>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

rasizm

edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Tak a o młodzieży wszechpolskiej wiesz tyle ile przeczytałes w &quot;koszernej&quot;...tak własnie niech sobie tam idą...Polak z Polski ma sobie pójść?-zapomnij...mowie nie mieszaj w to religi,bo jest to osobny temat,ale ty z uporem maniaka dajesz w jeden deseń...nie szowinizm a nacjonalizm powinienes zobaczyc,ale widzisz to co jest dla ciebie wygodniejsze...Ja rozumiem ze w czasach modnej i wszechobecnej &quot;tolerancji&quot; jestem niewygodny dla twoich oczu...ale co zrobic...&quot;tolerancja cnota ludzi bez przekonan&quot;...

jeśli polaków nie wyrzucasz to czemu chcesz wyrzucić Polaka żyda? czy to nie Polak? urodziłeś się w Polsce, masz korzenie Polskie, nigdy nie wyjechałeś z Polski, to czemu do cholery nie jesteś polakiem tylko dlatego że wierzysz w coś innego co większość? mówisz &quot;nie mieszaj w to religii&quot; a sam to robisz... mówisz o żydach, a czym on się różni od innego człowieka? niczym! tylko wyznaniem! kim jest żyd? człowiekiem wyznającym Judaizm, więc nie mów żeby nie mieszać w to religii... i jeszcze jedno, czemu szufladkujesz ludzi po religii? tzn. mówiesz że żyd nie może być Polakiem? to napisz mi wg ciebie kim jest Polak...




&quot;tolerancja cnota ludzi bez przekonan&quot;
i kto tak niby powiedział? Hitler? Stalin? w ogóle że ktoś tak powiedział to nie znaczy że trzeba się z tym zgadzać...
 
E 0

emdoka

Użytkownik
jeśli polaków nie wyrzucasz to czemu chcesz wyrzucić Polaka żyda? czy to nie Polak? urodziłeś się w Polsce, masz korzenie Polskie, nigdy nie wyjechałeś z Polski, to czemu do cholery nie jesteś polakiem tylko dlatego że wierzysz w coś innego co większość? mówisz &quot;nie mieszaj w to religii&quot; a sam to robisz... mówisz o żydach, a czym on się różni od innego człowieka? niczym! tylko wyznaniem! kim jest żyd? człowiekiem wyznającym Judaizm, więc nie mów żeby nie mieszać w to religii... i jeszcze jedno, czemu szufladkujesz ludzi po religii? tzn. mówiesz że żyd nie może być Polakiem? to napisz mi wg ciebie kim jest Polak...
Mam cały czas powtarzac praktycznie to samo? Tak dla mnie zyd nie jestem Polakiem,nawet jak ma obywatelstwo...dlaczego? bo jego korzenie te głebokie,pochodzenie
nie jest w Polsce-doskonale o tym wiesz...kazdy powinien znac miejsce w szeregu...Miejsce Polaków jest w Polsce...nie przeszkadza mi zyd w izraelu,gdybym to ja chciał &quot;odwiedzić&quot; zyda u niego to on mogłby wyrazic niezadowolenie z tego faktu...i wcale by mnie to nie zdziwiło...nikt nie lubi jak ktos nieporzadany ładuje sie z buciorami na jego teren...i jak widzisz nie chodzi tutaj o wiare...mimo ze ciagle sie nia podpierasz...naprawde myslisz ze ludzie roznia sie od siebie tylko wyznaniem??...
Prawdziwy Polak?-nacjonalista,wyznawca polskości,który docenia swoja ojczyzne,ma tutaj swoje korzenie,ponad wszytsko stawia dobro dla państwa,a gdy potrzeba staje w obronie jej!
A jesli chodzi o cytat zaden hitler stalin itp;/...poszukaj a znajdziesz...jest w nim cała prawda o waszej &quot;tolerancji&quot;...
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
widzę że nie znajdziemy konsensusu... po prostu zbyt duża różnica zdań i światopoglądu... potwierdziłem się w tym przekonaniu po napisaniu przez ciebie &quot;twojego&quot; Polaka...

pozdrawiam i dzięki za ciekawą aczkolwiek bezowocną dyskusję ;-)
 
E 0

emdoka

Użytkownik
widzę że nie znajdziemy konsensusu... po prostu zbyt duża różnica zdań i światopoglądu... potwierdziłem się w tym przekonaniu po napisaniu przez ciebie &quot;twojego&quot; Polaka...

pozdrawiam i dzięki za ciekawą aczkolwiek bezowocną dyskusję ;-)
chociaż w tym sie zgadzamy...
rowniez pozdrawiam ????
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
edyyy napisał/a:
widzę że nie znajdziemy konsensusu... po prostu zbyt duża różnica zdań i światopoglądu... potwierdziłem się w tym przekonaniu po napisaniu przez ciebie &quot;twojego&quot; Polaka...

pozdrawiam i dzięki za ciekawą aczkolwiek bezowocną dyskusję ;-)

chociaż w tym sie zgadzamy...
rowniez pozdrawiam ????
dobra, to ja też dziekuje za rozmowe ;-)
kazdy moze miec swoje zdanie i nie bede go na sile zmienial i TOLERUJE to :mrgreen:
pozdro
 
Do góry Bottom