>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Quiz piłkarski :)

mantorras 0

mantorras

Użytkownik
mam podac odpowiedz? i jakby co to Real z lat 90&#39; byl wspanialy bo mieli taka pake, ze mogli jechac z kazdym chocby Anelka, Seedorf, Redondo, Suker, Mijatovic...teraz juz jest cienko :mrgreen: jak nie znacie odpowiedzi to powiedzcie a ja podam :mrgreen:
 
zoledz 0

zoledz

Użytkownik
Jaki fakt łaczy macieja zurawskiego z zaglebiem lubin? ????

podpowiedz:
nie chodzi mi o to, ze nastukal nam ze 10 goli, choc z bramkami zwiazane jest to pytanie
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Przykro mi bardzo, ale moja odp. też była prawidłowa, a w związku z tym, że padła wcześniej
to ja powinienem zadawać pytanie. Aha, matorras rada na przyszłość:
Zadawaj Pytania Gdzie Dobra Jest Tylko JEDNA Odpowiedź!!!!!
 
borysos 0

borysos

Użytkownik
Wez Darek oddaj w dobre rece swojego moda bo jest masa tutaj osob ktora o wiele bardziej blyszczy staraniami i inteligencja niz ty - bo teraz to juz przesadziles a jak na miano moderatora powinienes stosowniej ukazywac swoja osobe tutaj ... Napisalem wlasne zdanie o druzynie ktorej nigdy w zyciu nie kibicowalem i nie kibicuje i nie bede kibicowal, dlatego nie jestem zadnym sezonowcem. Napisalem ze sa mierni bo taka jest prawda - kupuja ciagle Bog wie jakich pilkarzy bo mysla ze &quot;nazwiska beda za nich graly&quot; ... hehe jasne very funny. Kazdy kto tam ostatnio przeszedl powoli zaczyna sie marnowac badz juz sie zmarnowal. Dlatego w mojej opini Real zasluguje na slowa &quot;slabi i mierni&quot;, bo moze to chociaz ich w pewien sposob jakos podbuduje ...
 
D 0

darek

Forum VIP
Wez Darek oddaj w dobre rece swojego moda bo jest masa tutaj osob ktora o wiele bardziej blyszczy staraniami i inteligencja niz ty - bo teraz to juz przesadziles a jak na miano moderatora powinienes stosowniej ukazywac swoja osobe tutaj ...
Wezmnę to sobie do serca ;)

bo moze to chociaz ich w pewien sposob jakos podbuduje ...
Luxe z Perezem wzieli to sobie do serca. :roll:

Przeważnie gwiazdy to znakomici piłkarze więc ja się nie dziwię, że Real ich kupuje skoro chce mieć najsilniejszą druzynę w europie.

Gwiazdy... Hmm... Przypomnę ostatnie transfery Realu:
Pablo Garcia, Diogo, Baptista, Robinho narazie starczy. Powiedz mi który z tych piłkarzy jest gwiazdą ? ;&gt;

Kazdy kto tam ostatnio przeszedl powoli zaczyna sie marnowac badz juz sie zmarnowal.
A no napewno to jakaś klątwa, fatum... który piłkarz przejdzie do Realu już jest stracony... Phi! :|

Chcesz dalej pogadać odpisz na priv chyba, że znajdziesz jakiś temat do naszej dyskusji...
 
mantorras 0

mantorras

Użytkownik
Przykro mi bardzo, ale moja odp. też była prawidłowa, a w związku z tym, że padła wcześniej
to ja powinienem zadawać pytanie. Aha, matorras rada na przyszłość:
Zadawaj Pytania Gdzie Dobra Jest Tylko JEDNA Odpowiedź!!!!!

Davor Šuker (ur. 1 stycznia 1968 w Osijeku w b. Jugosławii), chorwacki piłkarz, grający na pozycji napastnika. W reprezentacji Chorwacji zaliczył 69 występów w reprezentacji, zdobywając 45 goli. Wcześniej wystąpił także dwukrotnie w zespole byłej Jugosławii, dla którego strzelił jedną bramkę.

to wszystko prawda tyle tylko, ze Suker nie strzelil tych goli na mistrzostwach świata, a prosinecki to zrobil w barwach Jugoslawii i Chorwacji i to jest jedyny taki przypadek a ja napisalem tam chyba daty mistrzostw: 90&#39; i 98&#39; analogicznie powinienes sie domyslic tego :wink: czytaj ze zrozumieniem
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
jak sie nazywa pilkarz, ktory strzelał gole dla dwóch reprezentacji? byl to jedyny przypadek w historii
Dokładnie tak brzmiało pytanie. Nie było nic wspomniane, że chodzi o mistrzostwa świata.
Troche źle sprecyzowałeś pytanie ale OK. Nie ma sie co czepiać =)
 
D 0

darek

Forum VIP
matorras napisał/a:
jak sie nazywa pilkarz, ktory strzelał gole dla dwóch reprezentacji? byl to jedyny przypadek w historii

Dokładnie tak brzmiało pytanie. Nie było nic wspomniane, że chodzi o mistrzostwa świata.
Czyli Dziubu poprawnie odpowiedział na pytanie i zadaje kolejne! ;) To chyba jasne nie?;&gt;
Darek napisał/a:

Anelka okazał się niewypałem



ojej...to zamiast anelki wpisze raula albo morientesa... Wink
A no już lepiej ;) Anelka tylko zasłynoł w Realu chyba z tego, że w klubowych mistrzostwach świata został królem strzelców(3 bramki razem dzielił koronę z Romario) I wtedy jeszcxze nie wykozystał rzutu karnego, wracając do Madrytu siedział sobie jak lord na wózku inwalidzkim. (Jakies dostał kontuzji na tym turnieju)
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Dzięki Darek, że w końcu zrobiłeś porządek. To ja zadam takie pytanko:
Jaka była najdłuższa ilość meczy, kiedy to Real Madryt był niepokonany na własnym stadionie?
Dla tych którzy nie zrozumieli o co mi chodzi: Największa ilość meczy bez porażki u siebie?

Prosze podać dokładną ilość meczy oraz sezony na przełomie, których miało to miejsce 8)
 
D 0

darek

Forum VIP
mam inne zdanie na ten temat no ale ok..nie lubie sie klocic poza tym jestesmy tu dla zabawy Mr. Green
Poprostu źle sprecyzowałeś pytanie. I żal możesz mieć tylko do siebie ;)
Pozdraiwam.

Jaka była najdłuższa ilość meczy, kiedy to Real Madryt był niepokonany na własnym stadionie?
121 meczy - 56/57 do 64/65 ? ;&gt;
 
L 45

laha

Forum VIP
Ja zadam ????

Kto jest Piłkarzem który w barwach zespołu strzelił (w tym sezonie) 9 goli w lidze i strzelił gole wszystkim rywalom z grupy ?? Jest tylko jeden taki piłkarz aktualnie...
 
Do góry Bottom