>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Reprezentacja Polski - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje.

N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Media podają, że Giampaolo został zwolniony. Na oficjalnej stronie Torino jeszcze nic nie ma na ten temat.
Kurs na to, że on zostanie selekcjonerem naszej reprezentacji wynosi poniżej 3 ( STS ) a w fortunie taki zakład w ogóle zniknął z oferty.

Edytuje : jest oficjalna informacja na stronie Torino. W języku włoskim a ja patrzyłem wcześniej w angielskim.
Mocny kandydat na ten moment.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dziś pojawił się nowy chętny do objęcia schedy po Brzeczku to Paulo Sousa. Niektórzy twierdzą że jest w trakcie negocjacji z PZPN-em
 
G 965

gugu

Użytkownik
chyba źle popatrzyłeś, bo kurs na to jest @10,00 a nie 40,00. Ewentualnie zagrałeś, oni obejrzeli tez ten odcinek i tak zbili ;)
Zmienili po chwili, stawiałem jeszcze po wyższym kursie. Kto był szybki, mógł skorzystać, ale i tak zobaczymy co będzie.. może już dziś ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +183
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
A ja mam pytanie bo nigdy nie grałem takich zakładów. Zagrałem, że trenerem zostanie Bjelic albo Giampaolo. W momencie zagrania na liście nie było w ogóle Sousy. Jest to jakiś argument aby domagać się zwrotu ?

Chociaż może głupie pytanie bo jak zagram na strzelca bramki i strzeli ktoś inny kto się pojawił w ofercie chwilę przed meczem to nie zwrócą przecież...

A co wyboru to pomijając temat bukmacherski to czysto sportowo - nie jestem pozytywnie nastawiony.
 
Ostatnia edycja:
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Zagrałem 18 stycznia około 16 godziny w STS i jestem przekonany, że nie było Sousy na liście. O ile screeny z godziny 15 z oferty kandydatów na Fortunie zrobiłem bo komuś podsłyłałem to na STS'ie już nie. Mój błąd bo nie mam twardych dowodów w ręku.
Znaczy ja też grałem kliku kandydatów na kilku różnych firmach i zdecydowanie sto procent takiego nazwiska nie było od początku a wtedy też i zagrałem. On pojawił się najszybciej wczoraj koło południa może później. W STS to mogło być nawet dzisiaj chyba. W teorii zakład został zawarty w takim momencie gdzie nie było opcji na wygranie, co czyniło ten zakład niemożliwym do wygrania.
 
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Napisałem reklamację, co mi szkodzi. Znalazłem też częściowy screen z ofertą na te wydarzenie gdzie nie ma Sousy ani zakładu na to, że wygra ktoś spoza listy. Zobaczymy co tam wymyślą.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Ale o czym Wy tutaj piszecie? Czy był czy nie był na liście... przecież to śmieszne. Obstawiliście konkretny typ i taki macie na kuponie. Teraz patrzycie na wynik i sprawdzacie czy Wasz typ jest wygrany czy przegrany. Przecież na tej podstawie rozliczany jest zakład. Gdzie w Regulaminach czy Ustawie jest zapisane, że wygrywający typ musi być w ofercie?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ale o czym Wy tutaj piszecie? Czy był czy nie był na liście... przecież to śmieszne. Obstawiliście konkretny typ i taki macie na kuponie. Teraz patrzycie na wynik i sprawdzacie czy Wasz typ jest wygrany czy przegrany. Przecież na tej podstawie rozliczany jest zakład. Gdzie w Regulaminach czy Ustawie jest zapisane, że wygrywający typ musi być w ofercie?
Żeby była jasność ja z tym kompletnie nie mam problemu i nie próbuje się wycofać w żaden sposób z postawionych typów na innych kandydatów.
 
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Ale o czym Wy tutaj piszecie? Czy był czy nie był na liście... przecież to śmieszne. Obstawiliście konkretny typ i taki macie na kuponie. Teraz patrzycie na wynik i sprawdzacie czy Wasz typ jest wygrany czy przegrany. Przecież na tej podstawie rozliczany jest zakład. Gdzie w Regulaminach czy Ustawie jest zapisane, że wygrywający typ musi być w ofercie?
Ogólnie jeśli przyjąć Twoją logikę to masz rację. Ja nic nie znalazłem na ten temat w regulaminie STS a to dlatego, że zakład jest dosyć nietypowy.
Mimo wszystko ja widzę też sens w moich roszczeniach. Gdyby chociaż od początku dali typ : "selekcjonerem zostanie ktoś spoza listy" nawet po kursie 1.05 to nikt by nie miał się do czego przyczepić. A z tego co pamiętam to w podobnych zakładach taki wariant był z reguły. Sam jestem ciekawy ich argumentacji.
 
Ostatnia edycja:
G 965

gugu

Użytkownik
Ale o czym Wy tutaj piszecie? Czy był czy nie był na liście... przecież to śmieszne. Obstawiliście konkretny typ i taki macie na kuponie. Teraz patrzycie na wynik i sprawdzacie czy Wasz typ jest wygrany czy przegrany. Przecież na tej podstawie rozliczany jest zakład. Gdzie w Regulaminach czy Ustawie jest zapisane, że wygrywający typ musi być w ofercie?
Nie zgodzę się, właśnie na Betfanie, gdzie obstawiałem, był dopisek "inny - zwrot", co jest widoczne na obrazku poniżej.

Niestety, dosłownie chwilę przed zawieraniem kuponu dodali Souse po kursie 8, szkoda, jednak Zibi jak zawsze cfańszy od wszystkich ;)
 

Załączniki

Do góry Bottom