>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Reprezentacja Polski - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje.

c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Nie zgodzę się, właśnie na Betfanie, gdzie obstawiałem, był dopisek "inny - zwrot", co jest widoczne na obrazku poniżej.

Niestety, dosłownie chwilę przed zawieraniem kuponu dodali Souse po kursie 8, szkoda, jednak Zibi jak zawsze cfańszy od wszystkich ;)
hm.. z czym się nie zgodzisz? Z definicji zakłady wzajemne polegają na odgadywaniu zaistnienia różnych zdarzeń. Tak też było w tym przypadku. Załóżmy, że masz zakład: "Następnym selekcjonerem będzie Peszko" i możliwość zagrania tylko na TAK i nic więcej. Ogłaszają, że wygrał Najman. Na jakiej podstawie zakład masz mieć anulowany? Przecież Ty postawiłeś na Peszko a w momencie zawierania zakładu nie był on przegrany.

Każdy z bukmacherów definiuje zakłady w swojej ofercie po swojemu. Jeden doda opcję 'inny', drugi tego nie zrobi a trzeci doda notatkę, że w przypadku 'inny' wszystko anuluje. Każdy ma swój regulamin i swoje zasady a Ty akceptujesz je zawierając zakład.
 
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Screenshot_20210125-112010_Drive~2.jpg

Jak można się domyśleć, wszystko według STS było po ich stronie prawidłowo. Nawet jakby wstawili opcję do wyboru jako trenera repry, Pana Souse w czwartek o 14:55, czyli pięć minut przed konferencją Pana prezesa Bońka - zastosowaliby takie same tłumaczenie. Tak jak c1amak, napisał : zawierając zakład - zgodziłem się na ich warunki. Mimo, że nie do końca fair i czyste to się zgodziłem. Nauczka na przyszłość aby nie zawsze kierować się wysokim kursem w podobnych zakładach.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pełna lista powołanych kadrowiczów na najbliższe zgrupowanie kadry oraz przeciwko przeciwko Węgry, Andora i Anglia.

Bramkarze: Fabiański, Szczęsny, Skorupski

Obrońcy: Bednarek, Helik, Bereszyński, Piątkowski, Dawidowicz, Reca, Glik, Rybus

Pomocnicy: Augustyniak, Krychowiak, Grosicki, Moder, Jóźwiak, Płacheta, Klich, Slisz, Kowalczyk, Szymański, Kozłowski, Zieliński

Napastnicy: Lewandowski, Piątek, Milik, Świderski

ODPALENI: Kapustka, Puchacz, Drągowski, Karbownik, Linetty, Kędziora, Walukiewicz, Kownacki
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Grosicki jak najdalej od kadry.

Pokazal ze zalezy mu na pieniadzach a nie graniu i takich dopuszcza sie do kadry? On ma wywalone na kadre, woli alkohol i ruletke, wyjdzie na boisko to sie zrzyga co najwyzej

No ludzie przeciez on zdania nie potrafi sklecic a jak cos sie urodzi to sa to jakies pierdy, dokladnie takie same jak jego twarz nie zdradzajaca rozumku

Ciekawe kto podpowiedzial trenerowi zeby go powolywac, widac ze wlasnego zdania nie ma tylk ozostalo to na ni mwymuszone.

Jak mozna kogos wpuszczac za zaslugi, niczym sie to nie rozni od kadr Engela, Janasa, Fornalika czy Nawalki znowu kleska sie szykuje

Ilez bylo mowione ze nie powoluje sie kogos kto nie gra w klubie. Tym bardziej jesli pokazuje ze ma gdzies kadre, woli kase chapac w klubie ostatnia szansa

I co teraz

W ogole to jakas parodia po trzech dniach od meczu ligowego pilkarze graja w meczu o punkty i od razu trzy rundy? Ktos sie nie powiem z czym na lby pozamienial gdzie zgrupowanie, treningi, wszystko to okazuje sie niepotrzebne?

Inna sprawa ze tacy Grosicki czy Glik nie zdaza sie rozpic i spasc ze schodow glowa w dol czy jak mu tam bylo

Ciekawe jak beda grac, na czas meczu chorych na Covid gdzies wywozic czy potykac sie o lozka?? Ciekawe czy gdzies na swiecie ktos wpadl na pomysl robienia szpitala na stadionie narodowym i to jeszcze nei podczas wojny tylko normalnie gry kilka szpitali obok stoi pustych w pelni wyposazonych nie otwartych.

Ale wiadomo propaganda polskie kroniki filmowe mozna krecic

Stadion sluzy do grania, pokazywania a nie szopek. Co bedzie w nastepnym roku? Zasadza kartofle na murawie zeby wlaczyc z plaga glodu na swiecie?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
Sousa zaprosił trzech piłkarzy na mecz z Andorą

Tymoteusz Puchacz, Jacek Góralski oraz Bartosz Kapustka otrzymali zaproszenia od selekcjonera Paulo Sousy. Wszyscy trzej pojawią się na meczu z Andorą, o czym informuje „TVP Sport”.
Reprezentacja Polski nie ma czasu na to, by rozpamiętywać czwartkowy remis z Węgrami (3-3). W niedzielę dojdzie bowiem do kolejnego ważnego starcia, w którym to naprzeciw Polaków stanie Andora.
Piłkarze powoli przygotowują się już do tego meczu, ale selekcjoner Paulo Sousa myśli już o przyszłości. Z tego powodu zaprosił na najbliższy mecz trzech piłkarzy.
Są nimi Tymoteusz Puchacz, Jacek Góralski oraz Bartosz Kapustka. Portugalczyk będzie chciał z nimi zamienić kilka słów, by tym samym wysłać im sygnał, że znajdują się w orbicie jego zainteresowań.
Do całej sprawy w rozmowie z oficjalną stroną Lecha Poznań odniósł się pierwszy z nich, a więc Puchacz.
- Trener zaprosił mnie na mecz z Andorą, jadę w niedzielę do Warszawy. Chce ze mną pogadać. Już wcześniej dzwonił do mnie kilka razy, rozmawialiśmy. Fajnie, że widzi mnie w swoich planach. Jest szansa, żeby się znaleźć w tej jego układance - powiedział.
Początek niedzielnego meczu z Andorą o godzinie 20:45.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Cieszymy się, cieszymy się - prowadzimy z Andorą do przerwy 1:0. Przyznam się, że dałem się znów nabrać, ale tym razem ostatni już raz.
2 tygodnie temu, 6 punktów to po pierwszych meczach miało być must have. Mecze z Andorą i San Marino to w ogóle formalności (śmieszki, heheszki i kurtuazja dziennikarzy w wypowiedziach). Tymczasem oddaliśmy póki co 2 strzały w światło bramki, w tym jeden to gol Lewego. Gol fuksiarski, ale no akurat gdyby każdy miał takiego fuksa jak Lewy to byłaby inna dyskusja. Strzały z dupy, piłki odbijane nie tylko od obrońców ale też od samych Polaków, brak szybkości, siły też chyba mniej. Próba wymuszenia karnego przez naszych. JA PIER***Ę. To są jakieś jaja. Mówimy o Andorze, która stoi niewiele wyżej niż San Marino. Nie ma już gorszych drużyn, więc nie wiem czy teraz pompowanie balonika które nastąpi pt. "Wierzymy że uda nam się ugrać remis z Anglią" to będzie jakiś ultra joke czy już obrażanie inteligencji widza?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ten mecz to idealna okazja do wspolpracy i nauki. niestety nasi napastnicy na czele z piatkiem uznali, ze to idealna okazja do nabicia statystyk bramkowych... po to mamy 3 napastnikow w takim meczu, zeby ze soba wspolpracowali a nie walili na bramke. z anglia tylu sytuacji nie bedzie a okazji do nauki ich wypracowania lepszej niz mecze z andora/san marino nie ma. sousa wyglada na bystrego goscia, moze powie co jest w ich grze nie tak i cos sie zmieni w drugiej polowie.
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Drugi mecz za nami i bardzo ale to bardzo nie podobają mi się decyzje personalne jak i taktyczne nowego selekcjonera. Nie wiem jaką filozofię gry Sousa chce wpoić naszym zawodnikom ale do Euro na pewno mu się to nie uda. Trzeba było zmieniać trenera na jesieni i testować w Lidze Narodów to może i coś by z tego było.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
tak w ogole to andora to nie jest san marino. w reprezentacji andory gra wiecej zawodowych pilkarzy obecnie niz w reprezentacji san marino od poczatku jej istnienia xd
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Drugi mecz za nami i bardzo ale to bardzo nie podobają mi się decyzje personalne jak i taktyczne nowego selekcjonera. Nie wiem jaką filozofię gry Sousa chce wpoić naszym zawodnikom ale do Euro na pewno mu się to nie uda. Trzeba było zmieniać trenera na jesieni i testować w Lidze Narodów to może i coś by z tego było.
100 procent racji. Póki co wybory są fatalne i totalnie niezrozumiałe, tak jak jestem za tym żeby kadrę prowadziła zagraniczna myśl szkoleniowa i przede wszystkim taktyczna (bo u nas nie ma jednej osoby ogarniającej takie zagadnienie) tak nie mam jak bronić Sousy przez jego decyzję. No nie da się. Dzisiaj Helik miał idealną okazję by się wkomponować w tą reprezentację obyć się z drużyną no wszystko, żeby go budować z Bednarkiem. To nie, wystawia Glika z którego rezygnuje w tak ważnym meczu z Węgrami. Całą defensywę i w sumie cały zespół wprowadził na minę taką taktyką w pierwszym meczu. Granie na 3 napastników? Komu ma to służyć, trzeba od razu zacząć budować schematy gry pod pozycyjny, bo z Albanią to my w życiu nie strzelimy gola, gdzie ta defensywa Albańczyków jest rodem z Serie A. Każdy jeden zawodnik jest tam na poziomie by skutecznie nam przeszkadzać. Jestem przerażony jak Sousa niewiele wie na nasz temat a mówię tu o zawodnikach przecież renomowanych klubów, nie chodzi o Ekstraklasę. Tu jest potrzeba minimum pół roku żeby on z czymkolwiek się zaznajomił. A jest taka sytuacja że za chwilę odpadniemy z grona walczących o 2 miejsce (swoją drogą Węgry nie mogą wypuścić tak łatwo prowadzenia z Nami 2-0). Na EURO też to się na niewiele zda, gdzie naprzeciw jest strasznie solidna ekipa Szwedów trzymająca mocno taktykę. Wracając do Anglii za 3, to co znowu 4-5 zmian? Czemu i komu ma to służyć. Wyglądamy jak obwoźny cyrk przedstawiający w każdym meczu wszystkich zawodników jacy są w kadrze. Grosicki powołany i wchodzi na amatorów? Komu ma to służyć? No nie rozumiem nic w tej chwili.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
ale jaki kamyczek, zbędna dyskusja każdy mądry po fakcie czy po zagranym kuponie itd:) miliony ekspertów teraz itd, a mógł go ktoś kontuzjować przez przypadek na treningu i kogo byście obwiniali ? piłkę?
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
ale jaki kamyczek, zbędna dyskusja każdy mądry po fakcie czy po zagranym kuponie itd:) miliony ekspertów teraz itd, a mógł go ktoś kontuzjować przez przypadek na treningu i kogo byście obwiniali ? piłkę?
Pewnie ze mógł. Mógł też potknąć się na chodniku. Sednem sprawy jest to ze występ Lewego w starciu z Andora był tak potrzebny jak psu buda na wiosne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
taidio 882

taidio

Użytkownik
Pewnie ze mógł. Mógł też potknąć się na chodniku. Sednem sprawy jest to ze występ Lewego w starciu z Andora był tak potrzebny jak psu buda na wiosne.
to kiedy ma trener testować zawodników z pierwszego składu i taktykę? bo oprócz tych 3 meczów teraz to już do euro nie ma nic, jak haaland grał z gibraltarem to też o to masz ból dupy i uwazasz że trener się nie zna? albo griezmann z kazachstanem? ronaldo z azerbejdżanem? po co ci najlepsi zawodnicy w ogóle wychodzą na boisko? niech lewandowski wychodzi tylko na borussie czy lipsk oraz ligę mistrzów, a nie flick go wystawia na schalke czy mainz, przecież poradzą sobie bez niego
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
to kiedy ma trener testować zawodników z pierwszego składu i taktykę? bo oprócz tych 3 meczów teraz to już do euro nie ma nic, jak haaland grał z gibraltarem to też o to masz ból dupy i uwazasz że trener się nie zna? albo griezmann z kazachstanem? ronaldo z azerbejdżanem? po co ci najlepsi zawodnicy w ogóle wychodzą na boisko? niech lewandowski wychodzi tylko na borussie czy lipsk oraz ligę mistrzów, a nie flick go wystawia na schalke czy mainz, przecież poradzą sobie bez niego
Testować to trzeba zmiennikow bo nasza podstawa to w większości goście którzy będą powoli kończyć przygodę z reprezentacją i zaraz się okaże że skończymy jak nasza reprezentacja w ręczną i Kosowo nas będzie bić na potęgę
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
jeszcze dodam że jak graliśmy w eliminacjach do euro z łotwą(136 miejsce w rankingu fifa), to jakoś nie widziałem by pseudo dziennikarzy tak bolało dupsko jak teraz że lewandowski gra z cieniasami, tylko skakali ze szczęścia gdy lewandowski strzelił gola w 75 minucie z łotwą dając nam prowadzenie, jak czytam wypociny niektórych osób na twitterze to mam wrażenie jakby sousa co najmniej wszedł na boisko i metalowym prętem lewandowskiego po kolanach okładał
 
Do góry Bottom