>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Rozmawiałem z pewną osobą na innym forum i pytałem go o tego buka, i pisał że nie ma problemów.Z wypłatami przed wypłatą chcieli jedynie Skan Dowodu 2x strony i wypłatę na Skrill zaksięgowali w 3h.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 3

kapturek

Użytkownik
Ja wyplacalem . U mnie to szybko wszystko trwalo . Jak im z rana dokumenty pzeslalem to po kilku h byly juz zaakceptowane. Kasa w zaleznosci od metody jaka chcesz wyplacic dochodzi .Ja juz wyplaty 3 razy dokonywalem I zadnych poblemow nie mialem
 
K 3

kapturek

Użytkownik
Akurat temat jest odnosnie tego . Ja wyrazilem swoja opinie ze wyplay dokonali bezproblemowo .Nie pisze ludzie grajcie u nich - wolny wybor
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Bonus dla nowych klientów Rivalo jest przeznaczony wyłącznie dla
amatorskich graczy. Zawodowi gracze, syndykaty, stowarzyszenia lub
osoby wielokrotnie zakładające konta nie otrzymają żadnego bonusa od
Rivalo.

czyli wygrywasz z bonusa np z 4000 zł to wtedy stajesz się zawodowcem i po pieniądzach? :p
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Bonus dla nowych klientów Rivalo jest przeznaczony wyłącznie dla
amatorskich graczy. Zawodowi gracze, syndykaty, stowarzyszenia lub
osoby wielokrotnie zakładające konta nie otrzymają żadnego bonusa od
Rivalo.

czyli wygrywasz z bonusa np z 4000 zł to wtedy stajesz się zawodowcem i po pieniądzach? :p
Standardowy zapis.
W praktyce znaczy to, że jeśli będziesz grał surebety z 2 ligi meksykańskiej od razu po założeniu konta, to mogą uznać Cię za &quot;zawodowego&quot; gracza i bonus cofnąć ????
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Zalożyłem tam konto, wpłaciłem 200, dostałem od razu bonusowe 200zł i poszedł bet za całość, okazało sie, że wygrany. Pograłem drugi kupon za całośc i znowu wygrana. Chciałem postawić trzeci gdzieś za 600zł i komunikat , że zakład może być przyjęty za max 200zł na wszystko. Posprawdzałem inne zdarzenia i tak samo, czyli po dwóch zakładach ( 2 Bundesliga i NHL) limity... Obróciłem resztą, żeby dobic do wymogów obrotu bonusem i przy próbie wypłaty od kopa chcą 4 dokumenty: potwierdzenie tożsamości - dowód, potwierdzenie wpłaty do nich, potwierdzenie adresu i zdjęcie dowodu przy facjacie... Coś czuje, że moga być przeboje i bukmacher raczej nie rokuje na przyszłość, ale bonus jak najbardziej mają ok. Dam znać jak poszło dalej z weryfikacją i wypłatą.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Także wykonałem obrót na NBA, udało się wyskrobać ładną sumkę i limitu nie ma,weryfikacja.
Skan dowodu(normalnie nie przy twarzy, wysłałem i zaakceptowali)
Skan Rachunku
Skan Wpłaty.
Jak otrzymam wypłatę dam znać.

Wypłanone, Kasa na Skrill po 6h.
 
J 0

justinaza

Użytkownik
Reasumując:
1.wpłata przez skrilla 200pln - automatycznie dopisane drugie 200zl (razem 400) ?
2.obrót (live tez sie liczy? bo nic o tym nie ma); moga byc single z kursem 2 czy musi byc ako?
3. mozna gdzies sprawdzic obrot?
Dziekuje bardzo za odpowiedzi i idzie reputacja ????
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Reasumując:
1.wpłata przez skrilla 200pln - automatycznie dopisane drugie 200zl (razem 400) ?
2.obrót (live tez sie liczy? bo nic o tym nie ma); moga byc single z kursem 2 czy musi byc ako?
3. mozna gdzies sprawdzic obrot?
Dziekuje bardzo za odpowiedzi i idzie reputacja ????
1. Tak
2.Obrót liczy się także na Live, Mogą być single.
3.Na LC(ja nie znalazłem gdzie się sprawdza) więc pytałem ich.
Edit. co do Limitu jednak dostałem e-mail iż limit mam na zakłady do 10zł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 19

footbalfan

Użytkownik
Chociaż nie dodali mi bonusa, ponieważ na tym samym komputerze zrobił konto Brat, na zupełnie inne dane, z innego neta to +.Weryfikacja trwała 10 minut (napisałem odrazu wiadomość żeby zatwierdzili) , i wypłata na mb 20 min.
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
Uwaga oszuści !!!!
No to ja opowiem zupełnie inna historię.
Na początku ja założyłem konto, wpłaciłem 200 zł dostałem 200 zł i wszystko było pięknie. Nie udało mi się jednak i przegrałem cały bonus.
Poleciłem bukmachera mojej dziewczynie. Zaznaczę, że ona nie mieszka ze mną i konto założyła ze swojego domowego komputera (inny nr IP).
Wpłaciła 200 zł i niespodzianka, promocji nie otrzymała.
Szczerze muszę przyznać, że po założeniu konta wpłaty dokonywała z mojego komputera bo sama nie za bardzo potrafi.
Po naszej interwencji mailowej odpowiedzieli, że promocja nie została przyznana ze względu na korzystanie z tego samego komputera.
No i ok, mój błąd, że wpłaty na jej konto dokonywaliśmy z mojego komputera zamiast zrobić to u niej w domu (większość buków zapisuje nr IP rejestracji i to mnie zmyliło). Z tym bym się pogodził.
Ale to dopiero początek.
Następnie kazali jej przysłać masę różnych dokumentów w celu weryfikacji konta. Wszystkie dokumenty im wysłała.
Kazali obrócić przynajmniej raz wpłatą, przed dokonaniem wypłaty.
To też zrobiła grając zakład po kursie 1,5 za cała kwotę depozytu (200).
Zlecamy wypłatę na konto skrill.
Wtedy nagle się obudzili i kazali podać numer telefonu.
Po jakimś czasie zadzwoniła jakaś Pani do mojej dziewczyny i zaczęła jej zadawać różne dziwne pytania. Moja dziewczyna nie miała czasu rozmawiać i kazała jej zadzwonić później.
Jednak Pani już nie oddzwoniła a moja dziewczyna otrzymała email o następującej treści.

Szanowna Pani xxx, Musielismy zamknąć konto z powodu nieudanej weryfikacji telefonicznej. Niestety nie była Pani w stanie odpowiedzieć na czesc pytan, więc wnioskujemy, że nie jest Pani użytkownikiem konta. Jak opisano w naszym regulaminie, konto musi być uzywane przez osobę zarejestrowaną. W związku z tym konto zostało zamknięte . Decyzja ta jest ostateczna . Dodatkowe informacje zgodnie z naszymi zasadami i warunkami , które można znaleźć w poniższym linku: regulamin.
Pozdrawiamy
Zespół Rivalo
Katarzyna Deregowska
I co najlepsze zarówno pieniądze wpłacone na konto (200 zł) jak i wygrana (100 zł) zostały skonfiskowane również na podstawie regulaminu.
Próby kontaktu z supportem skończyły się niczym. Za każdym razem odpisują tylko regułką z regulaminu nie podając konkretnych powodów zamknięcia konta. Telefonu do nich nie ma, live chatu również nie ma więc tak na prawdę nic tam nie ma.
To całe moje doświadczenia z tym bukmacherem więc szczerze nie polecam.
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
Nie wiem, czemu administrator nie przepuścił jeszcze mojego postu ale na dokładkę wpis z zagranicznego forum bukmacherskiego &quot;sbrforum&quot;.
przetłumaczone translatorem na polski:
Otworzyłem konto w rivalo.com na 14.09.2013 i wykonane depozytów ogółem 4960 euro. Nie wziąłem ich premii. Zrobiłem serię strajków zwycięskich zakładów i zrobiłem moją równowagę 50.336 euro. W dniu 21.11.2013, 4 dni temu, po zrobiłem wycofać wniosek o 7000 euro i dostarczyć wszystkie wymagane dokumenty w celu weryfikacji mojego konta i został approoved, to wysłać do mnie wiadomość
&quot;Po dokładnych badaniach odkryli, że konto Rivalo jest związany z nielegalną grupą zorganizowaną betting.According do Rivalo Warunki jak na poniżej, jeśli konto jest otwarte i zarządzane z naruszeniem przepisów określonych, a następnie Rivalo jest uprawniony skonfiskować wszystkie środki z wymienionego tytułu. &quot;
Nie jestem częścią grupy, a ja nie wiem, co one oznaczają. Myślę, że są oszustami. Czy jest ktoś z tym samym problemem?

A pod tym wpisem wiele podobnych wpisów, więc problem jest.
Szkoda tylko, że nie sprawdziłem tego wcześniej.
Teraz jesteśmy biedniejsi o 200 zł ale przynajmniej mogę ostrzec innych przed tymi oszustami.
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
Wciąż mojego poprzedniego wpisu brak więc po krótce opisze jeszcze raz sytuację.
Wpłaciłem 200 zł, dostałem bonus 200 zł. Przegrałem. Koniec mojej historii.
Następnie moja dziewczyna założyła konto ze swojego komputera (nie mieszkamy razem).
Mój błąd bo wpłatę na jej konto robiliśmy z mojego komputera (ona to początkujący bukmacher i się jeszcze nie zna na niuansach),a ja myślałem, że liczy się tylko IP przy rejestracji konta tak jak u większości bukmacherów.
Bonusu nie przyznali pisząc, że dublowanie numeru IP.
No i ok z tym się pogodziliśmy.
Skoro moja dziewczyna nie dostała bonusu to chciała pieniądze wypłacić.
I zaczynają się schody. Najpierw masa dokumentów do wysłania. Wszystkie wysłała. Potem trzeba obrócić jednokrotnie depozytem. Też to zrobiła. Na koniec kazali podać numer telefonu. Podała.
I wtedy zadzwoniła jakaś Pani i zaczęła zadawać jej dziwne pytania.
Moja dziewczyna powiedziała, że nie ma teraz czasu i prosiła, żeby ta Pani zadzwoniła później.
No i najlepsze ze wszystkiego.
Po kilku godzinach moja dziewczyna otrzymała email, że jej konto zostało nieodwołalnie zamknięte i skonfiskowane zostają wszystkie środki z konta.
Za powód podano złamanie regulaminu, że niby konto nie należy do niej.
Wszelkie próby mailowego wyjaśnienia sprawy bez skutku. Brak kontaktu telefonicznego lub live czatu.
i jak z takimi rozmawiać??????
Jak dla mnie OSZUŚCI !!!!!
Przy okazji może ktoś podpowie jak moglibyśmy teraz zawalczyć o swoje??
Skoro support nas olewa to co zrobić?? Gdzie się zwrócić??
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jak zaczynam czytać i widzę po 1 oburzenie a po 2 konto na dziewczynę, mame babcię to wiem, że powstanie niezłe combo :] Czego Ty się spodziewasz ? W większości firm Twoja dziewczyna, która &quot;zapragnęła poznać co to bukmacherka&quot; przechodziłaby weryfikację, a jeśli jeszcze przez telefon powiedziała, że nie ma czasu to tym bardziej. Dziwne pytania były dla niej, a dla każdego kto jako tako zna bukmacherkę to pewnie banalne. Po prostu tego typu kombinowania z zakładaniem kont na kobiety z reguły się nie udają. I proszę nie pisz, że dziewczyna chciała grać, bo dobrze wiemy, że ty chciałeś 2gi bonus ;)
 
Do góry Bottom