>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja-KHL/VHL/MHL 2014/2015

Status
Zamknięty.
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
AK Bars Kazan - Lada Togliatti
Sergei Kostitsyn strzeli gola
5,70 Fortuna
✅ ładne value upolowane
Po opodatkowaniu wciąż mamy @5 na czysto. DOXXbet oferuje nam jedynie @3,70.
Pewnie pisałem o nim przynajmniej raz. Masa talentu, ale zmarnowana przez swoją lekkomyślność. W NHL nie ma miejsca dla takich ludzi, KHL jest bardziej tolerancyjna pod tym względem. Sergei jest koszmarem dla trenerów ceniących sobie zdyscyplinowany hokej. Taki, w którym każdy musi bronić, niezależnie od tego, czy potrafi to robić. Łatwo więc przypuszczać, że jego kariera w Nashville, gdzie jeszcze wtedy za ster trzymał Trotz, była wręcz skazana na niepowodzenie. Jeżeli obecny coach moich Caps przekręci się kiedyś na zawał, to #74 będzie jednym z pośrednich sprawców tego incydentu. Wielokrotnie bowiem doprowadzał Barry&#39;ego do furii i skrajnego wyczerpania organizmu. Z drugiej strony jak ma się zachować trener, który obserwuje PP swojej drużyny, widzi, jak Sergei traci panowanie nad krążkiem, po czym leniwym ślizgiem &quot;stara się&quot; dogonić uciekającego przeciwnika, a kiedy stwierdza, że nie ma to najmniejszego sensu, jak gdyby nigdy nic zjeżdża sobie do boksu i obserwuje jak Edmonton wyjeżdża 2 on 1, strzelając rzecz jasna gola w osłabieniu. Po tej akcji Kostitsyn był healthy scratch przez 3 następne spotkania. Z wiekiem trochę zmądrzał, ale nie robiłbym sobie wielkich nadziei na jego powrót za Ocean. W Rosji jest mu dobrze, a jeśli Kazań kiedyś zrezygnuje z jego usług, to i tak znajdzie się jakaś ekipa mniejszego formatu, która chętnie go przygarnie, oferując dobre pieniądze. Klasyczny przykład pożądanej w społeczeństwie postawy &quot;jak zarobić, a się nie narobić&quot;. Sergei, niezależnie od tego gdzie grał, nigdy nie dawał z siebie 100%, a i tak jego paycheck był większy od zawodników ciężko zapieprzających. #74 przeszedł chyba szkołę back checkingu Philla Kessela. On nie robi tego nieudolnie - on nie robi tego wcale. Z jego zaangażowaniem powinien mieć zakaz wjazdu we własną strefę obronną. Niemniej wrodzonej kreatywności, całkowicie naturalnych zdolności wyszukiwania wolnych przestrzeni na lodzie, kontrolowania tempa gry, nie zabierze mu nikt. Sergei wraz z upływem lat przekształcił się bardziej w playmakera i zbyt rzadko korzysta z dobrodziejstwa, jakim jest jego strzał. Zaledwie 5 goli w obecnej kampanii, chociaż trzeba uczciwie przyznać, że drobne urazy skutecznie wybijały go z rytmu. O dziwo jest całkiem lubiany, do ASG został przecież wybrany przez kibiców, i jakby od tego pokazowego spotkania wygląda nawet przyzwoicie. Statystyki tego nie pokażą, ale zasiadłem przed paroma meczami ekipy z Kazania i Sergei znalazł wspólny język z Vraną, z którym prawdopodobnie na dłużej zostanie w jednej formacji. Takiego ustabilizowania mu potrzeba, bo grał już wszędzie - od top line, aż po bottom. Rozegrał kapitalny mecz z SKA, 2 piękne asysty i długimi fragmentami cały lód należał do niego. To był Kostitsyn z tych lepszych dni w barwach Predators (wbrew pozorom, dobre dni też były). W kursie wystawionym przez Fortunę dostrzegam spore value. Lada powinna zostać skarcona przynajmniej trzema trafieniami, a momentum jakie złapał Sergei, każe mi go stawiać w roli jednego z faworytów do trafienia. Zaczynamy o 17.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Amur-Barys
1 spotkanie rozegrano dziś, zwyciężył Barys 5-3. Dzięki 3 punktom praktycznie zapewnili już sobie grę w PO i teraz pytanie brzmi czy będą chcieli zagrać z kimś z 1 trójki czy Avangardem.
Co do gospodarzy to ci już raczej nie mają szans na wydostanie się z ostatniego miejsca także jutro spodziewam się raczej otwartego spotkania z ich strony, bo w sumie czego tu bronić. Przy potencjale jaki mają z przodu goście strzelić kolejny raz 4-5 goli bardzo mizernej defensywie Amura to nie jest jakieś bardzo trudne zadanie.
Dziś bardzo dobre spotkanie zagrał Bochenski strzelając 2 gole i zaliczając 2 asysty. Liczę na to, że jutro też odpali, a nawet jeśli nie to są przecież jeszcze Boyd, Dawes czy Starchenko.
Defensywa Barysa do najszczelniejszych nie należy także spodziewam się też jakichś bramek po stronie gospodarzy.
Według mnie dobrym rozwiązaniem jest pogranie w tym spotkaniu jakiegoś overa. Ja wbijam w 5.5 po fajnym kursie.

Over 5.5
@2.06 b365 ⛔ 2-3

Admirał-Omsk

Jutro jeszcze jedno spotkanie. Admirał po raz 2 zagra z Omskiem, dziś zwyciężyli 3-1. Jeśli znowu wygrają to znajdą się w najlepszej ósemce, ale to czy by w niej udało się zostać nie będzie jednak zależeć tylko od nich, bo Avtomobilist, który wyprzedza ich o punkt będzie miał 2 spotkania więcej do rozegrania. Szansa na zdobycie 3 oczek jest duża, bo Omsk już raczej pozostanie na miejscu 4 także jakoś specjalnie spinać na to spotkanie się nie muszą, a z drugiej strony na dalekim wschodzie wszystkim gra się ciężko.
Wczoraj Marynarze zagrali bardzo zachowawczo z tyłu, jutrzejsze spotkanie pewnie będzie miało bardzo podobny przebieg. Ostatnio gra w defensywie im wychodzi. Na zero z tyłu zagrali z Loko na wyjeździe, ogólnie w 5 ostatnich spotkaniach stracili tylko 8 bramek także jest dobrze.
Kursy na wygraną w reg.time gospodarzy bardzo przystępne także ja wbijam i polecam pograć. Dodam jeszcze, że w zeszłym sezonie ich sytuacja była bardzo podobna, wtedy również mieli niezłą końcówkę i udało się wskoczyć do ósemki.
Admirał@2.80 b365 ⛔ 2-2
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Do meczu Amur - Barys dorzucam over 0.5 pkt Bochenskiego ponieważ jest to gość, który ostatnimi czasy punktuje najlepiej i przede wszystkim regularnie. Co więcej jak widać rywalizacja z Amurem mu leży ponieważ co rusz zdobywa punkt. Inna sprawa, że oprócz Bochenskiego pozostała dwójka czyli Boyd i Dawes również lubią grywać przeciwko ekipie z Khabarovska. Myślę że Barys się tu nie zatrzyma albo inaczej Amur i jego defensywa nie będą na tyle przeszkadzać aby Barys nie zdobył minumum 3-4 bramek.

B.Bochenski over 0.5 pkt / 1.65 Marathonbet ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Podolsk - Medvescak​

Spotkanie dwóch beznadziejnie spisujących się ostatnimi czasy ekip. O ile w przypadku gości w sumie nei jest to żadne zaskoczenie to jednak Podolsk zaskakuje, 11 straconych bramek w ostatnich dwóch spotkaniach na własnym lodzie wystawia bardzo słabe świadectwo defensywie jak i bramkarzowi Podolska. O tyle jest to zaskakujące ponieważ gospdoarze teoretycznie nadal mają szanse na PO, ale kolejna taka porażka jak chocby ta z Sochi i będzie to już tylko i wyłącznie teoria. Zgrzeb w defensywie również nie zachwyca, średnio 3 bramki stracone na mecz, w ofensywie średnia na poziomie 2 i tak wychodzi że Niedźwiadki przegrały 5 kolejnych spotkań. Ogółem będzie to 8 spotkanie wyjazdowe z rzedu dla Medvescaka, no i na dobrą sprawę ciężko wyłonić tu faworyta. Jeśli faktycznie ta słaba gra w defensywie będzie miała dziś przełożenie na widowisko to możemy się spodziewać naprawdę dobrego spotkania pod względem zdobytych bramek z jednej jak i z drugiej strony.
W mojej ocenie linia na gości na poziomie 2.0 jest jak najbardziej do gry, można odważnej wejść w over 2.5 ale myślę że 2 jest zabezpieczeniem w razie czego.
Medvescak Zagreb over 2.0 / 1.66 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Slovan-SKA
Gospodarze są w totalnej rozsypce. W ostatnich 10 meczach udało im się zdobyć zaledwie 2 punkty. Nie wiem jak sytuacja kadrowa będzie przedstawiać się na mecz ze SKA, ale ostatnio z Rygą grali na niecałe 3 piątki(5 obrońcami).
Defensywa jak i bramkarze są w tragicznej formie. Sam trener mówi otwarcie, że są bardzo złej sytuacji, te słowa graczom otuchy na pewno nie dodają, no ale co tu gadać, jest źle i każdy to widzi. Na początku sezonu byłem pewny, że po wzmocnieniach powalczą w play-offach, wyszło jednak jeszcze gorzej niż w poprzednim też nie najlepszym sezonie.
Przejdźmy do niedzielnego meczu. Do Bratysławy rozegrać ostatni mecz rundy zasadniczej przyjedzie top ekipa ligi ze zdecydowanie najlepszą obok CSKA ofensywą. Kovalchuk, Panarin, Shipachyov, Dadonov, Cervenka, Thoresen, Martensson. Można by wymieniać i wymieniać ????
Szczerze to nie widzę by będąca w bardzo kiepskiej formie defensywa Slovana potrafiła zatrzymać tych graczy. SKA ostatnio pokazała swą siłę w Mińsku wygrywając 7-1, dziś nie udało im się strzelić bramki w Mytishi, ale Atlant walczy o PO także był to mecz całkiem innego kalibru. W niedzielę liczę na minimum 4-5 bramek po stronie SKA. Wszystko zależy od ich chęci, jeżeli zagrają swoje to o bramki można być spokojnym.
SKA over 4.0@2.08 marathonbet ⛔ 5-2

Z innych niedzielnych spotkań biorę jeszcze pod lupę mecz Podolsk-Cherepovets. Severestal walczy o awans do PO, a gospodarze już kompletnie bez szans także możliwe, że gryźć lodu nie będą.
Goście ostatnio w dobrej formie, zwyciężyli w 4 ostatnich spotkaniach pokonując między innymi Dynamo w Moskwie. Myślę, że w Podolsku będą kontynuować zwycięską serię licząc przy okazji na potknięcia swojego bezpośredniego rywala w walce o awans, ekipę z Sochi. Po 2.20 na pewno warto ich pograć.
Cherepovets@2.20 b365 ✅ 1-4
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA powinno zaorać Bratysławę niczym CSKA u siebie, tylko ja mam pewne obawy co do ogólnego wyniku... Pewnie strzelą te 5-6 bramek ale ogółem niepokoi mnie to co tam się dzieje. Mieszanie linii i poszukiwanie optymalnych w takim momencie ? Nagle Cervenka trafia do linii z Kovim i Ericsem a Martensson i Thoressen zostają z Cichym. W podsumowaniu SKA przegrywa z Atlantem 1:0 ??? rozumiem porażkę, ale w takim wymiarze, naprawde może to być niepokojące, ok Engren niezły bramkarz jak na realia KHL, ale Atlant defensywnie to żadne potentat, rozumiem wyszedł im mecz, ale SKA od przerwy na ASG gra po prostu słabo...Wiadomo wygrana w Mińsku 1:7 czy wygrana z Jokerit lub Rygą może być tu czymś super pozytywnym, ale dwie porażki z Atlantem + totalne rozbicie przez Kazań, to ma być opcja świadcząca o wielkim SKA ? Mam nadzieję że do PO ta ekipa się ustabilizuje i powróci do poziomu o którym niektórzy mogli marzyć. Slovan w ostanim ich pojedynku przed tym jak w Bratysławie zaczęło się wszystko sypać wygrał w Petersburgu po OT/SO, prawdopodobnie była to ostatnia tak wielka wygrana Slovana, ale mimo wszystko jeśli SKA chce się napędzić to muszą tu zagrać na 120 % i wierzę że są w stanie to zrobić, bynajmniej jakieś 0:4 lub 0:5 po 1T mnie nie zdziwi przy pełnym zaangażowaniu. Ogółem w tym sezonie kibicuje SKA i mam nadzieję że się ogarną z tego letargu i w PO pójdą w trupa, a finał z CSKA bedzie prawdziwym klasykiem.
Ja idę dalej i daje SKA over 4.5 bo to value 2.62 ;) tak jam napisałem, pora zacząć grać dobry hokej a nie poszukiwać rozwiązań na PO.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Tak jak piszesz Juan te roszady mogą trochę dziwić, no ale jak nie szło po ASG to kiedy zacząć coś kombinować jak nie teraz? Według mnie Bykov jednak powróci do &#39;standardowego&#39; ustawienia w PO.
Co do jutrzejszego spotkania to na pewno z powodu kontuzji nie zagra Panarin.
W ekipie Slovana zabraknie Stajnocha i prawdopodobnie Starosty. Są to podstawowi obrońcy.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie-Rosja -KHL
Godzina:15:00
Spotkanie:podolsk-Cherepovets
1-4
Typ:2
Kurs:1.97
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego w KHL w Rosji odbędzie się mecz zajmującego dziesiątego w tabeli zespolu gości,a dwunastą drużyną gospodarzy.Jest to bardzo ważny mecz dla Cherepowca tracą trzy punkty do ósmego miejsca w tabeli,które zajmuje zespół Sochi i muszą wygrać dzisiaj ten mecz za trzy punkty i liczyć na potknięcie ich co jest wielce prawdopodobne bo grają dzis z Liderem konferencji CSKA Moskwa.Podolsk po porażce dwie kolejki temu z Sochi 1-5 u siebie stracił szansę na play-off i grają w tym meczu o pietruszkę.Ponadto goście są ostatnią w wyśmienitej formie cztery zwycięstwa w pięciu ostatnich spotkaniach,w tym ostatniej kolejce na wyjeżdzie z bezpośrednim rywalem Sochi 5-4 po dogrywce,dzięki czemu zachowali szanse na play off.Jak dla mnie pewne zwycięstwo Cherepowca polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
AK Bars Kazan -1.0 AH @ 2.01 Pinnacle
Drużyna z Kazania ostatnio nie zachwyca (tylko jedno zwycięstwo w czterech poprzednich starciach), ale zakładam, że jest to konsekwencja dużych obciążeń treningowych zaaplikowanych przed play-offami i próbą uniknięcia kontuzji. Na dniach powinna już przyjść świeżość. W dzisiejszym starciu liczę, że przyjezdni pewnie odprawią Ładę Togliatti. Miejscowi o nic już nie grają, podczas gdy Kazań ma punkt przewagi w tabeli Konferencji Wschodniej nad Metallurgiem Magnitogorsk i dwa punkty nad Sibirem Novosibirsk. Wygranie konferencji poza prestiżem skutkuje również przewagą własnego lodowiska w play-offach, także spodziewam się, że goście nie pokpią sprawy i pewnie wygrają.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Raczej nikt się nie spodziewał takiego meczu SKA. Taki mecz i taka srogie &#39;lanie&#39; bo inaczej tego nazwać się nie da.. z ostatnią drużyną z tabeli.. Goście, Mimo że przeważają strzałami, to jednak tej precyzji dziś nie ma...
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Jutro ostatnia kolejka rundy zasadniczej. W konferencji wschodniej skład na PO jest już znany, nie wiadomo jeszcze do końca kto z kim będzie grał, bo kilka drużyn może jeszcze zamienić się miejscami.
W konferencji zachodniej ciekawsza sytuacja, bo sprawa awansu do PO jeszcze się nie rozstrzygnęła. Sochi jeśli chce pozostać na 8 miejscu bez patrzenia na to co zrobi Cherepovets musi wygrać z Ładą. Kursy na to spotkanie wahają się w granicach 1.50, ale warto to pograć. &#39;Panterom&#39; w ostatnich 3 spotkaniach nie udało się wygrać, ale podejmowali bezpośrednich rywali w walce o play-offy, a w ostatnim spotkaniu lidera CSKA.
Łada zagra w Sochi bez kontuzjowanych, bramkarza Ivannikova i obrońcy Hunkesa oraz zawieszonego za bójkę w ostatnim spotkaniu napastnika Golubeva.
Przypomnę, że Sochi to klub nowo powstały klub, który w tym roku debiutuje w rozgrywkach KHL. Stoją przed wielką szansą zagrania w PO także innej opcji niż wygrana w jutrzejszym spotkaniu nikt u nich nie bierze pod uwagę. Na pewno nie będą czekać i liczyć na to, że Severestal straci punkty z Loko.
Sochi[email protected] b365 ✅ 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Lokomotiv - Severstal

Myślę ze w tym spotkaniu trzeba szukać rozstrzygnięcia na korzyść gości. Wiadomo że Czerepowec tutaj nie będzie miał ostatecznego wpływu na układ Top 8 ale są nadal w grze i w przypadku ich wygranej a potknięcia się Sochi to właśnie rywal Yarosławia zagra w PO. Loko w sumie dzisiejszey mecz może potraktować sparingowo, głównie z uwagi na to że nic juz nie zmieni w układzie tabeli w odniesieniu do Kolejarzy. Lokomotiv już pewny 6 miejsca i teraz wszystko zależy od gości ponieważ nie sadze aby gospodarze za wszelka cenę chcieli tu wygrać, co więcej na pewno nie będą się zabijać o te punkty.
To nie jest żadna peffka ale myślę ze value w kursie nawet na samo zwycięstwo gości jest spore i warte ryzyka ;)
Severstal Cherepowec Ml OT / 2.00 Bet365 ⛔

Slovan - Jokerit
Kończymy sezon w Bratysławie, ostatni mecz regular season, bardzo prawdopodobne że jest to równiez ostatni mecz Slovana w KHL. W ostatnim meczu Slovan zaskakująco pokonał SKA na własnym lodzie 5:2, to co raziło w ostatnim meczu to na pewno nieskuteczność SKA podczas gry w PP. No i właśnie Slovan od kilku spotkań łapie kary na potęgę. Dziś rywalem Finowie czyli ekipa, która ma już pewne 4 miejsce w rozstawieniu i jeśli dobrze widzę to stoczą batalię w pierwszej rundzie z drużyną z Mińska. Bardzo istotny jest fakt, że Slovan ostatni mecz grał w 3 piątki, dziś raczej zbyt wiele się nie zmieni ale widać, że mimo tylko 3 x 5 wcale Slovan źle nie wygląda, z tym że braki kondycyjne czy też samo zmęczenie meczem ma później swoje odniesienie w tym, że Słowacy łapią kary. Jokerit akurat należy do drużyn, które bardzo lubią grać w PP i myślę że dziś 1-2 szanse zostaną wykorzystane. Ogółem dążę do tego że dziś w tym spotkaniu zobaczymy over 5.5
Ostatni mecz, a więc warto zagrać go widowiskowo dla kibiców, co więcej jest jeszcze bardzo dobry rywal, także na pożegnanie z KHL jak znalazł.
over 5.5 / 2.24 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Już dziś pierwsze mecze fazy play-off. Ja biorę pod lupę mecz CSKA - Sochi.
O gospodarzach tego meczu można pisać w samych superlatywach, kosmiczna runda zasadnicza w której zdobyli 139 punktów. W 60 spotkaniach stracili zaledwie 98 bramek co jest rekordem w dotychczasowej 7 letniej historii KHL i wątpię by ten wynik w najbliższych latach został przez kogoś pobity. Jest to oczywiście zasługa świetnej defensywy jak i dwójki bardzo dobrych bramkarzy- Galimova i Lalande.
W ofensywie również dobrobyt, Radulov zajął 1 miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej zdobywając 71 punktów, Da Costa zajął miejsce 4(30+32). Oprócz nich dobry sezon zaliczyli Grigorenko, Mursak, Engqvist i dalej Zaitsev czy Hjalmarsson. W drużynie jest też sporo dobrych zmienników, którzy również nieźle punktowali. Nie wiem jakie można wymienić minusy, bo poza aspektem czysto sportowym mają również konkretne zaplecze finansowe dzięki któremu udało się zbudować tak mocny team.
Kilka słów o gościach. Zespół z Sochi tak jak pisałem ostatnio został zbudowany od podstaw i w tym sezonie debiutuje w KHL. Stworzono całkiem ciekawą ekipę, która już w debiucie zakwalifkowała się do PO także można uznać to za sukces i dobry prognostyk na przyszłe lata. Przejść CSKA wiadomo nie mają szans, na pewno powalczą, ale raczej wątpliwe by skończyło się inaczej niż 0-4 w serii.
Co mogę zaproponować na jutro to over 3.5 / 4.00 gospodarzy. Sochi nie posiada najlepszej defensywy, więc przeciwko takim graczom jak wyżej wymienieni mogą po prostu zadaniu nie podołać, zresztą pokazują to też ich bezpośrednie mecze w których tracili 6, 6, 5 i ostatnio 2 bramki, ale tego meczu już pod uwagę bym nie brał, bo Sochi walczyło o awans a CSKA było już pewne 1 miejsca w konferencji.
Dodatkowo nie wiadomo w jakiej formie będzie bramkarz Popperle, który z powodu kontuzji ponad miesiąc był nieobecny, wrócił na ostatni mecz z Ladą, ale w jakiej formie jest ciężko ocenić, bo Lada w tym spotkaniu specjalnie się nie wysilała oddając zaledwie 15 strzałów na bramkę rywali.
Jak dla mnie dosyć pewna opcja, minimum 4-5 bramek jest jak najbardziej w zasięgu gospodarzy. Dodatkowo za typem przemawia fakt, że CSKA ma dobrą skuteczność podczas gry w PP, jeśli się nie mylę to najlepszą w całej lidze.
CSKA over 3.5@1.88 ⛔ 3-0
CSKA over 4.0@2.48
marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
W końcu nadchodzi ten czas gdy KHL nabiera rumieńców :cool:
CSKA Moskwa - HC Sochi​

Ja również zatrzymuje się na pierwszy rzut w Moskwie. Myślę że te pierwsze mecze nie będą bogate w bramki, co więcej taka ekipa jak CSKA na pewno na pierwszy plan postawi sobie by zminimalizować straty. Rywal nie byle jaki, ale też nie można powiedzieć że Sochi jest równorzędnym przeciwnikiem dla CSKA, które potencjałem kadrowym bije 3/4 ligi na głowę. PO ma to do siebie że wtedy zaczyna się prawdziwe granie i zazwyczaj jest to czas bramkarzy, o ile na Galimova można spokojnie liczyć o tyle po czeskim Tomaszu nie wiadomo czego się spodziewać, aczkolwiek ostatnimi czasy Sochi w defensywie spisywało się całkiem przyzwoicie więc nie sądzę by tutaj w pierwszym meczu rzucili się na CSKA bądź też poszli na wymianę bo to na pewno będzie zgubne dla nich. Wiadomo jak to w PO jest im dłużej wynik nie sprzyja drużynie wyżej rozstawionej tym większe nerwy się wkradają i myślę że taki plan Sochi tutaj przyjmie aby maksymalnie długo wytzrymać napór i ostrzał, by w końcu skontrować lub zdobyć bramkę w PP. Ogółem nie spodziewam się wielu bramek dlatego też linia 5.0 jaką proponuje Pinnnacle na 60 minut gry jest jak najbardziej do przyjęcia. Liga odchodzi w zapomnienie, PO rządzą się swoimi prawami i myślę że te pierwsze mecze pokażą jak ważna jest postawa zarówno bramkarza jak i całego bloku defensywnego.
poniżej 5.0 / 1.94 Pinnacle ✅ 3:0

Dokładam 4-pak na under 1.5 w pierwszej tercji w każdym z dzisiejszych spotkań. Ogólnodostepne wiec nie wpisuje konkretnych kursów ;) ⛔ / szkoda SKA :razz:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Lecimy dalej z rywalizacja w Moskwie, dziś mecz numer 2 i szczerze powiedziawszy nie widzę innego rozwiązania jak 2:0 w serii dla CSKA, powód jest prosty i widoczny na lodzie. Wczoraj mimo tego ze drugą i trzecia bramkę gracze CSKA zdobyli w końcówce to w pełni panowali na lodzie przez 60 minut i można powiedzieć że gdyby nie Czeski bramkarz Sochi to CSKA skończyłoby może na 6-7 bramkach, ale to są PO i tak jak pisałem wchodzą tu juz do gry opcje super bramkarzy i bloków defensywnych co CSKA wczoraj zrealizowalo w 100% Dziś myślę że podobny scenariusz z tym że może być więcej bramek dla gospodarzy.
CSKA (-1,5) / 1.69 Pinnacle ✅ 3:1
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Tak patrze na serie Nizhny Novgorod - St. Petersburg i myśle pójść tutaj na zwycięstwo gospodarzy ML 3.15 (Betsson). Jak wiadomo w serii mamy remis, po pierwszym meczu wygranym przez SKA w drugim duża niespodzianka (czy aby na pewno?), jak dla mnie goście od dłuższego czasu nie mają pomysłu na grę, w drugim meczu 0/7 PP, źle to wszystko się układa, tylko teraz pytanie czy ten mecz po prostu się nie udał czy szykuje się jakiś kryzys? Chyba nikt nie wyobraża sobie żeby SKA w serii mogło przegrać, jednak ja widzę tutaj szanse dla gospodarzy na postawienie się faworytowi. W sezonie zasadniczym na tafli gospodarzy padł remis 0-0, goście byli lepsi dopiero po karnych. Ostatnie 5 meczy na własnej tafli wygrane, w tym jeden po remisie.Liczę dziś na wyrównane spotkanie, gorszą skuteczność gości i duże chęci gospodarzy co skończy się wygraną gospodarzy.

Nizhny Novgorod - St. Petersburg 1 ML 3.15 Betsson⛔
Nizhny Novgorod - St. Petersburg 1 4.33 william ⛔


PS. Pierwsza luźna analiza, proszę o wyrozumiałość ????

Dorzuce jeszcze na such Yaroslavl ML 2.02 Betsson ✅
 
deepred 669,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Soczi - CSKA
S. Da Costa to score 2,50 Betsson ⛔
2 punkty zdobył, ale gola nie strzelił mimo zwycięstwa jego ekipy 6-2... :;/:

Przed nami najprawdopodobniej ostatnie spotkanie pierwszej fazy PO rosyjskiej KHL pomiędzy tymi drużynami. Zgodnie z przewidywaniami ekipa ze stolicy Rosji gładko prowadzi w tej rywalizacji 3-0. Wczorajsze zwycięstwo lekko wymęczone, dzisiaj powinno pójść lepiej. Soczi stawiało wczoraj opór, ale przegrało spotkanie pod koniec trzeciej tercji po golu Korotkova.
Jeżeli chodzi o typ na Francuza, to po prostu liczę na to jego dobrą dyspozycję, którą prezentował w sezonie zasadniczym. Francuz był trzecim strzelcem ligi z 30 golami na koncie. Bardzo dobry wynik. W rywalizacji pomiędzy tymi drużynami Francuz trafił w drugim spotkaniu. Jest jednym z najlepszych napastników KHL i tak jak wspominałem trzecim strzelcem sezonu zasadniczego. CSKA lekko męczyła się w spotkaniach z Soczi w ataku, za to dobrze pracowała obronie. Zaledwie 2 stracone gole w 3 spotkaniach - świetne liczby.
Soczi troszkę Francuzowi nie leży, jego atutem jest strzelanie goli w PP, ale jakoś w ostatnich spotkaniach nie udaje mu się zbyt często pakować krążka do sieci. Myślę, że podopieczni Kvartalnova będą chcieli załatwić sprawę awansu w tym spotkaniu i koncentrować siły na następnym rywalu, gdyż PO są długie i bardzo intensywne. Francuz jest jednym z wielkich ekipy CSKA i typ troszeczkę na jego przełamanie. Ostatnio forma typerska znacznie wzrosła, więc dzisiaj próbujemy, tym bardziej, że Betsson rozliczy także ewentualnego gola Da Costy w dogrywce.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ekaterinburg - Kazań​

Jak na razie 1:2 w serii dla Kazania, ale przed nami 4 spotkanie serii i tak naprawdę trzeba przyznać, że ekipa Eka w tej serii prezentuje się wręcz kapitalnie. Myślę że nikt tutaj nie lekceważył gospodarzy, ale czy spodziewaliśmy się aż takich trudności Kazania. Dwa pierwsze spotkania zakończyły się remisem 2:2 w regulaminowym czasie gry, o ile w pierwszym meczu to Ekaterinburg gonił, o tyle w drugiej grze, drużyna Avto prowadziła 0:2 i straciła to zwycięstwo w dosłownie niecałą minutę pod koniec trzeciej tercji. Dziś EKA, może nie w pięknym stylu, ale jak pokazuje wynik dość spokojnie pokonała Kazań 2:0.Co jest charakterystycznego dla każdego ze spotkań, to fakt że Kazań w każdym z tych spotkań oddawał o minimum 10 strzałów więcej, ale jak widać nie jest to żadnym odnośnikiem dla wyniku. W bramce Avto świetnie spisuje się Kovar i cyba to jeszcze nie koniec jego show. Czego się spodziewać po jutrzejszym meczu ? Dobre pytanie ponieważ Kazań jest sporą zagadką na tę chwilę, słaba skuteczność i nienajlepsza gra w PP, to wszystko powoduje że jutrzejsi gospodarze wcale nie pozostają tu bez szans na wygranie serii. W ostatnich meczach sezonu, jak i w każdym w serii PO ze świetnej strony pokazuje się Alexander Nesterov, gracz który podczas regular season był przeciętniakiem zarówno w barwach Admirała jak i po przejściu do Avto. Trzeba również docenić Ekaterinburg ponieważ na chwilę obecną grają bez dwóch czołowych graczy czyli Brule i Bumagina, a jak widać trener Yemelin potrafił znaleźć złoty środek dla tej ekipy. Myślę że jutro zobaczymy spotkanie zbliżone do wcześniejszych i jestem zdania, że EKA w reg time tu na pewno nie przegra, dlatego też +0,5 hendi na 60&#39; wygląda bardzo dobrze.
Ekaterinburg (+0,5) / 1.73 Sportingbet ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nadal jestem pod wrażeniem tego co wczoraj zrobiło CSKA, poniekąd Jokerit jest sam sobie winien ponieważ tak naprawdę kara Vaananena to czysta głupota, czego wynikiem było 5 min PP dla CSKA a tam już popis Grigorenko, Zaitseva i Radulova. Zresztą ta sama trójka brała udział przy pierwszym golu dla CSKA. Czy dziwi fakt że wszystkie bramki padły w PP raczej nie to są PO i to właśnie takie elementy będą miały tu najwieksze znaczenie.
Tutaj skrót spotkania
http://video.khl.ru/events/283957?locale=en
Co do dzisiejszych spotkań to myślę że Dynamo Moskwa może wyrównać stan serii, wczoraj byli bardzo blisko, ogółem mecz bardzo wyrównany i na pewno SKA mimo tego ze gra u siebie nie jest zdecydowanym faworytem. Zresztą Dynamo w PO to bardzo niewygodny przeciwniki w tamtym sezonie nie poszło z Loko, ale jesli oni zatrybią w swoim defensive mode to obawiam się że tu jedyną ekipą dla tego typu gry, która mogłaby sprostać jest Kazań, ale tak czy siak trzymam kciuki za Petersburg ;) bo derby Moskwy w finale konferencji mnie nie interesuja ;)
Ponadto w serii Kazań - Omsk polecam szukać remisów ponieważ jak dla mnie to minimum 2 na pewno będą. Omsk co prawda jest po długiej serii z Barysem ale wcale nie stawia ich to na straconej pozycji, w świetnej dyspozycji znajduje się Kolarik oraz Perezoghin jak pokazały mecze z Barysem ta dwójka plus dobra postawa w obronie pozwoliły drużynie z Omska wygrać serię. Oczywiście Kazań to inna bajak i wyłączenie tej dwójki na pewno nie będzie wielkim problemem, ale mimo wszystko Kazań dość ospale wchodzi w pierwsze spotkania, mieli dłuższą przerwę i myślę że Omsk w tym musi upatrywać szansy.
Kurs na bramkę Kolarika w Uni 6.10 ???? aż szkoda nie spróbować ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom