutaj mam przeczucie na naprawdę dobry, overowy mecz. H2H wskazuje na under, ale w tym roku jedni i drudzy zaskakują swoją skutecznością. W związku z tym próbuje mojego ulubionego zakładu w tej lidze, po fajnym kursie.
Do tego dokładam jeszcze:
Obie drużyny strzelą min. 2 bramki -&gt; 1.77
Typ dobry do dubelka razem z golem Ukrainy (podałem w innym dziale).
Kursy z fortuny.
Minus ---------
Niestety wtopa, Jeka to potwór, trzeba było grać w ich stronę...
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Eka jeśli się potknie to według mnie w najmniej spodziewanym momencie. Jutro grają z ostatnim Sibirem i żeby tu jakiejś niespodzianki nie było, bo pewnie poleci ostra masówka na Kierowców.
Z dzisiejszych spotkań kusi mocniej przyłożyć na over w meczu Omska. W meczu z Ufą 64 strzały celne, w KHL chyba jeszcze takiej sytuacji nie było, że któraś z ekip oddała ponad 60 celnych strzałów w regular time a to przecież nie był mecz potentata z ogórkiem. Myślę, że będą podrażnieni tą porażką i przejadą jak walec po Slovanie dla którego będzie 4 mecz wyjazdowy.
over 5.5 @2.30 ⛔
Omsk over 3.5 @1.84 ⛔
Omsk over 4.5 @2.94 ⛔
Ze strzelców mocniej poleci Semyonov(8+2), który jak na razie obok Shirokova jest najskuteczniejszym graczem zespołu. W zeszłym sezonie w 2 spotkaniach przeciwko Slovanowi wpisywał się po razie na listę strzelców także można napisać, że ma patent na nich.
Semyonov @2.60 fortuna ⛔
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Eka jeśli się potknie to według mnie w najmniej spodziewanym momencie. Jutro grają z ostatnim Sibirem i żeby tu jakiejś niespodzianki nie było, bo pewnie poleci ostra masówka na Kierowców.
Z dzisiejszych spotkań kusi mocniej przyłożyć na over w meczu Omska. W meczu z Ufą 64 strzały celne, w KHL chyba jeszcze takiej sytuacji nie było, że któraś z ekip oddała ponad 60 celnych strzałów w regular time a to przecież nie był mecz potentata z ogórkiem. Myślę, że będą podrażnieni tą porażką i przejadą jak walec po Slovanie dla którego będzie 4 mecz wyjazdowy.
over 5.5 @2.30
Omsk over 3.5 @1.84
Omsk over 4.5 @2.94
Ze strzelców mocniej poleci Semyonov(8+2), który jak na razie obok Shirokova jest najskuteczniejszym graczem zespołu. W zeszłym sezonie w 2 spotkaniach przeciwko Slovanowi wpisywał się po razie na listę strzelców także można napisać, że ma patent na nich.
Semyonov @2.60 fortuna
Własnie patrze ne te kursy to jakby z ogórami grali, a jak Krasikow wszystko wciagnie to beda jaja. zeby taki kurs dać, obojetnie czy nie wejdzie trza to grać na Sibir bo oni tez i najlpeszych sa w stanie ograć. Ale kurs 10 to rzadko sie zdarza
Typy w kierunku Omska jestem jak najbardziej za:hokej::hokej::hokej:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom