>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Revolut - ogólna dyskusja

G 0

gubernator_nh

Gość
info od unibet, wypłaciłem dziś próbnie 50 zł na revolut


Witam Panie ........,



Uprzejmie informuję, że wcześniejsza metoda płatności kartą Revolut- karta aplikacji mobilnej- nie jest już dostępna. Pana wypłata zostanie jednak dostarczona w przeciągu 5 dni roboczych na konto Revolut. Zachęcamy do korzystania z alternatywnych opcji wpłaty dostępnych na Pana koncie gracza Unibet.
Post automatycznie złączony:

na moje pytanie o wypłaty na revolut odpisali:


Witam Panie ........,



Uprzejmie informuję, że wypłaty są dostępne chwilowo w celu wypłacenia wygranych z depozytu wykonanego opcją Revolut, jednak opcja ta nie będzie dostępna w przyszłości.
 
G 88

Gebss

Użytkownik
Panowie, ogromna prośba o podzielenie się opinią, na temat wiarygodności i bezpieczeństwa korzystania z Revoluta. Dużo się słyszy, że ludziom niby nagle giną pieniądze z konta, że mają nakładane blokady itd. Do tego ta niepewność związana z Urzędem Skarbowym - może wejść na konto? Dowiedzieć się o transakcjach? Zaczynam się martwić, bo mam obecnie wypłacone z jednego buka na Jetonie kilkanaście tysięcy i nie wiem, czy przesyłać to dalej na Revoluta, czy może skorzystać z innego portfela internetowego? Obawiam się, że przy wypłaceniu tych pieniądzy, Revolut może zapytać, skąd są te środki. Co w momencie, gdybym powiedział, że z hazardu? :) co myślicie o tym wszystkim?
 
Jc123 1,1K

Jc123

Użytkownik
Panowie, ogromna prośba o podzielenie się opinią, na temat wiarygodności i bezpieczeństwa korzystania z Revoluta. Dużo się słyszy, że ludziom niby nagle giną pieniądze z konta, że mają nakładane blokady itd. Do tego ta niepewność związana z Urzędem Skarbowym - może wejść na konto? Dowiedzieć się o transakcjach? Zaczynam się martwić, bo mam obecnie wypłacone z jednego buka na Jetonie kilkanaście tysięcy i nie wiem, czy przesyłać to dalej na Revoluta, czy może skorzystać z innego portfela internetowego? Obawiam się, że przy wypłaceniu tych pieniądzy, Revolut może zapytać, skąd są te środki. Co w momencie, gdybym powiedział, że z hazardu? :) co myślicie o tym wszystkim?
Posiadam konto już kilka lat, nigdy nie miałem z nimi problemu. Nie interesują się skąd pochodzą środki, chyba że ustawisz inaczej.
Wypłaty po kilka tysięcy miesięcznie zawsze trafiały w moje ręce.
Od kilku msc. Posiadają licencje bankową co daje ze Twoje środki są chronione do kilkunastu tyś. euro.

Jak dla mnie Revolut jest wiarygodną spółką
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
G 0

gubernator_nh

Gość
loguje sie teraz na unibet i widze ze revolut jest, to w koncu jest czy nie ma?
Post automatycznie złączony:

to co innego, bo tylko waluta euro jest
Post automatycznie złączony:

unibet dodal opcje: karta platnicza, mozna przez revolut, ale waluta w euro i bedzie przewalutowanie wiec lipa, sorry za brak pl znakow ale cos mi sie wlaczylo i klawiatura nawala, musze kompa zrestartowac
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Revo do bukmacherki jest już spalony, wczoraj zrobiłem test do bukmacherów pl z licencja i nigdzie kasa nie przeszła, sądziłem że nadal będzie można do bukmacherów licencjonowanych a jednak zablokowali całkowicie hazard, także adios Revolut 🖕😁
 
G 88

Gebss

Użytkownik
Revo do bukmacherki jest już spalony, wczoraj zrobiłem test do bukmacherów pl z licencja i nigdzie kasa nie przeszła, sądziłem że nadal będzie można do bukmacherów licencjonowanych a jednak zablokowali całkowicie hazard, także adios Revolut 🖕😁
Ale wpłaty z innych portfeli, jak np. z Jetona na Revoluta, póki co bez problemów i przypału? :p
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
@gubernator_nh

loguje sie teraz na unibet i widze ze revolut jest, to w koncu jest czy nie ma?
Post automatycznie złączony:

to co innego, bo tylko waluta euro jest
Post automatycznie złączony:

unibet dodal opcje: karta platnicza, mozna przez revolut, ale waluta w euro i bedzie przewalutowanie wiec lipa, sorry za brak pl znakow ale cos mi sie wlaczylo i klawiatura nawala, musze kompa zrestartowac
Sprawdziłem to o czym piszesz, uż"yłem virtuala do depo i przeszło, ale więcej tej metody nie użyje. Mam nadzieje że Revo nie podp.. nigdzie za drobne, na wyciagu jakiś "Tretate Company Sro":)
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Zrobione min depo dla testu czy da rade robic depozyty tym sposobem 45 zeta , z Revo zdjęło 47 zł Przy depozycie większym na razie nie próbowałem konto mam w walucie pln wiec bez przewalutowania
 
P 592

pingu5

Użytkownik
Zrobione min depo dla testu czy da rade robic depozyty tym sposobem 45 zeta , z Revo zdjęło 47 zł Przy depozycie większym na razie nie próbowałem konto mam w walucie pln wiec bez przewalutowania
Jest tam opcja platnosc karta revolut ( min wplata 50 zł ) i wówczas przelicza na euro dość korzystniej, 50 zł a pobiera z konta mniej niż 50 ~49,8
 
M 327

Margaretka777

Użytkownik
Ja powiem szczerze, że nigdy nie miałam problemu z Revolutem. Przynajmniej jak na razie. Z tym, ze... ja nie wypłacałam nigdy z konta pieniędzy i ja go używałam tylko i wyłącznie do przewalutowania pieniędzy za granicą.
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Ja już od dawna nie używam Revoluta do płatnosci u buków tylko na urlopowych wojażach w sklepach i restauracjach. Musicie sobie poszukać innej alternatywy do wpłat i wypłat a takie jeszcze są.
 
M 327

Margaretka777

Użytkownik
Ja jeszcze tylko dodam, że ja jak wyjeżdżałam na wakacje w tym roku, to część pieniędzy wybrałam tutaj w PL, tzn sprzedałam w kanorze i miałam gotówkę, natomiast drugą część miałam na karcie z Revoluta. Bałam się wypłacać kasę za granicą zwłaszcza na Rodos, gdzie w Grecji wszystkie bankomaty pobierają opłatę za wypłatę tą kartą.
 
Do góry Bottom