>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Revolut - ogólna dyskusja

S 4

szykus

Użytkownik
Witam!
jest ktoś może z supportu w temacie?
Mam problem założyłem kiedyś konto a obecnie numer jest nieaktywny, chciałem je reaktywować lecz niestety niema możliwości.
Jedyny kontakt jaki widziałem to czat w aplikacji ale trzeba być zalogowanym.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam!
jest ktoś może z supportu w temacie?
Mam problem założyłem kiedyś konto a obecnie numer jest nieaktywny, chciałem je reaktywować lecz niestety niema możliwości.
Jedyny kontakt jaki widziałem to czat w aplikacji ale trzeba być zalogowanym.
+442033228352 - Możesz spróbować na ten numer, wydaje mi się iż jest do kart (zagubiona etc) ale być może zostaniesz połączony z konsultantem, który Ci pomoże.
 
D 0

Deportivo1988

Użytkownik
Czy u Was też wypłaty na Revolut przetrzymywane są 1-2 dni i zaznaczone, jako "przetwarzanie"? W innych portfelach od razu jak dostaję pieniądze to są do wykorzystania, a tutaj trzeba czekać?
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Niech ktoś poda email na swój Revo. Muszę wyzerować konto przed zamknięciem.
Myślałem, żeby teraz pojechać do sklepu kupić ciastka na wagę, ale ani nie mam fizycznej karty, ani NFC w telefonie, żeby płacić virtualną.
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Faktycznie, dałbym sobie rękę uciać, że jak wczoraj się dodawałem, to był email do wpisania. Pomyślałem, że oni identyfikują odbiorcę po @ i bym teraz nie miał ręki. To jak mógłbym przelać komuś? Np. Tobie? Chcesz darmowe pieniądze na drobne wydatki?
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Faktycznie, dałbym sobie rękę uciać, że jak wczoraj się dodawałem, to był email do wpisania. Pomyślałem, że oni identyfikują odbiorcę po @ i bym teraz nie miał ręki. To jak mógłbym przelać komuś? Np. Tobie? Chcesz darmowe pieniądze na drobne wydatki?
Żeby się człowiek musiał prosić o rozdanie pieniędzy a jeszcze nikt nie chce przyjąć, do czego to doszło :) A tak poważnie jak masz jakieś pozostałości zajrzyj do tematu "Pomagamy Wygrywamy" gdzie jest zbiórka na szlachetną paczkę. Napisz do założyciela tematu o ten identyfikator do wpłaty na revolut, wyzerujesz konto i przy okazji pomożesz w szczytnym celu. Pozdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Czy z revoluta jest szansa że jakoś wpłacę do bukmachera? Może być polski może być zagraniczny? Zapomniałem, że miałem tak trochę środków mianowicie 370 zł i bym chciał je gdzieś wykorzystać. Nie mam niestety fizycznej karty jakby co. Może da radę ta wirtualna gdzieś wpłacić? Próbował ktoś?
 
ferdzio1 53,4K

ferdzio1

Użytkownik
Czy z revoluta jest szansa że jakoś wpłacę do bukmachera? Może być polski może być zagraniczny? Zapomniałem, że miałem tak trochę środków mianowicie 370 zł i bym chciał je gdzieś wykorzystać. Nie mam niestety fizycznej karty jakby co. Może da radę ta wirtualna gdzieś wpłacić? Próbował ktoś?
W Unibecie bez problemu wpłacisz i wypłacisz
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A mam jeszcze pytanie. Jak wpłacam na revoluta karta mastercard a mam konto w Santander to jak potem wyświetla bank taka transakcję?
 
M 0

matmati

Użytkownik
Cześć,

Moje pytanie brzmi czy wypłacaliście pieniądze z Revolut na konto bankowe ?
Jeśli tak to czy wysyłaliście do jakiejś kwoty aby przelew nie wyglądał podejrzanie czy nie ma z tym problemu ?
I jeszcze jedno pytanie, jeśli wypłacacie to od zlecenia wypłaty po jakim czasie są pieniądze na koncie bankowym ?

Pozdrawiam
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Cześć,

Moje pytanie brzmi czy wypłacaliście pieniądze z Revolut na konto bankowe ?
Jeśli tak to czy wysyłaliście do jakiejś kwoty aby przelew nie wyglądał podejrzanie czy nie ma z tym problemu ?
I jeszcze jedno pytanie, jeśli wypłacacie to od zlecenia wypłaty po jakim czasie są pieniądze na koncie bankowym ?

Pozdrawiam
Lepiej wypłacić raz dużą sumę niż często po trochu. Jak ktoś ma się przyczepić to się przyczepi i do 100 zł.
 
Do góry Bottom