>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Remisowe ciągi weekendowe - nowy wymiar progresji remisowej

Status
Zamknięty.
J 0

jakublob

Użytkownik
Probuje dzis ciagow weekendowych :

Pierwsza progresja - Opava ⛔
Druga - FC Eindhoven ⛔
Trzecia - Hannover ⛔

Przy jednostce poczatkowej 5 funtow

I cos na jutro:
Progresja pierwsza - Bolton⛔
Druga - Nantes ⛔
Trzecia - Real Madrid ⛔
Przy jednostce poczatkowej 2 funty

Jesli sie nie uda to 3 progresja jest progiem konczacym

Jak widzisz wiekszosc typow jest zapozyczona od Ciebie Vanitas

W sobote dam znac jaki byl efekt.⛔ grubo w plecy ???? ale widze sens tej zabawy
 
P 0

ploneks

Użytkownik
mi ostatnio siadlo za 5 razem dopiero takze co do trzech meczow tylko to nie polecam , przynajmniej trzeba zachowac prog do 8 meczy
 
M 43

mania

Użytkownik
mi ostatnio siadlo za 5 razem dopiero takze co do trzech meczow tylko to nie polecam , przynajmniej trzeba zachowac prog do 8 meczy
To i tak nie najgorzej ???? Moj ostatni ciag siadl dopiero na 8 poziomie ???? Nerwowo bylo ale 3 niemiecka nie zawiodla ????
 
M 43

mania

Użytkownik
Hmmm...a mnie zniknęły. Zresztą już nieaktualne, więc mogą znikać...
No niestety juz nieaktualne :/ chcialem sobie zagrac cos Twojego , ale nie zdazylem na piatkowe mecze i wszystkie ciagi poszly :/ A jak zaczne znow sobie swoj wlasny ukladac to moze byc ponownie nerwowo jak ostatnio :p
 
berix 3

berix

Użytkownik
Koledzy calkiempodoba mi sie ten system progresji remisowej oparty na ciagach zdarzen z druzynami dobrze wyselekcjonowanymi - to moze byc niezly pomysl wg mnie:spokodfhgfh: Chcialbym go sprubowac na jutro. Postawie Twoje typy venitas i zobaczymy co sie bedzie dzialo. Jak to zadziala to chialbym w dluzszym okresie to robic i sam selekcjonowac druzyny. Tylko prosilbym Cie venitas o kilka wskzaowek:

1. Ktore ligi najlepsze sa do obstawiania remisow?
2. Wystarczy wybierac drozyne na podstawie tabeli z zeszlego roku, ktora miala najwiekszy procent remisow w lidze?
3. Jest jakas stronka gdzie sa dokladne statystyki odnosnie takich druzyn (ile remisow, jaki najdluzszy ciag bez remisu)?
 
berix 3

berix

Użytkownik
Już poprawiłem ????
Koledzy całkiem podoba mi sie ten system progresji remisowej oparty na ciągach zdarzeń z drużynami dobrze wyselekcjonowanymi - to może być niezły pomysł wg mnie:spokodfhgfh: Chciałbym go spróbować na jutro. Postawie Twoje typy vanitas i zobaczymy co sie będzie działo. Jak to zadziała to chciałbym w dłuższym okresie to robić i sam selekcjonować drużyny. Tylko prosiłbym Cie vanitas o kilka wskazówek:

1. Które ligi najlepsze są do obstawiania remisów?
2. Wystarczy wybrać drużynę na podstawie tabeli z zeszłego roku, która miała największy procent remisów w lidze?
3. Jest jakąś stonka gdzie są dokładne statystyki odnośnie takich drużyn (ile remisów, jaki najdłuższy ciąg bez remisu)?
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Dzięki.
1. Nie ma lig idealnych ani nie nadających się. W najlepszej lidze znajdziesz zakałę i odwrotnie - w lidze całkiem nieremisowej możesz trafić perełkę. Ponadto zauważ, że wiele lig ma stałą porę rozgrywania spotkań (Włosi, Francuzi, Angole) i tak naprawdę możesz skorzystać tylko z jednej, no może dwóch drużyn w obrębie danej ligi. Generalnie remisowość ligi możesz sobie sprawdzić w statystykach, ale wg mnie jest to wartośc zbyt ogólna aby można było się na niej opierać.
2. A czy Ty grasz w 2009 roku czy 2008, że chcesz patrzeć co zespół robił w ubiegłym sezonie?
3. Statystyk jest mnogo i ile statów - tyle ich zwolenników i przeciwników. Do poważniejszej gry potrzebne sa poważne staty, ale o te w sieci trudno. Rzecz jasna mekką i zarazem prościutką, ale przydatną wersją statów jest betexplorer. Wiele osób korzysta i chwali tą stronę Ja osobiście korzystam z rozbudowanej wersji tych statów.
Dobre staty są narzędziem niezbędnym. Przy czym równie ważne jest umieć z nich wydobyć to, co treściwe...
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Każdy kolejny krok to mnożnik, jaki każdy może sobie dobrać indywidualnie. W zależności od portfela i ufności we własne typy.
Oczywiście w granicach rozsądku, podwajanie stawki to sloganowe hasło z tanich podręczników progresowicza - wkrótce bankruta oraz system gry sprzedawany przez pewnego drobnego cwaniaczka jako &quot;prawdopodobnie najskuteczniejszy system na zakłady bukmacherskie&quot;.
PODWAJANIE to najkrótsza droga do bankructwa i zrażenia się do progresji jakiejkolwiek. Wiele osób do dzis cieszyłoby się dobrym, zdrowym podejściem do bukmacherki, gdyby nie to, że gdzieś kiedyś przeczytali, że progresja polega na PODWAJANIU stawek
 
berix 3

berix

Użytkownik
Ja wlasnie na podwajanych stawkach juz sie nacialem i nie chce wiecej tego probowac. Lepiej mniej ryzykownie np x 1,7 a i tak jest sie na swoim, a mozna o wiele wiecej poziomow zagrac. Vanitas mozesz zdradzic jaki Ty stosujesz mnoznik do swoich typow?
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Jaki mnożnik polecasz przyjąć na początek?

Czy podasz typy na ten weekend? /np. w piątek/

Pozdro:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom