>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #81

:siata:Skra Bełchatów-Iskra Odincowo Typ : 1 @ 1,60✅3:2
⚽FC Liverpool- Sunderland Typ : 1 @ 1,40✅2:0
AKO KURS 2,24 Bwin (8/10)
Szkoda że Skra tylko 3:2 wyrgała ale ... wygrała. Rzadko to mówie ale ładnie LFC:p
Na dzisiaj dużo ciekawych spotkań i mam nadzieje że dokonałem dobrych wyborów.



KUPON #82

:siata:VfB Friedrishafchen-Iraklis Saloniki Typ : 1 @ 1,40
⚽Kilmarnock-Celtic Glasgow Typ : 2 @ 1,44
AKO KURS :2,02 bet365 (8/10)


KUPON #83

⚽Manchester City-Aston Villa Typ : 2 @ 2,65
AKO KURS: 2,65 bet365 (6/10)



KUPON #84

⚽Newcastle United-Manchester United Typ : Powyżej 2,5 gola @ 2,00
AKO KURS : 2,00 bet365 (4/10)
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Pozwolę sobie skomentować ;) Villa na pewno jest zła sama na siebie za ten remis na własnym boisku ze Stoke i dziś pewnie będą chcieli wygrać. Skład podopiecznych Martina O&#39;Neila bez osłabień i jest spora szansa na zwycięstwo. Można się jednak trochę obawiać, bo City to drużyna nieobliczalna, która na własnym boisku potrafi wygrać i przegrać z każdym. W tym sezonie wygrali u siebie 9 spotkań, przegrali 5 i ani razu nie zremisowali. Dziś bez Robinho i Bellamy&#39;ego, więc siła ofensywna osłabiona bardzo mocno. Ten remis przed własnymi kibicami wisi w powietrzu, ale nie chce być złym prorokiem i życzę powodzenia ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #82

:siata:VfB Friedrishafchen-Iraklis Saloniki Typ : 1 @ 1,40⛔0:3
⚽Kilmarnock-Celtic Glasgow Typ : 2 @ 1,44✅1:2
AKO KURS :2,02 bet365 (8/10)


KUPON #83

⚽Manchester City-Aston Villa Typ : 2 @ 2,65⛔2:0
AKO KURS: 2,65 bet365 (6/10)



KUPON #84

⚽Newcastle United-Manchester United Typ : Powyżej 2,5 gola @ 2,00✅1:2
AKO KURS : 2,00 bet365 (4/10)
VfB pojechało po całości niezgodnie z moimi oczekiwaniami ...

Na dzisiejszą nocke sadze że ciekawy singiel z Copa Libertadores.

KUPON #85

⚽America de Cali-Sao Paulo Typ : 2 @ 2,20
AKO KURS 2,20 bet365 (5/10)
 
pablo1ch 0

pablo1ch

Użytkownik
No myślę że typ bardzo prawdopodobny. Oby tylko nie było remisu. Sao Paulo na pewno wywiezie jakiś punkt z tego meczu. Tylko teraz pytanie czy jeden czy trzy? America nic ostatnio nie pokazuje. Gra im się coraz gorzej. Przegrane derby o tym świadczą. Mogłeś podeprzeć remisem. No ale zobaczymy nad ranem jaki wynik będzie :p
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #85

⚽America de Cali-Sao Paulo Typ : 2 @ 2,20✅1:3
AKO KURS 2,20 bet365 (5/10)


⚽AS ROMA-UDINESE CALCIO
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,95 bet365
Typ : 1 @ 1,95 bet365


Roma tydzień temu może mówic o ogromnym pechu i remisie tylko w meczu na San Siro z odwiecznym rywalem w ostatnich latach który przeważnie okazywal się od nich lepszy w końcowej fazie. 3:3 to dosc pechowy rezultat, przeciez po godzinie gry bylo 3-1 dla Galiorossich, a Inter znowu bił głową w mur. Dzisiaj na Stadio Olimpico przyjeżdza Udinese. Roma bez Spalettiego będzie na lawce który po meczu z Interem dostał kare. Ponadto jak podają na stronie La Gazetta dello Sport zabraknie Tottiego, Perotty i Castettiego. Teoretycznie do składu Romy wracają Juan, Cicinho i Aqulilani ale jak podają niektóre serwisy Spaletti całą trójke będzie chciał oszczedzic na mecz z Arsenalem w LM. Zatem w obronie mogą zagrac Panucci -przydatny w ofensywie i Motta.
Trener Pasquale Marino ma problemy w defensywie. Zawieszony Domizzi, a Feronetti i Lukovic kontuzjowani. Wszyscy trzej to ważne ogniwa w obronie Udine. Z pewnoscią dobrym omenem dla defensywy jest powrót do bramki Handanovica. Jeżeli chodzi o ofensywe to raczej na ławce rozpocznie mecz Quagliarella który był chory na grype w ostatnim czasie, a wcześniej leczyl lekki uraz jakiego nabawił się w meczu PUEFA z Lechem. Za niego można się w przodzie spodziewac Floro FLoresa.

Przypuszczalne sklady :

▶AS ROMA : Doni – Motta, Mexes, Panucci, Riise – Taddei, De Rossi, Brighi – Pizarro – Baptista, Vucinic

▶UDINESE : Handanovic – Zapata, Coda, Felipe, Pasquale – Inler, D’Agostino, Asamoah – Pepe, Floro Flores, Di Natale.

Roma w tym pojedynku wydaje się byc faworytem. Otóż na 24 możliwe do zdobucia punkty w 8 ostatnich pojedynkach na Olimpico Roma zdobylą 22 oczka zatem bilnas 7 zwycięstw i 1 remis. Udinese natomiast słabo grywa na wyjazdach. Ostatnią wygraną na obcym terenie zaliczyli w 9 kolejce w meczu w Catanii i wtedy własnie byli liderem Seria A . Teraz są na 13msc. A od tamtego zwycięstwa grywali 9 krotnie na wyjazdach i ... 2 razy tylko zremisowali. Słabosc na wyjazdach to ich domena. ROma u siebie bardzo dobra. Ostatnie wzajemne pojedynki to wiele bramek z obu stron. Sądze że w tym meczu można poszukac overka. Biorąc pod uwage ofensywny styl gry Rzymian i braki w defensywie Udinese wydaje się to bardzo kusząca propozycja. POczatek meczu o 16.00.


KUPON #86

⚽AS Roma-Udinese Typ : powyżej 2,5 gola @ 1,95
AKO KURS 1,95 bet365 (7/10)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #87

⚽FC Barcelona-Olympique Lyon Typ : 1 @ 1,40 ✅5:2
⚽Manchester Utd-Inter Typ : (rzuty rożne) MU -2 @1,80⛔3:3
AKO KURS : 2,52 bet365 (6/10)

KUPON #88

⚽Hoffenheim-Hannover96 Typ : 1 @ 1,50
⚽SV Ried -Altach Typ : 1 @ 1,75
AKO KURS : 2,63 bet365 (7/10)

KUPON #89

⚽Anderlecht Bruksela-Germinal Typ : 1 @ 1,40
⚽Le Havre-Bordeaux Typ : 2 @ 1,70
⚽AS ROma-Juventus Typ : X2 @ 1,30
AKO KURS: 3,10 bet365 (5/10)​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #88

⚽Hoffenheim-Hannover96 Typ : 1 @ 1,50⛔2:2
⚽SV Ried -Altach Typ : 1 @ 1,75✅3:2
AKO KURS : 2,63 bet365 (7/10)

KUPON #89

⚽Anderlecht Bruksela-Germinal Typ : 1 @ 1,40✅2:0
⚽Le Havre-Bordeaux Typ : 2 @ 1,70✅0:3
⚽AS ROma-Juventus Typ : X2 @ 1,30✅1:4
AKO KURS: 3,10 bet365 (5/10)​
Ajjj wielka szkoda że Wieśniaki dalej nie potrafią wygrywac meczów jak to miało miejsce jesienią... Chyba tamten okres był ich szczytem możliwosci i teraz nie moga się nic a nic przełamac.
Ważne że drugi kupon wszedl bardzo ładnie a to co Juve zrobiło z Romą to pooogrom na skale niedawnego MU-LFC ...
Warto także odnotowac że wynik Anderlechtu otworzył MARCIN WASILEWSKI ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #90

⚽Inter Mediolan-Reggina Typ : Oba strzelą ? NIE @ 1,57
⚽Chiewo-Palermo Typ : under 2,5 gola @ 1,61
AKO KURS : 2,53 bet365 (7/10)

KUPON #91

⚽Genoa-Udinese Typ : 1 @ 1,83
⚽Fiorentina-Siena Typ : 1 @ 1,61
AKO KURS : 2,95 bet365 (7/10)

KUPON #92

:siata:panathinaikosAteny-Lok.Biełgorod Typ : 1 @ 1,50
⚽FC Liverpool-Aston Villa Typ : 1 @ 1,50
AKO KURS :2,25 bet365 (8/10)​
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Dzisiaj robson pokazałeś klase, pierwsze 2 kupony jak w masło. W 3 tylko Panathinaikos Ateny⛔, ale dzisiejsze Twoje typy dobre. Pewnie nie jeden użytkownik czeka aż znów będziesz regularnie podawać typy i prowadził temat bo ten jest chyba najlepiej prowadzonym na tym forum. Gratuluje i pozdrawiam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #90

⚽Inter Mediolan-Reggina Typ : Oba strzelą ? NIE @ 1,57✅3:0
⚽Chiewo-Palermo Typ : under 2,5 gola @ 1,61✅1:0
AKO KURS : 2,53 bet365 (7/10)

KUPON #91

⚽Genoa-Udinese Typ : 1 @ 1,83✅2:0
⚽Fiorentina-Siena Typ : 1 @ 1,61✅1:0
AKO KURS : 2,95 bet365 (7/10)

KUPON #92

:siata:PanathinaikosAteny-Lok.Biełgorod Typ : 1 @ 1,50⛔1:3
⚽FC Liverpool-Aston Villa Typ : 1 @ 1,50✅5:0
AKO KURS :2,25 bet365 (8/10)​
Dzisiejszy dzień muszę uznac za udany. Zawiodłem się dosc nieoczekiwanie na .. siatkówce:p
Ale po wczorajszym wyczynie PAO z Cuneo z 0-2 kiedy wygrali sądzilem że niesieni dzisiaj tym samym dopingiem zdołają wygrac a tu niespodzianka.
Serie A 4/4 :cool:
Emocje były z meczem Fiorentiny bo Siena przycisnęla a Viola sama grała nieporadnie i bez ładu i skladu, ważne że Mutu strzelił tą zwycięską bramke i weszło.
Ogólnie to piłka weszła mi 5/5 a mowi się że ciągle jakieś niespodzianki w tej dyscyplinie , ale jeżeli się dobrze przeanalizuje mecz to jak widac można;)
Chociaż jak wiedzialem że PAO przegrało to liczylem na strate pkt przez LFC ... (wkońcu kibic ManU;))
Teraz postaram się częsciej podawac kupony, bo wcześniej tego z pewnych względów nie robiłem i gralem sobie w spokoju.

ryba_gangsta12 najlepzsy nie najlepszy, nie mnie to oceniac, ale dzięki za mile słowa
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Gratuluje udanych typow, zwlaszcza z 91 kuponu, co do ktorego mialem najwieksze watpliwosci... Przy okazji wroce do spotkania Hoffenheim, radze Ci odtad stawiac przeciwko nim, u nich jest plaga kontuzji gorsza chyba nawet niz byla w Juve, gdyz nie maja rownie dobrych zmiennikow. Przeciez tam nie ma kto bramek strzelac, zwlaszcza na wyjazdach, w Stuttgarcie strzelal ostatni wtedy jeszcze zdrowy z mocarnej trojki, ktora w sumie ma podobny stosunek bramek do reszty zespolu jak Messi, Henry i Eto&#39;o w Barcelonie. Pozdro i kolejnych udanych typow zycze.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Na dzisiaj lekko zagralem sobie taki oto kupon. Czekam na poważniejszą oferte z siatkówki bądź piłki na weekend ale wierze że te spotkania także moga okazac się dobre , bo analizowałem je dokladniej;)

KUPON #93

:hokej:Bars Kazań-Dynamo Moskwa Typ : +1,5gola Dynamo @ 1,34
⚽Śląsk Wroclaw-Ruch Chorzów Typ : 1 @ 1,60
⚽Kapfenberg-Altach Typ : powyżej 2,5 gola @ 1,60
AKO KURS : 3,44 bet365 (3/10)​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #93

:hokej:Bars Kazań-Dynamo Moskwa Typ : +1,5gola Dynamo @ 1,34⛔3:0
⚽Śląsk Wroclaw-Ruch Chorzów Typ : 1 @ 1,60⛔1:2
⚽Kapfenberg-Altach Typ : powyżej 2,5 gola @ 1,60⛔1:1
AKO KURS : 3,44 bet365 (3/10)​
Nie ma co grac takich zdarzeń następnym razem..
dobrze że lekko
Jutro widziałem i może się skusze na AZS Częstochowa ale zobaczymy jeszcze jak coś wpisze w temat;)
Pozdro
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON # 94

:siata:AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów Typ : 1 @ 1,90
:siata:Itas Trentino-Tonno Valentia Typ : Trento 1,5 seta @ 1,40
AKO KURS : 2,66 Bwin (9/10)​



Analizy w dziale siatkówka rzecz jasna ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON # 94

:siata:AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów Typ : 1 @ 1,90⛔2:3
:siata:Itas Trentino-Tonno Valentia Typ : Trento 1,5 seta @ 1,40⛔3:2
AKO KURS : 2,66 Bwin (9/10)​
???? &lt;- tak moge tylko skwitowac ten kupon. Czewa po wysokich wygranych w dwóch 2 setach sprawdziło się siatkarskie porzekadło ... i przegrali 2:3. Nie wiem czym to było spowodowane ale mieli mecz na wyciągnięcie ręki i możliwosc dalszej rywalizacji w play offach, a tak zagrają tylko o miejsca 5-8.
Trento to śmiech na sali, cudem wygrali ten mecz , w TB ze stanu 11-14 przechylili szale na swoją korzysc i wymęczyli 19-17 i 3:2 w meczu baaardzo szczęśliwie. Jak widac ostatnie dwa kupony to 0/5 trafionych :p Oto dzisiejsza tasiemka, nie gram tego aż bardzo bardzo poważnie ale wpisuje może uda się lepiej niż przedwczoraj. Czekam na el MŚ sobotnie mecze i myśle że tam coś ciekawego przygotuje ;)

KUPON #95

⚽Zagłębie Lubin-Stalowa Wola Typ : 1 @ 1,33
⚽Chateauroux-Dijon Typ : poniżej 2,5 gola @ 1,53
????Czarni Słupsk-Basket Kwidzyn Typ : 1 (zwycięstwo) @ 1,44
????Mikhail Youznhny-Tomas Berdych Typ : 2 @ 1,66
AKO KURS : 4,92 bet365 (3/10)​

Po krótce dlaczego tak gram :

-Dialog Arena przyciągnie wielu kibiców, Lubinianie wygrali w dzisiejszym meczu będa już mogli skorzystac z usług Michala Golińskiego który nie gral w Łodzi z Widzewem. Wtedy Zagłębie wcale nie gralo tak tragicznie. Ogólnie mecz toczył się w środku pola. Staral się Pawłowski. Zabraknie m.in pauzującego za kartki Costy, i G.Bartczaka. U siebie Zagłębie może się pochwalic bilansem 9-0-1. Stal po sensacyjnym win z Koroną 3:0 dzisiaj raczej nie powtórzy sukcesu i w moich oczach jest skazana na porażke. Bilans wyjazdowy 1-1-7.

- Ligue2 tak samo jak Ligue1 to defensywa i defensywa;) Mało bramek pada na zapleczu. Patrząc na staty zobaczyłem coś co przekonalo mnie za zagraniem tego typu, wiadomo każda seria może się kiedyś skończyc ale postanowiłem spróbowac. Otoż gospodarze tego meczu Chateouroux 14 razy przed własną publicznością zanotował wynik poniżej 2,5 gola, a co ważne u siebie grali 14 razy a więc 100% skuteczności można by rzec

- Czarni 1-1 w pre play off ale u siebie wygrywali w samej końcówce z Prokomem, Polonią i gromili swojego dzisiejszego rywala kilkanastoma pkt. Ten mecz zdecyduje kto trafi to 1/4 finału. Bardziej skłonny jestem postawic na Czarnych. Kwidzyn wygral u siebie z Czarnymi ale wcześniej zanotował serie kilku porażek z rzędu. Nie znam się ogolnie na koszu ale czuje że to może wejsc ;)

- Dawno nie grałem nic z tenisa. Dzisiaj pora na jakiś typ. Stawiam na Czecha Berdycha który w nowym roku prezentuje się zdecydowanie lepiej od Youzhnego. Mimo że bilans h2h ma nie korzystny ale tym wogole sie nie sugeruje. Tomasowi dobrze gra się na twardej nawierzchni. W Sunrise doszedł do finalu i poległ dopiero z Soderlingiem, dobrze zaprezentowal sie także podczas AO kiedy ulegl dopiero Federerowi 2:3
Youzhny osiągnal 1/4 w Rotterdamie i Marsylii. Rosjanin już przez wielu w meczu z Chardym był skazywany na porażke. Dzisiaj wkońcu zazna smak przegranej z Czechem ;)
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ja w sprawie meczu Czarnych z Kwidzynem
W pierwszym meczu Czarni wygrali szczesliwie dzieki 3 kwarcie gdzie oskoczyli Kwidzynowi. U siebie basket w pilni kontrolowal gre i wygral bezproblemow. Do tego Urlep nie po to podlozyl sie z Inowrocławiem zeby grac ze Słupskiem i odpasc. Jest trenerem wybitnym i mysle ze rozpracowal juz czarnych. Do teogo w druzynie gospodarzy kontuzjowani sa najlepszy strzlec Mateo Kedzo oraz podtsawowy rozgrywający Mantas Cesnauskis. Nie mowie ze nie wygraja ale kursy to przeogromny value. jak dla mnie 50/50 wiec biore Kwidzyn z pocalowaniem reki po kursie 2.75
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUPON #95

⚽Zagłębie Lubin-Stalowa Wola Typ : 1 @ 1,33⛔0:0
⚽Chateauroux-Dijon Typ : poniżej 2,5 gola @ 1,53✅2:0
????Czarni Słupsk-Basket Kwidzyn Typ : 1 (zwycięstwo) @ 1,44✅71:63
????Mikhail Youznhny-Tomas Berdych Typ : 2 @ 1,66✅36 63 46
AKO KURS : 4,92 bet365 (3/10)​
Ajj jak niewiele zabrakło...
Szkoda że największy &quot;pewniak&quot; zawiódł moje oczekiwania. Z tego co czytałem Zaglębie mialo kilka dobrych sytuacji lecz Wietecha był w dobrej dyspozycji i skończyło sie bez goli niestety.
Reszta jak widac zgodnie z oczekiwaniami. Zabrakło tylko tej kropki nad &quot;i&quot;.
Mialem grac coś na kwalifikacje z F1 lecz zrezygnowalem bo tam także moogą dziać się przecież cuda , wkońcu to pierwszy start i wogóle. Lepiej skupie sie na jutrzejszym dniu i mam nadzieje że wyselekcjonuje ciekawe i co najważniejsze trafne typy ;)

Pozdro ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Eliminacyjna sobota ????
Piłkarska uczta czeka nas na ponad 40 stadionach. Mecze w Azji już się zaczeły ale nie o nich chcialem napisac w tym temacie;) na chwile obecną takie oto typy rzuciły mi się w oczy. Postaram się króko uzasadnic swoje wybory. Nie bedą to jakieś super analizy jednak po dwa słowa postaram się dodac od siebie do niektórych typow.

KUPON #96

⚽Armenia-Estonia Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,55
⚽Moldawia-Szwajcaria Typ : 2 @ 1,53
AKO KURS: 2,37 bet365 (7/10)

KUPON #97

⚽Cypr -Gruzja Typ : 1 @ 1,90
⚽Litwa-Francja Typ : poniżej 2,5 gola @ 1,61
AKO KURS : 3,06 bet365 (6/10)​


- pojedynek dwóch &quot;pionków&quot; Europejskiej piłki. Jak to się często ma w takich spotkaniach dominuje przede wszystkim walka o środek pola. Ormianie sa owszem znani ze swojej dobrej gry u siebie i niesieni żywiolowym dopingiem są w stanie nawet to wygrac jednak Estończycy sądze że nie zagrają otwartej pilki. Poza tym kto by miał strzelac gole w tym meczu, a już myślec aby padły ich 3 to raczej niewykonalne chociaz to jest piłka, ale umiejętności moim zdaniem na to w tym spotkaniu nie pozwolą. Ostatnie mecze Estończykow z rywalami o podobnej klasie ( raczej braku klasy) jak Armenia kończyły się niskimi wynikami jak 1:1 z Łotwą, 1:0 z Moldawią, 1:1 z Litwą czy 0:2 z Kazachstanem. Jak dla mnie jest to dobry typ na ten mecz;) kuszący wydaje się także kurs na zwycięstwo Ormian. W Erewaniu sa naprawde silni i niejedn wyjeżdzał stąd na tarczy, jak Portugalia, Serbia czy Polska, kiedy nie udawalo im się wywalczyc 3pkt w poprzednich eliminacjach do Euro. Moim zdaniem jeżeli już wygrają to góra 1:0 po ciężkim boju i walce.

- Szwajcarzy byli pod kreską kiedy przegrywali mecz z Luksemburgiem na własnym boisku! Był to blamaż dla podopiecznych Hitzfelda, potem jednak w pewnym sensie odkupili swoje winy zwyciężajac na trudnym terenie w Grecji 2:1. Aby ten wynik nie poszedl na marne należy wygrac kolejny mecz tym razem z jeszcze teoretycznie słabszym zespołem aniżeli Luksemburg ( w tabeli jest wyżej od Mołdawi). Moldawianie to rywal w zasięgu Szwajcarów, nie spodzeiwam się raczej kolejnego blamażu jak z Luksemburgiem, bo na takowy nie można już sobie pozwolic chcąc myślec poważnie o wyjazd do RPA.

-CYpryjczycy sa na samym końcu w tabeli Gr. 8. Jednak styl gry jaki prezentowali w meczach z chociażby Włochami pozwala mieć nadzieje ze dzisiaj wygrają i wyprzedzą Gruzinów w tabeli. Sklad mają naprawde ciekawy. Wszyscy wiemy o sukcesikach Anorthosisu w Champions League. Futbol na Cyprze zrobił naprawde ogromne postępy. Repra gra także lepiej niż przed kilkoma laty. Gruzini to taki rzemieślink głównie swojego boiska. Owszem w składzie ma kilku bardzo dobrych graczy jak Kobiaszwili, Arweładze czy Kaladze. Ale w tym meczu dla mnie faworytem są gospodarze. W meczu wyjazdowym wywalczyli remis 1:1. U siebie powinno pojśc im łatwiej.



P.S później dodam jeszcze jakiś kupon w nowym poście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom