>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 -turniej główny

Status
Zamknięty.
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Mecze które są rozpoczęte zostaną dokończone (jak pozwoli pogoda), reszta przesunięta na jutro.

Update: Wszystkie mecze przenieśli na jutro :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 139

kurczak-z-kfc

Użytkownik
No i tasiemka deblowa. Kursy znowu niskie, ale w szczególności na RG i Wimbledonie często mają one rację bytu. Potrzeba tylko pierwszej rundy nie tyle bez niespodzianek, co bez sensacji. ;)

Ramos/Vesely - Benneteau/Roger-Vasselin - 2 @1.25
Guccione/Sa - Cabal/Farah - 2 @1.21
Donskoy/Kuznetsov - Murray/Soares - 2 @1.15
Muller/Nielsen - Cuevas/Granollers-Pujol - 2 @1.12
Pella/Zeballos - Rojer/Tecau - 2 @1.14
Karlović/Raja - Kubot/Peya - 2 @1.48
Bryan/Bryan - Frystenberg/Gonzalez - 1 @1.15
Matkowski/Paes - Bury/Istomin - 1 @1.32
Belucci/Klizan - Pospisil/Stock - 2 @1.19
Herbert/Mahut - Groth/Tomic - 1 @1.09

@6.50
Bukmacher:
Marathonbet

Francuzi na własnej ziemi. Ostatnio fajny turniej, pokonali kilka ciekawych par. Zgranie, doświadczenie i umiejętności deblowe po ich stronie.

Kolumbijczycy przed samym French Open wygrali tytuł i potwierdzili, że są w formie. Na ziemi drewniany Guccione i Sa nie mają argumentów by to wygrać.

Murray/Soares fajne wyniki w tym sezonie, wygrana w Melbourne. Na ziemi tracą trochę atutów i nie grali najlepiej, ale jak przegrywali to z uznanymi przeciwnikami. Rosjanie klasę niżej.

Myślę, że Cuevas z Granollersem powinni w tym turnieju zajść wysoko. Muller kompletnie nie pasuje na ziemię, Nielsen też żółtodziób na tej nawierzchni. Faworyci górują zgraniem i grą z głębi kortu.

Rojer/Tecau w Madrycie odżyli i na szlemie powinni to potwierdzić. Pella z Zeballosem to składak, który zagrał ze sobą 2 turnieje 2 lata temu. Przy regularnym returnie powinny być szybkie 2 sety.

Ciekawą parę mogą stworzyć Kubot z Peyą. Nie grali jeszcze ze sobą, lecz to samo tyczy się rywali. Ivo wiadomo, serwis i nic więcej. Raja z kolei to poziom czelków. Polak z Austriakiem spokojnie powinni awansować dalej.

Nie wyobrażam sobie drugiej rundy FO bez Bryan&#39;ów. Już nie te lata i możliwości, ale w Rzymie udało się wygrać. Moim zdaniem nie będą liczyć się tu w walce o tytuł. Frystenberg z Gonzalezem przy siatce bez szału, mało kończą. Nie ta liga.

Paes legenda choć już nie w tej formie. W azjatyckich czelkach z Grothem przeciętnie, gdzie tak na prawdę powinni rządzić i dzielić. Do pary Matkowski. W konkurencji na większy mięsień piwny są bezkonkurencyjni. Z tenisem może być gorzej, ale na Burego i Istomina powinno spokojnie wystarczyć.

Jacek Skarpetka i Vasek *****ek ostatnio powalczyli z powodzeniem, mieli w zasięgu tytuł. Po drugiej stronie składak, Klizan po kontuzji. Widzę tu spokojne 2-0.

I druga Francuska para. Wygląda na formalność i tak zapewne będzie.

__

Mimo średnich wyników na ziemi problemów nie powinni mieć też Klaasen/Ram. Dodig/Melo, Kontinen/Peers też imo do grania. Fajne kursy też na doświadczone pary - Nestor/Qureshi i Stepanek/Zimonjić.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ja się akurat nie zgodzę z taką masową grą na faworytów. Buki już się trochę ogarnęły ze Szlemami i nie ma wielkich prezentów w kursach na te najlepsze pary. Kto by pomyślał, że dadzą jakieś 1.05, czy 1.09 na start na Bopanny, czy Mahutów. Dla mnie takie kursy nie są w ogóle do gry. Tak samo 1.13 na Cue z Grano, czy 1.2 na Beretów, których przecież długo nie było i Julien nie trzyma jeszcze swojej formy przez cały czas. Rywale będą wiedzieli, że mają na niego grać i może być różnie. Masa meczów z &quot;durnymi&quot; parami, które tutaj nic nie zdziałają. Sporo też par złożonych z singlistów, którzy potrafią poodbijać w deblu, chociażby Troicki z Haase, czy Mayer z Sousą. Ci drudzy wystąpią w jednym z bardziej zagadkowych meczów, bo naprzeciwko będą mieli Chardyego z Dasco. Kompletnie nie wiem, co o tym myśleć. To nie jedyne spotkanie, gdzie mam takie przeczucia. Mimo tego trafiło się kilka ciekawszych betów, ale pozwolę sobie jeszcze poczekać na pełną ofertę. Panowie już prawie w całości wystawieni przez ruskich, Panie jeszcze w ogóle, ale to kwestia kilku godzin. Później dopiszę jakieś analizy ????

Nestor/Quereshi-Cervantes/Lorenzi 2-0
Nestor/Quereshi 1.62 1xbet✅✅✅


Na start było 1.7 i to mnie bardzo zdziwiło. Spodziewałem się znacznie niższego kursu. Fakt, że dziadki mają naprzeciwko zawodników, którzy preferują cegłę, ale bez przesady. To Kanadyjczyk z Pakistańczykiem zaliczają się do czołówki debla. Może to już nie jest ten top, ale dalej jest to grono zaliczane do ATP. Lorenzi z Cervantesem to dla mnie bardziej challki. Mniejsze przystosowanie do gry podwójnej, nie ta gra na siatce. Ze względu na nawierzchnię nie muszę aż tak wspominać o serwisie i dobrze, bo Nestor nie wypada w tym aspekcie rewelacyjnie. Na cegłę i takich rywali powinno jednak wystarczyć i przy takim kursie uważam, że trzeba tego spróbować.

Kontinen/Peers-Almagro/GGL 2-1
Kontinen/Peers 1.34 1xbet
✅✅✅

Henri z Johnem zaliczają udany sezon i na cegle też im szło nieźle. Potrafili ograć m.in. Cabali, co uważam za bardzo pozytywny wyznacznik ich gry. Fin pokazywał się już na cegle z Draganją, gdzie potrafili wspólnie osiągać dobre wyniki w Mastersach. O Kangurze chyba nawet nie trzeba wspominać, świetny poprzedni sezon w parze z Murrayem. John jest bardzo uniwersalnym graczem, dobry serwis, siatka, return, jeżeli dalej będzie tak się prezentował, to w niedalekiej przyszłości może zagościć na fotelu lidera rankingu deblowego. Wiem, że to odważne stwierdzenie, wiele zależy też od jego partnera, ale to takie luźne przemyślenie. Tutaj Nikoś z GGL-em, dwaj singliści nieźli na cegle, w debla też potrafią grać, ale przewaga na serwisie, zgranie, jak i samo ogranie deblowe stawia w moich oczach Peersów jako wyraźnych faworytów w tym pojedynku.
 
W 0

wojtek9911

Użytkownik
Lajovic D./Thiem D. - Stepanek R./Zimonjic N. @1.56 na Stepanki ?! Buki chyba nie są pełni rozumu ???? moim zdaniem to genialny typ.

Jakieś argumenty? W dziale podajemy typy wraz z analizami popierającymi to, co polecamy. Miejsce na same typy jest w dziale z tematami z kuponami i z kuponami ze statystykami./Macko18

Obaj S/Z są genialni i wiele w karierze osiągnęli, nie uwierzę w to, że jutro przegrają. Wciągną nosem przeciwników tym bardziej, że Thiem będzie starał się zdobyć punkty w singlu, a Lajovic to jakiś noname ????

Lajović no name?! Ale jak?! Gdyby nie kontuzja Dusana, to wykopałby w parze z Troickim Grotha z Hewittem na AO. W tamtym sezonie potrafił wygrać w deblu turniej ATP w Stambule na cegle. Serb nie gra często w grze podwójnej, ale potrafi coś pokazać. Thiem w deblu często pokazuje spore zaangażowanie i nie przeszkadza mu w tym singiel. Na każdy mecz trzeba patrzeć szerzej, a nie stawiać tylko po nazwiskach, bo Nenad z Radkiem to już nie to samo, co jeszcze kilka sezonów temu./Macko18

Szanuje twoje zdanie aczkolwiek jak mam swój punkt widzenia ???? Zobaczymy jak to wyjdzie panie Facebookowy ekspercie od debla :p jesli wiesz o czym mówie :p

Skoro masz swój punkt widzenia, to przedstaw go dokładnie w analizie do typu, bo na razie nikt go praktycznie nie poznał./Macko18
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Przepraszam, że troszkę nie na temat, ale myślę, że to ważna informacja dla obstawiających- żeby nie mrozić kasy, według prognozy za dużo jutro nie pograją o ile w ogóle wyjdą na kort. Padać ma od rana (o godz. 11:00 gdzie maja zacząć mecze- aż 91% szans na deszcze), do późnego popołudnia

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
U 89

user18

Użytkownik
Czepiasz się kolegi wyżej o analizę bez sensu, a powiedz mi na jakiej podstawie ten typ? Sela od 2013 roku zagrał na mączce całe 13 spotkań, z czego wygrał aż dwa. Nie grał z jakimiś wielkimi tenisistami, więc może mu się tego seta uda wygrać (chociaż i to wątpliwe), ale jeżeli ogra Browna to chyba będzie musiał grać mecz życia.
chyba jasno napisałem, że Brown jest chimerycznym zawodnikiem i nie stać go na wygrywanie 3:0 z takimi zawodnikami jak Sela. Konkretny argument, co jeszcze mam Ci napisać ? Ma przestoje w grze, które Sela dziś wykorzystał i już seta ugrał ????

Zamiast sprawdzać statystyki, zacznij oglądać mecze np. Seli z &quot;supertalentem&quot; Rublevem, czy będącym w gazie Delbonisem i będziesz wiedział, że Sela jest w stanie powalczyć na mączce, z takim &quot;asem&quot; jakim jest Brown ????
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Klizan- Daniel over 3,5 seta 1,66 Bet365 ✅✅✅
Krótko, ja rozumiem, że Klizan po kontuzji, rozumiem, że Klizan nie błyszczy na cegle, ale przecież Daniel, tez nie jest wirtuzoem na mączcie, wyniki na tej nawierzchni przeciętne, zwłaszcza ostatnio. Może i japończyk wygra, ale nie wierze, że 3-0, słowak powalczy...
łatwo nie było, ale ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Lajovic - Kudla
Lajovic 1.60 Unibet ✅

Spotkanie pomiędzy zawodnikami, ktorzy nie sa w ostatnim czasie w super formie. Moim faworytem jest Lajovic, ktory potrafi grac na cegle co pokazal w ciagu kilku ostatnich lat. Kudla to amerykanin, ktory najlepiej czuje sie na hardzie, na cegle tez gra ale raczej niewiele. W ciagu kilku ostatnich lat nie rozgrywal w zadnym sezonie wiecej niz 20 meczy na tej nawierzchni natomiast Dusan regularnie na niej grywa. Forma obu jest dla mnie tutaj niewiadoma jednak stawiam na gracza ktory doszedl do 1/16 tutaj bodajze 2 lata temu
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jesli dzis deszcz przestanie padac, warto wziac Rosol wygra seta 2.5 Sportingbet
Wawrinka, Nadal, Murray.. Powiem Wam kolejny raz, ze Nole zgarnie ten tytul za 2 tygodnie.. A wiec do meczu.. Stasiu wygral Geneve, lecz ma przestoje w grze i nawet w finale z CIlicem stracil koncentracje w 2secie i mogl byc 3 set.. Ja widze po Stasiu, ze jeszcze nie jest w tej formie co rok temu.. Spojrzcie chociazby na serwis, o wiele mnie j trafia pierwszym serwisem i backhand nie na tym poziomie.. Jak dla mnie Rosol zgarnie seta bez dwu zdan tak jak w Genevie a Stas nie jest w jakies super formie, by typowac go na zwyciestwo w tym turnieju..
PS.. Jedynym tenisista, ktory moze powalczyc z Nole jest Murray.. Lecz w takich turniejach do 3 wygranych setow Murray nie ma szans z Djokerem i dobrze o tym wiecie..

A mowilem bet dnia ino brac!!! Stasiu 3:2 ✅✅✅
 
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
W Paryzu pada , i ma padac do 10.
Ma padac jeszcze po 11.
Pierwsze mecze z godz. 11:00 przesunięte przynajmniej na godz. 12:30. Nie wiem, czemu nie ma jeszcze jakiegoś luźnego tematu do RG, żeby można było popisać, bo tutaj posty zaraz są kasowane...
 
O 0

oskartrefl

Użytkownik
Pierwsze mecze z godz. 11:00 przesunięte przynajmniej na godz. 12:30. Nie wiem, czemu nie ma jeszcze jakiegoś luźnego tematu do RG, żeby można było popisać, bo tutaj posty zaraz są kasowane...
Gdzie takie info ?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Jesli dzis deszcz przestanie padac, warto wziac Rosol wygra seta 2.5 Sportingbet
Wawrinka, Nadal, Murray.. Powiem Wam kolejny raz, ze Nole zgarnie ten tytul za 2 tygodnie.. A wiec do meczu.. Stasiu wygral Geneve, lecz ma przestoje w grze i nawet w finale z CIlicem stracil koncentracje w 2secie i mogl byc 3 set.. Ja widze po Stasiu, ze jeszcze nie jest w tej formie co rok temu.. Spojrzcie chociazby na serwis, o wiele mnie j trafia pierwszym serwisem i backhand nie na tym poziomie.. Jak dla mnie Rosol zgarnie seta bez dwu zdan tak jak w Genevie a Stas nie jest w jakies super formie, by typowac go na zwyciestwo w tym turnieju..
PS.. Jedynym tenisista, ktory moze powalczyc z Nole jest Murray.. Lecz w takich turniejach do 3 wygranych setow Murray nie ma szans z Djokerem i dobrze o tym wiecie..
No tak sie sklada ze caly post to jakies fantazje to odpisze...
Uwiesiles sie Wawrinki ale jak on bedzie wygladal zobaczymy za pare dni bo wedlug mnie to ocenianie jego formy na podstawie turnieju w Genevie to spojrzenie przez krzywe zwierciadlo.Zreszta wygrywa z Cilicem 2:0 I dalej narzekanie co on jeszcze mial zrobilc?6-1 6-2?Z Rosolem to Stasiu chcial publicznosci troche przyjemnosci sprawic i pocieszyc ich dluzej swoja osoba.Nie mowie ze on wygra bo Waw potrafi poleciec w najmniej oczekiwanym momencie..no ale zobaczymy ????

A co do Murraya to juz fantazja ostra Andy w tym sezonie podobnie jak w poprzednim wymiata na maczce i juz kurde slyszalem jak mial w poprzednich dwoch turniejach przegrac z Nole.Wygral oba Djok Sam mowil ze wygral lepszy w poprzednim sezonie byla 5 setowka dla Djoka wiec jakim cudem Murray nie jest niby w stanie Teraz wygrac?

Stasia grajcie z -handi wejdzie.
To jest szkolny blad nabieranie sie na to co bylo pare dni temu.
To jest Roland Garros Stasiu mu Sparte urzadzi.
Wawrinka-8
2.110
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Rosol - Wawrinka

Rosol +1.5 seta 4.33 ✅✅✅✅✅✅✅

Krótko bo czasu mało, grali dokładnie 3 dni temu w Genewie, tam Wawrinka wygrał 2:1, rok temu w też na mączce ostatnio też wtedy wygrał 2:1, Rosol do końca mu nie leży, a ten w ostatnich tygodniach prezentuje na prawdę fajną formę, pewnie żałował gdy dowiedział się właśnie że już w 1 rundzie trafił na obrońcę tytułu. Ale mówię, na prawdę fajnie gra, 3 dni temu wygrał na mączce seta jako jedyny w tamtym turnieju ze Stanem, czemu teraz miałby niby tego nie powtórzyć? Wtedy 3 dni temu też wam podawałem ten typ na +1.5 seta i siadło
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Rosol - Wawrinka

Rosol +1.5 seta 4.33

Krótko bo czasu mało, grali dokładnie 3 dni temu w Genewie, tam Wawrinka wygrał 2:1, rok temu w też na mączce ostatnio też wtedy wygrał 2:1, Rosol do końca mu nie leży, a ten w ostatnich tygodniach prezentuje na prawdę fajną formę, pewnie żałował gdy dowiedział się właśnie że już w 1 rundzie trafił na obrońcę tytułu. Ale mówię, na prawdę fajnie gra, 3 dni temu wygrał na mączce seta jako jedyny w tamtym turnieju ze Stanem, czemu teraz miałby niby tego nie powtórzyć? Wtedy 3 dni temu też wam podawałem ten typ na +1.5 seta i siadło
Jak wygra jednego seta to ci typ nie wejdzie bo na szlemach gra sie do 3 wygranych setów, więc jesli Stan wygra 3-1, to +1.5 seta na Rosola można wyrzucic do śmietnika.... :zoltakartka:
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Wiem, ale to było pisane na szybko i troche pewnie srednio mnie zrozumieliscie, Wiem ze gra sie do 3 wygranych chyba kazdy to wie, ale mi chodzilo ze pogralem wtedy +1.5 i weszlo wiec tutaj +1.5 tez moze wejsc co nie oznaczalo ze jak wygra tez 1 seta jak wtedy to wejdzie, a po kursie 4.33 do ok 1.20 to chyba warte dla ryzyka za drobne, tyle, pozdro do usuniecia jak cos
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom