>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Reprezentacja Polski - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje.

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.linkedin.com/showcase/inszurypl/posts/?feedView=all

inszury - insurance ubezpieczenia... taka moda na spolszczenia teraz... jednym z ich partnerów jest kanał Foot Truck,

Partnerami Kanału są InPost – Sponsor Strategiczny Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz Pyszne.pl, dzięki któremu przez Foot Trucka możecie wygrywać bilety na mecze europejskich pucharów!

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy partnerem kanału Foot Truck ⚽

👉🏻FootTruck to kanał poświęcony w całości piłce nożnej. Ostatnie dwa odcinki zostały zrealizowane we współpracy z Inszury. Koniecznie obejrzyj!

Wszystkich fanów piłki nożnej zachęcamy do śledzenia kanału FootTruck na bieżąco!

i co teraz? :) Brzoska każe Foottruck rezygnować z Inszury czy sam zrezygnuje z kanału? :)

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Źródła z Arabii Saudyjskiej podają, że Fernando Santos lada moment ma zostać ogłoszony nowym trenerem Al-Shabab!

W sumie po tym cyrku co się u nas dzieje wcale się nie dziwie Santosowi. A dwa jeśli by do tego doszło, to trener Papszun wkracza w roli trenera?
 
Otrzymane punkty reputacji: +651
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Oby mam już dosyć tych specjalistów z Portugalii co mieli zbawić Polską piłkę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
K 69K

krzepki89

Użytkownik
niech idzie, ten Szantos to taki sam przebieraniec jak Sousa, pchamy sie w zagranicznych trenerów, gdzie w ich przypadku prowadzili zupełnie inne reprezentacje maja inny narybek piłkarzy mentalność itd, Szantos jest conajwyzej dobry memem dla dzieli nas pilka. Pokłosiem tego i całego zarzadzania ( wyboru trenera) jest tez afera w Mołdawi ale nikt z tych dzbanow ( sorry nie da sie inaczej) nie pomyslal aby np najdrozsze bilety na wyspy owcze zrobić po 180 zl a nie 240 zl i jak przyjdzie 20 tys ludzi to bede w szoku
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Tego całego Kulesze też powinni na taczkach wywieźć, bo koleś nie ma pojęcia wogóle o zarządzaniu takim związkiem jak PZPN, jesli to prawda z Santosem, to Kulesza dał się wydymać, a przy tym ucierpiała cała Polska piłka...już o porażce z Mołdawią nie wspominając.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
Disco polowiec do wymiany, znowu bedzie szukał nastepnego cudaka co marzy mu sie medal mistrzostw europy z kopaczami umiejacymi grac jedynie 4-4-2...
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Tego całego Kulesze też powinni na taczkach wywieźć, bo koleś nie ma pojęcia wogóle o zarządzaniu takim związkiem jak PZPN, jesli to prawda z Santosem, to Kulesza dał się wydymać, a przy tym ucierpiała cała Polska piłka...już o porażce z Mołdawią nie wspominając.....
Kto ma go wywieźć ci którzy go wybrali? A może Smokowski z Polem i Borkiem bo nie chce z nimi wódki pić?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ja nikogo nie bronię. Ogólnie to mam gdzieś to co się dzieje w polskiej piłce. Dla mnie czy on czy pijaczyna Koźmiński byłby prezesem to żadna różnica.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Tez jestem zdania ze pierwsze co to powinny poleciec głowy w PZPN. Tu jest największy burdel, a odkąd jest tam prezesem Kulesza to mamy świetny cyrk.
Santos widzi co się dzieje i niema być może dłużej zamiaru brać udziału w tej szopce
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ależ oczywiście Santos ucieka bo w PZPN jakaś afera. Ucieka bo zobaczył petrodolary i to że nasza kadra to jedna wielka pomyłka.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Powołania na najbliższe dwa spotkania przeciwko Wyspy Owcze i Albania:

Bramkarze
👉
Drągowski, Skorupski, Szczęsny
Obrońcy
👉
Bednarek, Bereszyński, Cash, Dawidowicz, Kędziora, Kiwior, Wieteska
Pomocnicy
👉
Benedyczak, Grosicki, J. Kamiński, Kozłowski, Krychowiak, Linetty, Slisz, Skóraś, D. Szymański, S. Szymański, Zalewski, Zieliński
Napastnicy
👉
Lewandowski, Milik, Świderski

Do kadry wracają Grosicki oraz Krychowiak. Opinie?
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Widzę tutaj wywiad Lewego przeszedł bez echa. Ktoś ma jakieś przemyślenia? Mega kontrowersyjny temat, ale wysłuchując wszystkich argumentów i patrząc na całokształt uważam, że dobry ruch Roberta.
Owszem, jest dużo krytyki, że to nie było eleganckie, ale na prawdę sądzicie, że Robert nie próbował ruszyć szatnią wewnątrz? Może nie jest urodzonym przywódcą, ale wydaje mi się że były takie próby i nie przyniosło to dużych efektów. Większość nowego pokolenia bardziej interesuje co się piszę w mediach a nie co ktoś gada w szatni. Dlatego być może taki ruch był konieczny, żeby ta reprezentacja jeszcze coś przyzwoitego osiągnęła z tym pokoleniem (Lewy, Zieliński, Szczęsny).
Mam wrażenie, że gdyby Lewy nie zdecydował się na ten krok, to nawet w przypadku awansu na Euro nic ponadto co ugrał Michniewicz nie udało by się ugrać (max awans z grupy w słabym stylu i szybka odpadka w 1/8). A to nas nie satysfakcjonuje jak się okazało po MŚ.
Zatem ryzykowny ruch, ale mało jest do stracenia bo bez tego i tak by ta reprezentacja już nic wielkiego nie zrobiła. A tak albo zrobi, albo to będzie gwóźdź do trumny i w sumie wyjdzie na jedno.

Sądzę, że we wrześniowych spotkaniach będzie widać na boisku większe zaangażowanie niż w ostatnich spotkaniach i będzie 6 punktów. Jak te wyniki poprawią morale i chłopaki się dogadają to może coś z tego będzie w kolejnych meczach.

Gram pod to taki kuponik:

1693903196975.png
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Widzę tutaj wywiad Lewego przeszedł bez echa. Ktoś ma jakieś przemyślenia? Mega kontrowersyjny temat, ale wysłuchując wszystkich argumentów i patrząc na całokształt uważam, że dobry ruch Roberta.
Owszem, jest dużo krytyki, że to nie było eleganckie, ale na prawdę sądzicie, że Robert nie próbował ruszyć szatnią wewnątrz? Może nie jest urodzonym przywódcą, ale wydaje mi się że były takie próby i nie przyniosło to dużych efektów. Większość nowego pokolenia bardziej interesuje co się piszę w mediach a nie co ktoś gada w szatni. Dlatego być może taki ruch był konieczny, żeby ta reprezentacja jeszcze coś przyzwoitego osiągnęła z tym pokoleniem (Lewy, Zieliński, Szczęsny).
Mam wrażenie, że gdyby Lewy nie zdecydował się na ten krok, to nawet w przypadku awansu na Euro nic ponadto co ugrał Michniewicz nie udało by się ugrać (max awans z grupy w słabym stylu i szybka odpadka w 1/8). A to nas nie satysfakcjonuje jak się okazało po MŚ.
Zatem ryzykowny ruch, ale mało jest do stracenia bo bez tego i tak by ta reprezentacja już nic wielkiego nie zrobiła. A tak albo zrobi, albo to będzie gwóźdź do trumny i w sumie wyjdzie na jedno.
Tak, ja mam przemyślenia. Kiedyś byłem na jedynym wykładzie (nie chodziłem na wykłady, nie chciało mi się xD) z socjologii u profesora Kurzępy. Trafiłem akurat na taki, na którym opowiadał jak postrzegamy ludzi sławnych? Ludzi, którzy mają talent etc. przez jaki pryzmat na nich patrzymy. Opowiadał o jakimś muzyku, który był chyba alkoholikiem, znęcał się nad rodziną, ale do ludzi to nie docierało, bo patrzyli na niego przez pryzmat talentu.

Moim zdaniem Lewandowski jest bardzo wyrachowany... i robi wszystko pod siebie, karierę, wizerunek... i nie ma to nic wspólnego z dobrem kadry tylko własnym. To było widać w nagrywaniu Kucharskiego, odejściu za darmo z Borussi czy odejściu z Bayernu... Zrobił to dla siebie a nie dla dobra kadry... i ten obiadek, na którym nie mówi się szczerze, bo szczerze to się nie gada przy wszystkich... część ludzi się blokuje w ten sposób a część ulega współuzależnieniu... nie wszyscy się odważą na krytykę... w kadrze obowiązuje jakaś hierarchia (niestety...) a Lewandowski moim zdaniem ma narcystyczną osobowość (w google można sprawdzić jak tacy ludzie się zachowują) i gra oraz manipuluje innymi dla własnego dobra.

Bednarek powiedział po meczu "Myśleliśmy, że wygramy na stojąco i wakacje" To kogo miał na myśli? Skorupskiego? :) Nie Skorupski powinien dostać po tyłku a zawodnicy, którzy uznali, że z Mołdawią wygrają na stojąco... Kiedyś w UKP Zielona Góra (aktualnie Lechia Zielona Góra) była taka praktyka, że jak nie grali na maksa z ogórkami to przykładowo 20 kółek po meczu wokół boiska...ale jak jest taka hierarchia w kadrze to co się dziwić... Czytałem niedawno wywiad z "Kaka", który po meczu z Liverpoolem (3-3) nie był zły na siebie a na wynik i swoją grę... ten mecz uczynił go lepszym piłkarzem dzięki czemu 2 lata później wygrał z Milanem finał. A tutaj? :) A tutaj to piłkarze piją z okazji wyjazdu na MŚ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +887
Do góry Bottom