>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Reprezentacja Polski - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje.

psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
ale jaki kamyczek, zbędna dyskusja każdy mądry po fakcie czy po zagranym kuponie itd:) miliony ekspertów teraz itd, a mógł go ktoś kontuzjować przez przypadek na treningu i kogo byście obwiniali ? piłkę?
Ale o czym Ty gadasz? Trzy mecze w 6 czy jak kto woli w 7 dni więc chyba logiczne byłoby oszczędzanie w starciu z Andorą najlepszych. Tym bardziej że terminarz ułożony super pierwszy i trzeci mecz z dobrym ( Węgry na przetarcie) i bardzo dobrym rywalem. Niestety póki co decyzję Sousy są nielogiczne. Gra reprezentacji jest słaba i nie widać perspektyw dobrego występu na Euro.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Tym bardziej że ewentualne "testowanie taktyki pod Euro" nie ma zastosowania przeciw drużynie która stawia autobus w polu karnym. Przecież nikt tak nie zagra na Euro przeciw nam a dodatkowo poziom rywali będzie "nieco" wyższy
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Teraz można gdybać, ale prawda jest taka, że w pierwszym meczu straciliśmy 2 punkty, a nie zdobyliśmy 1 pkt. Selekcjoner musiał wczoraj wystawić Lewego, bo jak byśmy nie wygrali z Andorą, a Robert by przesiedział na ławce to wszyscy od kibiców po dziennikarzy wieszaliby na nim psy, bo nie wystawił najlepszego zawodnika, a śmiem twierdzić, że to co wczoraj zagrali nasi to jakby nie Lewandowski to nie wiem czy byśmy w ogóle wygrali, a przypominam, że graliśmy tylko z Andorą. Szkoda Lewego przed meczem na Wembley, ale taki jest sport i kontuzje są wkalkulowane w ten zawód, zresztą dzisiaj Boniek mówił, że gdyby mecz z Anglią był o mistrzostwo świata to Lewy by zagrał, a tak wolą dmuchać na zimne i nie ryzykować poważniejszej kontuzji, a tak 6-10 dni i wróci do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
wszyscy są mądrzy po, to tak jak w bukmacherce, każdy kupon zdarzenie daje nam wiedzę ( kwestia czy ktoś wyciąga wniosku lub nie to sprawa drugorzędna) , jakbyście byli takimi nostradamusami to buki by poszły z torbami, uprawialiście jakiś sport, oprócz narodowego sportu zwanego hejtem ? problemem Polski są dziennikarze i pseudo eksperci typu Kołodziejczyk itd, kółko wzajemnej adoracji :)) jak na moje tak samo Lewego mogli sfaulować na początku meczu i byłby klops, a tak to coś tam może Sousa wymyślił, poza tym to jest sport nie takie niespodzianki widzał chociaż bardziej bym się skłaniał do 1 do przerwy na Anglie, to życie nauczyło żeby nie grać przeciwko swoim :)
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Podobno Piątkowski z dodatnim testem na COVID plus dwóch członków sztabu i coś jest na rzeczy, że jeszcze jacyś piłkarze mają niejednoznaczne wyniki. Ja na wszelki wypadek już zagrałem +2,5 gola Anglii po 2,44 w STS.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Łukasz Fabiański zakończył reprezentacyjną karierę.

„Gra w reprezentacji Polski zawsze była dla mnie największym zaszczytem, powodem do dumy, a także przyjemnością i spełnieniem marzeń. Dlatego ten moment nie jest łatwy. Długo jednak o tym myślałem i zdecydowałem się zakończyć reprezentacyjną karierę”.

Nic dziwnego, że taka decyzja. Sousa jasno dał do zrozumienia, że to Wojtek jest numerem jeden...
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Lista powołanych do reprezentacji Polski na mecze z Albanią, San Marino i Anglią:

Bramkarze: Bartłomiej Drągowski, Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Michał Helik, Tomasz Kędziora, Tymoteusz Puchacz, Maciej Rybus

Pomocnicy: Przemysław Frankowski, Kamil Jóźwiak, Mateusz Klich, Kacper Kozłowski, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Jakub Moder, Sebastian Szymański, Nicola Zalewski, Piotr Zieliński

Napastnicy: Adam Buksa, Dawid Kownacki, Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, Karol Świderski

Lista rezerwowa: Radosław Majecki
 
Otrzymane punkty reputacji: +334
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Cieszy powołanie Buksy, który moim zdaniem już wcześniej zasługiwał na powołanie.
Zalewski?. No jestem ciekaw ile dostanie minut i na co go stać.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Kadra reprezentacji Polski na październikowe mecze el. MŚ 2022:

Bramkarze: Bartłomiej Drągowski, Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny.

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Robert Gumny, Michał Helik, Tomasz Kędziora, Tymoteusz Puchacz, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus.

Pomocnicy: Przemysław Frankowski, Kamil Jóźwiak, Mateusz Klich, Kacper Kozłowski, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Jakub Moder, Przemysław Płacheta, Damian Szymański, Nicola Zalewski, Piotr Zieliński.

Napastnicy: Adam Buksa, Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, Karol Świderski

Ostateczna kadra na październikowe mecze z San Marino i Albanią zostanie ogłoszona w 27 września 2021.
 
Otrzymane punkty reputacji: +360
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Myślę, że trener Sousa powoli zaczyna spłacać kredyt zaufania. Zaimponowała mi dziś też dojrzałość naszego zespołu i gra w drugiej połówce, kiedy kompletnie zdominowaliśmy Albanię i bramka była tylko kwestią czasu.

Co najważniejsze, nie daliśmy też się ponieść nerwowej atmosferze stadionu i zachowaliśmy stoicki spokój do końca. Przyjechaliśmy jak po swoje i swoje wzięliśmy.

Możemy z czystym sumieniem rzec: veni vidi vici :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +375
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Ważna informacja w kontekście reprezentacji Polski, zakładając oczywiście, że zapewnimy sobie grę w barażach do MŚ 2022.

Losowanie par meczów barażowych do mistrzostw świata w Katarze odbędzie się 26 listopada o godzinie 17:00 w Zurychu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +239
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Matty Cash dostępny już na listopadowe mecze! . To oznacza, ze Cash z polskim obywatelstwem.

Popieracie?. Czy mamy aż taki deficyty na prawej obronie?

Zapraszamy do dyskusji.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Ja oczywiście jestem za, bo skoro Sousa widzi Bereszyńskiego na środku obrony, Cash przyda się na wahadło. Nie widzę na tę chwilę kogoś innego oprócz Beresia, kto mógłby rywalizować z Cashem, a moim zdaniem i tak Matty jest lepszy od Bartka. Jóźwiak? Nie, nie. Bardziej go widzę jako wchodzącego. Frankowski? Raczej na drugiej stronie, bo tam też bieda. Jeśli komunikacja nie będzie dla niego przeszkodą, powinien wzmocnić nasz zespół.
 
Do góry Bottom