>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja-KHL/VHL/MHL 2014/2015

Status
Zamknięty.
B 73

br1t

Użytkownik
dzisiaj o godz 13 ODbedzie sie rewanz za wczorajszy mecz miedzy zespolami sibirskie snaypery vs omskie yastreby. Wczorajszy mecz zostal gladko wygrany 6-2 przez druzyne Yastreby ! ktora notuje swoja 7 wygrana pod rzad. Natomiast Druzyna Snayperow na ostatnie 7 meczy 4 przegrala w tym wlasnie wczoraj 6-2 vs Yastreby. Kursy na wygranie 3 drogowo &#39;&#39;Jastrzebiow&#39;&#39; to 2.30 na bet365 co wydaje mi sie promocja dnia a moze nawet tygodnia.

Omskie Yastreby vs Sibirskie Snajpery

typ: Yastreby 60&#39;&#39;
kurs 2.30@bet365 !! ✅

oczywiscie mecz w MHL
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
VHL
Dynamo Balashikha[email protected] marathonbet ✅ 2-1
Sezon zasadniczy w VHL powoli zbliża się do końca.W dolnej części tabeli trwa więc walka o zakwalifikowanie się do PO.Jedną z drużyn, która ma duże szanse na grę w play-offach jest właśnie gospodarz środowego spotkania.
Podejmą ekipę z Kazania, która sporo odstaje od reszty stawki i jest już raczej pewnym, że rundę zasadniczą zakończy na ostatnim miejscu.
Bars jest zdecydowanie najmłodszym zespołem w lidze(średnia 20 lat) ze zdecydowanie najgorszą defensywą.Taki stan rzeczy raczej nikogo nie dziwi bowiem poprzednie sezony rozgrywali w MHL czyli lidze juniorów.
Dynamo w ostatnich 3 spotkaniach rozegranych na wyjeździe zdobyło 6 punktów co jest niezłym wynikiem.Dziś po prawie miesięcznej przerwie wrócili na własne lodowisko i pokonali po dogrywce Almetievsk.
Nie wspomniałem jeszcze o bardzo ważnej rzeczy; z zespołu gości w ostatnich dniach odeszli Baikeyev,Zherebstov,Faizulin i Makarov.Byli to podstawowi i najskuteczniejsi gracze w zespole.Ta sytuacja sprawia, że w ataku siła rażenia spada praktycznie do zera i ciężko będzie o jakieś trafienia.
Kurs na wygraną gospodarzy patrząc na te osłabienia jest na prawdę niezły.Nie widzę innej opcji niż ich wygrana za 3 pkt.Jeśli chcą grać dalej to w takich spotkaniach i to przed własną publicznością punktów tracić nie mogą.
Polecam też pograć(kursy marathon):
Dynamo(-1.5)@2.20 ⛔
Bars under 1.5@2.46 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Jokerit Helsinki - Torpedo Niżny Nowogród
Na dziś lokata w Helsinkach. Wszyscy boją się tego sformułowania, ale trudno to inaczej nazwać. Radzący sobie bardzo dobrze w ostatnim czasie na własnym lodzie Jokerit podejmie przeżywający spory dołek Torpedo. Ekipa z Helsinek od serii trzech porażek u siebie na przełomie października i listopada u siebie zagrała 12 meczów z czego tylko dwa przegrała. I to z rywalami z topu ligi - SKA i Kazań. Torpedo natomiast przegrało siedem ostatnich spotkań z czego, aż w trzech nawet nie potrafiło zdobyć bramki! W tym okresie obie ekipy spotkały się z Niżnym, gdzie Jokerit wygrał 4:3. Dzisiaj stawiam na Steve&#39;a Moses&#39;a. Piąty zawodnik klasyfikacji kanadyjskiej w lidze z 51 oczkami na koncie, do tego najlepszy strzelec całej ligi z 31 bramkami w dorobku. Zdecydowanie najważniejsze ogniwo fińskiej drużyny. A tutaj miła niespodzianka i Marathonbet daje na Amerykanina 1.55. Oczywiście chodzi o typ związany z jego punktem. Może nie powala, ale jak ktoś nie ma za małego limitu na Marthonie, bądź chce sobie dorzucić do ako to chyba jeden z najlepszych typów na czwartek. U siebie facet czuje się jak ryba w wodzie, z 12 spotkań domowych o których pisałem wyżej, aż w 9 notował co najmniej 1 punkt. A nawet sięgając dalej w również wspomnianą serię 3 porażek, nawet w tych meczach (konkretnie 2) zdobywał co najmniej punkt. Do tego dochodzi fakt, że w niedawnym meczu z Niżnym wpisał się dwukrotnie na listę strzelców, a był to przecież mecz wyjazdowy. Dla mnie Steve to super typ na dziś, Jokerit jest zdecydowanym faworytem, może nie będzie jakiegoś pogromu, ale nawet jakby strzeli te 2-3 bramki to przy którejś swój udział powinien mieć Moses.
Typ:
- S.Moses pkt @1.55 - Marathonbet ⛔
Zgodnie z przewidywaniami Jokerit strzelił 3 gole, wygrana skromna, jednak Steve nie zdobył punktu, m.in dlatego, że Torpedo zagrało bardzo czysto mając zaledwie jedno wykluczenie w meczu (powodujące przewagę Jokeritu). Cóż, następnym razem będzie lepiej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Admiral-Nowokuźnieck 3-2
Jutro o 8:00 rano &#39;naszego&#39; czasu odbędzie się mecz numer 2 pomiędzy tymi zespołami, w dniu dzisiejszym 2 punkty zdobyli goście zwyciężając w karnych.
Kto jednak oglądał spotkanie, albo czytał pomeczowe wypowiedzi ten wie, że taki wynik to zasługa przede wszystkim bramkarza gości.Trzeba przyznać, że Khakimov bronił rewelacyjnie.Przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę 1 i 3 tercję.
Czy jutro Khakimov znowu będzie miał dzień konia?Tego nie wiem, ale przyznać trzeba, że jeśli chodzi o bramkarzy Mettalurga to bronią oni bardzo różnie.Ile to już w tym sezonie było spotkań, gdy podczas meczu dochodziło do zmiany w bramce.Raz Khakimov źle wchodził w mecz puszczając kilka bramek w 1 tercji, innym razem jego zmiennicy Lozhkin albo Kareyev.Był jeszcze Sorokin, ale ten miesiąc temu znalazł się w CSKA.
W obronie również nie jest różowo, od dobrych kilku spotkań z powodu kontuzji nie grają Kuklev i Zotov, a kilka dni temu dołączył do nich jeszcze Fairchild.To ważne ogniwa jeśli idzie o defensywę.
U gospodarzy szczególnie skuteczny jest duet Szwedów Bergfors-Gynge oraz Rosjanin Lisin, który plasuje się w klasyfikacji strzelców tuż za nimi.Na początku stycznia z Omska przybył inny Szwed, Wandell i ten jak na razie spisuje się nieźle-w 5 czy 6 spotkaniach strzelił 2 bramki i zaliczył asystę.
W ataku potencjał więc jest i liczę na to, że jutro &#39;Marynarze&#39; będą mieli więcej szczęścia i pewnie pokonają gości, którzy nie dość, że mają kilka braków w defensywie to jeszcze do Władywostoku nie polecieli najlepszy strzelec Galimov oraz Komaristy.
Propozycje na jutro mam takie:
Admiral(-1.5)@1.75 maraton ⛔
Admiral over 3.5
@1.82 maraton ⛔
Nowokuźnieck under 1.5@2.18 ⛔

3 pozycję gram jednak trochę lżej.To jest hokej i nie ma co szaleć z underami na drużyny, nawet jeśli nie ma zbytnio kto strzelać.
//Szkoda przespanych pierwszych 30 minut przez gospodarzy.Kilka świetnych interwencji zaliczył też Khakimov.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja bym nie był takim optymistą, grę Admirała cechuje spora nieregularność, ponadto tracą dużo bramek i nie ma znaczenia czy to u siebie czy na wyjeździe. Goście może i nie maja kim straszyć ale to bardzo ambitna ekipa grająca do końca. Wygrali w piątek to czemu nie mieliby tu znowu zgarnąć pełnej puli ? Novokuznetsk ostatnimi czasy o wiele lepiej wygląda w defensywie dzięki czemu nie ma pogromów, ogółem podziwiam fakt ze jest decyzja na granie takiego overa gospodarzy, którzy na dobra sprawę nie gwarantują niczego, taka to ekipa. Zresztą póki Wandell się zgra to juz będzie po sezonie także na niego bym tu specjalnie nie liczył.
Myślę że under 5.5 kolejny raz znajdzie tu akceptację ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Wyjątkowo Juan się nie zgodzę ????
Nie powiedziałbym, że wyglądają ostatnio lepiej w defensywie.Pomijając już wczorajszy wynik, w który tak jak napisałem bardzo duży wkład miał Khakimov to wcale tak różowo to nie wygląda:2-5 z Sibirem, wcześniej 3 wyjazdy: 2-3 z Tractorem, nie wiem co robił Tractor po 1 tercji wygranej 3-0, ale chyba niewiele, 0-6 z Nizniekamskiem, 3-6 z Ładą, no i jeszcze porażka u siebie z końca roku właśnie z Admirałem 1-4.
Wracając jeszcze do wczorajszego meczu to nie wiem czy defensywa aż tak dobrze się spisywała, może ambicji i woli walki im nie brakuje, ale 46 strzałów oddanych przez gospodarzy mówi samo za siebie i pokazuje kto odegrał główną rolę.
Jak będzie przekonamy się już niedługo.Co do undera to typ wcale nie wyklucza moich propozycji także możliwe, że wszyscy będziemy zadowoleni.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Z racji tego, że jutro ALL Star game w KHL to pozwolę sobie wybiec trochę w przyszłość i podam parę na finał Gagarina według swoich przemyśleń oraz tego co jak na razie widzimy w KHL. Dlatego też w mojej opinii będzie to para SKA - Kazań. Ktoś może pomyśleć, że idę po najmniejszej linii oporu, bo przecież Kazań to aktualny numer jeden na Wschodzie natomiast SKA zaraz za CSKA na zachodzie. Zaczynając od SKA to chyba nikt tam sobie nie wyobraża tego aby drużyna z Petersburga w końcu nie doszła do finału, co rok pompowane grube miliony $$$ najlepsi zawodnicy, świetny sztab szkoleniowy no i parcie na sukces. To co mi się podoba w Petersburgu to fakt, że zbudowali drużynę tak by w każdej formacji grali zawodnicy równi sobie, aby poziom całej ekipy był wyrównany i aby nikt nie odstawał. Po pierwsze ściągnięcie Koskinena, daje znak że w Petersburgu wyciągają wnioski, Salak z całym szacunkiem ale to nie jest bramkarz na Puchar Gagarina, może jest on skuteczny do pewnego stopnia, ale nie na tyle by wygrywać spotkania w najważniejszych momentach, jeśli chodzi o Koskinena to praca jaką wykonywał w Sibirze to klasa światowa, po przejściu do SKA początki trudne, ale teraz choćby na przykładzie dwóch spotkań z CSKA wygranych przez SKA po 3:1 można powiedzieć że Fin robi swoje i jak dla mnie to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jeśli chodzi o linie defensywne myślałem że oddanie Dallamana do Barysu będzie dla SKA stratą nie do uzupełnienia, jak bardzo się myliłem pokazują Kuteikin, Belov, Chudinov i Kalinin. Zresztą Kuteikin i Belov to jak dla mnie top ligi w kategorii najlepszych defensorów. No i przechodzimy do ofensywy gdzie bogactwo jest tak wielkie, że ciężko kogokolwiek wyróżnić bo tak naprawdę każdy z tych graczy miał już w tym sezonie swoje 5 minut. Dzięki temu SKA może pochwalić się najskuteczniejszą ofensywą w lidze. Miało być bez wyróżnień i medali, ale gra Panarina w tym sezonie to piękna &quot;sprawa&quot; 23 bramki i 31 asyst mówi chyba wszystko w temacie, na chwilę obecną skuteczniejsi w całym KHL są tylko Radulov i Kovar. Myślę że SKA nie powinno mieć problemów z dojściem do finału konferencji a tam ma nadzieję że spotkają się z CSKA i zobaczymy piękny finał konferencji. Na tę chwilę kurs w Marathonie na wygranie konferencji przez SKA to 2.05 niby szału nie ma ale jeśli ma być finał SKA - Kazań to chyba nie ma innego wyjścia. No właśnie ja tak piszę o tym zwycięstwie w konferencji ponieważ nie znalazłem w bukach jak na razie pary na finał Gagarina.
Tyle o SKA i pora na Kazań. Drużyna, która na pewno nie jest tak efektowna, ale na pewno jest efektywna. Kazań nie ma w swoich szeregach tylu gwiazd, ale ma za to bardzo wyrównany team w którym każdy jest ważnym ogniwem i przede wszystkim większość z tych graczy wykonuje tytaniczną pracę ale pod kątem defensywy. Bars to druga ekipa po CSKA, która nie straciła jeszcze 100 bramek co prawda licznik jest już na 99 ale po 49 spotkaniach to daje bardzo dobre świadectwo obronie jak i bramkarzowi, którym jest Szwed Nilsson. Tak jak już pisałem w brawach Kazania wielkich gwiazd nie ma, są gracze bardzo dobrzy na realia KHL jak np. Azevedo, Moller, Vrana, Varnakov czy też człowiek dobrze znany z NHL czyli Sergei Kostitsyn. Osobiście nie przepadam za stylem gry Barsu ponieważ w ich spotkaniach ciężko doszukiwać się piękna i widowiskowości, ale tak jak już napisałem każdy z graczy wykonuje tu solidną pracę by nie musieli się martwić o ilość straconych bramek, bo jak widać strzelanie bramek przychodzi im może nie z wielką łatwością ale te 1-2 na mecz średnio wpadną. Patrząc na konferencję wschodnią to najpoważniejszymi rywalami powinna być Magnitka oraz według mnie Sibir, ale podejrzewam że właśnie Magnitogorsk z Sibirem będzie grał w półfinale więc droga do finału dla Barsu nie powinna być zbyt wyboista bo nie oszukujmy się ale Omsk w rywalizacji do 4 zwycięstw nie powinien być zagrożeniem. Jeśli Koty z Kazania utrzymają przede wszystkim bardzo dobrą grę defensywną to myślę że zwycięstwo w Konferencji nie powinno być zaskoczeniem, owszem biorę poprawkę na Magnitogorsk i to że PO to całkiem inne realia, ale mimo wszystko w Magnitce czegoś mi brakuje w tym sezonie, to nie jest już ta sama ekipa co rok temu, a na dobrą sprawę są jeszcze mocniejsi bo doszedł Stapleton czy Yakutsyena.
Mam świadomość, że jeszcze długi czas do finału i sporo rzeczy może się zmienić, ale jesteśmy na takim etapie ligi że wyciąganie daleko idących wniosków nie powinno być zakazane dlatego dziele się swoimi przemyśleniami ;)
Jeśli ktoś ma inne spojrzenie to z chęcią przeczytam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
KHL All Star Game 2015
Moses strzeli gola
1,41 Betsson
✅
Dla porównania, DOXXbet daje 1,11.
Ostatnie ASG nie mają zbyt wiele wspólnego z chociażby premierowym starciem ekip Jagra i Yashina. Rywalizacja tej dwójki w sezonie zasadniczym wyglądała bardzo ciekawie, choć już wtedy nie byli takimi dominatorami. Prym wiedli ci, którzy wiodą go także i teraz - Mozyakin i Zaripov. Niemniej spotkanie na wzór ASG w NHL spotkało się z ogromną aprobatą. Obaj panowie nie pozwolili na rozegranie jakiejś szopki i spotkanie zakończyło zwycięstwem chłopaków Jagrmeister&#39;a 7:6. Wynik jak na dzisiejsze standardy meczów gwiazd całkiem niezwykły, bo taki, z którym możemy się (bardzo rzadko, ale jednak) spotkać w normalnych rozgrywkach zawodowych lig. Z każdym kolejnym rokiem to już jednak show must go on, bramkarze nawet nie udają, że są w jakiś sposób zaangażowani w próbę obrony strzałów, a obrońcy zachowują się tak, jakby pierwszy raz założono im łyżwy. Tym sposobem od całkiem zgrabnego 7:6 po fajnym, intensywnym i pełnym humoru spotkaniu, doszliśmy do nieco mniej zgrabnego 18:16, w spotkaniu w którym dominował już tylko humor. W dodatku przynajmniej 1/3 stawki była na takiej bombie, że zrozumienie treści wywiadów było dla mnie ogromnym wyzwaniem (pomimo tego, że już kilka lat jestem w zawodzie i operuję językami słowiańskimi).
Moses zasłużył na to symboliczne wyróżnienie jak mało kto. W pełni uwolnił swój potencjał i strzela z niebywałą regularnością. W chwili obecnej tylko Dawes może mu zagrozić. Przy takich eventach charakteryzowanie zawodnika kompletnie mija się z celem, Steve po prostu wjedzie sobie jak w masło i strzeli bramkę. Team West z pewnością zakręci koło 15 bramek i naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Amerykanin czegoś tutaj nie strzelił. W ubiegłym roku nikt nie zszedł poniżej 12 min TOI, zatem czasu na trafienie jest sporo. Szanse powodzenia tej propozycji oceniam na ponad 90%, można śmiało dołożyć do jakiegoś dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA - Atlant​

Przerwa na ASG, na pewno nie przysłużyła się dobrze graczom z Petersburga. W dwóch spotkaniach po meczu gwiazd SKA zdobyło zaledwie jeden punkt w pojedynku ze Slovanem. To co się rzuca w oczy to spora ociężałość i brak świeżości i nie mówię tu o jednym czy dwóch graczach, po prostu cała drużyna nie wygląda zbyt dobrze. Jeśli kondycja szwankuje to efekty są od razu widoczne i tak np. w spotkaniu z UFA, SKA praktycznie przez 2 tercje nie istaniało, mecz ze Slovanem to co prawda spora dominacja i mnóstwo strzałów, ale to również wynika z tego że Slovan jest po prostu słaby, a koniec końców wywieźli 2 punkty. Dziś do Petrohradu zawita Atlant czyli ekipa bardzo ambitna ale niekoniecznie umiejetnosci idą w parze z ambicjami, ale to nie powinien być aż tak wielki problem bo patrząc na SKA kazdy jest dla nich sporym zagrożeniem w obecnej formie. Atlant to tak naprawdę Potapov i Gilroy, którzy robią co mogą aby ciągnąć zespół, po odejściu Enqvista, wypadł również Chernov co mocno skomplikowało sytuację w ofensywie. Szczerze dziwię się że Gilroy nadal siedzi w Atalancie bo spokojnie mógłby złapać anagaż w jakimś lepszym team&#39;e. Mimo problemów itp. faktów zdecyduje się na over 1.5 gości w tym meczu, nawet jeśli przegrają wysoko to jestem zdania, że 2 bramki na pewno zdobędą. Zresztą Mytishi juz nie raz pokazywało, że nawet gdy przegrywali 4:0 to koniec końców przegrywali 6:4, 5:3 itd. Kurs niezły także pobieram.
Atlant over 1.5 / 1.79 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk
W KHL na poniedziałek tylko dwa mecze, ale jednak coś udało się wybrać. Admiral podejmie Sibir i będzie to rewanż za mecz z niedzieli, gdzie górą była ekipa gospodarzy 2:1. Mnie jednak przede wszystkim zainteresował typ indywidualny na zawodnika. Chodzi o szwedzkiego napastnika Niclasa Bergforsa. 27-latek bardzo dobrze zaaklimatyzował się w Władywostoku i już drugi sezon jest mocnym punktem drużyny. Szwed swego czasu grał w NHL, jednak furory tam nie zrobił, rozegrał 173 mecze, co ciekawe, aż w czterech klubach. Po powrocie do Europy postanowił kontynuować karierę w KHL. Admirał to jego trzeci klub, jednak ani w Kazaniu, ani w Czerepowcu nie pokazał niczego szczególnego. Dopiero w obecnym klubie rozwinął skrzydła. Ubiegły sezon z bilansem 36 punktów całkiem przyzwoity. Jednak tą barierę przekroczył już w tym sezonie i zgromadził 40 oczek za 19 bramek i 21 asyst. Również w niedzielnym pojedynku asystował przy pierwszej bramce Admirała. Nie jest to zaskoczeniem, gdyż Szwed ostatnio gra naprawdę bardzo dobrze, regularnie punktując. Obecnie ma serię 4 meczów z rzędem z punktem, a poza tym punktował także w 7 z 10 ostatnich meczów. Stąd też przy jego tak dobrej dyspozycji zaskoczył mnie dość wysoki kurs w Marathonie. Wiadomo, że Sibir dysponuje jedną z najlepszych defensyw w lidze, ale mimo wszystko w domowym meczu taki kurs na Niclasa uważam za bardzo dobry. Także jak ktoś ma środki w Marathonie to polecam do gry.
Typ:
- N.Bergfors pkt @1.82 - Marathonbet ⛔
Niclas 3 strzały, prawie 17 minut na lodzie, ale niestety dzisiaj bez punktu.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Mińsk - Medvescak Zagreb
Faworytem spotkania gospodarze i w sumie nie ma się co dziwić, na pewno są regularniejsi a przede wszystkim po prostu są lepsi, do tego atut własnego lodu. Faworyt faworytem, ale kurs nie powala dlatego mimo iż uważam że Mińsk to wygra, poszukam &quot;kwadratowych jaj&quot; i pójdę w stronę overa na linii 5.0
Linia można powiedzieć skrojona na miarę bo tak naprawdę pewności że zostanie pokryta nie ma żadnej. Jednak ostatnie spotkania obu ekip pokazują, że w tych spotkaniach bramek nie brakuje i w Chorwacji nie tak dawno górą były Niedźwiadki, wygrywając 4:2. Ogółem uważam, że Medvescak to bardzo nieprzewidywalna ekipa, ze sporym potencjałem ofensywnym, ale i chimeryczną obroną jak i bramkarzem, zero stabilizacji ciągłe wahania i różnorodność wyników tak najkrócej można scharakteryzować Medvescak.
Z kolei Mińsk ciut lepiej zorganizowany w obronie i w meczach z czołówką można zauważyć dobrą dyscyplinę taktyczną, która ogranicza rywala, ale nie do tego stopnia by Dynamo wygrywało z najlepszymi. W ofensywie spore pole manewru i myślę że jutrzejszy mecz powinien być otwarty i bramek nie powinno zabraknąć, tym bardziej, że tak jak już napisał PF bardzo możliwe że Medvescak w przyszłym sezonie nie wystąpi już w KHL więc każdy z tych graczy ma o co grać, rynek nie śpi, $$$ w KHL są niemałe i nie wydaje mi się by któryś z tych graczy chciał opuszczać taką ligę. Patrząc od strony tabeli to goście nadal mają szanse na PO, różnica punktowa jest niewielka, tak więc jest o co grać. Ponadto Mińsk na własnym lodzie od grudnia nie zdobył więcej jak 3 bramki, także to również okazja dla nich by podkręcić licznik bramek, a na pewno okazje będą. Znak zapytania po stronie obsady bramki Zagrzebia ponieważ w ostatnim meczu zmieniony został Heeter, który w meczach poprzedzających spotkanie ze SKA spisywał się bardzo dobrze.
Over 5.0 / 1.81 Pinnacle ZWROT 3:2
+
Medvescak Zagrzeb (+1,5) / 1.93 Marathonbet (zdecydowanie przesadzony kurs) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Bars Kazań-Dynamo Moskwa
Mecz ekip, które dopiero w ostatnich meczach przekroczyły barierę 100 straconych bramek.Wynik zważywszy na fakt, że mają już rozegranych ponad 50 spotkań bardzo dobry.
Jako, że gram under gospodarzy to skupię się przede wszystkim na bramce i defensywie ich rywali.Można śmiało powiedzieć, że od 3-4 lat znakiem firmowym Dynamo jest solidna defensywa jak i solidna obsada bramki.
Nie inaczej jest w tym sezonie.Kto z trójki bramkarzy by nie wszedł między słupki to wykonuje dobrą robotę.Nie licząc meczu z niedzieli ostatnie 5 spotkań bronił Lazushin i wpuścił zaledwie 2 bramki, w 4 zachowując czyste konto.Numerem 1 choć ostatnio chyba z powodu kontuzji nie bronił jest doświadczony i bardzo solidny Yeryomenko_Oprócz wspomnianej dwójki jest jeszcze młody Sharychenkov i ten też spisuje się dobrze.
Defensywa to tak jak wspomniałem od dawna ścisła czołówka ligi, co ważne tworzą ją głównie zawodnicy, którzy grają razem już od kilku sezonów:Fin Jalasvaara gra od 5 lat, Solovyov i Novak to samo, Mironov i Vishnevsky od 3.Nowymi nabytkami są Robinson i Osipov.
Warte odnotowania jest jeszcze to, że Dynamo to również ścisła czołówka ligi jeśli chodzi o niewielką ilość bramek straconych podczas gry w osłabieniu.
Co do Barsa to tak jak Juan ostatnio wspomniał w ich grze trudno doszukiwać się piękna, no ale liczą się efekty, a te niewątpliwie są.Jeśli chodzi o strzelanie goli to może nie strzelają ich bardzo dużo, ale są w tym aspekcie bardzo regularni i praktycznie co mecz te 2-3 trafienia zaliczają.To zazwyczaj wystarcza im by zgarniać 3 punkty, szczególnie jeśli chodzi o spotkania u siebie.Dziś liczę na to, że Dynamo zagra kolejny dobry mecz z tyłu i Bars zatrzyma się maksymalnie na 2 trafieniach.Otwartego i pięknego meczu raczej nie zobaczymy.
Bars under 2.5@1.79 marathonbet ✅ 1-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Nizniekamsk-Admiral
Jeszcze pod koniec zeszłego roku chyba nikt z kibiców gospodarzy nie myślał o tym, że ich klub bedzie miał jakiekolwiek szanse na grę o Puchar Gagarina.Wtedy szanse na awans były znikome, dziś tracą do 8 Yekaterinburga tylko 5 oczek.Bezpośrednimi rywalami w walce o PO są jeszcze Łada i właśnie Admirał, który ma 3 punkty więcej, ale 2 mecze mniej.W tym sezonie w rundzie zasadniczej do rozegrania jest jednak 60 spotkań także każdy z wymienionej trójki ma jeszcze szansę na to by wskoczyć do najlepszej ósemki konferencji wschodniej.
Dziś więc bardzo ważny mecz dla obu ekip.Neftehimik w formie, u siebie z 5 potyczek rozegranych w tym roku przegrał tylko raz z Sibirem, na wyjazdach również prezentują dobrą formę i poza ostatnim 2-5 z Ładą wyniki mają bardzo przyzwoite.Trzeba przyznać, że mocno poprawiła się ich gra w obronie.
Admirał gra z tyłu nie najlepiej i ogólnie ich grę cechują spore przestoje.Można to było zauważyć w ostatnich spotkaniach z Nowokuźnieckiem, Sibirem i Amurem.Dziś wypadł im ważny, sporo punktujący obrońca Kolar.
Ja proponowałbym pograć over 3 gospodarzy.Linia może wydawać się wysoka, ale gospodarze ostatnio regularnie trafiają także myślę, że i dziś te minimum 3 bramki(zwrot) nie najlepszej defensywie gości strzelą.Dodatkowo pogram jeszcze ich zwycięstwo.
Neftehimik over 3
@2.12 3-2 zwrot
Neftehimik OT@1.60 ✅

kursy z marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Cherepovets-Nowokuź[email protected] b365 ✅ 3-0
Gospodarze nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem rywali.Nowokuźnieck opisywałem przy okazji meczu z Admirałem ostatnio.W sumie nic się nie zmieniło, no może poza tym, że w obronie jest już z powrotem Fairchild(wciąż kontuzjowani są Kuklev oraz Zotov).
Severestal zajmuje 12 miejsce w konferencji zachodniej, do ósmego Dynama traci zaledwie 3 oczka i ma 2 mecze więcej do rozegrania.Jeśli zgarnie komplet to zrówna się z nimi punktami i dodatkowo przeskoczy Podolsk i Atlant, a może nawet 9 Torpedo jeśli ci przegrają z Barysem.
Co jak co, ale jeśli chce się myśleć o awansie to mecze z gatunku dzisiejszych gdzie trafia się słabiutki rywal wygrywać trzeba.Optymizmem mogą napawać ostatnie wyniki gospodarzy, z 3 wyjazdów przywieźli 6 punktów;pokonali Ufę, po dogrywce Omsk, i przegrali po dogrywce z Barysem.Wcześniej mieli ciężkie spotkania z Rygą, 2 razy z Jokeritem i 2 razy ze SKA.Z Jokeritem raz wygrali i zdobyli punkt ze SKA w Petersburgu.
Ostatnio w formie Chernov także myślę, że i dziś coś ustrzeli.Poza tym są dobrze punktujący Thuresson, Mons, Buchnevich czy Kagarlitsky.
Według mnie goście dziś wiele do powiedzenia nie będą mieli.
Dodatkowo gram -1.5@1.95 b365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sochi - Sibir​

Gospodarze mimo tego, że grają ostatnio seriami i niekoniecznie własny lód jest ich niepodważalnym atutem w dzisiejszej rywalizacji z Sibirem mają u mnie zdecydowanie wyższe notowania niz goście. Sibir dziś trochę osłabiony z powodu braku Salaka, Hersley&#39;a, Ullstrom&#39;a i Kugrysheva. Wszyscy ci gracze zostali powołani na Euro Hockey Tour. Po stronie Sochi ubytek tylko i wyłącznie w postaci Petresson&#39;a bez którego grali już w poprzednim meczu. Jeśli chodzi o Sibir to wszyscy gracze poza Salakiem to bardzo mocne punkty drużyny, które stanowią o sile tej ekipy, zwłaszcza brak Hersleya może być odczuwalny podczas PP. Myślę że to jedyna taka okazja dla gospdoarzy by ograć dobrze dysponowany ostatnimi czasy Sibir, dostają rywala, który jest pozbawiony swych najlepszych graczy, gdzie w ekipie Sochi dostępni są praktycznie wszyscy gracze. Kursy lecą, w sumie nie ma się co dziwić ;)
HC Sochi ML OT / 1.92 Marathonbet✅ 7:3 :!: tego się nie spodziewałem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
MHL

HK Chelny-Kristall Berdsk(-2)@1.87 marathonbet ⛔ 2-2 // Typ wydawał się pewny, ale coś nie pykło. Trzeba będzie faktycznie z tymi MHLami skończyć tak jak Juan radził.

Było duże prawdopodobieństwo, że zespół gospodarzy ze względów finansowych nie dogra sezonu do końca. Ostatecznie jednak otrzymali jakieś pieniądze z miasta i od sponsorów i mogą sezon dokończyć.
Po prawie 50 kolejkach zajmują ostatnie miejsce, a punktów zdołali uciułać zaledwie 26(br. 104-235).
Z klubu niedawno odeszli Chalyshev i Plotichkin, a od kilku spotkań nie gra Khannanov.Ta trójka to najskuteczniejsi gracze zespołu.

Co do gości to ci ostatnio w formie. Wygrali 7 ostatnich spotkań i wszystko wskazuje na to, że dziś podtrzymają zwycięską passę.
W ataku liderami są Pekuthov(22+21) i Kiryanov(21+23).Jest też kilku dobrze punktujących graczy takich jak Lyalka, Spiridonov czy Vasilenkov. Według mnie Kristall te kilka bramek jest w tym meczu w stanie strzelić. A Chelny? Bardzo kiepska defensywa(średnio 4.8 straconej bramki na mecz), do tego mizerny atak i do tego już bez najskuteczniejszych graczy.
Typ na -2 wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem w tym spotkaniu.

Ja sobie jeszcze dodatkowo pogram(marathon):
Berdsk(-3)@2.90⛔
Berdsk over 4.5@1.94⛔
Chelny under 2.5@1.77✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Nowokuźnieck-Barys ⛔ 2-2

Kolejny typ na mecz z udziałem Metallurga. Tym razem trochę zaszaleję i zagram over 4.0 gości po fajnym kursie. Metallurg w ostatnich spotkaniach u siebie 4 bramki tracił nawet z Amurem i Admirałem, a więc słabszymi zespołami niż Barys. Biorąc pod uwagę te ich ostatnie spotkania przed własną publicznością można odnieść wrażenie, że grają typowo ofensywny hokej. W ich sytuacji w tabeli już niewiele się zmieni, mogą już raczej tylko zamienić się miejscami z ostatnim Amurem, także myślę, że w środę raczej zagrają dla kibiców i przede wszystkim postawią na ofensywę. Co do defensywy to tak jak ostatnio pisałem wciąż brakuje 3 ważnych graczy, a kolejny nabawił się kontuzji w ostatnim spotkaniu z Torpedo.
Co do Barysa to ci raczej grę w PO mają zapewnioną. Pytanie tylko które zajmą miejsce, bo pomiędzy 4 a 8 są zaledwie 3 punkty różnicy. Raczej nikt nie będzie chciał zająć miejsc 6-8 by nie trafić później na Kazań, Sibir czy Magnitkę.
Barys nie strzela już tyle bramek co w poprzednich 2 sezonach, ale ich główne strzelby z zeszłego sezonu czyli Dawes, Boyd, Bochenski i Starchenko w tym sezonie również dobrze punktują. Więcej niż 4 bramki strzelili ostatni raz pod koniec grudnia w Magnitogorsku(6), no ale trzeba przyznać, że od dawna nie grali przeciwko zespołowi pokroju tego z Nowokuźniecka. Ja czuję, że w środę mocno odpalą i postrzelają tak jak w Magnitogorsku ????
Warto odnotować, że w meczach pomiędzy obiema drużynami bramek padało &#39;ostatnio&#39; sporo. Biorąc pod uwagę te z ostatnich dwóch sezonów średnio ponad 7 na mecz.

Barys over 4.0 @3.12 marathonbet

Dodatkowo taka opcja:
Barys to win + total over 5.5 @3.12
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Całkowicie zgadzam się z PF odnosnie spotkania Barysu.
Dodałbym również że Barys musi wygrywac takie spotkania ponieważ w 8 jest bardzo ciasno, a jak wiadomo na koniec każdy punkt może się liczyć względem rozstawienia. Póki co sytuacja odnośnie bytu w TOP 8 jest raczej stabilna, ale ewentualna porażka w Novokuzniecku może być destrukcyjna. Poza tym Barys to królowie ofensywy, może w tym sezonei ta moc delikatnie opadał ale to nadal w praktyce ci sami gracze, tyle że trochę inna filozofia gry w której większa uwaga przykuwana jest do działań defensywnych. Myślę że to dla gości spotkanie w którym będą mieli wiele okazji i tak naprawdę kwestia skuteczności oraz dyspozycja bramkarza gospodarzy będzie miał istotny wpływ na wynik. Ja ze swojej strony wchodzę w over 4.5 w reg time, myślę że Barys nie będzie próżnował ;) a i gospdoarze coś od siebie na pewno dołożą.
over 4.5 / 1.60 Oddsring ⛔
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
CSKA Moskwa - Slovan Bratislava
Radulov strzeli gola
2,37 Betsson✅
Slovan zgwałcony po 1 tercji, Radu 2G+2A.. czuję, że to jeszcze nie koniec.
Tym razem nie zaprezentuję Wam charakterystyki #47, bo do meczu zostało ledwie 30 minut. Zainteresowani z całą pewnością znajdą ją przeglądając moje poprzednie posty w tymże dziale.
Radu, gdyby nie był momentami takim psycholem, z palcem w tyłku pobiłby swój rekord z sezonu 10/11. No ale jeśli ma się tyle minut karnych co Artyukhin, co chwilę wpada też jakieś zawieszenie, to ciężko o ustanowienie nowego, kosmicznego rekordu. Kiedy jest jednak na lodzie, klękajcie narody. Jak dotychczas tylko w 8 (!) spotkaniach tego sezonu nie punktował. Zostało mu 7 spotkań, żeby pobić jeden ze swoich rekordów, który akurat wydaje się być w jakimś stopniu w zasięgu ręki. Radu to przede wszystkim genialny set up man, ale +20 bramek włożyć potrafi. 25 trafień z kampanii 11/12 to jego najlepszy rezultat. Przed nadchodzącym spotkaniem ma ich na koncie 20. 6 bramek w 7 GP? Nie jest to zadanie niewykonalne. Slovan jest teoretycznie najprostszym przeciwnikiem, w dodatku w sporym dołku. Nie podoba mi się to, co zaczyna robić GM Slovana, ale o tym może przy innej okazji. Kurs jak najbardziej do gry. W ostatnim spotkaniu 2 primery assist w tym jedna cudowna z BH. Obie przy bramkach Da Costy. Start o 17.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Admirał - UFA​

Prawda jest taka, że gospodarze to mistrzowie niewykorzystanych szans. Co mecz mnóstwo strzałów, okazji w PP i nic z tego nie wynika. Gdyby skuteczność Admirała była ciut wyższa myślę że ta drużyna nie musiałaby się martwić tym że ma 7 pkt straty do Ekaterinburga. Dziś B2B z UFA, wczoraj 1:3 przy tym, że to gospodarze byli groźniejsi i oddali więcej strzałów, niestety wystarczyło to tylko na jedną bramkę w PP. Dziś szansa numer 2 i jestem zdania że zobaczymy bardziej otwarty mecz niż wczoraj. Często gęsto w tych spotkaniach w Khabarovsku czy Władywostoku przy okazji B2B to właśnie drugi mecz jest ciekawszym widowiskiem. Ponadto gospodarze mają o co grać, tak jak pisałem 7 pkt straty do TOP8 więc nie ma miejsca na pomyłkę. Brakuje mi ostatnimi czasy dobrej gry Gynge i Bergforsa bo nie ma się co oszukiwać ale te główni kreatorzy gry ofensywnej, dobrze, że przynajmniej bracia Ushenin jako tako &quot;prosperują&quot; bo w innym wypadku byłoby słabo z ofensywą Admirała. Wchodzę w over 4.5 linia jest śmieszna, ale wczoraj skończyło się na 4 mam nadzieję że dziś to przede wszystkim gospodarze będą rozdawać karty i zdobywać bramki ;)

over 4.5 / 1.77 Pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom