>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #38

:siata:Cuneo-Montichiari Typ : over 183,5pkt @ 1,83⛔138pkt
:siata:Trankweldor Modena- Marmi Lanzi Werona Typ : 1 @ 1,60✅3:1
AKO KURS : 2,92 bet365 (8/10)
No cóż Montichiari nie udało się zdobyc twierdzy Cuneo które dalej podtrzymuje wspaniałą serie meczów na własnym parkiecie. Modena planowo weszła chociaz w mecz weszli nie najlepiej doznając porazki w 1 secie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

????Ernests Gulbis-Paul Henri Mathieu
Typ : 1
Kurs : 1,50 bet365


Łotysz pokonał 64 64 murowanego faworyta Novaka Djokovica runde wcześniej. Dzisiaj stoi przed szansą awansu dalej a na jego drodze Francuz Mathieu który także w zasadzie bez problemów wygrał z Gabaszwilim 63 63. Gulbis dobrze prezentował się w serwisie. Zanotował 4 asy a skutecznośc 1 serwisu na poziomie 62%.. Mający odpowiednie warunki tj 190cm wzrostu Gulbis ma atut w postaci serwisu. Także Mathieu w meczu z Gabaszwilim zademonstrował dobry serwis i zdobył 9asów. Francuz ma już swoje lata co przy Gulbisie można powiedziec inne pokolenie ;) Po zwycięstwie z Djoko uważam że najlepszy w chwili obecnej Łotewski tenisista potwierdzi to dzisaij i wygra mecz z Mathieu. Wyżej w rankingu jest Francuz ale to dzisiaj nie będize odgyrwało żadnej roli i sądze że mecz padnie łupem Gulbisa.


Co do Tipsarevica to mam nadzieje że jego problemy z kontuzjami już za nim i zacznie w tym sezonie grac na wysokim poziomie a tak potrafi co już udowadniał w swojej karierze. Sela to na dobry początek dobry przeciwnik tak mi się wydaje bynajmniej na tą chwile ;)


KUPON #39

????Ernests Gulbis-Paul Henri Mathieu Typ : 1 @ 1,50
????Dudi Sela- Janko Tipsarevic Typ : 2 @ 1,50
AKO KURS : 2,25 Bet365 (6/10)



Wpisuje jeszcze jeden kupon na NHL ;)

KUPON #40

:hokej:ATL Thrashers - PIT Penguins (Handicap)Typ : PIT Penguins -1.5 @ 2,30
:hokej:pHL Flyers - WAS Capitals(Zwycięzca -ML) Typ : WAS Capitals @ 1.62
AKO KURS : 3,73 Bet365 (1/10)
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Widzę, że ponownie mamy takie samo zdanie. Gulbis rzeczywiście zapowiada się na mocnego w tym sezonie. Dość spokojnie ograł Djokovicia. Tak jak mówisz, ranking tutaj nie będzie miał kompletnie żadnego znaczenia. A co do seriwsu obu panów to zdecydowanie mocniejszy Gulbisa. A Mathieu taka norma w granicach 5-10 asów na hardzie. Widzę tylko jednego faworyta. Powodzenia.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #39

????Ernests Gulbis-Paul Henri Mathieu Typ : 1 @ 1,50⛔3:6 4:6
????Dudi Sela- Janko Tipsarevic Typ : 2 @ 1,50✅6:7 4:6
AKO KURS : 2,25 Bet365 (6/10)



KUPON #40

:hokej:ATL Thrashers - PIT Penguins (Handicap)Typ : PIT Penguins -1.5 @ 2,30✅1:3
:hokej:PHL Flyers - WAS Capitals(Zwycięzca -ML) Typ : WAS Capitals @ 1.62✅1:2
AKO KURS : 3,73 Bet365 (1/10)
Niestety Gulbis mnie zawiódl ... Ale za to NHL się udało, przełamanie Pingwinów wreszcie nastąpiło dzisiaj w nocy po 5 porażkach z rzędu;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #41

:hokej:Espoo Blues-ZSC Zurich Lions Typ : powyzej 5,5gola @ 1,80
:hokej:Mora-Bofors typ : Mora @ 1,45
AKO KURS : 2,61 Bet365 (5/10)


Może jeszcze później się na coś zdecyduje ale to zobaczymy co przyniesie czas...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #41

:hokej:Espoo Blues-ZSC Zurich Lions Typ : powyzej 5,5gola @ 1,80⛔1:4
:hokej:Mora-Bofors typ : Mora @ 1,45✅7:3
AKO KURS : 2,61 Bet365 (5/10)
Nie udało się ale nei spodziewałem się że Espoo tak słabo zagra na wlasnej tafli i nie powalczy o odrobienie strat z pierwszego meczu. Mora bardzo ładnie i pewnie wysoko wygrała. Dzisiaj nic nie zagrałem bo nie widzialem nic ciekawego a na siłe nie gram . Jutro można już się czegoś spodziewac bo myślę że znajdzie się coś ciekawego w ofercie ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Na dzień nic ciekawego do grania nie widzialem. Teraz dopiero usiadlem do analizy i wydaje mi się że taki oto dubel będzie ciekawym rozwiązaniem na noc.

KUPON #42

????Cleveland Cavalleries-Boston Celtics typ : powyżej 179,5pkt @ 1,52
:hokej:Washington Capitals-Columbus Blue Jackets Typ : WSH Capitals -1,5gola @ 1,90
AKO KURS : 2,91 bet365 (5/10)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #42

????Cleveland Cavalleries-Boston Celtics typ : powyżej 179,5pkt @ 1,52✅98:83
:hokej:Washington Capitals-Columbus Blue Jackets Typ : WSH Capitals -1,5gola @ 1,90⛔0:3
AKO KURS : 2,91 bet365 (5/10)
Mecz na szczycie w NBA nie zawiódł i padła oczekiwana przeze mnie linia punktów, Celtowie coś słabo w ostatnim czasie a Kawalerzysci na swoim parkiecie mogą się już pochwalic bilansem 19-0 !! ????
Jeżeli chodzi o NHL to handi weszło ale nie ta drużyna co miała wygrac wygrała ;) Cóż tragedii jeszcze nie ma ale ostatnie kupony są pechowe ... Może dzisaij się bardziej poszczęści.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

▶Gregor Schlierenzauer-Wolfgang Loitzl
Typ : 1
Kurs : 1,71 bet365


Loitzl wygrał we wspaniałym stylu Turniej Czterech Skoczni. W swoich skokach które były wręcz idealne stylowo dostawał najwyższe noty. Gregor widac było że bardzo chcial ale nie był w stanie pokonac kolegi z reprezentacji. Teraz rywalizacja przenosi się na mamucią skocznie do Kulm- rodzinnej miejscowości Wolfganga. I Wydawało by się że to Loitzl będzie tutaj faworytem przed własną publicznoscią. Ja jednak mam odmienne zdanie na ten temat. Loty to nigdy nie była specjalnosc WOlfganga. Gregor kiedy po raz pierwszy dostał szanse skakania na mamutach to poprostu zakochał się w dalekich lotach i wygrał wszystkie konkursy w których startował na mamutach. Dzisiaj także dał próbke swoich możliwosci w kwalifikacjach skacząc na 209,5m , Loitzl mial 208m. Co prawda to nie wielka różnica która może byc nadrobiona w notach , ale sądze że w konkursie to Schlieri odpali takie skoki że noty nie będą tutaj decydowały aż tak jak na skoczni średniej;)

Dla podwyższenia ako dodałem sobie typ na Murraya. Gra on w obencej chwili chyba najrówniej. Mecz z Roddickiem zapewne będzie ciężką przeprawą ale wierze że skończy sie po mojej myśli ;)

KUPON #43

▶Gregor Schlierenzauer-Wolfgang Loitzl Typ : 1 @ 1,71
????Andy Roddick-Andrew Murray Typ : 2 @ 1,25
AKO KURS : 2,13 bet365(4/10)



KUPON #44

:siata:Sisley Treviso- Trankweldor Modena Typ : 1 @ 1,45
⚽Stoke-FC Liverpool Typ : poniżej 2,5 gola @ 1,90
AKO KURS : 2,75 bet365 (7/10)





P.S w tym poście będe dodawał kolejne swoje kupony
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Nie zgadzam się z Twoim typem na Murraya, sam gram na Roddicka i myślę, że to on zatriumfuje.

Murray zmaga się chyba z jakąś lekka kontuzją nie grał rewelacyjnie Andy, to Federer pokpił sprawę.

Moim zdaniem Roddick wygra po cieżkiej walce.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Murray umie grac z Amerykaninem- wygrał z nim jak jeszcze nie był sławny... teraz wg. mnie Muarry jest najlepszym tenisistą swiata i wygra ten turniej i mysle ze final AO bedzie jego... Roddick mogł wczoraj przegrac gdyby Monfils mial tylko troche wiecej szczescia...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #43

▶Gregor Schlierenzauer-Wolfgang Loitzl Typ : 1 @ 1,71✅1msc-7msc
????Andy Roddick-Andrew Murray Typ : 2 @ 1,25✅4:6 2:6
AKO KURS : 2,13 bet365(4/10)



KUPON #44

:siata:Sisley Treviso- Trankweldor Modena Typ : 1 @ 1,45✅3:0
⚽Stoke-FC Liverpool Typ : poniżej 2,5 gola @ 1,90✅0:0
AKO KURS : 2,75 bet365 (7/10)
No i ładnie się udało trafic wczoraj ;) Oby tak dalej i dzisiaj podtrzymac passe.

ROK 2009​


KUPONY : 12
Trafione : 6 Nietrafione : 6

Typy : 26
Trafione✅20 Nietrafione⛔6

▶Skoki 2/2 100%
:siata:5/6 83%
⚽4/6 67%
????5/6 83%
:hokej:3/5 60%
????1/1 100%

BILANS✅34,09j​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON # 45

:siata:RPA Perugia - Lube Banca Macerata Typ : 2 @ 1,75
⚽Napoli-Catania Typ : 1 @ 1,57
AKO KURS : 2,75 Bet365 (7/10)



KUPON #46

⚽Udinese-Sampdoria Typ : 1 @ 2,20
AKO KURS : 2,20 Bet365 (6/10)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No niestety niedziela z tego co zauważyłem to z siatki chyba nikomu nie dała zarobić. Ja miałem od kilku dni obawy w stosunku do Maceraty, gdyż w ostatniej kolejce się męczyli a Perugia w całkiem dobrej formie (pisałe z resztą to w temacie) i zdecydowałem się zagrać Copre a ta 0-3 do tyłu, czyli czy tak czy siak i tak na minus. W tym tygodniu LM, więc mam nadzieje ze się odrobi, mam już kilka typów, czekam na twoje przemyślenia, ale trzeba jeszcze poczekać na ofertę buka.
 
pge 0

pge

Użytkownik
No niestety niedziela z tego co zauważyłem to z siatki chyba nikomu nie dała zarobić. Ja miałem od kilku dni obawy w stosunku do Maceraty, gdyż w ostatniej kolejce się męczyli a Perugia w całkiem dobrej formie (pisałe z resztą to w temacie) i zdecydowałem się zagrać Copre a ta 0-3 do tyłu, czyli czy tak czy siak i tak na minus. W tym tygodniu LM, więc mam nadzieje ze się odrobi, mam już kilka typów, czekam na twoje przemyślenia, ale trzeba jeszcze poczekać na ofertę buka.

Dokładnie. Drużyny nawaliły i buki wygrały z nami ???? Jednak niedługo LM,
razem wierze, że ogramy ich i z nawiązką odrobimy kase ????
Co ciekawe Macerata prowadziła 8:6, jednak nie utrzymała przewagi.
A Perugia odskoczyła.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON # 45

:siata:RPA Perugia - Lube Banca Macerata Typ : 2 @ 1,75⛔3:2
⚽Napoli-Catania Typ : 1 @ 1,57✅1:0
AKO KURS : 2,75 Bet365 (7/10)



KUPON #46

⚽Udinese-Sampdoria Typ : 1 @ 2,20⛔1:1
AKO KURS : 2,20 Bet365 (6/10)
rzeczywiście dzisaij Macerata nie jednemu typerowi popsuła kupon ... Dodam od siebie tylko ze było to dopiero 2 zwycięstwo Perugii w bezpośrednich meczach z Macaratą. A meczy tych było już razem z dzisiejszym 16 tak więc nawet tak dobra statystyka wygranych Lube Banci nic nie dała. Zespół wyraźnie jest pod formą w ostatnich 3 meczach ...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

:siata:Skra Bełchatów-Panathinaikos Ateny
Typ : 1
Kurs : 1,35 Bwin​


V kolejka w grupie śmierci jak śmiało można nazwac grupe gdzie gra Skra, Odincowo, Panatha i Friedrishafen. Mecz z Panathinaikosem mógł sprawic że Skra zapewniłaby już sobie awans z grupy. Do tego był potrzebny jeden warunek. Wygrana Odincowa z Niemacmi który nie został jednak spełniony bo dośc oczekiwanie Rosjanie przegrali u siebie 1:3. Jutrzejszy mecz tak więc będzie o jeszcze większym ciężarze gatunkowym i nie będzie go można przegrac by spokojnie podchodzic do ostatniej kolejki. W lidze Skra odprawiła z kwitkiem Olsztyn 3:0 w stylu który przypomina wielki zespoł. Przecież wygrane w setach 25:15, 25:13, 25:17 z bezpośrednim rywalem walczącym o mistrza to nie lada wyczyn. Wśród mistrzów Polski panuje ogromna mobilizacja. - &quot;Może nawet trzeba będzie trochę tonować emocje &quot;- uważa Nawrocki. W dobrej formie zdają się byc Murek i przede wszystkim Pliński. Wkońcu trener Castellani ma wszystkich graczy do dyspozycji i nie będzie mowy o odpuszczaniu tego meczu. Dotychczas wszystkie mecze Skry w LM kończyły się w trzech setach. Były to dwa zwycięstwa i dwie porażki. W meczu w Atenach Skra wygrała 3:0 i nikt nie miałby nic przeciwko aby ten sam wynik powtórzyc w dniu jutrzejszym na co licze ;) Transmisja z meczu w Polsacie Sport od godziny 18.00 .



:siata:Knack Randstad Roeselare-Lube Banca Marche Macerata
Typ : 1
Kurs : 1,50 Bwin


Z punktu widzenia obiektywnego kibica siatkówki mecz ten zapowiada się bardzo wyrównanie. Zmierzą się ze sobą wkońcu lider i wicelider grupy C, tak więc emocji zabraknąc nie powinno. Faworyta jednoznacznego trudno wskazac. Buki wyraźnie faworyzują Belgów i maja ku temu podstawy bo przeciez Macerata w ostatnich meczach ligowych gra fatalnie. Dwie porażki w 3 ostatnich meczach nie przystoi zespołowi na takim poziomie z takimi zawodnikami. Jeżeli chcą walczyc o wysokie cele należy wygrywac częsciej. W niedziele doznali porażki z Perugią 2:3 kiedy wydawało się że mają mecz na wyciągniecie ręki prowadząc 2-0 w setach sprawdziło sie siatkarskie porzekadło... W tamtym meczu parkiet z kontuzja kolana opuścil Sebastian Świderski i nie wiadomo na ile bedzie w stanie pomóc kolegom w dniu jutrzejszym. Jednak gdyby nie udało sie mu wystąpic to zapewne w jego miejsce zagra Holender Jan Willem Snippe. Znalazłem info na temat absencji najlepszych graczy Macaeraty którzy zostaną we Włoszech i będą się przygotowywac na mecz z Trento. Są to : Valerio Vermiglio, Igor Omrcen, Rodrigo Santana, Sebastian Świderski i Mirko Corsano. Trzon zespoły a wręcz podstawowa 6 nie licząc Podrascanina zostanie w domu, a w ostatniej słabej dyspozycji tego zespołu nie ma co liczyc na dobry rezultat. Niby w pierwszej chwili liczyłem na ich przełamanie ale biorąc pod uwage fakt że zagrają gracze młodzi 19-20 letni to Belgowie powinni sobie poradzic z Włochami ;) w ostatnim czasie wyników dobrych bo porażki w lidze z Martiną Francą czy Perugią psują obraz klasowej drużyny za jaką sie uważa Macerate. Podczas weekendu czeka ich ligowy szlagier z Trentino.
Belgowie zajmują w lidze pozycje wicelidera tuż za Noliko Masseik . W ostatnim meczu wygrali 3:0 z Par-Ky Menen. Na dobrą sprawe w ich składzie jest dużo rodzimych zawodników wzmocnionych Nikicem i Rouzierem. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami Macerata wygrała 3:1. Czy teraz pora na rewanż ? Wydaje się że tak ;) Roeselare u siebie potrafi grac i sądze zę to potwierdzi.


Ostatnio takie scenki raczej nie dominowały w meczu Maceraty, jutro znowu może byc o to ciężko;)




KUPON #47

:siata:Knack Randstad Roeselare-Lube Banca Macerata Typ : 1 @ 1,50
:siata:Skra Bełchatów-Panathinaikos Ateny Typ : 1 @ 1,35
AKO KURS : 2,02 Bwin (9/10)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #48

????Juan Martin Del Potro- Ernests Gulbis Typ : 1 @ 1,53
????Jo-Wilfried Tsonga- Simone Bolelli Typ : 1 @ 1,22
????Richard Gasquet- Gilles Simon Typ : 1 @ 1,66
AKO KURS : 3,12 Bet365 (5/10)


Gulbis narazie w niedawno rozpoczętym sezonie kojarzył sie bedzie z wyeliminowaniem Novaka Djokovica , potem w kolejnym meczu przegrał już z Mathieu. Teraz w Auckland podobno męczył się z Grannolesem, a Del Potro wchodzi w sezon i licze że będzie to udane wejście tak samo jak zakończenie poprzedniego sezonu;)
Tsonga gra na tyle widowiskowo że sądze poradzi sobie z Włochem . A Gasquet doszedł daleko w Brisbane eliminując m.in po drodze wspomnianego Tsonge, ale uległ w 1/2 ze Stepankiem. Teraz powinien sobie moim zdaniem poradzis se z rodakiem Simonem z którym idzie mu dobrze ( 3-0 w h2h) .
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Witam, wielki szacunek za typy i analizy jakie nam udostepniasz, lecz dziwi mnie to, ze w typach dnia stawiasz na Macerate, a u siebie w temacie na Knack.
Nie wspominajac o tym, ze analiza jest praktycznie taka sama do ostatniego akapitu. Mozna to odczytac jakbys zupelnie nie był pewien tego typu i działał systemem tu sobie postawie tak, a tam tak ;)


Wiem, typy dnia to bardziej konkurs, ale nie zmienia to mojego zdania w tym temacie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dowiedział się o absencjach w Maceracie po napisaniu w TD polecam poczytanie w dziale siatkówki. Tak na mój rozum.

Robson dobrze by było, jakbyś potwierdził, że Macerata drugą szóstką, iż kusi Knack -1,5.

do usunięcia
Info potwierdzone. Czytalem na stronce Maceraty. A to że są niespójne moje typy to głównie moja nieuwaga. Najpierw napisałem analize i wrzucilem do TD bo chcialem na przełamanie zagrac na Włochów ale potem dopiero zajrzalem na ich stronke i zobaczylem taki news że ci gracze wymienieni zostaja w domu dlatego stawiamz decydowanie na Roeselare ;)
Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom