>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

:siata ???? omex Tytan AZS Częstochowa - Fenerbache Istanbul
Typ : 1
Kurs : 1,42 Unibet


Pod Jasną Góre dzisiaj zawitają Turkowie z Fenerbahce. Zapowiada się ostry bój o pkt w LM. Przed siatkarzami Panasa można powiedziec trudne zadanie bo aby awansowac dalej musza dzisiejszy mecz wygrac. Może to byc nawet zwycięstwo 3:2 ważne żeby odnotowac zwycięstwo i wobec słabego początku awansowac dalej. Wejście w rozgrywki mieli mało udane i mierzyli się własnie w meczu wyjazdowym z Fenerbahce które rozgromiło nas 0:3. Następnie przyszła porażka z IRaklisem ale w tym meczu właśnie nastąpiło pewnego rodzaju przełamanie. Akademicy zaczeli grac lepiej co było także widoczne w lidze gdzie m.in ograli Jastrzebski Węgiel. Początek sezonu był bardzo nieudany ale trzeba pamiętac że zespoł był calkowicie przebudowany porównując skład z poprzedniego, jednak nie ma co juz tego wspominac. Dzisiaj wygląda to już o niebo lepiej niz na poczatku. Widac poszczególne formacje się zgrywają. Gwiazdą zespołu i jej siłą jest bez wątpienia Zbyszek Bartman który niedawno dostał SIatkarskiego Plusa za debiut roku, w pełni zasłużenie zresztą. W poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów urwali seta na wyjeździe Iraklisowi Saloniki. Jednak warto przypomnieć, że w spotkaniu tym nie zagrał Smilen Mlyakov, którego zastąpił Bartek Janeczek . Z racji że w ten week PLUS Liga odpoczywała bo rozgrywany byl mecz gwiazd wydaje się ze Bułgar zdążył wyleczyc uraz i dzisiaj juz zagra. Fenerbahce to zespoł w zasięgu Akademików i wierze z całej siły że udowodnią to na parkiecie i wygrają dzisiaj. Ich najlepszym graczem jest napewno Amerykanin Brook Billings którego w Polsce znają doskonale. Także klasą samą w sobie dysponuje Vlado Grbic i na tych graczy trzeba uważac najbardizej. Mecz będize można ogladac oczywiscie na Polsat Sport o godzinie 18.00;)


Człowiek orkiestra(fot. Zbigniew Bartman) w zespole Akademików. Od niego zależy bardzo wiele w każdym meczu.​


:siata:ACH Volley Bled - Itas Diatec Trentino
Typ : Poniżej 188,5pkt
Kurs : 1,72 Unibet


Trento po dotkliwej porażce w meczu na szczycie Serie A z Maceratą 0:3 wybiera się do Słowenii na mecz Champions League by w pewien sposób odbudowac morale w zespole i powrócic na zwycięską droge. DO tej pory w rozgrywkach LM wygrali wszystkie 5 meczów i stracili raptem 2 sety w tych spotkaniach! Miało to miejsce w spotkaniu w Wiedniu z tamtejszym AoN HotVolleys. Oba zespoły maja już zapewniony awans z grupy do dalszej fazy rozgrywek. W zespole Trento w tym spotkaniu nie zobaczymy środkowego Emmanuele Birarelli który pozostał we Włoszech. Ponadto trener Stoychew zapewnie że będzie chcial szybko zakończyc ten mecz żeby zwycięstwo podbudowało zespoł który w sobote czeka kolejny wyjazd tym razem do Pineto. Pierwszy mecz w Trento który inaugurował LM w tej grupie wygralo zdecydowanie Trento 3:0 (25:17 25:18 25:20) . Dzisiaj może nie licze na podobny pogrom ale uważam że Trento jest o wiele lepszym zespołem i udowodni wyższośc w tym meczu a linia wystawiona przez Unibet na ten mecz to aż 188,5pkt zatem musiałoby dojsc do Tie Breaka a to według mnie nie wchodzi w gre biorąc pod uwage dotychczasowe dokonania Trento w LM i fakt że nie pozwolą sobie na dodatkowe zmęczenie przed kolejnymi meczami w lidze i wyjazdem do Pineto. Oba zespoły swoich miejsc w grupie już nie zmienią i Trento będize napewno pierwsze a Bled awansuje dalej z 2 miejsca. Wg oficjalnej strony Trentino Stoychew dzisiaj wyjdzie w następującym skłądzie : Grbic, Vissotto, Winiarski, Kaziyski, Riad, Piscopo i Bari na libero. Słoweńcy natomiast są spodizewani w takim oto zestawie : Perez, Gasparini , Cundy,Cuturic, Pajenk, Eatherton i Skorc na libero. Widac po tym że sklad gosci mocny i powaznie traktują mecz wiec będą chcieli zakończyc faze grupową szybkim zwycięstwem;) Początek meczu o godzinie 20.15.


Po nieobecności w składzie w meczu z Maceratą dzisiaj Winiarski ma powrócic do gry;)


:siata:Vitoria-Dynamo Moskwa
typ: 1
Kurs : 1,72 Unibet


Otóż na pierwszy rzut w oczy wpadła mi rywalizacja w tym meczu. Portugalski zespół mimo iż nie może pochwalic się jakimś niesamowitym budżetem gra dobrze w obecnych rozgrywkach i dalej liczy się w walce o awans. Ruscy traktują ten mecz mało poważnie. Zabraknie w ich szeregach pierwszego trenera Daniele Bagnoliego który kandydował na trenera naszej kadry tak na marginesie. Razem z nim w domu zostanie kilku najlepszych graczy. Niestety nie udało mi się znaleśc potwierdzenia tego faktu który wyczytałem na stronie LM ze Dynamo dizsiaj zagra drugą szóstką ale uważam że skoro na takiej stronie pada taka informacja to coś w tym musi byc. Podczas weekendu Dynamo grało trudny mecz z Iskrą Odincowo przegrany 2:3. Warto zaznaczyc że dzisiaj urodziny obchodzi ich rozgrywający Grankin więc tak sądze że jednym z tych którzy zostali w Rosji jest właśńie on. Spekulując można uważac że także Dante czy Berezhko będą odpocywac i ich nie zobaczymy w tym meczu. Vitoria potrzebuje zwycięstwa bo w razie wygranej Noliko Masseik z Budejkami co raczej jest bardzo realne sprawa awansu będzie bardzo zagmatwana, tak więc nie ma co liczyc na innych tylko trzeba się wziąc do roboty i samemu zapewnic sobie awans a sytuacja ku temu bedzie należyta wkońcu Dynamo &quot;B&quot; groźne wcale byc nie musi;)




KUPON #59

:siata ???? omex Tytan AZS Częstochowa - Fenerbache Istanbul Typ : 1 @1,42
:siata:ACH Volley Bled - Itas Diatec Trentino Typ : poniżej 188,5pkt @ 1,72
AKO KURS : 2,44 Unibet (7/10)


KUPON #60

:siata:Copra Nordmeccanica Piacenza - Paris Volley Typ : +2,5seta Paris @1,72
:siata:Vitoria SC-Dynamo Moskwa typ: 1 @ 1,72
AKO KURS : 2,96 Unibet (4/10)


KUPON #61

:siata:panathinaikos Ateny-Iskra Odincowo Typ : 2 @ 1,72
:siata:VfB Friedrichshafen - PGE Skra Bełchatów Typ : Powyżej 160,5pkt @ 1,30
AKO KURS : 2,24 Unibet (7/10)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #59

:siata:Domex Tytan AZS Częstochowa - Fenerbache Istanbul Typ : 1 @1,42✅3:0
:siata:ACH Volley Bled - Itas Diatec Trentino Typ : poniżej 188,5pkt @ 1,72✅183pkt
AKO KURS : 2,44 Unibet (7/10)


KUPON #60

:siata:Copra Nordmeccanica Piacenza - Paris Volley Typ : +2,5seta Paris @1,72✅3:1
:siata:Vitoria SC-Dynamo Moskwa typ: 1 @ 1,72⛔1:3
AKO KURS : 2,96 Unibet (4/10)


KUPON #61

:siata:Panathinaikos Ateny-Iskra Odincowo Typ : 2 @ 1,72✅2:3
:siata:VfB Friedrichshafen - PGE Skra Bełchatów Typ : Powyżej 160,5pkt @ 1,30⛔135pkt
AKO KURS : 2,24 Unibet (7/10)
Ależ byłem zły wczoraj na mecz Skry. Pierwszą myślą jaką mialem co do tego meczu to było zwycięstwo Niemców o czym napisalem w dziale siatkówka! Jednak po dłuższych przemyśleniach postawilem na over punktowy bo nie sądziłem że zakończy się to tak jak się skończyło czyli deklasacją któregoś z zespołów, a nie chcialem stawiac przeciwko Skrze bo wierzylem w ich chęc rewanżu i ... ważne że chociaż udało się wywalczyc awans dalej.
Jak widac wszedl tylko 1/3 kupony czyli dosyc słabo a typy były bardzo dobre.. w dziale siatkówka z moich propozycji wczoraj weszło 7/8 ! Jednak dużych zysków to nie dało wczoraj. Liczyłem na Portugalską Vitorie że pokona drugie Dynamo jednak Rosjanie wygrali ten mecz na bloku zdobywając 16pkt tym elementem przy zaledwie 3pkt gospodarzy blokiem. To mówi samo za siebie. Cieszy mnie postawa Częstochowy, która pierwszy raz w historii awansowala z grupy w LM ???? Dzisiaj przed Nami losowanie i ciekaw jestem na kogo trafią polskie zespoły.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

▶Niemcy-POLSKA
Typ : Poniżej 55,5 gola
Kurs : 1,59 bet365


Pojedynek w zasadzie już o punkty które będa się liczyły w drugiej fazie mistrzostw która zacznie się w sobote. Polacy to wicemistrzowie świata a Niemcy aktualni mistrzowie zatem będziemy świadkami powtórki sprzed dwóch lat. Chciałoby się aby Nasi wzieli rewanż za tamten mecz. Wczoraj można powiedziec pewnie pokonaliśmy Tunezyjczyków po fantastycznym meczu Tomka Tłuczyńskiego który zanotował 100% Skutecznośc i zdobył 11bramek co jak na skrzydłowego wspaniały wyczyn. Niemcy na tym mundialu nie sa narazie zespołem który choć troche by przypominał drużyne z poprzednich MŚ. Wymęczone zwycięstwo z Tunezją, remis z Rosją , ogólne wrażenie narazie nie jest zbyt dobre. Wszystko się może zmienic w dzisiejszym meczu. Polacy po emocjach w meczu z Rosjanami doznali klęski z Macedonią , a wczoraj pokonali wspomnianą Tunezje. Po nieobecnościach w pierwszych meczach wrócil wczoraj już Siódmiak który wspomaga obrone. Niby Krzysztof Lijewski ma byc w pełni zdorwy na dzisiejszy mecz. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ jego brata Marcina Lijewskiego, który we wczorajszym meczu poobijał sobie kolano. Gdyby się okazało że obaj nie wystąpią kompletnie sypie nam się rozegranie. Wtedy alternatywą w sumie by był występ na lewym rozegraniu Jurasika a jego miejsce na skrzydle zająłby Kuchczyński. Jednak siła drugiej lini by na tym znacznie ucierpiała. POniżej oczekiwań spisuje się Bartek Jaszka, Wleklak nie ma takiej siły uderzeniowej z daleka. W skladzie Niemiec także nie obyło się bez kontuzji na turnieju w Chorwacji. Trener Brand ma problem z prawym skrzydłem. Już po pierwszym meczu do kraju z kontuzją wyjechał Christian Sprenger. Zatem jego miejsce zastępowal Schoeder, jednak do czasu. Otóż dopadła go gypa i Brand musiał w trybie natychmiastowym do Varażdinu ściągac Christiana Schoene. Dla przypomnienia wyniki z turnieju sprzed 2 lat : W meczu I fazy grupowej pokonaliśmy ich 27:25 . W finale biało-czerwoni przegrali 24:29. Jak widac w tych meczach nie została przekroczona granica 55,5 gola, uważam ze i tym razem to nie nastąpi. U nas wyraźne braki w drugiej linii i ciężko będzie nam o gole niestety, poza tym nasza skuteczności nie jest najlepsza. Niemcy też jakoś oszałamiająco nie grają tego turnieju więc nie liczyłbym na przełamanie dzisiaj. Poczatek meczu o godzinie 17.30 w TVP2 ????


Na Jurasiku może dzisiaj spoczywac wiele zadań gdyby się okazało że bracia Lijewscy nie wystąpią ...​



KUPON #62

▶Niemcy-POLSKA Typ : Poniżej 55,5 gola @ 1,59
▶Rosja-Macedonia Typ : Rosja -1,5 gola @ 1,55
AKO KURS : 2,46 bet365 (3/10)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #62

▶Niemcy-POLSKA Typ : Poniżej 55,5 gola @ 1,59✅30:23
▶Rosja-Macedonia Typ : Rosja -1,5 gola @ 1,55⛔30:36
AKO KURS : 2,46 bet365 (3/10)
Nie chce mi się komentowac tego kuponu ... :-|




:siata:Jadar Radom-Delecta Bydgoszcz
Typ : 2
Kurs : 1,76 bet365


Po dwutygodniowej przerwie na mecz Gwiazd wraca dzisiaj na parkiety PLUS Liga mężczyzn i na sam poczatek mecz który może dużo wyjaśnic na dole tabeli. Bo spotkają się zespoły które bezpośrednio walczą o utrzymanie. Jadar co prawda wygrał pierwszy mecz w Bydgoszczy 3:1 z Delectą jednak ostatnimi czasy Bydgoszczanie to inny (lepszy?) zespół. Po przejęciu go przez Waldemara Wspaniałego potrafili wygrac 3:2 z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle która przeciez spisuje się fantastycznie w obecnych rozgrywkach. Urwali punkty w Rzeszowie przegrywają 2:3, a także pokonali Jastrzębski Węgiel 3:2. Wszystkie te zespoły mają wysokie aspiracje, możn aby rzec że każdy z nich chciałby byc mistrzem i o to walczy, a tu Delecta wygrałą 2 z tych trzech meczów z takimi zespołami;) Przypadek? Wydaje mi się że raczej nie, bo to trener Wspaniały poukładal wszyskie klocki i zespoł gra wkońcu dobrą siatkówke. Jedynym zmartwieniem ich trenera może byc brak kontuzjowanego Krzysztofa Janczaka, ale na nim atak się nie kończy bo dobrze pod jego nieobecnosc spisuje się Dawid Konarski. Obaj mogą się jak narazie pochwalic niemalże identyczną skutecznością(42-43% w ataku) zatem większej różnicy nie powinno byc widac. Delecta posiada dosyc ciekawy skład. Marcin Nowak, Lipiński czy Sopko to dobrzy gracze jak na ten zespoł. W Jadarze nie zagrają Marcin Kocik i Wojciech Żaliński, wydaje mi się że są to bardziej poważne osłabienia. Szcególnie brak Żalińskiego będzie widoczny bardzo moim zdaniem, do tej pory zdobył on dla swojego zespołu 131pkt a więc najwięcej ze wszystkich graczy! Notabene drugi pod tym względem jest Kocik, którego także dzisiaj nie zobaczymy -98pkt! Analizując poszczególne elementy zaczynając od zagrywki , Delecta 56pkt zagrywką przy czym sam Sopko 26 asów, w Jadarze 42pkt serwisem przy czym 8pkt Żaliński i i 4pkt Kocik. Przyjęcie bdb zdecydowanie lepsze po stronie bydgoszczan 36,5% do 26,36% Jadaru. W bloku statystyki niemalże identyczne tj 0,3pkt &quot;czapą&quot; na set;)
A więc podsumowując mecz ten z gatunków za 6 punktów, Delecta w ostatnim czasie pokazała że grac potrafi z najlepszymi więc z Jadarem który w dodatku wystąpi bez dwóch ważnych ogniw dzisiaj powinni sobie spokojnie poradzic, bo ja raczej żadnego zasadnego argumentu przeciw nie znalazłem;) Chociaż wiadomo jest to sport i wszystko się może zdarzyc jednak wiele przemawia za Delectą i tak też postawie w tym meczu. Początek o godzinie 18.00 a mecz oczywiście będzie można zobaczyc w Polsacie Sport.


Pod nieobecnośc Janczaka to Dawid Konarski zdobywa kolejne pkt skutecznym atakiem. W meczu z ZAKSą zdobył 21pkt-najwięcej w zespole;)


KUPON #63

:siata:Jadar Radom-Delecta Bydgoszcz Typ : 2 @ 1,76
AKO KURS : 1,76 bet365 (9/10)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
mam takie pytanko: Skąd masz informacje, że Żaliński nie zagra, bo ja wyczytałem gdzieś na sportowych faktach, że Żaliński boryka się z urazem barku, w który wdał się stan zapalny. Dodatkowo lekarze wykryli u siatkarza uraz mięśnia podgrzebieniowego. Sam siatkarz jednak jest bardzo ambitny i liczy na to że zagra dzisiaj, więc jak to jest?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #63

:siata:Jadar Radom-Delecta Bydgoszcz Typ : 2 @ 1,76⛔3:0
AKO KURS : 1,76 bet365 (9/10)
Nie widziałem meczów Delecty z ZAKSą i Jastrzębski ale po tym co dzisiaj pokazali to nie wyobrażam sobie jak wtedy zagrała ZAKSa i Jastrzębski, hmm może grali z połamanymi rękami ???? bo tylko tak moge to wyjaśnic co dzisiaj robili siatkarze z Bydgoszczy, aż sam Wspaniały się uśmiechał ironicznie przez pewien moment, a już Pieczonka to myślałem że pomylił dyscypliny i pierwszy raz gra w siatkówke ! Normalnie żenuła :kwasny4565:
 
piaskowa5 0

piaskowa5

Użytkownik
no dokładnie Robson, też oglądałem ten mecz i to co pokazali siatkarze z Bydgoszczy to była kpina. Chociaż w 3 secie zrobili wyniki 7-11 i jeszcze widziałem cień szansy, ale jak bez bloku wali sie piłke w dolną część siatki to aż brak słów.
Co do Twoich typów to uważam je za bardzo dobre i lubie sobie czasem zapożyczyć jakis typ ;) wczoraj sie nie udało ale mam nadzieje, że teraz będzie tylko lepiej :p pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #64

⚽PSV Eindhoven-NAC Breda Typ : 1 @ 1,36
⚽Celtic Glasgow-Hibernian typ : 1 @ 1,33
⚽Dundee Utd-St.Mirren typ : 1 @ 1,72
AKO KURS : 3,14 bet365 (6/10)


Potem moooże podam jakies analizy na te mecze jak zdąze i może spróbuje pograc coś z PLUS Ligi chociaż ostatnio mam nerwa na tą lige co do obstawiania ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #64

⚽PSV Eindhoven-NAC Breda Typ : 1 @ 1,36⛔2:2
⚽Celtic Glasgow-Hibernian typ : 1 @ 1,33✅3:1
⚽Dundee Utd-St.Mirren typ : 1 @ 1,72✅3:2
AKO KURS : 3,14 bet365 (6/10)
Po tym jak Dundee odrobiło w samej końcówce straty z 1-2 i w przeciągu dwóch minut objęli prowadzenie 3-2 sądziłem że wszystko co najgorsze już za mną a tu niespodzianka w wykonaniu PSV, którego powiem szczerze byłem najbardizej pewien z tych trzech meczy :-? Widziałem kawałek ich meczu z Rodą z przed tygodnia i tam gra nie wyglądała aż tak źle, dobrze przede wszystkim poczynali sobie Mendez i Affelay na których liczylem i dzisiaj ale jak widac się przeliczylem. Nie ma co ukrywac obecna forma typów w moim wykonaniu nie najlepsza ale nie ma co się łamac, trzeba wierzyc że jutro będzie lepiej ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata:MARMI LANZA VERONA – LUBE BANCA MARCHE MACERATA
Typ : 2
Kurs : 1,50 Unibet


O ostatnich problemach Maceraty pisałem przy okazji meczu z Trento więc dużo się nie będe powtarzal Mecz na szcycei udało im sie wygrac gładko 3:0 z odwiecznym rywalem. Passe zwycięstw kontynuowali przy okazji meczów Champions League z Crveną Zvezdą Belgrad gdzie wygrali 3:1. Może słów kilka o gospodarzach tego meczu. Niemiec Frank Dehne bez wątpienia zna zawodników Maceraty wkońcu występował w tym klubie i ten okres swojej kariery uznaje za najlepszy. Teraz jednak gra w Weronie i dla nich gra najlepiej jak potrafi. Trzeba zauwazyc dobrą dyspozycje gospodarzy na zagrywce. Szczególnie Lasko i Bontje się tutaj wyróżniają mając na koncie ponad 25 punktowych zagrywek. Razem cały zespół do tej pory punktował zagrywka 101 razy. Pod tym względem gracze Maceraty wyglądają bladziej, &quot;tylko&quot; 77pkt tym elementem. A indywidualnie zawodnikiem który nie odstaje jest Igor Omrcen - 27asów. Innego typu elemnty siatkarskiego rzemiosła raczej wyrównane choć znalazło by się zawsze dużo czynników które przemawiaja za Maceratą, moim faworytem w tym meczu. Pierwszy mecz pomiędzy zespołami w tym sezonie na własnym terenie wygrała Macerata 3:0, a w całej historii wzajemnych potyczek których było 9 Świderski i jego koledzy wygrywali 7 krotnie przy 2 zwycięstwach Werony. Gospodarze mają mniej znanych siatkarzy, chociaż kilku jest naprawde świetnych, jednak przy graczach Maceraty wyglądają blado. Z całym szacunkiem dla nich ale Świderski, Martino, Vermiglio czy Podraścanin dzisiaj będą górą moim zdaniem;) Co tu dużo ukrywac licze na podtrzymanie zwycięskiej passy Maceraty i kolejne drguie z rzędu zwycięstwo w lidze w ich wykonaniu;)


Zagrywka to groźna broń gospodarzy.​



:siata:Skra Bełchatów-Resovia Rzeszów
Typ : Resovia +12,5pkt
Kurs : 1,85 Unibet


Czy ten mecz będzie hitem i zaciętym pojedynkiem na jaki wszyscy wyczekują? Hmm ciężko przewidziec, ale patrząc na potencjał jaki drzemie w obu zespołach należałoby tego oczekiwac. Wielkie przedsezonowe wzmocnienia u jednych i drugich. Najwyższe budżety w PLUS lidze. Faworytem bez wątpienia jest Bełchatowska Skra , która w tygodniu wywalczyła awans do 1/16 LM. jednak rodziło się to w bólach i można mówic przy szczęsciu. Porażka 0:3 z Friedrichshafen pokazała jak wielkie braki są obecne w zespole. Kompletnie zawodziło przyjęcie a przeciez tacy specjaliści jak Antiga, Murek i Bąkiewicz kompletnie sobie nie radzili. Teraz przed nimi powrót na ligowe parkiety i mecz przed własną publicznością gdzie już prezgrywali z ZAKSa i Jastrzębskim. Czy Resovia bedzie kolejnym zespolem który utrze im nosa. Najprawdopodobniej siatkarze z Rzeszowa zagrają w najmocniejszym składzie. Pierwszy mecz w Rzeszowie gładko wygrali gracze Castellaniego 3:0(25:23, 25:23, 25:17) i dzisiaj także sa bezsprzecznie faworytem. Ciężko powiedziec co dzisiaj może zademonstrowac Resovia, bo w ostatnim czasie ich dyspozycja to jedna wielka niewiadoma z lekkim wskazaniem na in minus. W Skrze także głosy o słabej grze Falasci który w meczu z Niemcami zagrał chyba najgorszy mecz odkąd pojawił się w Bełchatowie. Nieporozumienia ze środkowymi czy przerzucanie piłek za antenke do atakujących. Tak słabego meczu dawno nie grał. Naszczeście dla Travicy i jego zespołu wraca do gry Igła i to będzie duży atut i byc może klucz w nawiązaniu walki ze Skrą. Nie spodziewam się jakiegoś pogromu w poszczególnych setach jak to miało miejsce nie tak dawno z akademikami z Olsztyna i stawiam na +12,5 pkt na Resovie. W pierwszym meczu między tymi zespołami takie handi weszło, licze że dzisiaj będize podobnie, a nawet większy zapas oczek uzbierają Rzeszowianie;)


Po meczu z Friedrischafhen na Falasce posypały się gromy. Czy dzisiaj udowodni swoją klase ?​




KUPON #65

:siata:Marmi Werona-Lube Macerata Typ : 2 @ 1,50
:siata:Copra Piacenza - Yoga Forli Typ : Piacenza -2,5seta @ 1,60
AKO KURS : 2,40 Unibet (8/10)



KUPON #66

:siata:Skra Bełchatów-Resovia Rzeszów Typ : Resovia +12,5pkt @ 1,85
:siata:Montichiari-Martina Franca typ : 1 @ 1,30
AKO KURS : 2,41 Unibet (8/10)


KUPON #67

⚽Groningen-Ajax Typ : powyżej 2,5 gola @ 1,45
⚽Bologna-AC Milan Typ : 2 @ 1,65
⚽Real Madryt-Deportivo Typ : 1 @ 1,40
AKO KURS : 3,34 bet365 (6/10)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #65

:siata:Marmi Werona-Lube Macerata Typ : 2 @ 1,50⛔3:2
:siata:Copra Piacenza - Yoga Forli Typ : Piacenza -2,5seta @ 1,60✅3:0
AKO KURS : 2,40 Unibet (8/10)



KUPON #66

:siata:Skra Bełchatów-Resovia Rzeszów Typ : Resovia +12,5pkt @ 1,85⛔75:60
:siata:Montichiari-Martina Franca typ : 1 @ 1,30✅3:0
AKO KURS : 2,41 Unibet (8/10)


KUPON #67

⚽Groningen-Ajax Typ : powyżej 2,5 gola @ 1,45⛔1:0
⚽Bologna-AC Milan Typ : 2 @ 1,65✅1:4
⚽Real Madryt-Deportivo Typ : 1 @ 1,40✅1:0
AKO KURS : 3,34 bet365 (6/10)
heh co tu dużo pisac bardzo źle ostatnio idzie ale ileż może to trwac, wkońcu licze że zła passa zostanie przełamana. Jednak sądze że dzisiaj dużo pecha miałem. Macerata w TB prowadziła juz 10-8 by nagle przegrywac 11-14 i ostatecznie przegrali cały mecz oczywiscie. Sądziłem że mały kryzys w zespole zażegnany a on ciągle trwa jednak. Piacenza bez większych problemów.
Resovia z takimi zawodnikami dostaje kolejny cios. Travica nie radzi sobie wyraźnie z zespołem , moim zdaniem trzeba tam świeżej krwi. Może wkońcu szansa dla Woickiego, hmmm cięzko powiedziec ale espodzeiwalem się więcej po Sovii.
No i kupon z kopanej. Na sam poczatek Ajax , tyle overów zawsze pada w ich meczach a dzisiaj los chcial że trafiłem na under...
Szkoda więcej pisac. Trzeba wierzyc że wkrótce będzie juz lepiej ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Birmingham City-Derby Country
Typ : 1
Kurs : 1,72 bet365


Dzisiaj wyjątkowo próbuje swoich sił na zapleczu Premiership typując na zwycięstwo jednego z faworytów do awansu na najwyższy szczebel- Birmingham. Zespól ten obecnie zajmujhe 3msc w lidze i w ostatnim czasie dał się wyprzedzic Reading i ma do niego 2 pkt straty. Obecna dyspozycja Birmingham może i nie jest najlepsza ale nic nie trwa wiecznie. Zespół notuje fatalną passe 4 meczy bez zwycięstwa włączając w to mecz FA Cup z Wolverhampton. Czas najwyższy aby ten koszmar przerwac i zaliczyc komplet oczek w meczu z &quot;Baranami&quot;. W tym czasie w Coca Cola Championship zanotowali remisy 0:0 z Swansea i 1:1 z Cardiff na własnym boisku i przegrali 0:2 z Blackpool na wyjeździe. W zespole gospodarzy tego meczu dzisiaj raczej nie zobaczymy Stuarta Parnaby i Francka Quedrue, którzy są kontuzjowani. Obrońca Stephan Kelly natomiast jeszcze nie jest w pełni sił by zagrac od początku po przerwie spowodowanej kontuzją uda. Dobrym newsem jest natomiast powrót do składy Jamesa McFaddena. Szkot powinien wskoczyc do podstawowej &quot;11&quot; co będzie wzmocnieniem siły ognia.
Zespół derby w ostatnim czasie przejął nowy menadzer Nigel Clough, ale zbyt dobrych wyników narazie z zespołem nie ma. Jego skład może być dzisiaj uszczuplony o Stephana Pearsona znanego z występów w Celticu. Cieszyc go może natomiast fakt że do zdrowia wracają obrońca Andy Todd i napastnik Steve Davies, którzy nie mogli zagrac w piątkowym meczu FA Cup z Nottingham które zremisowali 1:1. Wcześniej Debry przegrało 2:4 na Old Trafford z ManU i 0:2 z QPR. Bilans wyjazdowy Derby w tym sezonie najlepszy nie jest 2-4-7, przy domowej solidności Birmingham 9-2-3 pozwala mi sądzić że dzisiaj piłkarze Alexa McLeisha wygrają wkońcu mecz i przełamią passe meczów bez zwycięstwa, ba jeżeli uda się wygrac będzie to pierwsza wiktoria w 2009r;)


Na udany mecz McFaddena w dniu dzisiejszym liczą kibice Birmingham i ja ;)


VS

⚽VFB Stuttgart-Bayern Monachium
Typ : Obie strzelą ? TAK
Kurs : 1,57 bet365


Na sam poczatek nowego roku za naszą zachodnią granica arcy ciekawy pojedynek Stuttgartu z Bawarczykami. Mecze z udziałem tych zespołów są bardzo zacięte zawsze. Tym razem los oba zespoły skojarzył w 3 rundzie DFB Pokal czyli poprostu Pucharze Niemiec. Na drodze do tego meczu Stuttgart musiał wygrac 5:0 z Hansą Luneburg, i 2:0 z Arminią Bielefield. Bayern natomiast męczył się bardzo w 1 rundzie z Erfurt wygrywając ostatecznie 4:3 by potem pokonac 2:0 Nurnberg. Tamte mecze dzisiaj już nie będa miały raczej znaczenia ale warto przybliżyc droge w pucharze jaką przebyły. Wiadomo z nowym rokiem w Bayernie zapowiadają walkę o mistrzostwo z Hoffenheim i jak najlepszą gre w Champions League. DFB Pokal także traktują na poważnie , co w Niemczech jest na porządku dziennym i zespoły traktują ten puchar jako ważny punkt sezonu. Przygotowania zimowe w Bayernie były bardzo udane. Zespół wygrywał mecz za meczem i strzelał kolejne bramki. Z bardziej ciekawszych meczy można podac zwycięstwo 5:0 z Mainz czy 2:0 z K&#39;lautern. Stuttgart także grywał towarzyskie mecze i 3:2 pokonał Ajax, czy zremisował 2:2 z Freiburgiem.
Składy jakie podaje kicker są najmocniejsze w chwili obecnej jakie mogą wystawic Klinsmann i Babbel.

▶ Stuttgart : Lehmann - Osorio, Tasci, Delpierre, Boka - Khedira, Hitzlsperger - Hilbert, Simak - Gomez, Marica

▶ BayernM : Rensing - Lell, Lucio, Demichelis, Lahm - Schweinsteiger, van Bommel, Zé Roberto, Ribery - Klose, Toni

Zatem jeżeli te prognozy się potwierdzą powinniśmy być świadkami dobrego widowiska okraszonego kilkoma golami. O bramki zdobywane przez Bawarczykó można byc raczej spokojnym. Siła ofensywna jest mocna, i wszystko zależy tylko od skutecznosci a jak pokazały sparingi dużo dobrego działo się w ofensywie. Stuttgart zapewne na swoim stadionie Mercedes-Benz-Arena się nie połozy i będzie również dążył do zdobycia bramek. W ataku wkońcu gra Mario Gomez, który swego czasu znajdował się na liście życzeń Bayernu właśnie. W zespole Klinsmanna w meczu z Mainz nie grali narzekający na drobne urazy Ribery i Ze Roberto ale dzisiaj są przewidywani już że zagrają od początku. A z nimi w składzie FCB zawsze jest groźniejsze.


Czy Francuz będzie dzisiaj czarował na lewej stronie ?​



KUPON #68

⚽Birmingham City-Derby Country Typ : 1 @ 1,72
⚽VFB Stuttgart-Bayern Monachium Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,57
AKO KURS : 2,70 bet365 (5/10)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #68

⚽Birmingham City-Derby Country Typ : 1 @ 1,72✅1:0
⚽VFB Stuttgart-Bayern Monachium Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,57✅1:5
AKO KURS : 2,70 bet365 (5/10)
Można by rzec wkooooońcu ;) Ale emocji nie brakowało. Bayern strzelał bramke za bramką a gospodarze dopiero w 84min za sprawą Gomeza zdobyli honorową bramkę i odetchnąłem z ulgą. Birmingham w swoim stylu a więc wymęczone zwycięstwo i passa 4 meczy bez win zakończona;)

Do tego ten fenomenalny mecz Polaków o którym nie mogłem nie wspomniec bo takie chwile się pamięta na zawsze ! Emocje do samego końca , a powiem szczerze że ze słów Wenty na ostatnim time oucie aż się śmiałem &quot; mamy dużo czasu, przerwac i rzucic&quot;. Hmm prorok jakiś czy co ;) BRAWO BRAWO BRAWO ???? No i jeszcze te Norweżki na trybunach mmm :*
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata:Itas Diatec Trentino-Sisley Treviso
Typ : 2
Kurs : 2,50 bet365


Oba zespoły grały ze sobą wiele razy. Statystyka wzajemnych gier przemawia na korzysc Sisleya. Są to 19 zwycięswt i 5 porażek na 24mecze. Dzisiaj więc będziemy świadkami kolejnego ciekawego sądze meczu. W poprzednich turniejach o Puchar Włoch spotykali się także w 1/4 w sezonie 2005/05 Sisley wygrał 3-0 , a w zesponie 2007/08 3-1. Zespół Trento w ostatnim czasie wiele podróżówal. Najpierw podróż do Ljublany na mecze LM z Bledem w którym o dziwo trener Stoychew desygnował do gry najlepszych graczy, Trento wygrało 3:1. Potem w lidze wyjazd do Pineto i wygrana 3:0 bez Michała Winiarskiego który miał grype , ale na dzisiejszy mecz ma już wrócic do gry. Ciężko powiedziec czy czasem zmęczenie w dzisijeszym meczu nie da znac o sobie. Trento gra często dwa mecze w tygodniu. Sadze że takie nadmierne eksploatowanie musi się kiedyś zemścic i czemu właśnie nie bedzie to w dzisiejszym meczu. Rywal naprawde wymagający. Przecież Sisley w ostatnich latach grał na wielkim poziomie. Był w Final Four Champions League czy zdobywał mistrzostwa Włoch. W składzie nadal posiada wielu dobrych graczy.
Trento do tej pory zagrał 10 meczy w Final Eight Coppa Italia i zdołał wygrac zaledwie 2 mecze w tych rozgrywkach! Debiut miał miejsce w sezonie 2000/01. Sisley ostatnio prezentuje się całkiem przyzwoicie zwyciężając w trzech kolejnych meczach z Modeną, Padwą i Martiną Francą. Pomiędzy rozgrywkami ligowymi udało się dwukrotnie ograc także Ukraiński Lokomotiw Charków po 3:0.
Prawdopodobne wyjściowe składy wg strony Trentino :
▶ Trentino : Della Lunga (Winiarski), Kaziyski, Grbic, Birarelli, Visotto, Riad, Bari na libero.

▶ Sisley : Ricardo, Fei , Cisolla, Papi, Gustavo ,Hübner, Farina libero.

Biorąc pod uwage historie występów i nie najlepsze mecze wzajemne z Sisleyem , do tego osłabiony Winiarski który jak widzimy może zacząc mecz na ławce i nie będize w pełni sił. Podróże w ostatnim czasie, brak okazji na zregenerowanie sił, do tego dobra dyspozycja rywala może spowodowac że będziemy świadkami niespodzianki. Tylko czy zwycięstwo Treviso będzie wogóle niespodzianką to ja bym się upierał ;) Dla mnie ten typ i kurs jest bardzo kuszący na zwycięstwo Sisleya. Napewno rozgrywki te potraktują bardzo poważnie, w pucharach nie grają w tym sezonie w LM , w lidze będą mieli ciężko w play-offach bo w tabeli są lekko mówiąc za czołówką tak więc przed nimi wielka szansa a rywala juz wielokrotnie ogrywali w swojej historii więc pora na powtórke ;) Poczatek meczu o godzinie 20.30.


Tak cieszących się zawodników Sisleya chciałbym zobaczec po dzisiejszym meczu ;)

VS

⚽Fiorentina-Napoli
Typ : 1
Kurs : 1,70 bet365


Na stadionie we Florencji dojdzie do ciekawego meczu zespołów które w ostatnim czasie sobie nie radzą. Fiora przegrała 3 mecze z rzędu z Lecce, Milanem i Juve przy czym z tej ostatniej potyczki moga byc wyraźnie niezadowoleni bo poprostu zostali skrzywdzeni przez arbitra przez którego w 32min Gilardino nie mógl cieszyc się ze zdobytej prawidłowo bramki jak wykazały powtórki bo sędzia dopatrzył się spalonego. Rywale byli z najwyższej wręcz pólki bo Juve i Milan walcza o scudetto.
Napoli natomiast wiadomo na wyjazdach gra słabo a w ostatnim czasie przestali zwyciężac nawet na własnym boisku 0:3 z AS Romą. Z wyjazdów w tym sezonie przywieźli zaledwie 2 zwycięstwa i 2 remisy ponosząc po drodze 6 porażek w bramkach 8-13. Dzisiaj bez wątpienia stratą jest dla nich absencja podstawowego bramkarza Iezzo i dowodzącego poczynaniami całego zespołu Słowaka Hamsika który pauzuje za kartki. Oprócz tych dwóch ważnych ogniw nie zobaczymy także Gargano i Contini. Popularna Viola także ma swoje kłopoty ze składem, ale oni mają zdecydowanie szerszą kadre do dyspozycji więc ewentualne braki da się uzupełnic. Dzisiaj Cesare Prandelli nie będzie mógł skorzystac z usług przede wszystkim Mutu,Joergensena, Kroldrupa,Kuzmanowica,Vargasa,Almiron. Jednak Fiora będzie miała atut w osobach skutecznego Gilardino który już 12 razy w tym sezonie wpisywał się na liste strzelców i błyskotliwego Jovetica. Ponadto własny teren gdzie gościom ciężko wygrac, co prawda udało się to w ostatnim czasie Lecce, ale do tego czasu byli tam w tym sezonie bez porażki z 6 zwyciestwami i 2 remisami.
A oto prawdopodobne składy za La Gazetta dello Sport :

▶ Fiorentina : Frey- Comotto, Dainelli, Gamberini, Gobbi- Donadel, Felipe Melo , Montolivo- Santana-Gilardino, Jovetic

▶ Napoli : Gianello- Cannavaro, Rinaudo, Aronica-Maggio, Blasi,Pazienza, Bogliciano, Vitale- Zalayeta, Lavezzi

Jeżeli ktoś dzisaij przełamie serie meczów przegranych to sądze że będzie to raczej Fiorentina która nie zwykła przegrywac meczów u siebie a gdyby tak się stało to będzie to druga porażka z rzędu Violi w co raczej nie wierze i dlatego stawiam na zwycięstwo gospodarzy w tym meczu, bo absencje Hamsika i Iezzo w zespole Napoli są bardzo trudne do uzupełnienia. Ostatnie 4 wizyty Napoli na stadionie we Florencji to 3 porażki i jedna wygrana w 2001r.


Czy Gilardino da ponownie koncert gry w dzieijszym meczy z Napoli?;)



VS

⚽Wigan-FC Liverpool
Typ : 2
Kurs : 1,72 bet365


Do niedawna jeszcze lider Premiership FC Liverpool dzisiaj walczy o powrót na szczyt chociaż nawet zwycięstwo mu tego nie zapewni bo Czerwone Diabły wczoraj wygrało 5:0 z WBA i odskoczyły rywalom ???? The Reds nie mają najlepszego okresu w ostatnim czasie. Passa remisów dla Beniteza staje się pomału nie do zniesienia i próbuje już swoich gierek psychologicznych że Fergie ma jakieś &quot;lepsze&quot; traktowanie u arbitrów ???? ale mniejsza o to. Dzisiejszy mecz dla nich będzie ważny, w najbliższym czasie czeka ich trudny pojedynek z dołującą Chelsea która za wszelką cene na Anfield będize chciała się zrewanzowac za przerwanie passy meczów domowych bez porażki zespołu The Blues. Mecz z Wigan więc powinien byc wygrany aby w lepszych nastrojach podchodzic to tej niedzielnej prestiżowej potyczki. Wspomniane remisy to mecze z Evertonem w FA Cup i lidze 1:1 i wyjazd do Stoke. Wigan poczynił postępy w swojej grze w porównaniu z poprdzenim sezonie i plasuje się na wysokim 7msc w lidze. Z The Reds czeka ich niewątpliwie wielka walka na boisku. Benitez nie musi się martwic o żadne nowe urazy w zespole i dizsiaj postawi na najlepszych graczy jakich ma do dyspozycji.
U gospodarzy Nie zagra tylko zawieszony Titus Bramble a występ Antonio Valencia stoi pod znakiem zapytania

▶ Wigan: Kirkland, Melchiot, Scharner, Boyce, Figueroa, Valencia, Brown, Cattermole, Taylor, Mido, Zaki.

▶ Liverpool: Reina, Arbeloa, Carragher, Skrtel, Aurelio, Kuyt, Alonso, Mascherano, Riera, Gerrard, Torres.

Historia pojedynków z Wigan jest krótka ale bardzo udana dla The Reds którzy z dzisiejszym rywalem jeszcze nie przegrali w historii na 7 pojedynków odnosząc 6 zwycięstw. Do tego stadion The Lactics jest dla nich miejscem gdzie Wigan nie strzelił im jeszcze bramki;) Czas najwyższy wkońcu odnieśc zwycięstwo - mowa o Liverpoolu i pokazac Chelsea że LFC nie podda się łatwo w walce o mistrza z MU... Licze na zwycięstwo The Reds ... Your Never Walk Alone:p


On ma swoimi bramkami dzisiaj sprawic że LFC wróci do zwycięstw ;)



KUPON #69

:siata:Itas Diatec Trento-Sisley Treviso Typ : 2 @ 2,50
AKO KURS : 2,50 bet365 (5/10)


KUPON #70

⚽Fiorentina-Napoli Typ : 1 @ 1,70
⚽Wigan-FC Liverpool Typ : 2 @ 1,72
AKO KURS : 2,93 bet365 (7/10)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #69

:siata:Itas Diatec Trento-Sisley Treviso Typ : 2 @ 2,50✅2:3
AKO KURS : 2,50 bet365 (5/10)


KUPON #70

⚽Fiorentina-Napoli Typ : 1 @ 1,70✅2:1
⚽Wigan-FC Liverpool Typ : 2 @ 1,72⛔1:1
AKO KURS : 2,93 bet365 (7/10)
Powiem tak - pozytywnie ;) Chociaz liczyłem na lepiej , ale co poradzisz jak Liverpool nie chce za nic w świecie powrócic na czoło Premiership :p Trzeci remis z rzędu nie wróży raczej im nic dobego w walce o mistrza, z czego z jednej strony się ciesze ale mogli dzisiaj pyknąc Wigan...
Viola zaraz po przerwie uzyskała prowadzenie by sekundy później stracic gola ale skończyło się po mojej myśli choć nie było koncertu w wykonaniu Gilardino ;) Dubelek mnie zawiódł choć sądziłem że był najlepszym rozwiązaniem z piłki na dzisiaj ...
Ważne że siatkówka nie zawiodła chociaż były bardzo dziwne momenty w tym meczu. W każdym z setów Sisley osiągał 3-4 punktową przewage by ją nagle tracic w końcówkach meczy i wtedy Trento zaczynało mieszac stąd az 3 sety kończone na przewagi dopiero. I nerwowy Tie break który jak każdy z poprzednich setów dobrze zaczął Sisley i naszczescie 5 set gra sie do 15 , bo chociaz nie mieli okazji roztwonic przewagi jak we wcześniejszych setach ;) Pozdro ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽HSV Hamburg-Bayern Monachium
typ : 2
Kurs : 2,00 bet365


Bayern walczy o powrót na czoło Bundesligi. W dzisiejszym meczu ma na to ogromną szanse lecz przed nim trudne wyzwanie- pojedynek z HSV które także marzy o jak najwyższym miejscu jednak działania tego zespołu są raczej nieadekwatne do tego jakie cele sobie stawiają. Sprzedaż De Jonga do Man.City, odejście latem Olica do Bayernu wlaśnie. Tak się nie powinno dziac w zespole który chce zostac mistrzem. Dodatkowo dzisiejszy pojedynek Ivica Olic będzie zmuszony opuścic z powodu zawieszenia , a meczu DFB Pokal z TSV 1860 Monachium zdobył on wszystkie bramki dla swojego teamu a HSV wygrało 3:1. Bayern w tym czasie rozgromił na wyjeżdzie Stuttgart 5:1 i nie wykorzystał jeszcze karnego (Ribery w sam środek podcinką w ręce Lehmanna:p). jednak styl w jakim Bawarczycy wygrali ten mecz pozwala snuc nadzieje że są bardzo dobrze przygotowani do rundy rewanżowej, sparingi wygrywali z każdym strzelając po kilka bramek. Klinsmann śmiem twierdzic dobrze przygotował zespoł na wiosne. HSV jest owszem groźne na swoim stadionie ale z Bayernem w ostatnich latach się tutaj grało wyjątkowo ciężko gospodarzom. W poprzdenim sezonie padł remis 1:1, ale we wcześniejszych 6 pojedynkach Bawarczycy 5 -krotnie wyjeżdzali stąd z 3pkt raz tylko przegrywając w roku 2005.
Jeżeli chodzi o absencje to u gospodarzy brakuje sprzedanego De Jonga, zawieszonego Olica, Castelena, Atouby. To są największe straty. Klinsmann zaś nie może dzisiaj liczyc na Podolskiego, Oddo i Kroosa. Poza Oddo nie są to gracze kluzcowi w składzie. Zatem większe braki u HSV. Szczególnie brak Olica będzie bardzo widoczny. Gracz ten zawsze zostawia wiele zdrowia na boisku i walczy można powiedziec za dwóch, dodatkowo jest skuteczny , wręcz bezcenny gracz HSV.

Przypuszczalne składy za kickerem :

▶ HSV : F. Rost - Demel, B. Reinhardt, Mathijsen, Aogo - Jarolim, Benjamin - Trochowski, Jansen - Petric, Guerrero

▶ BayernM: Rensing - Lell, Lucio, Demichelis, Lahm - Schweinsteiger, van Bommel, Zé Roberto, Ribery - Klose, Toni

Kurs bardzo kusi by postawic na Bayern i tak też czynie. Pokazali we wtorek wysoką dyspozycje, mecze z HSV są bardzo prestiżowe dla nich, dodatkowo nie zagra Olic, czy po tym meczu Bayern wróci na szczyt to są główne czynniki przemawiające za wygraną gości w tym meczu. A jak będzie się przekonamy już dzisiaj. Początek o 20:30.


Czy brak Olica da się we znaki gospodarzom dzisiejszego meczu?​


VS

⚽Roda Kerkrade-Heracles Almelo
Typ : 1
Kurs : 1,75 bet365


Dla Rody będzie to ważny mecz z gatunku tych o &quot;6pkt&quot;. W dalszym ciągu walczą o utrzymanie w Eredivisie i by pozostac w grze muszą dzisiejszy mecz wygrac a rywal wydaje się byc &quot;dobry&quot; na przełamanie czarnej serii i odniesienie zwyciestwa. Za Rodą inauguracja wiosny z trudnymi rywalami : remis 1:1 z PSV i porażka na Abe Lenstra z Heerenveen 0:2. Przed nimi w środku tygodnia kolejny arcytrudny pojedynek wyjazdowy z AZ Alkmaar i tam zdobucie pkt będzie graniczyło z cudem. jeżeli chodzi o absencje to w Rodzie nie zagrają : Tytoń (GK 0 mezców) Mardulier (GK 0 meczów) van Tornhout(CF 0 meczów) Lachambre (DF 0 meczów). Mozna więc rzec że są to żadne braki kadrowe bo żaden z zawodników nie zagral jeszce w tym sezonie. Zatem gospodarze przystępują w najlepszym z możliwych składów z Sekou Cisse( 3 gole) Hadouirem(3 gole ) i Janssenem (4 gole ) na czele.
Heracles dzisiaje będzie sobie musiał poradzic bez : Wuytens (DF 18 meczów/3 gole ) Bridji(MF 9 meczów / 1gol ) Steur ( 5 meczów). Najgroźniejszym zawodnikiem gości będzie bez wątpienia van den Bergh( 15 meczów / 4gole) Ale Heracles na wyjazdach grac nie potrafi. W tym sezonie na 9 meczów poza własnym stadionem przywiózł zaledwie 3pkt za 3 remisy i zdobywająć tylko 6 goli. Wiosne zaczeli od remisu w Hadze 2:2 z ADO by potem u siebie przegrac 1:2 z Twente. Atutem tego zespołu jest gra na sztucznej nawierzchni w meczach domowych. Dodatkowo stadion Rody im nie leży. Na ostatnie mecze w Kerkrade przegrywali 1:2, 0:7 i 1:2. Dzisiaj licze na podobny wynik tj zwycięstwo Rody która powinna zapunktowac w tym meczu, bo jesli nie teraz to kiedy ?!


Roda musi od samego początku walczyc o życie w tym meczu .​


KUPON # 71

⚽HSV Hamburg-Bayern Monachium Typ 2 @ 2,00
⚽Roda Kerkrade-Heracles Almelo Typ : 1 @ 1,75
AKO KURS : 3,50 bet365 (6/10)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON # 71

⚽HSV Hamburg-Bayern Monachium Typ 2 @ 2,00⛔1:0
⚽Roda Kerkrade-Heracles Almelo Typ : 1 @ 1,75✅3:1
AKO KURS : 3,50 bet365 (6/10)
Roda wykorzystała swoje szanse na punkty i je zdobyła pewnie wygrywając.
Bayern natomiast nie potwierdził swojej skutecznosci z ostatnich meczy i dzisiaj z tego co widzialem to marnował kolejne okazje szczególnie nie wiem jak Klose nie trafił z 4m w ok 80min meczu, miał przed soba niemal całą bramkę otwartą a on uderzyl wprost w obrońce, bramka dla HSV też taka jakaś dziwna... ale trudno się mówi ;) Może dzisiaj będzie zdecydowanie lepiej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Borussia Dortmund-Bayer Leverkusen
Typ : Oba strzelą ? TAK
Kurs : 1,53 bet365


Na Signal Indua Park sobotni hit w Bundeslidze. Po wczorajszym rozczarowaniu Bayernu w Hamburgu czas na kolejny dobry mecz za naszą zachodnią granicą. W środku tygodnia oba zespoły grały w DFB Pokal. Borussia przegrała u siebie z Werderem 1:2 ewidentnie nastawiając się na gre z kontry. Widac było że trener Klopp popracował nad taktyką i cały zespół bardzo dobrze kryje i zacieśnia pole gry. Jednak kiedy Werder przycisnął to obrona nieco się gubiła w swoich poczynaniach , szczególnie przy stałych fragmentach gry które wywoływały duże zamieszanie pod bramką Weidenfellera. Niema co tu dużo mówic defensywa BVB nie jest jeszcze w szczytowej formie. A dzisiaj naprzeciw Aptekarze którzy zawsze grają ofensywnie, bo przecież mając w składzie takich napastników nie ma co się skupiac na obronie;) Oto jak wyglądają absencje w obu zespołach.
Dortmund : Kehl (MF 13 meczy/1gol ) Hummels (DF 12 meczy /1gol ) Błaszczykowski ( MF 17 meczy /1gol ) Dede (DF 1 mecz ) R.Kovac (DF 4 mecze) Hajnal (MF 14meczy/3 gole).
Zatem potwierdzic się może moja teza o braku zgrania w defensywie skoro kilku kluczowych graczy wypada a główne role przejąc w obronie będa musieli 22-letni Felipe Santana(6meczy/3gole) i 20-letni Subotic.(17meczy/5goli).
W zespole Aptekarzy braknie dzisiaj : Gresko (DF 0 meczy ) B.Fernandez(GK 3 mecze) Schneider ( MF 0 meczy) .
Trener Labbadia ma wszystkich najlepszych graczy do dyspozycji. Ofensywa jest silna. Błyszczy szczególnie Helmes( 17 meczy/12goli ), a stara się nie odstawac Kiessling (17 meczy/8goli ).
Prawdopodobne składy by kicker :

▶ Dortmund: Weidenfeller - Owomoyela, Felipe Santana, Subotic, Y.-P. Lee - Tinga - K.-P. Boateng, Kringe - N. Sahin - Frei, Zidan

▶ Leverkusen : R. Adler - Castro, Sinkiewicz, M. Friedrich, Kadlec - Rolfes - Renato Augusto, Vidal, Barnetta - Kießling, Helmes

Oba teamy stawiają na ofensywe a w zespołach ma kto strzelac gole. Mecze pomiędzy zespołami w historii niemal zawsze obfitowały w bramki gdzie za przykład podam tylko 7 ostatnich meczy w których każdy z zespołów strzelał minimum bramke;) Sądze że BVB u siebie potrafi strzelic gola a Leverkusen majac na uwadze lekkie zamieszanie BVB w obronie i słabszą dyspozycje w tej formacji to Aptekarze potrafią znaleśc na nich recepte i strzelic coś .


Czy Kiessling uraduje Aptekarzy ?;)


VS

⚽Ajax Amsterdam-SC Heerenveen
typ : Oba strzelą ? TAK
Kurs : 1,57 bet365


Na Arenie w Amsterdamie spotkają się dzisiaj dwa czołowe teamy tego sezonu w Eredivisie. Ajax jest na 2msc ze stratą 6pkt do AZ i za wszelką cenę będzie chciał wygrac dzisiejszy pojedynek. SC Heerenveen plasuje się na 4msc ze stratą 6pkt do Joden i będą chcieli ich dogonic. Do czego więc zmierzam, otóż oba zespoły zdecydowanie postawią na ofensywe w tym meczu która króluje w lidze Holenderskiej o czym wiemy nie od dziisaj jednak zarówno Ajax jak i Heerenveen dużo bramek strzelają. Ajax najlepszy wynik w lidze 45bramek a Heerenveen ex equo z AZ po 41 goli plasują się na 2msc pod tym wzdlędem. W Eredivisie nie ma czegoś takiego jak mecz na szczycie w którym trzeba bronic wyniku, tam się nie kalkuluje i dąży się do zwycięstwa zatem tak samo pewnie będzie i w tym meczu. Jeżeli chodzi o absencje to Marco van Basten nie skorzysta ze : Sno (MF 10 meczy /1gol ) Aissati (MF 0 meczy) Enoh (MF 11 meczy) Vertonghen (DF 19 meczy/3gole ) Donald (MF 0 meczy). Poza Belgiem Vertonghenem reszta osłabien nieznaczna bo Aissati nie może grac od dłuższego czasu już, a Sno nie zawsze dostaje szanse gry od poczatku i częsciej pojawia się w skłądzie na końcówke meczy.
Goście dzisi zagrają bez : Roorda (DF o meczy) Elm (MF 2 mecze). Mecze w historii pomiędzy tymi zespołami zawsze obfitowały w bramki i nie wyobrażam sobie aby dzisiejszego wieczora mogło być inaczej;) Chciałem postawic na powyżej 2,5 gola w tym meczu ale kurs 1,36 mnie tak rozbwaił ???? że zrezygnowałem i widze zdecydowanie wyższy i nawet wydaje się że pewniejszy typ na to że oba strzelą 1,57. Ajax ma coś do udowodnienia za porażke w Groningen 0:1 a Heerenveen napewno się nie podda a na Arenie jakiegoś gola powinni strzelic bo zawsze defensywa była i jest bolączką Ajaxu a w ataku SCH ma m.in Beerensa(7goli) Pranjica (13goli). Mecz w Polsacie Sport live.


Na tym stadionie zawsze pada wiele bramek. Oby dzisiaj obie strony także potrafiły skierowac piłke do siatki ;)


KUPON #72

⚽Dortmund-Leverkusen Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,53
⚽Ajax-Heerenveen Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,57
AKO KURS : 2,40 bet365 (8/10)



P.S w tym poście będe dodawał kolejne analizy które być moze będe pisal i napisze tutaj swoje kolejne kupony na dzisiaj...ale zdecydowanie później
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Siema ???? wiem ze za bardzo nie lubisz jak Ci śmiecą w temacie ???? ale zacząłęm przeglądać Twój temat od początku i zauważyłem że gdy grałeś singlami szło Ci to wszystko bardzo dobrze , byles sporo na ✅ teraz masz troche pecha bo jak stawiasz 2-3 mecze na kuponie to jeden najczęściej nie wchodzi. typy masz bdb ale trochę brak szczęście :| przemyśl to i może warto jednak choć by na jakiś czas wróćićdo singlów ???? pozdro ✅✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

:siata:Jastrzębski Węgiel-AZS Olsztyn
Typ : 1
Kurs : 1,44 bet365


Niestety nie zdążyłem postawic na Czewe +1,5 seta ... ehh ale mam w zanadrzu kolejny typ na dzisiejsze mecze....
Można powiedziec że Jastrzębski poza kilkoma wyjątkami ma patent na rywala. To samo przemawiało za wygraną Czewy która z Resovią nei przegrała 13 meczów z rzędu! Widac Sovii daleko jescze brakuje do nawiązania do czołówki ale miało byc o meczu Jastrzębskiego. Zatem sądze że gospodarze wygrają ten mecz. Własna specyficzna hala w któej zawsze ciężko się gra rywalom.
Najważniejszym newsem dla kibiców w Jastrzębiu jest powrót do pełnej dyspozycji Francuza Samicy, który kilka tygodni temu, podczas spotkania z Lokomotiwem Kijów wybił palec lewej ręki. Zawodnik będzie co prawda występował ze specjalną opaską na ręce ale ona nie przeszkadzała w pucharowym meczu w Bielsku gdzie już wystąpił tak więc jak zapewniają trenerzy dzisiaj będzie do pełnej dyspozycji co cieszy. Kontuzjowany natomiast jest drugi atakujący i zarazem zmiennik Roberta Prygla - Marcin Grygiel który ma problemy z barkiem i dzisiaj nie zagra napewno. Ponadto dziisaj Adam Nowik nie zagra na środku a jego miejsce zajmie Patryk Czarnowski, który na poczatku grywał w podstawowej szóstce ale ostatnio był rezerwowym zatem dzisaj przed nim wielka szansa. A kto bedzie w razie czego zastępował Prygla, sądze że Igor Yudin który dobrze rozwija się w ataku. Mecz ten to pojedynek o 3msc w PLUS Lidze.
Atutem gospodarzy będzie bez wątpienia zagrywka. W ich hali ciężko jest serwowac gościom a w początkowych setach serwisy Prygla, Freriksa czy Samicy będą piekielnie trudne.
Ponadto Jastrzębianie mają porachunki do wyrównania za porażke w &quot;Uranii&quot; 1:3;)

KUPON #73

:siata:Jastrzębski Węgiel-AZS Olsztyn Typ : 1 @ 1,44
⚽Juventus-Cagliari Typ : 1 @ 1,36
AKO KURS : 1,96 bet365 (8/10)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom