>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Revolut - ogólna dyskusja

A 861

amigo007

Użytkownik
Nie mogę tego znaleźć w cenniku revolut. Sam jeszcze z revolut nie korzystam. Będę zmuszony, po wycofaniu się ecopayz z bukmacherów. Czy przelew z konta bankowego zasilający revolut, ma dodatkowe prowizje? Kasa jest natychmiast w revolut? Są przelewy24 jak w ecopayz? Fizyczna karta płatnicza revolut widzę nie jest darmowa. Mając tylko tą wirtualną kartę, to jak wypłacamy później na konto bankowe? Ile kosztuje wypłata z revolut na polskie konto bankowe?
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Nie mogę tego znaleźć w cenniku revolut. Sam jeszcze z revolut nie korzystam. Będę zmuszony, po wycofaniu się ecopayz z bukmacherów. Czy przelew z konta bankowego zasilający revolut, ma dodatkowe prowizje? Kasa jest natychmiast w revolut? Są przelewy24 jak w ecopayz? Fizyczna karta płatnicza revolut widzę nie jest darmowa. Mając tylko tą wirtualną kartę, to jak wypłacamy później na konto bankowe? Ile kosztuje wypłata z revolut na polskie konto bankowe?
Karta jest darmowa tylko 28 pln kosztuje przesłanie karty. Wypłata w bankomacie do 800 pln miesiecznie bezpłatna a potem 2 % prowizji
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Z revolut wypłacasz na konto bankowe za free. Nie potrzebujesz do tego nawet wyrabiać karty. Wplaty na revolut tez darmowe
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Aronek a to mnie zaskoczyłeś. Ale jak to wpłaty/wypłaty za darmo? Całkowicie bez opłat? Fizyczna karta nie jest mi do niczego potrzebna. To wychodzi na to, że to dużo lepszy pośrednik niż ecopayz. Wpłata jest natychmiastowa? Na wypłatę na konto bankowe jak długo się czeka? I ten revolut, to na smartfonie trzeba zainstalować aplikację? Przez komputer tylko, nie można tego obsługiwać?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Aronek a to mnie zaskoczyłeś. Ale jak to wpłaty/wypłaty za darmo? Całkowicie bez opłat? Fizyczna karta nie jest mi do niczego potrzebna. To wychodzi na to, że to dużo lepszy pośrednik niż ecopayz. Wpłata jest natychmiastowa? Na wypłatę na konto bankowe jak długo się czeka? I ten revolut, to na smartfonie trzeba zainstalować aplikację? Przez komputer tylko, nie można tego obsługiwać?
Przeciez revolut to nie jest zaden posrednik tylko normalny bank. Tyle, ze zagraniczny. Kazdy przelew ktory wykonujesz jest przelewem zagranicznym gdzie musisz podac iban. Nie wiem jak teraz ale jakis czas temu revo potrafilo blokowac konta za transakcje do bukow bo twierdzilo, ze w Polsce jest to nielegalne.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie zgłębiałem tematu. Myślałem że to jakaś "aplikacja", tak jak ją w jednym z bukmacherów reklamują.

"Nie możesz wpłacić kartą?
Do wpłat kartą polecamy Revolut - brytyjską superaplikację do bezpiecznej obsługi finansów. Jeśli nie posiadasz konta, otwórz je w kilka minut tu -
https://www.revolut.com/pl-PL/zdecydowanie-lepsze-konto "

Ps. w tym revolut trzeba przejść jakąś weryfikację przed wypłatą pieniędzy (dowód, wyciąg z banku itp.) ?
I zasilenie revolut, to także przelew zagraniczny z mojego banku, sesje elixir? Czyli czeka się trochę na zasilenie konta?
 
Ostatnia edycja:
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dzisiaj po 10 dniach od złożenia zamówienia doszła mi karta. Nieukrywam, że miałem obawy jak to będzie wszystko wyglądać z prowizjami itp. Przetestowałem już wszystko i: za wypłacenie z bankomatu 20zł opłaty przy kwocie 1000zł, więc identycznie jak w Ecopayz. Za płatności w internecie czy w sklepie zbliżeniowo - prowizji brak. A więc tak naprawdę jedynym minusem jest czas oczekiwania na kasę, poprzez wypłacenie z Jetona, brak możliwości wypłacenia gotówki np w weekendy czy świeta, jak to bylo w eco, gdzie kasa była od razu i można było sobie iść do bankomatu po 5 minutach wypłacić kasę, no ale trudno, można to jeszcze przełknąć, generalnie jak na te wszystkie kombinacje alpejskie jestem zadowolony.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jeśli masz podstawowy pakiet konta w Revolut, to do 800zł bez opłat wypłata z bankomatu a później jak sam zauważyłeś 2%.
 
N 89

naza13

Użytkownik
Każdy kto ma podstawowe konto, standard. Ma wypłaty do 800zł miesięcznie bez prowizji, powyżej jest liczone 2%. Ludzie, zacznijcie czytać stawki i limity, każdy portfel/bank ma takie info.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Szy
Każdy kto ma podstawowe konto, standard. Ma wypłaty do 800zł miesięcznie bez prowizji, powyżej jest liczone 2%. Ludzie, zacznijcie czytać stawki i limity, każdy portfel/bank ma takie info.
Szybkie pytanko czy jest możliwość Wpłaty, wypłaty przez Revolut na Unibet czy Betsson?
 
N 89

naza13

Użytkownik
Wpłaty kartą Revolut są akceptowane (wirtualną też) w Betsson i Uni, co do wypłat na konto Revolut jeszcze nie wypłacałem. Na czacie z obsługą zapewniali że nie ma z tym problemu. Tylko dane przy wypłacie muszą się zgrywać z danymi przy wpłacie
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Alex
Wpłaty kartą Revolut są akceptowane (wirtualną też) w Betsson i Uni, co do wypłat na konto Revolut jeszcze nie wypłacałem. Na czacie z obsługą zapewniali że nie ma z tym problemu. Tylko dane przy wypłacie muszą się zgrywać z danymi przy wpłacie
Rozumiem że muszę podać dokładnie te same dane i wpłacam przez Revolut jako normalny przelew bankowy czy poprzez wirtualna kartę Revolut? I tak samo wypłacam? Trochę zielony w tym jestem a chce zacząć grę w Unibet czy Betsson niebawem 😉
 
N 89

naza13

Użytkownik
Ja wpłacam kartą, przecież nie ma nawet opcji wpłaty przelewem bankowym u tych bukmacherów. A wypłacasz albo na tą samą kartę albo na konto podając IBAN itd. tylko dane do przelewu (wypłaty) muszą być te co przy wpłacie, raczej obie możliwości wypłaty powinny działać.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Ja wpłacam kartą, przecież nie ma nawet opcji wpłaty przelewem bankowym u tych bukmacherów. A wypłacasz albo na tą samą kartę albo na konto podając IBAN itd. tylko dane do przelewu (wypłaty) muszą być te co przy wpłacie, raczej obie możliwości wypłaty powinny działać.
A jaka prowizja przy wypłacie na konto bankowe, bo z tego co czytałem to do 800zl w ciągu miesiaca wypłaty z bankomatu są darmowe?
 
N 89

naza13

Użytkownik
A jaka prowizja przy wypłacie na konto bankowe, bo z tego co czytałem to do 800zl w ciągu miesiaca wypłaty z bankomatu są darmowe?
Zadałeś dwa pytania w jednym? :D Wypłata z bukmachera na konto, a wypłata z Revolut w bankomacie to inne rzeczy. 800 zł dotyczy wypłaty gotówki w bankomacie, czym wyższy pakiet Revolut tym większy limit wypłat bez prowizji, 800 zł dotyczny najniższego pakietu standard, który jest darmowy
 
Do góry Bottom