>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
A 0

alleyezonme

Użytkownik
Nie wiem dlaczego niektórzy tutaj piszą, że na Li gładko wygra:grin: nic takiego najprawdopodobniej nie bedzie mialo miejsca. Ba, moim zdaniem Li przegra finał.
Jest trochę gorszą zawodniczką, w podobnej formie, gorszą na clayu. Ale szkoda większych pieniędzy na ten finał.

Schiavone @2,00 Bet365 4/10
 
grzesiuk 0

grzesiuk

Użytkownik
WIdze ze roznice sa podzielone a co za tym idzie zwiastuje to napewno wyrownany mecz ???? ja mysle o zagraniu overa gemowego 22.5 albo overa setowego 2.5 oba kursy 2.04 i 2.15 oferuje unibet co myslicie o takim rozwiazaniu? Ja jednak bardziej z sympati postawil bym na Schavione ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: Tenis Wta Rolland Gaross 15-00 4.06.2011
Spotkanie: Schiavone- Li
Typ: 1
Kurs: 2,06
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu finalowym turnieju wielkoszlemowego na kortach ziemnych w Paryzu- Rolland Gaross w singlu kobiet triumfatorka z ubieglego roku Wloszka Francesca Schiavone spotka sie z Chinką Na li. O dziwo dla mnie faworytka bukmacherow w tym meczu jest Chinka, co nie wydawaloby mi sie takie oczywiste, ale po kolei. Chinka nie zaczela turnieju najlepiej. Przegrany set w pierwszej rundzie z Czeszka Zahlavova i Chinka nie bylo daleka od tego aby zakonczyc turniej juz po pierwszym spotkaniu. W drugiej rundzie Soler Espinosa, ale dwa wyrownane sety 6-4 7-5. Z Cirstea bylo juz lepiej, tylko cztery oddane gemy. Wygrana z Kvitova, po przegraniu pierwszego seta, dosc pewne zwyciestwo z Azarenka i wyrownane dwa sety z Sharapova. Chinke w tym turnieju mialem okazje ogladac troche z Kvitova oraz Sharapova. W tym spotkaniach w moim odczuciu nie zachwycala sporo pomagaly rywalki, ktore graja ofensywnie i psuja duzo pilek. Spotkanie z Rosjanka stalo na niskim poziomie jak na polfinal RG, a mimo wszystko to nie bylo pewne zwyciestwo Li. Wloszka natomiast rozkreca sie ze spotkania na spotkanie. Mozna to rowniez powiedziec o Li, ale Chinka mnie jakos nie przekonuje. W przeciwienstwie do Wloszki, ktora osiagnela bardzo dobra dyspozycje. Na poczatku pewne wygrane z Oudin, Dolonts, krecz Peng, trzy sety z Jankovic troche slabsze widowisko, lepszy mecz z Pavlyuchenkova rowniez 3 partie, a z Francuzka Bartoli Wloszka zagrala swietnie. Francuzka nie grala zle, to Wloszka grala naprawde bardzo dobrze. Malo psula, duzo sama wygrywala, ganiala Francuzke po korcie z jednego kata do drugiego. Francuzka nie wytrzymala tego fizycznie i dlatego nie nawiazywala takiej walki z Wloszka jak w pierwszym secie. Gdyz mimo ze ugrala w obu setach po 3 gemy, to pierwszy set wydawal mi sie bardziej wyrownany. Tak jak napisalem Chinka mnie nie przekonuje, natomiast Wloszka jest na jak najlepszej drodze do obrony tytulu sprzed roku.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Przy meczu Schiavone - Jankovic każdy pisał w jakiej to słabej dyspozycji jest Włoszka. Już z Peng powinna odpaść, teraz Jankovic ją odeśle do domu. Bardzo słabo gra, nie jest wstanie powtórzyć sukcesu z przed roku. Mniej więcej takie komentarze były podczas meczów Schiavone. Jedyny mecz jaki jej wyszedł to mecz z Pavluczenkovą. Tam podniosła się ze stanu 6-1, 4-1 i wygrała mecz. Może to właśnie ten mecz wszystkim namieszał w głowach. Owszem poczuła się mocna w tym momencie, ale Bartoli jak każdy wie to nie była przeciwniczka na półfinał. Natomiast Chinka odprawiała z kwitkiem faworytki tego turnieju: Kvitovą, Azarenkę i Szcharapovą. To musi robić wrażenie i robi na mnie. Bardzo ciężko jest ją złamać, a Włoszka często traciła swoje podanie. Może styl Franceski jest trundy, ale to właśnie ona jest pod większą presją. Wszyscy zastanawiają się czy uda jej się obronić tytuł ? Wczoraj Novak Djokovic miał dalej potrzymać passe samych zwycięstw, stać się nr 1 w rankingu i zagrać w finale z Nadalem. Możliwe, że to właśnie ta presja spowodowała tak słabą postawę w meczu z Federerem. Mam jednak nadzieję, że Panie w dzisiejszym finale choć trochę zafundują nam emocji tak jak wczoraj Roger z Novakiem. Według mnie Chinka jest faworytką tego spotkania i to ona będzie się cieszyła ze zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Przy meczu Schiavone - Jankovic każdy pisał w jakiej to słabej dyspozycji jest Włoszka. Już z Peng powinna odpaść, teraz Jankovic ją odeśle do domu. Bardzo słabo gra, nie jest wstanie powtórzyć sukcesu z przed roku. Mniej więcej takie komentarze były podczas meczów Schiavone. Jedyny mecz jaki jej wyszedł to mecz z Pavluczenkovą. Tam podniosła się ze stanu 6-1, 4-1 i wygrała mecz. Może to właśnie ten mecz wszystkim namieszał w głowach. Owszem poczuła się mocna w tym momencie, ale Bartoli jak każdy wie to nie była przeciwniczka na półfinał. Natomiast Chinka odprawiała z kwitkiem faworytki tego turnieju: Kvitovą, Azarenkę i Szcharapovą. To musi robić wrażenie i robi na mnie. Bardzo ciężko jest ją złamać, a Włoszka często traciła swoje podanie. Może styl Franceski jest trundy, ale to właśnie ona jest pod większą presją. Wszyscy zastanawiają się czy uda jej się obronić tytuł ? Wczoraj Novak Djokovic miał dalej potrzymać passe samych zwycięstw, stać się nr 1 w rankingu i zagrać w finale z Nadalem. Możliwe, że to właśnie ta presja spowodowała tak słabą postawę w meczu z Federerem. Mam jednak nadzieję, że Panie w dzisiejszym finale choć trochę zafundują nam emocji tak jak wczoraj Roger z Novakiem. Według mnie Chinka jest faworytką tego spotkania i to ona będzie się cieszyła ze zwycięstwa.

Słaba postawe? Nie nazwalbym postawy Djoko slaba... Mecz byl swietny i wyrownany, wygral Fed i tyle. Oboje zagrali na prawde dobrze. A co do finalu ze offa nie bylo, to wg mnie pewnie Francesca, uwielbiam ogladac jej gre, gesty, pozytywna energię i mam nadzieje ze wygra ponownie w Paryzu, do tego jeszcze ten backhand... ????
 
sophomore 9

sophomore

Użytkownik
Na tenisie znam się odrobinę lepiej od przeciętnego Kowalskiego, ale za to filozofię tego forum mam opanowaną do perfekcji. Wyjaśnię krótko na przykładzie dzisiejszego finału kobiet: wszyscy &quot;fachowcy&quot; grają na Schiavone - graj przeciwko Schiavone. I po raz kolejny opłacało się. Dzięki! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2

sebcio89

Użytkownik
Sophomore, też długo tu nie jestem i tak samo się tego nauczyłem. Grając &quot;pewniaki&quot; z tego forum na początku naprawdę sporo straciłem. Jednak nie ma to jak samodzielna analiza z oglądanych meczów i własne przemyślenia. Tutaj większość osób albo próbuje ustrzelić doga, często zupełnie bezmyślnie, albo wcale nie ogląda meczów i sugeruje się wyłącznie statystykami. Żeby nie było, że narzekam to kilka osób posiada jednak ogromną wiedzę na temat tenisa, jako przykład podam typy snoopdogga, im zawsze warto się przyjrzeć. A co do samego finału to miał podobny przebieg do meczu Schiavone z Pawliuczenkową, już bałem się, że Włoszce uda się dogonić Chinkę w drugim secie, gdyby tak się stało to pewnie by wygrała cały turniej. Chinka po utracie przełamania zaczęła grać bardzo nerwowo i niepewnie, szczęśliwie dociągneła do tie-breaka a w nim dopisało jej jeszcze więcej szczęścia. W mojej opinii tytuł zdobyła zasłużenie.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Na tenisie znam się odrobinę lepiej od przeciętnego Kowalskiego, ale za to filozofię tego forum mam opanowaną do perfekcji. Wyjaśnię krótko na przykładzie dzisiejszego finału kobiet: wszyscy &quot;fachowcy&quot; grają na Schiavone - graj przeciwko Schiavone. I po raz kolejny opłacało się. Dzięki! ;)
@ jezeli znasz się lepiej od ROCHA Kowalskiego z Trylogii Sienkiewicza to pokaż swoją &quot;szable&quot; tą od tego &quot;bohatera&quot; co go Zagłoba schlał i swoim fortelem przechytrzył...

pokaż Nam swoją klase, pokaż Nam jakim jesteś fachowcem - masz ku temu jutro okazje, przedstaw swoje &quot;filozoficzne&quot; argumenty i aspekty spotkania ! przekaż NAM swoje racje i spostrzezenia...

@ najlepiej stać z boku i FILOZOFOWAC - siedziec przed kompem i się mądrować !

@ osobiscie irytują mnie tacy &quot;fachowcy&quot; którzy przypominają trutnie w ulu...

Sophomore - bez urazy, ale takie opinie zostaw dla siebie, ponawiam apel - masz jakiekolwiek pojęcie o tenisie, o typowaniu to przedstaw swoje typy - zycie szybko je zweryfikuje i pokaze Twoją PERFEKCYJNĄ filozofie ...moze dzięki Twojej szacownej osobie rozbijemy bank i ogolimy BUKA...powodzenia i zamień swoją inercje w coś kreatywnego !


Andre@
 
sophomore 9

sophomore

Użytkownik
Ander@

Wiem co to gem, wiem co to set, wiem jak liczy się punkty i znam kilka nazwisk. Ot co. Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie. Z resztą to nie ma w tej chwili żadnego znaczenia. Zaglądając na to forum przed finałem, gdzie szanse były oceniane 50/50, a kursy w obie strony kuszące, zobaczyłem kilka typów na Schiavone. Na podstawie wielu obserwacji tego forum, tego działu, mogłem z czystym sumieniem stwierdzić, że rozstrzygnięcie pójdzie w drugą stronę. Dlatego też zagrałem na Li. Nie mam zamiaru się przechwalać, ani niczego udowadniać. Nie o mnie tu chodzi. Chodzi tu o &quot;fachowców&quot;, którym chciałem tylko podziękować za pomoc w podjęciu trafnej decyzji. ;)

Jest to także przestroga dla ludzi, którzy mają zamiar w ciemno brać typy &quot;fachowców&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom