>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Reprezentacja Polski - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje.

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przepraszam o co tutaj w ogóle chodzi? Któryś z piłkarzy kogoś zabił? Bo nie rozumiem zbytnio tej afery? Był jakiś kategoryczny zakaz od trenera? Nic o tym nie wiadomo. Mieli wolną rękę, więc wypili. Nie złamali zasad trenera. Gdyby to było dzień przed meczem, ale tak nie było. Media szybko rozdmuchały *****burzę.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Przyjeżdżając na reprezentacje, nie tylko podczas meczu ale już na samym zgrupowaniu, każdy z piłkarzy reprezentuje swój kraj. Nawałka dawał im pewien luz i można było usiąść przy piwku, pośmiać się, porozmawiać we własnym gronie. Niektórzy zawodnicy jednak sądzili, że mogą urwać więcej z tych przywilejów by się odprężyć. Żaden nie zaryzykowałby takiego zachowania w klubie, na przykład podczas wyjazdu, ponieważ mógłby wylecieć. Ciężko by Nawałka pisał regulamin każdego zgrupowania albo każdemu podczas przyjazdu tłumaczył co można, a czego zabrania się. To są dorosłe chłopy (przynajmniej tak ich widzi trener), a powołanie wiąże się z pewnymi standardami zachowania a nie imprezami, piciem czy lataniem za laskami. Potem przekłada się to na postawę na boisku.
Ale nie spodziewajcie sie dlugo nastepcy Lewandowskiego, Lewy to po prostu wyjatek. Reszta tego narodu to sie nadaje jedynie na zmywak do Londynu.
Jeśli Milik dalej się będzie rozwijał jak do tej pory to sądzę, że może spokojnie stanąć na podobnym piedestale co Robert. Dziś jeszcze nabiera doświadczenia podobnie jak Lewy w Borussii. Mało kto pamięta jego pierwsze czy drugi sezon, albo grę w reprezentacji gdzie narzekano na jego brak skuteczności. W grze Arka można znaleźć podobieństwa do tego co przechodził Lewandowski.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Kadra Polski na mecze z Rumunią (11 listopada) i Słowenią (15 listopada):

Bramkarze: Artur Boruc, Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny

Obrońcy: Thiago Cionek, Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Igor Lewczuk, Michał Pazdan, Łukasz Piszczek, Maciej Rybus

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Damian Dąbrowski, Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Tomasz Jodłowiec, Bartosz Kapustka, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Sławomir Peszko, Paweł Wszołek, Piotr Zieliński

Napastnicy: Robert Lewandowski, Łukasz Teodorczyk, Kamil Wilczek
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Najwyższa pora, by Na-wałka przeprosił z z Eugenem Polańskim nim będzie za późno. Krycha wypromowal się w Sevilli i w Polsce, parę ładnych wywiadów, lasencja, samochód, szmal w PSG, role w reklamach. Nie ma już na niego co liczyć. A że &quot;Jodła&quot; cieńka jak świerk, to pozostaje Eugen, przy którym powinni ogywać się młodsi.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Polska awansowała na 10 miejsce w rankingu FIFA.
Wygrywając z Rumunią mamy pewny awans na miejsce 7, a przy gorszym pucharze konfederacji Portugalii, Chile oraz porażce w którymś spotkaniu Szwajcarii możemy awansować na pozycję 4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Wśród drużyn, które już awansowały na MŚ w Rosji, nasza reprezentacja zajmuje 10 miejsce pod względem wartości.
Piłkarzy reprezentacji Polski wyceniono na 234,85 mln euro. Na pierwszym miejscu znajduje się jeden z głównych faworytów, piłkarze Francji, których wartość obliczono na 641 mln euro.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jak podało Radio CRC - Piotr Zieliński doznał kontuzji w dość absurdalny sposób przez &quot;żart&quot; Milika. Arek kopnął piłkę, którą trzymał pod nogą Piotrek. Kontuzja kostki, pauza na przynajmniej 3 tygodnie. Opuści 4 sparingi i być może dwie pierwsze kolejki Serie A
Milik pokazuje po raz kolejny, że mądry to on nie jest.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Milik pokazuje po raz kolejny, że mądry to on nie jest.
Nie wiem skąd wziąłeś tą wiadomość ale to jest nie prawda to po 1, po 2 wiele razy ktoś komuś wykopuje piłkę czy tam zakłada &quot;siatkę&quot; na treningach ... Więc nie wiem czemu uważasz, że nie jest mądry.. Myślisz, że robił by to specjalnie ??
A tak na marginesie to jest nie prawda, że to Milik sprowokował mu kontuzje.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Nie wiem skąd wziąłeś tą wiadomość ale to jest nie prawda to po 1, po 2 wiele razy ktoś komuś wykopuje piłkę czy tam zakłada &quot;siatkę&quot; na treningach ... Więc nie wiem czemu uważasz, że nie jest mądry.. Myślisz, że robił by to specjalnie ??
A tak na marginesie to jest nie prawda, że to Milik sprowokował mu kontuzje.
Oczywiście , że jest to prawda to po pierwsze, wystarczy pogrzebać we Włoskiej prasie, mnie dementi klubu nie interesuje, bo to oczywiste, że nie napiszą, że jeden sprokurował kontuzję drugiego.
Są w necie relacje dziennikarzy, którzy tam byli obecni.
Ty chyba nie rozumiesz jak to wyglądało, albo atakujesz mnie tylko , żeby zaatakować, a nie doczytasz.
Po pierwsze, co ma do tego zagranie tzw. siatki? Co ma wykopanie piłki.
To nie było tak, że stał sobie Zieliński, stała sobie piłka i Milik podbiegł i wykopał czy tam kopnął w Zielińskiego.
Zieliński trzymał nogę na piłce, a on podszedł z tyłu i mu ją wykopał, przez co zawodnik, który jest nieprzygotowany do takiej sytuacji nie ma jak się obronić, pech chciał, że potem źle spadła ta noga i uraz gotowy.
Sam też byłem świadkiem takiej sytuacji, kolega koledze wybił piłkę w ten sposób i był problem z kolanem. Ale co ja Ci będę tłumaczył skoro wiesz lepiej.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Nie wiem skąd wziąłeś tą wiadomość ale to jest nie prawda to po 1, po 2 wiele razy ktoś komuś wykopuje piłkę czy tam zakłada &quot;siatkę&quot; na treningach ... Więc nie wiem czemu uważasz, że nie jest mądry.. Myślisz, że robił by to specjalnie ??
A tak na marginesie to jest nie prawda, że to Milik sprowokował mu kontuzje.
Jaka jest wtedy prawda? Klub wszystko zdementował z przyczyn wizerunkowych.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Łukasz Piszczek zakończył karierę reprezentacyjną.
Jak dla mnie znakomity obrońca. Chyba najlepszy moment, żeby podziękować za wszystko. Czas ustąpić miejsce dla młodszych.
Dzięki Łukasz za wszystkie mecze i emocje, które nam towarzyszyły.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Łukasz Piszczek zakończył karierę reprezentacyjną.
Jak dla mnie znakomity obrońca. Chyba najlepszy moment, żeby podziękować za wszystko. Czas ustąpić miejsce dla młodszych.
Dzięki Łukasz za wszystkie mecze i emocje, które nam towarzyszyły.
Szacun za to co zrobił dla naszej reprezentacji, kilka lat temu na pewno jeden z najlepszych prawych obrońców myślę, że nawet na świecie, jestem jego wielkiem fanem od czasu, gdy jeszcze w barwach Zagłebia jako napastnik zdobywał mistrzostwo Polski.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wczorajsza wypowiedź Grosickiego wywołała małą burzę.
Słabe to było...
żenada to najdelikatniej co można powiedzieć o takiej sytuacji, chociaż coś czuję, że w poniedziałek wyjdzie oświadczenie, że hakerzy włamali się jego twita i to nie on stoi za tymi wpisami.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Inne ekipy bez graczy światowego formatu (no lewy) potrafiły zapierdzielac całe 90min nasi tylko 20... I oczywiście to niczyja wina
 
Do góry Bottom