>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Reprezentacja Polski - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje.

D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
Dyzma jak wybierał Czesia który dał awans na mundial i wyjście z grupy to był fajny. Teraz jak wybrał Santosa to jest fee. Moim zdaniem to od mundialu i afery premiowej rozwalona jest ta drużyna od środka. Zabrałbym opaskę kapitana Robertowi ale jak patrzę na naszą kadrę to tam same miękkie faje biegają po boisku.
To może ten zamordysta Probierz sie sprawdzi na ta zgraję chciwców, gorzej chyba być nie może. Cudów nie będzie, chodzi tylko o to by ktoś ogarniał ta kadrę bo Santos bez komunikacji z tymi milionerami, bez asystentów to wyszło jak wyszło. Kadra powinna na już być przewietrzona i to poważnie w każdej formacji, jak czytam znowu pisamków że Glik ma teraz szanse powrotu to aż mnie mdli...Nowe twarze, a nie powrot znowu starego, wole juz projekt mundial 2026 z czymś nowym niż odgrzewanego kotleta na Euro 2024/...
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Michał Probierz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski - poinformował na Twitterze prezes PZPN Cezary Kulesza. 50-latek zastąpi na tym stanowisku Portugalczyka Fernando Santosa.

Probierz ostatnio pracował jako selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski. 50-letni szkoleniowiec w przeszłości był również trenerem m.in. w Bruk-Becie Termalice Nieciecza, Cracovii, Jagiellonii Białystok, Lechii Gdańsk, GKS-ie Bełchatów, Wiśle Kraków, greckim AS Áris, ŁKS-u Łódź, Polonii Bytom i Widzewie Łódź.



No to po reprezentacji... [*]
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Po reprezentacji to już jest od jakiegoś czasu. Ta drużyna to zmarnowane całkiem fajne pokolenie piłkarzy. Obawiam się że prędko lepiej nie będzie bez znaczenia kto by został selekcjonerem. Probierz ma jaja i jest szansa że utemperuje gwiazdkę z Barcelony
 
Otrzymane punkty reputacji: +194
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Po reprezentacji to już jest od jakiegoś czasu. Ta drużyna to zmarnowane całkiem fajne pokolenie piłkarzy. Obawiam się że prędko lepiej nie będzie bez znaczenia kto by został selekcjonerem.
Widzę, że chcesz być ekspertem od wszystkiego bez obrazy.
Siedzę w piłce reprezentacyjnej od nastu lat zawodowo i to pokolenie zagrało ponad stan na euro pamiętnym przy odrobinie szczęścia.

Patrząc na to jakie rezultaty notują nasze u15-u21 na przestrzeni lat to żyjemy dalej chyba wspomnieniami lat 70-80.

Nie stać nas na top 8 w Europie z tym potencjałem koniec tematu. Oczywiście zdarzają się wyjątki od reguły patrz kadra u17 z tego roku.

Zarządzanie i szkolenie jest na poziomie dywizji B i tam niedługo się znajdziemy niestety.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +286
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
Michał Probierz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski - poinformował na Twitterze prezes PZPN Cezary Kulesza. 50-latek zastąpi na tym stanowisku Portugalczyka Fernando Santosa.



No to po reprezentacji... [*]
Gość nie zaczął jeszcze pracy ,nie rozegrał żadnego meczu jako selekcjoner a ty już szufladkujesz gościa... Poczekamy zobaczymy, tą kadrę trzeba i tak grubo przewietrzyć i pożegnać sie z "tłustymi kotami"
 
Otrzymane punkty reputacji: +237
B 7,8K

bunio

Użytkownik
To patrz żeby jakiej dyskwalifikacji nie było za granie u buków
Źle zrozumiałeś lub ja się źle wyraziłem. Mniejsza o to 🙂.
To co przeraża to sposób zarządzania, ale co się dziwić jak ludzie od piłki nie potrafią zarządzać. Na tym trzeba się znać. Wracając do tematu. Miłego dnia.
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Gość nie zaczął jeszcze pracy ,nie rozegrał żadnego meczu jako selekcjoner a ty już szufladkujesz gościa... Poczekamy zobaczymy, tą kadrę trzeba i tak grubo przewietrzyć i pożegnać sie z "tłustymi kotami"
Nie ma juz czasu na dawanie szans kolegom prezesa. Jedyną opcja dającą jakieś nadzieje na wyciśniecie czegoś z tego pokolenia był dla mnie Papszun. A Probierza to nawet nie 5-ta czy 7-dma w kolejności kandydatura z dostępnych. Takie jest moje zdanie.

Moim zdaniem będzie ten sam styl, na który wszyscy narzekali u Michniewicza (nie ja, dla mnie liczy się wynik, a awans z grupy na MŚ i wygranie baraży był dobrym wynikiem patrząc na rywali). Tylko patrząc na kluby to ten styl poza Jagiellonią trener Probierz miał zawsze mniej skuteczny jak Michniewicz. Ciekawsze za to na pewno będą konferencje.

Strzelam że będą sie pojawiać nazwiska znikąd i będą dostawać szanse, żeby wstrząsnąć reprezentacją. I o ile pokażą dwie dobre akcje i media będą nakręcać artykuły w stylu "zawodnik X zarabia 40 razy mniej od Zielińskiego ale zagrał lepszy mecz od niego" to finalnie nie da to nic. Ani żadnego dobrego stylu ani żadnego dobrego wyniku. Czas pokaże. Obym się mylił.

Ostatni raz tak sceptyczny byłem przy Brzęczku, a ten z perspektywy czasu osiągał całkiem dobre wyniki...Choć każdy piał ze szczęścia po zwolnieniu go. Zobaczymy jak będzie tym razem.

Na pewno utrudnionym zadaniem dla trenera będzie, że nie będzie mógł powołać 33 letnich Słowaków :)
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Zobaczymy. Cel pewnie to awans na Euro. Jak nie przy odrobinie szczęścia z eliminacji to z baraży. Na styl nikt nie będzie zwracał uwagi bo jak za Santosa go nie było to tym bardziej nie będzie za Probierza.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Dostał info od Probierza, że nie ma go w planach, a ten dał mu wyjść z twarzą. To jest normalność, bo jednak oprócz szydery to Krychowiak kawał serducha zostawił na murawie dla reprezentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wygląda ciekawie, choć jestem zdania, że Milik za swoją formę nie powinien otrzymać powołania. Może Probierz go odbuduje?. Rywale idealni na strzelanie goli, ale czy zdołam ich trochę zdobyć?.

Na dodatek warto dodać, że w latach 2024-2027 PZPN ma zbudować w Otwocku ośrodek treningowy dla reprezentacji Polski.
▪Osiem boisk
▪Pełnowymiarowa hala
▪Hotel
▪Centrum medyczne

Koszt: 400 mln zł. Oficjalne ogłoszenie w sobotę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Powołania do reprezentacji Polski na mecz z Czechami i Łotwą:

Bramkarze:
Marcin Bułka (OGC Nice)
Wojciech Szczęsny (Juventus)
Łukasz Skorupski (Bologna)

Obrońcy:
Jan Bednarek (Southampton)
Paweł Bochniewicz (Heerenveen)
Matty Cash (Aston Villa)
Jakub Kiwior (Arsenal)
Tomasz Kędziora (PAOK Saloniki)
Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok)
Patryk Peda (SPAL)
Mateusz Wieteska (Cagliari)

Pomocnicy:
Adrian Benedyczak (Parma)
Patryk Dziczek (Piast Gliwice)
Przemysław Frankowski (RC Lens)
Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)
Jakub Piotrowski (Łudogorec Razgrad)
Bartosz Slisz (Legia Warszawa)
Damian Szymański (AEK Ateny)
Sebastian Szymański (Fenerbahce)
Paweł Wszołek (Legia Warszawa)
Piotr Zieliński (Napoli)
Nicola Zalewski (Roma)

Napastnicy:
Robert Lewandowski (Barcelona)
Karol Świderski (Charlotte FC)
Adam Buksa (Antalyaspor)
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Mecze półfinałowe zostaną rozegrane 21 marca, a finały 26 marca.

Ścieżka A - półfinały

Polska - Estonia
Walia - Finlandia

finał:

Walia / Finlandia - Polska / Estonia

Ścieżka B - półfinały

Izrael - Islandia
Bośnia i Hercegowina - Ukraina

finał:

Bośnia i Hercegowina / Ukraina - Izrael / Islandia

Ścieżka C - półfinały

Gruzja - Luksemburg
Grecja - Kazachstan

finał:

Gruzja / Luksemburg - Grecja / Kazachstan




Także potencjalny finał na wyjeździe na Północy Europy. Jak nie poprawimy gry to w moich oczach nie jesteśmy faworytami do awansu, choć po raz kolejny raz los nam pomógł uniknąć dużo mocniejszej Ukrainy.
 
Do góry Bottom