>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Remisowe ciągi weekendowe - nowy wymiar progresji remisowej

Status
Zamknięty.
J 0

jakublob

Użytkownik
Probuje dzis ciagow weekendowych :

Pierwsza progresja - Opava ⛔
Druga - FC Eindhoven ⛔
Trzecia - Hannover ⛔

Przy jednostce poczatkowej 5 funtow

I cos na jutro:
Progresja pierwsza - Bolton⛔
Druga - Nantes ⛔
Trzecia - Real Madrid ⛔
Przy jednostce poczatkowej 2 funty

Jesli sie nie uda to 3 progresja jest progiem konczacym

Jak widzisz wiekszosc typow jest zapozyczona od Ciebie Vanitas

W sobote dam znac jaki byl efekt.⛔ grubo w plecy ???? ale widze sens tej zabawy
 
P 0

ploneks

Użytkownik
mi ostatnio siadlo za 5 razem dopiero takze co do trzech meczow tylko to nie polecam , przynajmniej trzeba zachowac prog do 8 meczy
 
M 43

mania

Użytkownik
mi ostatnio siadlo za 5 razem dopiero takze co do trzech meczow tylko to nie polecam , przynajmniej trzeba zachowac prog do 8 meczy
To i tak nie najgorzej ???? Moj ostatni ciag siadl dopiero na 8 poziomie ???? Nerwowo bylo ale 3 niemiecka nie zawiodla ????
 
M 43

mania

Użytkownik
Hmmm...a mnie zniknęły. Zresztą już nieaktualne, więc mogą znikać...
No niestety juz nieaktualne :/ chcialem sobie zagrac cos Twojego , ale nie zdazylem na piatkowe mecze i wszystkie ciagi poszly :/ A jak zaczne znow sobie swoj wlasny ukladac to moze byc ponownie nerwowo jak ostatnio :p
 
berix 3

berix

Użytkownik
Koledzy calkiempodoba mi sie ten system progresji remisowej oparty na ciagach zdarzen z druzynami dobrze wyselekcjonowanymi - to moze byc niezly pomysl wg mnie:spokodfhgfh: Chcialbym go sprubowac na jutro. Postawie Twoje typy venitas i zobaczymy co sie bedzie dzialo. Jak to zadziala to chialbym w dluzszym okresie to robic i sam selekcjonowac druzyny. Tylko prosilbym Cie venitas o kilka wskzaowek:

1. Ktore ligi najlepsze sa do obstawiania remisow?
2. Wystarczy wybierac drozyne na podstawie tabeli z zeszlego roku, ktora miala najwiekszy procent remisow w lidze?
3. Jest jakas stronka gdzie sa dokladne statystyki odnosnie takich druzyn (ile remisow, jaki najdluzszy ciag bez remisu)?
 
berix 3

berix

Użytkownik
Już poprawiłem ????
Koledzy całkiem podoba mi sie ten system progresji remisowej oparty na ciągach zdarzeń z drużynami dobrze wyselekcjonowanymi - to może być niezły pomysł wg mnie:spokodfhgfh: Chciałbym go spróbować na jutro. Postawie Twoje typy vanitas i zobaczymy co sie będzie działo. Jak to zadziała to chciałbym w dłuższym okresie to robić i sam selekcjonować drużyny. Tylko prosiłbym Cie vanitas o kilka wskazówek:

1. Które ligi najlepsze są do obstawiania remisów?
2. Wystarczy wybrać drużynę na podstawie tabeli z zeszłego roku, która miała największy procent remisów w lidze?
3. Jest jakąś stonka gdzie są dokładne statystyki odnośnie takich drużyn (ile remisów, jaki najdłuższy ciąg bez remisu)?
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Dzięki.
1. Nie ma lig idealnych ani nie nadających się. W najlepszej lidze znajdziesz zakałę i odwrotnie - w lidze całkiem nieremisowej możesz trafić perełkę. Ponadto zauważ, że wiele lig ma stałą porę rozgrywania spotkań (Włosi, Francuzi, Angole) i tak naprawdę możesz skorzystać tylko z jednej, no może dwóch drużyn w obrębie danej ligi. Generalnie remisowość ligi możesz sobie sprawdzić w statystykach, ale wg mnie jest to wartośc zbyt ogólna aby można było się na niej opierać.
2. A czy Ty grasz w 2009 roku czy 2008, że chcesz patrzeć co zespół robił w ubiegłym sezonie?
3. Statystyk jest mnogo i ile statów - tyle ich zwolenników i przeciwników. Do poważniejszej gry potrzebne sa poważne staty, ale o te w sieci trudno. Rzecz jasna mekką i zarazem prościutką, ale przydatną wersją statów jest betexplorer. Wiele osób korzysta i chwali tą stronę Ja osobiście korzystam z rozbudowanej wersji tych statów.
Dobre staty są narzędziem niezbędnym. Przy czym równie ważne jest umieć z nich wydobyć to, co treściwe...
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Każdy kolejny krok to mnożnik, jaki każdy może sobie dobrać indywidualnie. W zależności od portfela i ufności we własne typy.
Oczywiście w granicach rozsądku, podwajanie stawki to sloganowe hasło z tanich podręczników progresowicza - wkrótce bankruta oraz system gry sprzedawany przez pewnego drobnego cwaniaczka jako &quot;prawdopodobnie najskuteczniejszy system na zakłady bukmacherskie&quot;.
PODWAJANIE to najkrótsza droga do bankructwa i zrażenia się do progresji jakiejkolwiek. Wiele osób do dzis cieszyłoby się dobrym, zdrowym podejściem do bukmacherki, gdyby nie to, że gdzieś kiedyś przeczytali, że progresja polega na PODWAJANIU stawek
 
berix 3

berix

Użytkownik
Ja wlasnie na podwajanych stawkach juz sie nacialem i nie chce wiecej tego probowac. Lepiej mniej ryzykownie np x 1,7 a i tak jest sie na swoim, a mozna o wiele wiecej poziomow zagrac. Vanitas mozesz zdradzic jaki Ty stosujesz mnoznik do swoich typow?
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Jaki mnożnik polecasz przyjąć na początek?

Czy podasz typy na ten weekend? /np. w piątek/

Pozdro:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom