>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Remisowe ciągi weekendowe - nowy wymiar progresji remisowej

Status
Zamknięty.
V 1

vanitas

Użytkownik
Ależ nie graj tego, co tutaj wrzucam, za pieniądze! To jest drugi garnitur ciągów, bardziej przykładowy niż zarobkowy...
 
M 1

momodzik

Użytkownik
vanitas, z całym szacunkiem dla Ciebie.
Dlaczego wcześniej napisałeś, że Twój najdłuższy ciąg (od iluś tam setek testów) to 7, a za chwilę dałeś propozycję, w której ciąg wynosił 10 ?
Potem dałeś jednemu userowi statystykę i okazało się, że tych ciągów powyżej 7 to było znacznie więcej.
A teraz Ci się drugi garnitur popruł...
...został Ci jeszcze jeden wyjściowy garnitur, więc załóż go i pokaż jak on wygląda w praktyce.
Daj 7 ciągów po 10. To chyba nie dużo. Jeśli wejdą, to od ręki płacę dwie stówy. Jeśli nie, to Ty mi tylko stówę.
Zakład stoi?
edit.
Mogę wpłacić na konto Administratora tę sumę. Ty też wpłać i będzie sprawiedliwie.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Potem dałeś jednemu userowi statystykę i okazało się, że tych ciągów powyżej 7 to było znacznie więcej
Poproszę te statystyki.

Mogę wpłacić na konto Administratora tę sumę. Ty też wpłać i będzie sprawiedliwie.
A Ty z jakiej urwałeś się choinki? Kolega jakiś jesteś, czy coś? Przychodzisz do mnie z jakimiś propozycjami zakładów niedorzecznych, w dodatku o jakieś śmieszne kwoty. Hazardzista? Masz we krwi zakładanie ze wszystkimi i o wszystko? Są poradnie uzależnień, dadzą radę.

Wracając do tematu ciągów - mam prawo upubliczniać to, co uważam za stosowne. Ciągi będące testami połączenia różnych kluczy nie nadają się do gry, gdyż niosą ze sobą ryzyko w testy wliczone. Dlatego informuję, aby tego nie grac za pieniądze. Ja nie wrzucam ich tutaj w charakterze ciągów do gry dla setek spragnionych gotowych typów. Chodzi mi o jakieś cenne gosy w dyskusji, pozwalające dojrzeć mi to, czego być może nie widzę. Liczę na połączenie sił z kims, kto zajmuje się czymś podobnym. A nie liczeniem poziomów na którym dany ciag skończył.
&quot;Oryginalny&quot; ciąg liczy 5 albo 6 zespołów i nie mogłeś się z nim nigdy spotkać.
Wszystko co będę tutaj umieszczał było, jest i będzie jedynie testem koncepcyjnym. Tak więc nie masz się co gorączkować...
 
jazzman 0

jazzman

Użytkownik
Daj 7 ciągów po 10. To chyba nie dużo.
Tu chyba jednak chodzi o to, by nie rozmywać prawdopodobieństwa trafienia tylko wybrac typy najlepsze wg jakiegoś klucza... Tak mi sie zdaje...
Jeśli wejdą, to od ręki płacę dwie stówy. Jeśli nie, to Ty mi tylko stówę.
Zakład stoi?
edit.
Mogę wpłacić na konto Administratora tę sumę. Ty też wpłać i będzie sprawiedliwie.
Uwielbiam takie teksty:spokodfhgfh: A widuję je tutaj w co drugim temacie... Założę się, że masz zielone trampki, jeśli wygram dasz mi 200, jeśli przegram, dasz mi tylko 100... Gratuluje... Z bukmacherem się zakładaj, a nie z analizującymi systemy...
Z drugiej strony Vanitas, kolega &quot;nie kolega&quot; oferuje Ci zakład po kursie 3.0... wstaw go do ciągu, albo wyczytaj dokładnie jego regulamin, może da się w kasynie obrócić albo zamienić na freebeta...............
 
L 1

luqas87

Użytkownik
Ja mam pytanie do Vanitasa:

Na stronie Akademi Vanitasa piszesz:
&quot;...efekty rekompensują wszystko - duża niezależność finansowa, nienormowany czas pracy, wakacje o dowolnej porze roku...&quot;

Rozumiem że Ty żyjesz z bukmacherki i nie masz żadnej innej pracy zarobkowej ??

Nie chcę być namolny, i pewnie nie odpowiesz, ale nie chodzi mi o odpowiedzi szczegółowe:
1. Od jakiej stawki zaczynasz 1 poziom
a) 0-50 zł
b)50-100 zł
c) 100-250 zł
d) powyżej 250 zł

2. Ile średnio wyciągasz z bukmachera na miesiąc, jeżeli piszesz że z tego żyjesz ?
a) 0-500 zł
b) 500-1500 zł
c)1500-3000 zł
d) powyżej 3000 zł

Odpowiadając na te pytania nie podasz super szczegółów, a dlaczego miałbyś nawet nie podać skoro podajesz system na forum ?
Z góry dzięki za odpowiedzi
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Niestety,ale jesteś namolny. Już mnie przecież męczyłeś na priv, abym Ci podał, ile zarabiam. Napisałem Ci grzecznie, że jest to niegrzeczne pytać nieznajomych o takie rzeczy, zrozum to wreszcie zamiast urządzać mi ankietki.
Na żadnym forum nie podaję żadnych gotowych przepisów na sukces, jak rownież żadnych stawkowań. Ponieważ jestem zaciekłym wrogiem progresji w postaci, w jakiej większość ją definiuje, staram się pokazać, że może ona wyglądać zupełnie inaczej, znacznie barwniej i bezpieczniej. Może w ten sposób uratuję od bankructwa kilka osób, które naczytały się o progresji jako łatwym i przyjemnym zarobku i właśnie rzucały się na pierwsze zakłady? Może uda mi się przekonać, że istnieje wiele innych ciekawych rynków niżeli tradycyjny remis? Dających prawie nieograniczone możliwości tworzenia systemów, trzeba tylko nad nimi pomyśleć. I właśnie do myślenia chcę zainspirować, na przykład poprzez pokazanie gry na over 3.5.
Każde istnienie ludzkie, które uratuje dzięki pokazywaniu alternatyw w stosunku do bezmyślnego grania na X, będzie moim sukcesem. Nie dającym się przeliczyć na pieniądze.
A te sukcesy dające się przeliczyć - pozwól, że pozostaną moją prywatną sprawą.
 
L 1

luqas87

Użytkownik
Niegrzecznie jest pytać o zarobki ale na swojej stronie wypisujesz i zachęcasz młodzież tym jak to fajnie być niezależnym finansowo i mieć wakacje o każdej porze roku. Skoro chwalisz się swoją finansową niezależnością to napisz chociaż o jakich pieniądzach jest mowa, a nie później młodzi się napalają i pójdą grube tysiące postawić bo obiecujesz złote góry. Hipokryzja
 
V 1

vanitas

Użytkownik
I zdania nie zmieniam - przyjemnie jest być niezależnym finansowo. Co nie oznacza, że będę zwierzał się całkowicie obcym ludziom z dochodów - bo ty masz takie życzenie. Za chwilkę zażyczysz sobie rocznego bilansu konta, a potem kopii zeznania podatkowego.
Czy naprawdę nie rozumiesz, iż wchodzenie w czyjąś prywatność takimi pytaniami urąga zasadom przyzwoitości?!!
 
L 1

luqas87

Użytkownik
A tak dokładniej mógłbyś napisać krok po kroku co robisz.
Bo ja to najpierw w tabelę patrzę czy drużyny grające ze sobą mają dużo X, potem na kilka ostatnich meczy czy mają formę, potem na historię spotkań, liczbę bramek.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Troszkę trudno to opisać, ponieważ musiałbym opisywać program, którego nie znasz. A to jest technicznie niemożliwe. W dużym skrócie - program na podstawie wprowadzonych kluczy wyrzuca zestaw drużyn spełniających kryteria. Mi pozostaje poukładać je w chronologiczne ciągi.
Ciąg w oryginale liczy 6 zespołów. Na potrzeby poglądowe wzbogacam go o kilka dodatkowych, częstokroć spośród zespołow wchodzących w skład multiprogresji
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Niestety, program nie jest moją własnością, nie mam praw autorskich ani do niego, ani do algorytmu, który jest jego sercem.
Od razu zaznaczę, uprzedzając ewentualne pytania: programu nie da się ściągnąć, kupić gdyż nie jest rozpowszechniany w żadnej formie.
Został stworzony z myślą o userach serwisu traktującego o progresji i służy do optymalizacji pracy nad wyszukiwaniem zespołów do gry. Ja zas jestem tylko jego operatorem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom